שייט נהרות אל ארבע בירות הדנובה ושערי הברזל

12 ימים • אוסטריה, סלובקיה, הונגריה, קרואטיה, סרביה, בולגריה, רומניה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

12 ימים

10 לילות

10 לילות שיט

קהל רחב פרימיום
קוד טיול RDC

הוא הקים ערים, פיתח תרבויות, קידם מלחמות, אבל גם הפיח חיים. נהר הדנובה אשר עובר בין שלל מדינות, קיבע לעצמו מעמד של כבוד בהיסטוריה של יבשת אירופה ונחשב בימינו ליעד מועדף עבור טיולי שייט מופלאים. הדנובה, הקרוי על שמו של אל הנהרות הרומי, הינו אחד מהנהרות הארוכים ביותר ביבשת, אחרי הוולגה. הוא מתחיל לזרום בסביבת היער השחור שבגרמניה, ומסתיים גם כן בגרמניה. בדרכו הוא חולף על פני 10 מדינות ו-4 ערי בירה היסטוריות. יתר על כן, הדנובה לא מהווה רק אמצעי כלכלי חשוב, גם בזכות התיירות הנרחבת שהתפתחה לאורכו, והעובדה שהוא משמש כנתיב ימי מרכזי להובלה של סחורות בין מזרח למרכז היבשת, הרי שהוא גם מפיח חיים, שכן המים בו הינם חיוניים לשתייה עבור מיליוני אנשים המתגוררים בסביבתו. מסע זה של תגליות יעביר אתכם בין 7 מדינות בתוך 12 ימים, תחילה באלפים ועד לאזור רומניה.

לכל טיולי השייט על נהר הדנובה לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• כלכלה הכוללת פנסיון מלא במהלך השייט (מים בארוחות ללא הגבלה, כוס יין בארוחת הערב)
• ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
• עם ההגעה לספינה - קוקטייל וארוחת ערב במעמד קבלת הפנים, ארוחה חגיגית במעמד הקפטן ומופע של הצוות
• פינת תה/קפה ללא תשלום 24/7
• בשעות הבוקר המוקדמות: קפה ומאפה 
• מופעים מוסיקליים על בסיס יומי של צוות מוסיקאים הנמצא על סיפונה של הספינה
• אינטרנט ללא הגבלה ברחבי הספינה (כפוף לקליטה)
• ניצול זמן מקסימלי של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה
• תכנית גדושה ללא סיורי אופציה 

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב – יעד ביניים - בוקרשט – עליה לספינת הנהר

נמריא אל בירת רומניה, בוקרשט, דרך יעד ביניים. עם ההגעה נקיים טיול מקיף וקצר שיאפשר לנו לבחון את האתרים הבולטים של העיר, כמו אנדרטת התיירות המרהיבה ובניין הפרלמנט, הנחשב למבנה השני בגודלו בעולם. נמשיך בנסיעה לכיוון Turnu Măgurele בו יקבל את פנינו צוות ספינת הנהר שתשרת אותנו בימים הקרובים כמלון צף. לינה בספינת הנהר.

יום 2 וידין (VIDIN)

במהלך שעות הצהריים נגיע לוידין. זוהי עיר נמל הממוקמת על גדות נהר הדנובה, בצפון מערב בולגריה. עם הגיענו ליעד נמשיך בנסיעה נופית מיוחדת במינה לבלודרדצ’ק, בה נוכל להתפעל מהמצודה רחבת המימדים. עם סיום הסיור, נשוב לספינה ונמשיך בשייט לכיוון סרביה. לינה בספינת הנהר.

יום 3 יום שייט דרך שערי הברזל

יום שכולו מרגוע ואתנחתא במהלכו נפליג בחזרה דרך רצועת הנוף הקסומה של שערי ברזל. במהלך אחר הצהריים תעבור הספינה על פני כפרים מרהיבים ביופיים המציגים נופים מופלאים, בנקודה בה הדנובה זורמת דרך הרי הקרפטים ועד למורדות הרי הבלקנים. לינה בספינת הנהר.

