טיול מאורגן לויטנאם

20 ימים • כולל טראסות האורז של סאפה ו-7 לילות שייט בנהר המקונג הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

20 ימים

17 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול KVC

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה אשר אולי מעלות בתודעתנו מראות של קרבות עזים, קולוניאליזם אכזרי, סבל וכאב. כיום המצב שונה לחלוטין והטיול המרתק למדינות אלה מציע נופי טבע מרהיבים, ערים המשלבות מזרח ומערב, אנשים שמחים שמתפרנסים בכבוד, חיים את חייהם עם חיוך גדול ומקבלים את התיירים בידידות רבה ובאהבה. נתחיל את הטיול המאורגן בסיאם ריפ ביומיים שיוקדשו לביקור במקדשי אנגקור -  האתר המפורסם ביותר של קמבודיה. זו עיר מקדשים מרתקת שנעלמה למשך שנים במעבה הג'ונגל הקמבודי, עד שגילתה אותה במקרה משלחת צרפתית. לאחר מכן, נחל בשייט על נהר המקונג עם ספינת נהר חדישה שתהיה עבורנו מלון צף למשך שבוע. נשוט בין שווקים צפים, כפרים יפים, מפעלי ממתקים מקוקוס ובוסתני פירות טרופיים. כמו כן, נבקר בערים הגדולות של ויטנאם: האנוי הבירה והו צ'י מין סיטי הידועה לנו בשמה 'סייגון', נסייר במחילות הוויטקונג ובמוזיאון המלחמה המעניין, נערוך שייט קסום בשמורת הטבע היפה בעולם 'האלונג ביי' עם ספינת נהר, נתעורר כל בוקר לזריחה בתוך נוף מרהיב של צוקים מדהימים שמתרוממים הישר מתוך הים, כפרי דייגים על המים ומערות נטיפים קסומות. בנוסף, נבקר גם בעיירה הצפונית סאפה, אחד המקומות המרתקים, היפים והמעניינים ביותר בויטנאם, השוכנת בגובה של כ-1500 מ'. האזור ידוע גם בשם "האלפים הטונקינים", קרוב לגבול עם סין, טובל בטראסות של אורז, ומהווה בית לשבטים המרכיבים את הפסיפס האנושי של ויטנאם. טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה המשלב תרבות מרתקת והיסטוריה מעניינת. שייט לויטנאם, נופים מדהימים וחוויה חד פעמית ויוצאת דופן.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour": • שייט לויאטנם וקמבודיה הכולל כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השייט, כולל מים מינרליים, משקאות קלים, בירות מקומיות ויין מקומי במהלך הארוחות. • לינה במלונות מדרגה ראשונה על בסיס חצי פנסיון. • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים הנוסעים) • לילה בסירה מקומית במפרץ האלונג על בסיס פנסיון מלא • טיפים לנותני השירותים (כולל בספינה). • שייט לויאטנם עם תכנית מלאה ללא סיורי אופציה • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - הונג קונג

ניפגש בשדה התעופה לצורך המראה בטיסה ישירה אל הונג קונג.

ימים 2+3 הונג קונג - סיאם ריפ - מקדשי אנקור

מיד אחרי נחיתתנו בהונג קונג נמשיך בטיסה אל סיאם ריפ (קמבודיה). היומיים הקרובים יוקדשו לביקור במקדשי אנגקור הנמנים בין שבעת פלאי עולם. המקדשים נבנו במהלך התקופה שבין המאה ה-9 למאה ה-15 ואז למעשה ננטשו. הם התגלו באופן מפתיע במאה ה-19, הצרפתי דה ברסקי כתב בשנת 1924: "לך לאנגקור, ידידי, לחורבותיה ולהריסותיה". נערוך טיול בקומפלקס הבירה העתיקה אנגקור והבירה הנוספת אנגקור תום. הבירה מכילה עשרות של מקדשי אבן חול המכילים תבליטים ייחודיים בהם דמויות אלים, מצבים מהשגרה היומיומית וסיפורי מיתולוגיה הינדית. ביקורנו במקדשים יכלול את באיון, את טה פרום, את אנגקור וואט האדיר ועוד בהתאם לזמן שיעמוד לרשותנו. לינה בסיאם ריפ.

