קרוז לאיים הקנריים ומדירה כולל פורטוגל

15 ימים • שייט לאיים הקנריים כולל לונדון, ספרד ופורטוגל הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

15 ימים

13 לילות

12 לילות שיט

קוד טיול KCCM

הרישום לטיול מיועד למחוסנים ומחלימים בלבד 

קבוצת האיים הקנריים מורכבת מ-7 איים מרהיבים ביופיים, המצויים באוקיינוס האטלנטי, אל מול חופיה של מרוקו ומספר איים קטנים נוספים המיושבים בחלקם. תושבי האיים הללו זוכים לאוטונומיה, אך בה בעת נמצאים תחת שלטון ספרד. באיים אלו ניתן להתרשם משילוב יוצא דופן בין גנים בעלי מראה אקזוטי, הטומנים בחובם שכיות חמדה כדוגמת עצי דרקון קדומים, מגוון רחב של קקטוסים, פרחי ציפור גן העדן, מטעי בננות ושלל דקלים, וכן יערות סבוכים של עצי ער אציל, דפנה ואורנים קנריים. האיים מתאפיינים גם בשמורות טבע הנמצאות בטבורן של לועות עצומות מימדים שנוצרו כתוצאה מהרים וולקניים כבויים ומסלעים געשיים. אלו יוצרים יחדיו תצורות רבות, כיד הדמיון, כמו כפרי דגים אותנטיים הניצבים על צוקים המתפלשים אל האוקיינוס, חופים עם חול בצבע שחור ועד ל''נופי לבנה'' צחיחים.

כל אלו יחדיו מהווים תמצית מהמרקם החווייתי הקנרי, המשתלב במקביל עם התושבים המקומיים שידועים בהיותם חמים ולבביים, מורשת של חגיגות ססגוניות במועדים השונים ומזג אוויר סובטרופי שהינו אידיאלי לביקורים באזור בכל עונות השנה. אלה הופכים את הביקור באיים הקנריים לזיכרון חוויתי ובלתי נשכח. שילוב של אקלים נוח משולב עם נוף וטבע ייחודיים ניתן למצוא באי מדירה, הממוקם בחלקו הצפוני של האוקיינוס האטלנטי, ומהווה מחוז אוטונומי של פורטוגל. זהו למעשה אי וולקני אשר ההתפרצות האחרונה שהתרחשה בו קרתה לפני 400 שנים. האי מציג לראווה תמהיל יפהפה על טהרת הטבע במלוא התגלמותו, וכולל בין היתר סלעים כבירים המובילים לים, מפרצים קסומים, אדמות חקלאיות מרשימות, הרים פראים וגאיות יחד עם מבחר של פירות טרופיים. עוד באי אפשר למצוא שמורת טבע רחבת היקף ובה עמקים והרים בגובה רב, אדמה המצמיחה יבול איכותי לכל אורך השנה, ועד לגפנים המפורסמים של מדירה, בהם מייצרים את הסממן הבולט של האי, הלוא הם היינות המשובחים המאפיינים אותו.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
 • טיסות ישירות
 • לינה בבית מלון במרכז לונדון מדרגת 4 כוכבים על בסיס ארוחת בוקר
 • דמי סבלות בבית המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים הנוסעים)
 • מסלול הפלגה ייחודי הכולל עגינה וטיול בליסבון
 • ביקור בעיר וינצ'סטר, ששימשה כעיר הבירה לשעבר של אנגליה
 • טיול מיוחד בעיר המרחצאות הרומיים, באת'
 • מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
 • שירות ייחודי הניתן על ידי חברתנו: צ'ק אין לאוניה וטיפול בכל נהלי הקורונה הנדרשים טרם יציאת השייט וארגון בדיקות הקורונה הנדרשים טרם החזרה לישראל
לעוד טיולי שייט באיים הקנריים

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב – לונדון – סיור בעיר

נמריא אל לונדון בטיסה ישירה. עם הגעתנו ניסע למרכז העיר שם נערוך סיור פנורמי. נתרשם מבתי הפרלמנט, מכנסיית ‘ווסמינסטר’ (Westminster), ממגדל השעון של הביג בן וכן מהגלגל הענק – London Eye. אחר כך נמשיך אל כיכר ‘טרפלגר’ וארמון בקינגהם ומשם לבית המלון לשם התארגנות ומנוחה. לינה באזור לונדון.

