שייט נהרות אל ארבע בירות הדנובה ושערי הברזל

12 ימים • אוסטריה, סלובקיה, הונגריה, קרואטיה, סרביה, בולגריה, רומניה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

ספינת נהר

12 ימים

10 לילות

קוד הטיול: RDC

נהר הדנובה לא רק הצמיח ערים והיווה בסיס לתרבויות, אלא גם העניק חיים. מדובר בנהר רב-לאומי, אשר לו מקום של כבוד בהיסטוריית אירופה וכיום הוא יעד נחשק לטיולי שייט מרתקים ומהנים. הנהר קרוי על שמו של אל הנהרות הרומי והוא הנהר השני הארוך ביותר באירופה, אחרי הוולגה. הוא מתחיל באזור היער השחור בגרמניה ומסתיים ברומניה. בדרך הוא חוצה עשר מדינות ומתוכן ארבע ערי בירה. בשל התיירות הרבה שלאורכו ובשל היותו נתיב ימי ראשי להובלה של סחורות בין מרכז אירופה למזרח אירופה, הוא מהווה מקור פרנסה גדול מאוד. יתרה מכך, חשוב לזכור שנהר הדנובה מהווה מקור חיים, היות ומימיו משמשים למי שתייה למיליוני התושבים המתגוררים בסמוך אליו במדינות השונות. לפניכם מסע תגליות העובר בדרכן של 7 מדינות ב- 12 ימים, החל מהאלפים ועד לאזור של רומניה.

לכל טיולי השייט על נהר הדנובה לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים בארוחות ללא הגבלה וכוס יין בארוחות הערב 
• ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
• קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
• עמדת קפה ותה בחינם 24 שעות ביממה
• קפה ומאפה למשכימי קום
• מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה
• אינטרנט חופשי ברחבי הספינה (תלוי קליטה)
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה 

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - וינה

נמריא אל בירת אוסטריה, וינה. העיר מלאת שמחת חיים ומוסיקה והיא מציעה מאכלים טעימים כגון זאכרטורט ויין ההוריגר, הידועים לא פחות מהארמון הקיסרי ומקתדרלת סנט. סטפן. ניסע לאורך שדרת הטבעת, ליד כיכר שוורצנברג ונעבור ליד כנסיית קארל ובית האופרה המרשים של וינה. נטייל במדרחוב העיר וגם בכיכר סנט. סטפן הידועה. אחה”צ נתקבל על ידי צוות ספינת הנהר שתהיה עבורנו ל”בית מלון צף” בימים הבאים. לינה בספינת הנהר.

יום 2 יערות וינה - עיירת הספא באדן

נטייל היום ב”וינר ואלד”, יערות וינה. בדרכנו נעבור פלגי מים וכפרים קסומים ונגיע לביקור בבאדן, עיירת הנופש והמרפא הידועה. נסייר בפארק העירוני המרהיב, נראה את הכיכר המרכזית וגם את הקזינו הנודע. לינה בספינת הנהר.

יום 3 ברטיסלבה (סלובקיה)

היום נטייל בבירת סלובקיה, ברטיסלבה. נראה את מצודת העיר הידועה הממוקמת בראש גבעה, וממנה נערוך תצפית על העיר הממוקמת על שתי גדות נהר הדנובה. נסייר במרכז העיר העתיקה, נראה את הקתדרלה הגותית סנט. מרטין, את התיאטרון הלאומי, את בית העירייה העתיק ועוד. לינה בספינת הנהר.

ימים 4+5 בודפשט

בצהריי היום תעגון ספינתנו בבודפשט, בירתה של הונגריה. נטייל בשני חלקיה (בודה ופשט). פשט מהווה את המרכז המנהלי והמסחרי והיא מכילה שדרות רחבות ידיים ובניינים מודרניים מפוארים. בודה לעומתה היא העיר העתיקה המכילה רחובות מרוצפי אבן וארכיטקטורת ימי ביניים. נראה בדוהניי אוצה את בית הכנסת הנאולוגי היפה, את אנדרטת “עץ הערבה הבוכייה” המנציחה את קורבנות השואה ואת בניין הפרלמנט המרהיב שכינויו “עוגת הקצפת של בודפשט”. נוסף על כך, נראה את כיכר הגיבורים ואף נעלה לתצפית מרשימה מגבעת גלרט. לינה בספינת הנהר.