יום 4 סיאם ריפ - תחילת השיט בנהר המקונג

היום בבוקר ניסע לאגם 'טונלה סאפ' ושם נתקבל על ידי צוות ספינת הנהר, שתשמש עבורנו מלון צף בשבוע הקרוב. בשעות אחר הצהריים נתחיל להפליג במורד הזרם בנהר שמחבר למעשה את האגם עם המקונג. אודות לשייט בספינת הנהר מתאפשרות לנו תצפיות מיוחדות ופרספקטיבות יוצאות מן הכלל, כמו גם ביקורים מיוחדים. לינה בספינת הנהר.

יום 5 קאמפונג צ'נאנג - קמפונג טרלאח – אודונג

נגיע הבוקר לקמפונג צ'נאנג הממוקמת כ-90 קילומטרים מפנום פן. העיר הקטנה משמשת כנמל כפרי סואן, עם שווקים תוססים. כשנגיע נעלה על כלי שיט מקומיים, כדי לבקר בכפר הצף האותנטי. חיי האוכלוסייה מתנהלים בנהר וכל האנשים שטים בסירות בתעלות החוצות את העיר הקטנה. לאחר מכן נמשיך להפליג במורד הנהג לכיוון 'קמפונג טרלאח'. עם הגיענו ניסע לבקר במקדש היפה של 'וואט קמפונג לאו פגודה', אשר נבנה במאה האחרונה ונשמרים בו ציורי קיר מעניינים. נמשיך לנסוע ל'אודונג' ששימשה כעיר הבירה של קמבודיה בין השנים 1866-1618. העיר הוקמה על גבעה ומכילה מבנים בודהיסטיים שונים מתקופת מלכי קמר האחרונים. לינה בספינת הנהר.

יום 6 קו צ'ונג - פנום פן

היום בבוקר תעגון הספינה ב'קו צ'ונג'. נסייר בכפר המעניין, שתושביו עוסקים באריגת משי ולאחר מכן נטייל בכפרים המסורתיים לגדת המקונג, שם עוסקים התושבים בדיג זה דורות. אחר כך נמשיך בשייט אל פנום פן. לינה בספינת הנהר.

יום 7 פנום פן – הארמון המלכותי והמוזיאון הלאומי

נגיע בשעות הבוקר אל בירת קמבודיה, פנום פן. ברחובות העיר השוכנים לגדות הנהר טונלה סאפ, נשמרה הארכיטקטורה הקולוניאליסטית עוד מימי השלטון הצרפתי. נסייר בארמון המלכותי, בפגודת הכסף ואף במוזיאון הלאומי, שבו מוצגות תצוגות מרהיבות של אמנויות קמר. בשעות אחר הצהריים נצא לביקור במבנה שבעבר שימש כבית ספר והוסב למחנה המעצר "טואול סלנג", בין השנים 1979-1975. המקום משמש כיום כמוזיאון לזכרם של מתנגדי שלטון קמר רוז' האכזרי, שנחקרו, עונו ונרצחו שם. לינה בספינת הנהר.

יום 8 חציית הגבול לוויטאנם בשייט על המקונג

ניפרד מהבירה פנום פן ונשוט לכיוון גבול ויטנאם. נחצה את הגבול ונמשיך לשוט במורד הנהר. לינה בספינת הנהר.

יום 9 טאן צ'או (ויאטנם)

נגיע בשעות הבוקר אל 'טאן צ'או', עיירה מבודדת הממוקמת על גדת היובל הראשי של נהר המקונג. נערוך ביקור בחוות דייג, בבית חרושת מסורתי המייצר מחצלות וגם במפעל מסורתי בו אורגים את המשי. נצא בנסיעה על ריקשה ברחבי העיר המיוחדת הזו בעודנו חוזרים אל המזח לשם ארוחת צהריים. לינה בספינת הנהר.