יום 4 בלגרד (סרביה)

עם עלות השחר נגיע לבלגרד. עיר זו שוכנת בחיבור שבין נהרות הסאווה (Save) והדנובה. היא נהרסה לחלוטין והוקמה שוב פעמים רבות במהלך ההיסטוריה שלה המשתרעת על פני כ-2000 שנה. נקיים טיול בעיר שיכלול סיור במצודת קלמגדאן (Kalemegdan) שם נשוטט בין כתליו של המוזיאון הצבאי. בשלב הבא נעבור על פניו של המוזיאון הלאומי, כיכר טרזייה (Terazije square), בניין הפרלמנט וארמון הנסיכה ליוביצ’ה. נקנח את הטיול עם שיטוט להנאתנו ברובע הולכי הרגל של העיר, המציג לראווה שלל חנויות וגלריות אמנות. לינה בספינת הנהר.

יום 5 נובי סאד (סרביה)

נקיים טיול בערים נובי סאד ולסרמסקי קארלובצי. נשוטט ברוגע בעיר נובי סאד בעלת הדימיון לתקופת המלוכה האוסטרו-הונגרית. נעבור בסמוך לכנסייה הקתולית סנט מארי, הכנסייה האורתודוכסית וכן ליד ביתו של אלברט איינשטיין. בדרכנו לסרמסקי קארלובצי, נחלוף לצד מצודת פיטרוודין, שהוקמה על ידי האדריכל הצרפתי וובאן, כאחד מביצורי ההגנה הגדולים ביותר ביבשת. לאחר מכן נסייר בסרמסקי קארלובצי, בה ניתן להתרשם ממגוון עשיר של מבנים היסטוריים ותרבותיים. לינה בספינת הנהר.

יום 6 אוסייק Osijek (קרואטיה)

במהלך הבוקר נעגון לצד אוסייק, בירתה של סלובניה הממוקמת על נהר הדראבה. זוהי עיר בעלת חשיבות היסטורית כבירה, שבמהלך השנים נכבשה פעמים רבות, לרבות על ידי הטורקים, הרומאים והאוסטרים. עד המלחמה בשנת 1991 נחשבה אוסייק לעיר תעשייתית חשובה, אולם במלחמה נפגעה בצורה קשה. על העיר חולשת מצודת טברגה מהמאה השמונה עשרה. נשוטט ברחבי העיר העילית והתחתית ונתפעל מהמבנים הבארוקים ההיסטוריים והשדרות המקומיות. כמו כן נסייר בכיכר המרכזית, נחזה במבנה התיאטרון ועוד. לינה בספינת הנהר.

ימים 7+8 בודפשט – בערב שיט ליילי בבודפשט המוארת

בשעות הצהריים תעגון הספינה בבירת הונגריה, בודפשט. נמשיך לסיור בשני חלקיה של העיר הבנויים על שתי גדות הנהר – בודה ופשט. בודה הינה עיר היסטורית וקסומה המציעה רחובות עם מרצפות מאובנות וארכיטקטוריה מתקופת ימי הביניים. פשט לעומתה נחשבת למרכז מסחרי ואדמינסטרטיבי הכולל שדרות רחבות היקף ובניינים חדשים ומרהיבים. נחזה בבית הכנסת הנאולוגי המדהים בדוהניי אוצה, באנדרטת העץ הערבה הבוכיה שהוקמה בסימן נספי השואה, ב”עוגת הקצפת של בודפשט”, הלא הוא בניין הפרלמנט היפהפה וכן בכיכר הגיבורים. לאחר מכן נעלה לטובת תצפית פנורמית יוצאת דופן מעל גבעת גלרט. עם סיום ארוחת הערב נזכה לבלות בשייט לילי בעיר, שיחלוף בין הבניינים מעוררי ההתפעלות והמוארים בזרקורים הממוקמים משני צידיו של הנהר, ומתחת לגשר השרשראות המואר. לינה בספינת הנהר.

יום 9 ברטיסלבה (סלובקיה)

בסמוך לשעות הצהריים תעגון הספינה בבירתה של סלובקיה, ברטיסלבה. נצפה במצודת העיר הניצבת בראש גבעה ממנה נוכל לתצפת על העיר המתפרסת על שתי גדותיו של נהר הדנובה. נסייר במרכז העיר ההיסטורית, נחזה בתיאטרון הלאומי וכן בבית העירייה הישן ובקתדרלה הגותית של סנט.מרטין. לינה בספינת הנהר.