יום 2 לונדון – סיור בעיר וינצ'סטר – סאות'המפטון – עלייה לאוניה

בשעות הבוקר ניסע לעבר נמל העיר סאות’המפטון – Southampton, כאשר בדרך נעצור לביקור בעיירה וינצ’סטר – Winchester, לשעבר בירתה של אנגליה. עיר זו נוסדה בתקופה הרומית, היא נמצאת במחוז המפשייר ועובר בה נהר האיצ’ן – Itchen. בוינצ’סטר ממוקמת הקתדרלה המפורסמת, שבין כתליה נחבאים סיפורים מרתקים והיא נחשבת לאחת הקתדרלות היפות בבריטניה. ממנה נמשיך לסאות’המפטון ושם נעלה לאניית הפאר, שבה נבלה את המשך הטיול. בערב זה נהנה מארוחה חגיגית, מבילוי בקזינו ומהופעות בידור. לינה באוניה.

יום 3 שייט לכיוון ספרד – מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום של שייט במהלכו נהנה ממגוון השירותים המוצעים באוניה. בנוסף, נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה. לינה באוניה.

יום 4 ויגו (ספרד)

היום תעגון האוניה בויגו, עיר נמל שבעבר שימשה את ספינות הסחר והיוותה מטרה לשודדי הים. בויגו ממוקם נמל הדייג החשוב ביותר בספרד ונמצא בה אף אזור התעשייה הגדול בגליסיה, שבו פועלים בתי חרושת למכוניות כגון: המפעל של פיג’ו-סיטרואן ואף מספנות שונות. נמל ויגו הוא נמל הדיג הגדול ביותר באירופה ופועלים בו משרדי חברת הדיג הגדולה בעולם. העיר ממוקמת על הגדה הדרומית של שפך הוויגו ומסביבה יערות אורנים ופארקים. נצא לטיול ונתרשם בו מהעיר החדשה, מהטיילת היפה וגם מ ‘ברבס’ – רובע הדייגים הידוע. לינה באוניה.

יום 5 ליסבון (פורטוגל)

נעגון בבירת פורטוגל, ליסבון. בעבר הייתה זו מעצמה ימית שממנה יצאו לרחבי תבל מגלי עולם וספנים אמיצים שגילו את העולם החדש. ליסבון היא עיר תוססת שממוקמת ליד שפכו של נהר הטז’ו לאוקיאנוס. המרכז ההיסטורי של העיר מפוזר ברחבי שבע גבעות תלולות ולכן בחלק של רחובות העיר ניתן לנוע רק ברגל ולא בכלי רכב. פארק מונסאנטו, הפארק העירוני הגדול בעולם, נמצא במערב העיר. את העיר מחברים שני גשרים: גשר 25 דה אבריל שנבנה בשנת 1966 ואשר ממוקם מעל נהר הטז’ו, וגשר ואסקו דה גמה, הארוך בגשרי אירופה והתשיעי באורכו בעולם שאורכו 17.2 ק”מ. נסייר ברובעים העתיקים וגם המודרניים, נתרשם ממגדל בלם הידוע ונראה גם את מנזר ז’ירונימו שבו נקבר וסקו דה גאמה. נערוך ביקור באנדרטה שנבנתה לכבוד מגלי העולם ונראה את הארמונות היפים והכיכרות, ועוד בהתאם לזמן שעומד לרשותנו. לינה באוניה.

יום 6 שייט לכיוון האיים הקנריים – מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום נוסף של שייט במהלכו נהנה ממגוון השירותים המוצעים באוניה. בנוסף, נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה. לינה באוניה.

יום 7 עגינה בלנזרוטה – הפארק הלאומי טימאנפאיה

ברוכים הבאים ללנזרוטה, האי המזרחי ועתיר המסתורין שבארכיפלג האיים הקנריים, שזכה לכינוי "אי המדע הבדיוני". נופיו של האי שונים באופן מהותי מיתר האיים, שכן הוא טומן בחובו דיונות רחבות היקף ונופים וולקאניים מיוחדים, לרבות 200 לועות געשיות. האקלים בלנזרוטה כמעט ולא כולל משקעים, אך למרות זאת הוא נודע בזכות ענבי היין המובחרים שלו, שהינם הטעימים בעולם. וכעת למנה העיקרית של האי – טיול בין לועות ומכתשים וולקניים בפארק הלאומי טימאנפאיה. בהמשך הדרך, נערוך ביקור בחופו המערבי של האי, שם יתגלו בפנינו מכתשים ונקרות געשיות יחד עם אגמים וצוקים בצבעי ירוק ושחור. לינה באוניה.