יום 10 סאדק - קאי בה

נגיע אל 'סאדק' אחרי ארוחת הבוקר ונסייר בה רגלית. מרגריט דיראס, הסופרת הצרפתייה, שהתה חלק משנות ילדותה כאן בסאדק. זו עיירה תוססת השוכנת על דלתת המקונג ובנייניה פזורים באקראי. הבמאי ז'אן ז'אק אנו צילם באתר זה חלק מסרטו "המאהב". במהלך ביקורנו בעיר נראה את הבית של המאהב הסיני של מרגריט, שהיום משמש מוזיאון קטן. לאחר מכן, השייט יימשך והספינה תעגון ב'קאי בה', שבה נצא לסיור לאורך השוק הצבעוני ונראה גם את הקתדרלה הצרפתית שבנויה בסגנון גותי. כמו כן, נערוך ביקור בבית חרושת מסורתי בו מיוצרים ממתקי קוקוס וגם בטחנות נייר האורז, שם נתוודע לתהליך הייצור של מרכיב בלתי נפרד זה במטבח הויטנאמי. לינה בספינת הנהר.

יום 11 סייגון - הו צ'י מין סיטי – מוזיאון המלחמה – השוק הסיני ומקדש טיין האו

נעזוב את ספינתנו וניסע לסייגון. עם הגיענו נערוך ביקור במוזיאון למלחמת ויטנאם ולאחר מכן ברובע הסיני, רובע מספר 5, שפועל בו שוק סיני רחב ידיים. נוכל להתרשם בו מחיי המסחר הדינאמיים ומההיצע שכולל בגדים ובדים צבעוניים, לצד מאכלים מיוחדים וסוגים רבים של אטריות, תבלינים, פטריות וירקות שונים ולא מוכרים. בנוסף, נבקר במקדש טיין האו הסיני, אשר נבנה במאה התשע עשרה.  לינה בסייגון.

יום 12 סייגון (הו צ'י מין סיטי) – המשך סיורים בעיר

היום בבוקר נצא לכרך הגדול הו צ'י מין סיטי. נטייל בגדה המערבית של נהר סייגון, ובחלק המרכזי של העיר נראה את אזור המגורים של הדיפלומטיים ואת הבניינים בסגנון הקולוניאלי שבנו הצרפתים. נראה את בניין הדואר היפה, את כנסיית נוטרדאם, את ארמון האיחוד שבו הכריזו עם סיום מלחמת וייטנאם ועזיבת הכוחות האמריקאים על הקמת וייטנאם המאוחדת, נראה גם את בניין האופרה ואת השדרה היפה במרכז העיר. לינה בסייגון.

יום 13 מקדש "קאו - דאי" ומחילות הווייטקונג

היום ניסע בבוקר אל 'טאי נין' דרך נופים חקלאיים וגידולים טרופיים מעניינים כגון מטעי גומי. בעיר נמצא המקדש המרכזי של "קאו דאי", אחת הדתות המיוחדות של דרום וייטנאם, אשר מאופיינת בטקסים ייחודיים וצבעוניים. נצטרף למאות המתפללים במקדש המרכזי ונתבונן בטקס היומי. משם ניסע למערכת מחילות הוויטקונג ונגלה כיצד ניהלו הויטנאמים את מלחמת הגרילה שלהם מול האמריקנים. לינה בסייגון.

יום 14 טיסה להייפונג - מפרץ הייפונג – שייט ולינה במפרץ האלונג

נטוס היום בשעת בוקר מוקדמת אל 'הייפונג', השלישית בגודלה מבין ערי ויטנאם. עם הגיענו נצא בנסיעה לבית מלון בו נוכל ליהנות מארוחת בוקר עשירה. לאחר מכן, נמשיך בנסיעה אל מפרץ האלונג ("שיני הדרקון") – אחד מפלאי הטבע העולמיים שהוכרז כאתר מורשת. המפרץ מעוטר בנוף קארסטי מופלא הכולל צוקים משוננים רבים שמתרוממים מתוך הים. נצא להפלגה מיוחדת במינה במפרץ בינות לאותם צוקים המקושטים בצמחייה טרופית. לינה בספינה במפרץ עצמו.