יום 10 יערות וינה – עיירת הספא באדן

בבוקר זה נצא לטיול אל יערות וינה – וינר ואלד. הנסיעה תיקח אותנו למסע אל תוך כפרים יפהפיים ויובלים. נערוך ביקור בעיירת הקייט והמרפא הידועה באדן. נשוטט בפארק העירוני המיוחד ונחזה בכיכר המרכזית ובבית הקזינו המפורסם. לינה בספינת הנהר.

יום 11 וינה – תל אביב

עם תום ארוחת הבוקר נעזוב את הספינה ונמשיך לטיול בבירת אוסטריה, וינה, עיר המתהדרת בשמחת חיים ומוזיקה, במאכלים מפורסמים כמו הזכאוטורט ויין ההוריגר, לא פחות מהארמון הקיסרי וקתדרלת סנט סטפן. הטיול יעביר אותנו לאורכה של שדרת הטבעת, דרך כיכר שוורצנברג ואף יחלוף לצד כנסיית קארל ובסמוך לבית האופרה יוצא הדופן של העיר. נשוטט לאורכו של המדרחוב המלהיב ובכיכר סנט סטפן. בסמוך לשעות אחר הצהריים ניסע לכיוון שדה התעופה של וינה, ממנו נטוס חזרה לתל אביב.

יום 12 הגעה לתל אביב

ננחת בתל אביב בשעת בוקר מוקדמת.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב ציריך 4:20 שעות
ציריך בוקרשט 2:15 שעות
וינה תל אביב 3:25 שעות

וינה - אוסטריה

בודפשט

מטיילים ממליצים

"הטיול על רמה ושונה משאר הטיולים שעשיתי"
(אסתר שינברג)

"היה נהדר וקסום, הטיול השאיר לנו טעם של עוד"
(יהודית ואריה עציוני)

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
RDC01 מאי 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
RDC02 יוני 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
RDC01 יולי 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
RDC02 אוגוסט 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
RDC05 ספטמבר 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות בנתיב: תל אביב – ציריך – בוקרשט, וינה – תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים בארוחות ללא הגבלה וכוס יין בארוחות הערב.
 • עמדת קפה ותה בחינם 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום.
 • ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • אינטרנט חופשי ברחבי הספינה (תלוי קליטה)
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט בספינה בה יש לשלם €80 לאדם).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • שימו לב: לאחר ההרשמה לטיול, אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) , המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. ניתן ואף מומלץ להזמין ביטוח זה מיד עם הרשמתכם לטיול ובכך להגן על כספכם, גם אם הרשמתכם נעשית חודשים רבים לפני צאת הטיול. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

דמי ביטול

אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת), המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • סיור באתרים המרכזיים של וינה
 • העיר העתיקה ומצודת ברטיסלבה
 • טיול בשני חלקי העיר של בודפשט - בודה ופשט
 • שיט ליילי בבודפשט
 • אוסייק בירת סלבוניה
 • הכנסייה הקתולית סנט מארי, הכנסייה האורתודוקסית סנט ג’ורג’ וביתו של אלברט איינשטיין בסרביה
 • מצודת קלמגדאן בסרביה
 • ביקור בעיירת הנופש והמרפא המפורסמת באדן

על הספינה

MS River Discovery II

ספינת הנהר MS River Discovery II, הושקה בשנת 2012. באורך של 125.5 מטרים וברוחב של 11.5 מטרים ספינה זו מציעה את כל הנוחות של אחיותיה לצי ומספקת חווית הפלגה בלתי נשכחת ורגועה לאורך נתיבי המים המרהיבים של אירופה. כך, תוכלו ליהנות מהאווירה המיוחדת של ספינת נהר אלגנטית...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ברטיסלבה וינה בלגרד בודפשט
מאי 21° 20° 22° 21°
יוני 24° 23° 24° 24°
יולי 27° 24° 28° 26°
אוגוסט 26° 24° 27° 26°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

שייט נהרות אל ארבע בירות הדנובה ושערי הברזל   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

12 ימים • אוסטריה, סלובקיה, הונגריה, קרואטיה, סרביה, בולגריה, רומניה
לוגו של וואטסאפ

בדקו היטב את תכנית הטיול שלנו ותגלו שהיא מספקת את התמורה הגבוהה ביותר לכספכם!
שימו לב: בחלק מתאריכי היציאה קיימים שינויים במסלול. פירוט מלא בטבלת התאריכים.