יום 8 עגינה בלאס פאלמס (גראן קאנאריה) - סיור באי

היום תעגון הספינה בבירת האי גראן קנריה: לאס פאלמאס דה גרן קנריה. זהו אחד מהנמלים החשובים באזור וכנראה שכריסטופר קולומבוס עגן פה במהלך מסעותיו לאמריקה. נסייר במרכז ההיסטורי של העיר, הרובע העתיק. נתרשם מבית העירייה, מכיכר סנטה אנה, מהסמטאות היפות ומהקתדרלה המרשימה. נבקר אף בקאסה קולון, שכיום משמש כמוזיאון ונטייל במדרחוב 'טריאנה' ונהנה מהליכה בטיילת לאורך הים ומביקור ב"נמל האור". לינה באוניה.

יום 9 עגינה בטנריף (ספרד) – סיור בשמורת אל טיידה

נרד לטייל באי טנריף (טֶנֶרִיפֶה, Tenerife בספרדית). זהו האי הגדול והמאוכלס בארכיפלג האיים הקנריים. תושבי האי המקוריים, כמו בכל שאר האיים הקנריים, היו הגואנצ'ים. הם עסקו בלקט, בדיג, בחקלאות ואף בגידול צאן. ספרד כבשה במאה ה-15 את טנריף ומאז היא שולטת בה. האקלים במקום נוח לאורך כל השנה ואכן התיירות היא הענף הכלכלי המרכזי בה, ולאחריה החקלאות. בצדו הצפוני של האי יש צמחיה רבה וירוקה, ואילו צדו הדרומי מאופיין בחופים צחיחים משופעים בשמש. נסייר בשמורת הר הגעש אל טיידה, שהוא הגבוה שבהרי ספרד ופסגתו שמתנשאת לכדי 3,718 מטרים מכוסה רוב השנה במעטה של שלג צחור. מהלכו של הסיור יציע לנו נקודות תצפית מרהיבות, ובנוסף נלמד על תהליך היווצרותו של המכתש הענק, על סוגי הלבה השונים והצמחייה הייחודית למקום. לסיום נסייר בינות לאורנים הקנריים. לינה באוניה.

יום 10 פונצ’אל – מדירה (פורטוגל)

מדירה הוא אי שיש בו שילוב מיוחד בין מזג אוויר מצוין לבין נוף וטבע מרהיבים. בפועל זהו מחוז אוטונומי של פורטוגל והוא ממוקם בצפון האוקיינוס האטלנטי. האי הוא אי וולקני וההתפרצות האחרונה בו התרחשה לפני 400 שנה. הנוף במקום משלב עמקים, הרים פראיים, סלעי ענק הנושקים לים, מפרצים קסומים, שטחים חקלאיים ופירות טרופיים. באי נמצאת שמורת טבע גדולה ובה עמקים, הרים נישאים, אדמה פורייה, גנים יפים ואף גפנים, המקור ליינות מדירה הידועים בעולם כולו. נטייל בבירה פונצ'אל, שממוקמת בקצה מפרץ מקסים. העיר בנויה על גבי מדרגות מעל למפרץ ובתיה צבועים בלבן, גגותיהם רעפים אדומים והם מוקפים בגנים מטופחים ובהם פרחים יפים. נראה את שוק הירקות והדגים, את רחוב 'אלפנדגה' היפהפה ועוד בהתאם לזמן שלנו. לינה באוניה.

יום 11 שייט לכיוון ספרד – מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום נוסף של שייט במהלכו נהנה ממגוון השירותים המוצעים באוניה. בנוסף, נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה. לינה באוניה.

יום 12 לה קורוניה (ספרד)

האוניה תעגון היום בבירת גליסיה, לה קורוניה. זוהי עיר עתיקה הממוקמת על שפת מיצר עם נמל. בהיסטוריה הייתה העיר מבוצרת וממנה יצאו ספינות מהגרים אל העולם החדש ומהגרים. נתרשם משפת המיצר ומנמל הדייג, נראה את הסיאודאד הבנויה על מעין אי ונבקר בכיכר מריה פינטה. נראה את השדרות היוקרתיות ונכיר את סגנון הבניה הגאליסיאני. לינה באוניה. 

יום 13 שיט לכיוון לונדון– מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום נוסף של שייט במהלך נהנה ממגוון השירותים המוצעים באוניה. בנוסף, נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה. לינה באוניה.