יום 15 בוקר קסום במפרץ האלונג ובהמשך נסיעה להאנוי

היום נתעורר לבוקר יפהפה ובלתי נשכח במפרץ האלונג. נחזה בקרני השמש הראשונות שמפזזות על מי הטורקיז של המפרץ המרשים. נשלים ביקורים בלגונות המרהיבות ולאחר מכן ניסע בחזרה ל'האנוי', בירת המדינה. העיר הגדולה משמשת כמרכז המנהלי-פוליטי של ויטנאם, אולם מאופיינת באווירה פסטורלית בחלקים גדולים ממנה, בזכות שטחים ירוקים ואגמים יפים. לאחר מכן, נגיע לבית המלון להתארגנות ומנוחה. לינה בהאנוי.

יום 16 האנוי – נסיעה לאזור טראסות האורז של סאפה

הבוקר נצפין לעבר העיירה סאפה, המהווה את אחד היעדים המעניינים, המסקרנים והמרהיבים ביותר בויטנאם.  היא שוכנת בגובה של כ-1,500 מטרים ואזורה ידוע גם בכינוי "האלפים הטונקינים". אזור זה שנמצא בקרבת הגבול עם סין, מכיל טראסות אורז יפהפיות ומשמש בית לשבטים שונים שמרכיבים את הפסיפס האנושי הויטנאמי. לכל שבט, בין אם זה המונג השחור או הזאו האדום, יש את המאפיינים שלו (התלבושת המסורתית, השפה והמנהגים השמורים). נוף הררי מרהיב מקיף את העיירה סאפה. נוף הכולל בין היתר את 'פאן סי פאן', ההר הגבוה בויטנאם, שמתנשא לגובה של 3,143 מטרים. נעצור במספר נקודות תצפית כמו גם נערוך ביקור באחד הכפרים ונלמד מקרוב על חייהם של התושבים באחד מן השבטים שבמקום. לינה בסאפה.

יום 17 סאפה – ביקור בשוק שבטי האזור הססגוני

נתעורר הבוקר אל הנוף הנפלא של האזור. נצא בסיור רגלי אל מקום מושבם של כמה שבטים. נתרשם מהכנסייה ומבית הספר המקומי ונלמד על תהליך השילוב של המיעוטים האתניים בחברה הוויטנאמית. בנוסף, תהיה לנו גם הזדמנות להתבונן מקרוב באורח החיים היומיומי של השבטים במסגרת ביקור שנערוך בשוק המקומי. בני השבטים מציעים למכירה את מרכולתם בשווקים וזו כוללת ירקות ומצרכי מזון נוספים, כמו גם מלאכות יד ואמנויות מקומיות מסורתיות. לינה בסאפה.

יום 18 סאפה – נסיעה בחזרה להאנוי וסיורים בעיר

ניפרד הבוקר מאזור סאפה ונחזור אל הבירה האנוי. במהלך היום וחצי שנותרו לנו נבקר בקומפלקס ההנהגה היכן ששוכן המאוזוליאום של הו צ'י מין, אבי האומה. נתרשם מהארמון הנשיאותי ומביתו, מבית המפלגה הקומוניסטית וממוזיאון הו צ'י מין. נצפה בפגודת העמוד (מקדש בודהיסטי), אשר זקופה על עמוד אחד כבר 1,000 שנה. לינה בהאנוי.