יום 6 אוסייק Osijek (קרואטיה)

האוניה תעגון בשעות הצהריים סמוך לבירת סלובניה, אוסייק, שנמצאת על גדות נהר הדראבה. זוהי עיר בעלת היסטוריה מרשימה שנכבשה פעמים רבות, בין היתר ע”י הרומאים, האוסטרים והטורקים. אוסייק הייתה עיר תעשייה מרכזית עד מלחמות 1991 אך נפגעה באופן משמעותי במלחמה. מבנה בעל נוכחות דומיננטית בעיר הינו מצודת טרבגה, שנבנתה במאה השמונה עשרה. נצא לסיור בעיר העילית והתחתית ונראה את השדרות והמבנים ההיסטוריים בסגנון הבארוק. נגיע גם אל הכיכר המרכזית, אל התיאטרון ועוד. לינה בספינת הנהר.

יום 7 נובי סאד (סרביה)

היום נצא לטייל בערים נובי סאד וסרמסקי קארלובצי. הסיור הרגלי ברחבי העיר נובי סאד מעלה נשכחות על תקופת האימפריה האוסטרו-הונגרית. נעבור ליד הכנסייה הקתולית סנט. מארי, הכנסייה האורתודוכסית סנט. ג’ורג’ ואף נראה את ביתו של אלברט איינשטיין. בדרכנו לסרמסקי קארלובצי נעבור ליד מבצר פיטרוורדין, שנבנה כאחת מעמדות ההגנה הגדולות באירופה על ידי האדריכל הצרפתי וובאן. נבקר גם בסרמסקי קארלובצי, שבה מבנים תרבותיים והיסטוריים רבים. לינה בספינת הנהר.

יום 8 בלגרד (סרביה)

ספינתנו תגיע הבוקר אל בלגרד, בירת סרביה. בלגרד יושבת בצומת נהרות: הסאווה (Save) והדנובה. העיר נחרבה ונבנתה מחדש פעמים רבות במשך ההיסטוריה בת ה-2,000 שנים שלה. סיורנו בעיר בלגרד כולל ביקור במצודת ‘קלמגדאן’ (Kalemegdan) שבה נערוך גם ביקור במוזיאון הצבא. כמו כן, נראה את המוזיאון הלאומי, את בניין הפרלמנט, את כיכר ‘טרזיה’ (Terazije square) ואף את ארמון הנסיכה ליוביצ’ה. נסיים בשיטוט ברובע הולכי הרגל המרכזי, שבו ערב רב של חנויות וגלריות אמנות. לאחר מכן, תצא הספינה בשעות הערב מנמל בלגרד לשייט לעבר שערי הברזל. לינה בספינת הנהר.

יום 9 יום שייט דרך שערי הברזל

היום נשוט ברוגע ובנחת בזמן שנחזור דרך רצועת הנוף המרשימה של שערי הברזל. בשעות אחר הצהרים תעבור הספינה דרך הנופים הכפריים המרהיבים באזור שבו זורמת הדנובה דרך הרי הקרפטים ועד לרגלי הרי הבלקנים. לינה בספינת הנהר.

יום 10 וידין (VIDIN)

היום בצהרים נגיע אל ‘וידין’, עיר נמל הממוקמת על גדותיו של נהר הדנובה, בצפון-מערב בולגריה. עם הגעתנו ניסע לבלודרדצ’ק בדרכי נוף משתנות, ובה נוכל להתרשם מהמבצר המרשים. לאחר שנסיים את הביקור נשוב לספינה ונפליג לכיוון רומניה. לינה בספינת הנהר.

יום 11 בוקרשט - תל אביב

נעגון בשעות הבוקר ב- Turnu Măgurele ומשם נמשיך בנסיעה אל בירת רומניה, בוקרשט. נסייר בעיר ונתרשם מאתריה החשובים, ביניהם בניין הפרלמנט, המבנה השני בעולם בגודלו ואנדרטת החירות המרהיבה. בשעות אחה”צ נצא אל שדה התעופה בבוקרשט, משם נטוס בחזרה ארצה.

יום 12 הגעה לתל אביב

ננחת בנתב”ג בשעות הבוקר המוקדמות.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב וינה 3:45 שעות
בוקרשט תל אביב 2:50 שעות

וינה - אוסטריה

בלגרד - סרביה

בודפשט

מטיילים ממליצים

"הטיול על רמה ושונה משאר הטיולים שעשיתי"
(אסתר שינברג)

"היה נהדר וקסום, הטיול השאיר לנו טעם של עוד"
(יהודית ואריה עציוני)

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
RDC01 21/06/2019 02/07/2019 €3093 €1200 €80 הנחה לנרשמים עד 23/05/2019 13/06/2019 >> עופר צבי הרשמה
 • המחיר בספינה תקף לחדר בקומת  Explorer Deck – Middle עם מרפסת צרפתית

 • ניתן לשדרג בספינה  לחדר בקומת Navigator Deck (עליונה) עם מרפסת צרפתית בתוספת 350 € לאדם בחדר זוגי, 500 € לאדם בתא ליחיד.