יום 14 סאות’המפטון – באת’ – לונדון

ניפרד היום מהאוניה ונעשה את דרכנו לעיר המפורסמת שבמרחצאות הרומיים, באת’. מספרים כי המלך האגדי בלאדאד (המאה השמינית) היה זה שגילה את נפלאות המעיינות החמים שבמקום לאחר שחלה בצרעת. בעיר שוכנת גם כנסייה שהינה אחד המבנים הגותיים הגדולים ביותר באנגליה, והעיר כולה מהווה דוגמה מרהיבה לארכיטקטורה הג’ורג’יאנית. נתרשם מהסירקוס – הכיכר העגולה המוקפת בתי אבן גיר, ומחצי הסהר שכולל בתים מפוארים הצופים אל פארק ויקטוריה – הוא הרויאל קראסט. נסייר על הגשר המיוחד פולטני אשר בנוי מעל נהר האבון ומשני צדיו לכל האורך נמצאות חנויות. נפסע בעיר העתיקה של באת’ ועוד נספיק לערוך קניות לפני שניסע אל שדה התעופה, ממנו נגיע בטיסה ארצה ביום המחרת.

יום 15 הגעה לתל אביב

במהלך שעות הבוקר ננחת בארץ.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב לונדון 5:20 שעות
לונדון תל אביב 4:45 שעות

האיים הקנריים

מדירה

טנריף

מטיילים ממליצים

"הטיול היה מעולה וסיפק ידע ואנושיות מצד המדריכה"
(חנה טרייסטר)

"תוכנית הטיול היתה טובה מאוד. באמצעות ההדרכה וההסברים למדתי רבות"
(עמליה הדרי)

"היה טיול 10! הכל בוצע בהתאם לתוכנית ואף יותר מזה"
(קלרה צולנג)

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KCCM01 10/09/2022 24/09/2022 $3945 $2050

מקומות אחרונים

טרם נקבע בילי לוין מובטח הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באונייה, בעל מרפסת וירטואלית מקטגוריה U2 בקומות 3,7-13.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה N2 בקומה 3 בתוספת 205$ לאדם בחדר זוגי או 270$ בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה 4D בקומות 6-13 בתוספת 360$ לאדם בחדר זוגי או 600$ בחדר ליחיד

KCCM03 (ראש השנה) 22/09/2022 06/10/2022 $4050 $2050 $200 הנחה לנרשמים עד 07/07/2022 טרם נקבע טרם שובץ בהרשמה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באונייה, בעל מרפסת וירטואלית מקטגוריה U2 בקומות 3,7-13.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה N2 בקומה 3 בתוספת 205$ לאדם בחדר זוגי או 270$ בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה 4D בקומות 6-13 בתוספת 360$ לאדם בחדר זוגי או 600$ בחדר ליחיד

KCCM01 יוני 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בנתיב: תל אביב – לונדון – תל אביב.
 • לינה בבית מלון במרכז לונדון מדרגת 4 כוכבים על בסיס ארוחת בוקר
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה, בה נדרש לשלם 14.5$ לאדם ללילה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמת ובאיזה תאריך.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

  בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה במידה וידרשו ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על מטיילנו בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.

 • שימו לב, מיסי הנמל ומס הדלק עשויים להשתנות עד היציאה
 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-30 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Anthem of the seas
 • סיור בעיר וינצ'סטר ששימשה כעיר הבירה לשעבר של אנגליה
 • סיור פנוראמי בלונדון
 • מגדל בלם המרשים ומנזר ז'ירונימו בליסבון, בירת פורטוגל
 • סיור בפארק הלאומי טימאנפאיה - גולת הכותרת של האי לנזרוטה
 • ביקור ברובעים העתיקים והמודרנים ובאנדרטה לכבודם של מגלי עולם בליסבון
 • שוק הדגים והירקות ורחוב אלפנדגה הציורי בפונצ'אל, בירת מדירה
 • ביקור ברובע העתיק בלאס פאלמס (גראן קנריה)
 • סיור בשמורת אל טיידה בטנריף, הר הגעש הגבוה בהרי ספרד
 • ביקור בבאת’, העיר המפורסמת במרחצאות הרומיים

על האוניה

Anthem of the Seas

אוניית הקרוז  Anthem of the Seas של חברת Royal Caribbean הושקה בשנת 2015. באונייה קיים אולם רחב יידיים המשלב באופן מושלם בין טכנולוגיה ובידור. במהלך השייט תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מסעדות, ברים ופאבים, מרכז כושר וספא ברמה בינלאומית, תאטרון המתפרס על 3 סיפונים, בריכות שחייה, קזינו, ספריה, מדרחוב...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  טנריף מדירה ליסבון
יוני 25° 24° 26°
אוגוסט 28° 25° 28°
ספטמבר 27° 25° 27°
אוקטובר 25° 23° 23°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

קרוז לאיים הקנריים ומדירה כולל פורטוגל   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

15 ימים • שייט לאיים הקנריים כולל לונדון, ספרד ופורטוגל
לוגו של וואטסאפ