יום 19 המשך סיורים בהאנוי – טיסה להונג קונג ומשם לתל אביב

נמשיך היום בטיול בהאנוי וננצל את הזמן עד הטיסה. נתרשם ממקדש הספרות, מהאוניברסיטה הראשונה בויטנאם, שנבנתה ב 1070 לכבוד קונפוציוס. כמו כן, נראה את הרובע העתיק, את הרובע הצרפתי הנודע, את אגם החרב ובניין האופרה. נעלה על האי שבאגם בו שוכן מקדש עתיק ואליו מוביל הגשר האדום המפורסם (סמלה של האנוי). לאחר מכן נצא בנסיעה אל שדה התעופה ממנו נטוס אל הונג קונג וממנה נמריא בחזרה ארצה, עמוסים בחוויות בלתי נשכחות.

יום 20 הגעה לתל אביב

ננחת היום בנתב"ג.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב הונג קונג 12:05 שעות
הונג קונג סיאם ריפ 2:35 שעות
האנוי הונג קונג 1:50 שעות
הונג קונג תל אביב 11:55 שעות

מפרץ האלונג - ויטנאם

סאפה - ויטנאם

מטיילים ממליצים

"טיול מהנה ועונה על כל הציפיות, רמת השירותים מספקת ומהנה, נהניתי מאוד"
ישראל סוטולובי

"המדריכה היתה מעולה והקבוצה היתה איכותית"
לילי סולומון

"טיול מוצלח ביותר"
נחמיה מלך

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KVC02 אוקטובר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
KVC01 דצמבר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לתא בקומת Main Deck.

 • ניתן לשדרג לתא בקומת Upper Deck בתוספת 250 $ לאדם בחדר זוגי.

 • תוספת ליחיד בחדר בקומת Upper deck תתומחר על פי אישור חברת השייט.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת קתאי בנתיב: תל אביב - הונג קונג - סיאם ריפ, האנוי - הונג קונג - תל אביב.
 • טיסות פנימיות על פי המסלול.
 • לינה במלונות מדרגה ראשונה על בסיס חצי פנסיון.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • 7 לילות בספינת הנהר בחדרים חיצוניים כולם עם מרפסת צרפתית.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט, כולל מים מינרליים, משקאות קלים, בירות מקומיות ויין מקומי במהלך הארוחות.
 • לילה בספינה במפרץ האלונג על בסיס פנסיון מלא.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (כולל בספינה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

  דרושה אשרת כניסה לווייטנאם (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן

 • דרושה אשרת כניסה לקמבודיה (אינה כלולה במחיר ומשולמת במקום).

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט מתבצע בספינת הנהר MEKONG PRESTIGE II
 • ביקור במקדשי אנגקור הנפלאים הנחשבים אחד משבעת פלאי עולם
 • ביקור במקדש המקסים של וואט קמפונג לאו פגודה
 • ביקור באודונג ששימשה בעבר כעיר הבירה של קמבודיה
 • ביקור בכפר קו צ'ונג
 • ביקור בארמון המלכותי, בפגודת הכסף ובמוזיאון הלאומי בפנום פן
 • ביקור במוזיאון המלחמה בסייגון
 • שייט במפרץ האלונג הנחשב לאחד מפלאי הטבע בעולם
 • מקדש "קאו - דאי" ומחילות הווייטקונג
 • ביקור במאוזוליאום של הו צ'י מין
 • ביקור בעיירה סאפה - אחד המקומות המרתקים היפים והמעניינים ביותר בויאטנם

על הספינה

Mekong Prestige II

ספינה חדישה ויוקרתית אשר הושקה בוויטנאם בשנת 2013. בתכנון הספינה נלקחו בחשבון עיצובה הפנימי האלגנטי בד בבד עם נוחות מירבית לנוסעים. לספינה שלושה מפלסים ו-32 תאים אשר בכל אחד מהם קיימת מרפסת פרטית המאפשרת צפייה בנופים הקסומים בנהר המקונג.

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  האנוי הו צ'י מין סאפה
דצמבר 21° 31° 15°
ינואר 19° 32° 13°
אוקטובר 28° 31° 20°
נובמבר 24° 31° 17°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לויטנאם   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

20 ימים • כולל טראסות האורז של סאפה ו-7 לילות שייט בנהר המקונג
לוגו של וואטסאפ