 • ניתן לשדרג בספינה לסוויטה בקומת Navigator Deck (עליונה) עם מרפסת צרפתית בתוספת 650 € לאדם בחדר זוגי, לא ניתן להזמין חדר זה ליחיד.

RDC02 01/07/2019 12/07/2019 €2887 €1200 €50 הנחה לנרשמים עד 23/05/2019 טרם נקבע איריס בר הרשמה
 • המחיר בספינה תקף לחדר בקומת Explorer Deck – Middle עם מרפסת צרפתית.

 • ניתן לשדרג בספינה  לחדר בקומת Navigator Deck ׁׁׁ(עליונה) עם מרפסת צרפתית בתוספת 450 € לאדם בחדר זוגי, 600 € לאדם בתא ליחיד.

 • בטיול RDC02 מסלול הטיול שונה במעט מהמצוין לעיל. בתאריך זה מסלול הטיול יהיה הפוך מבוקרשט לוינה. לפרטי המסלול לחץ כאן

RDC03 21/07/2019 31/07/2019 €2899 €1200 €120 הנחה לנרשמים עד 21/05/2019 טרם נקבע גדי מיכאלי הרשמה
 • המחיר בספינה תקף לחדר בקומת Explorer Deck – Middle עם מרפסת צרפתית.

 • ניתן לשדרג בספינה  לחדר בקומת Navigator Deck (עליונה) עם מרפסת צרפתית בתוספת 450 € לאדם בחדר זוגי, 600 € לאדם בתא ליחיד.

 • בטיול RDC03 מסלול הטיול שונה במעט מהמצוין לעיל. בתאריך זה הטיול יהיה 11 ימים, ביום האחרון נסע ישירות לשדה התעופה. כמו כן, בתאריך זה מסלול הטיול יהיה הפוך מבוקרשט לוינה. לפרטי המסלול לחץ כאן

המחיר כולל

 • טיסות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - וינה - בוקרשט - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים בארוחות ללא הגבלה וכוס יין בארוחות הערב.
 • עמדת קפה ותה בחינם 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום.
 • ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • אינטרנט חופשי ברחבי הספינה (תלוי קליטה)
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים. (למעט בספינה בה יש לשלם €7 לאדם ללילה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה. בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות.

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה.

 • בטרם ההרשמה לטיול, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתכם לטיול וזאת בכדי להגן על כספכם גם במקרה בו נרשמתם לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכלו ליהנות מכיסוי לתשלום שלכם עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

  • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
  • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

  דמי ביטול
  מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

  • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
  • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
  לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

  מה מיוחד בטיול שלנו?

  • סיור באתרים המרכזיים של וינה
  • טיול ליערות וינה – וינר ואלד
  • עיירת הנופש והמרפא המפורסמת באדן
  • העיר העתיקה ומצודת ברטיסלבה
  • טיול בשני חלקי העיר של בודפשט - בודה ופשט
  • אוסייק בירת סלבוניה
  • הכנסייה הקתולית סנט מארי, הכנסייה האורתודוקסית סנט ג’ורג’ וביתו של אלברט איינשטיין בסרביה
  • מצודת קלמגדאן בסרביה
  • סיור פנורמי בבוקרשט

  על הספינה

  MS River Discovery II

  ספינת הנהר MS River Discovery II, הושקה בשנת 2012. באורך של 125.5 מטרים וברוחב של 11.5 מטרים ספינה זו מציעה את כל הנוחות של אחיותיה לצי ומספקת חווית הפלגה בלתי נשכחת ורגועה לאורך נתיבי המים המרהיבים של אירופה. כך, תוכלו ליהנות מהאווירה המיוחדת של ספינת נהר אלגנטית...

  למידע מורחב על ספינת הנהר

  מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

    ברטיסלבה וינה בלגרד בודפשט
  יוני 24° 23° 19° 24°
  יולי 27° 24° 23° 26°

  אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

  שייט נהרות אל ארבע בירות הדנובה ושערי הברזל   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

  12 ימים • אוסטריה, סלובקיה, הונגריה, קרואטיה, סרביה, בולגריה, רומניה

  בדקו היטב את תכנית הטיול שלנו ותגלו שהיא מספקת את התמורה הגבוהה ביותר לכספכם!
  שימו לב: בחלק מתאריכי היציאה קיימים שינויים במסלול. פירוט מלא בטבלת התאריכים.