טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה

21 ימים • כולל טראסות האורז של סאפה ו-7 לילות שייט על נהר המקונג הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

21 ימים

18 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול KVC

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה אשר אולי מעלות בתודעתנו מראות של קרבות עזים, קולוניאליזם אכזרי, סבל וכאב. כיום המצב שונה לחלוטין והטיול המרתק למדינות אלה מציע נופי טבע מרהיבים, ערים המשלבות מזרח ומערב, אנשים שמחים שמתפרנסים בכבוד, חיים את חייהם עם חיוך גדול ומקבלים את התיירים בידידות רבה ובאהבה.

נתחיל את הטיול המאורגן בסיאם ריפ ווביקור במקדשי אנגקור - האתר המפורסם ביותר של קמבודיה. זו עיר מקדשים מרתקת שנעלמה למשך שנים במעבה הג'ונגל הקמבודי, עד שגילתה אותה במקרה משלחת צרפתית. לאחר מכן, נחל בשייט על נהר המקונג עם ספינת נהר שתהיה עבורנו מלון צף למשך שבוע. נשוט בין שווקים צפים, כפרים יפים, מפעלי ממתקים מקוקוס ובוסתני פירות טרופיים. כמו כן, נבקר בערים הגדולות של ויטנאם: האנוי הבירה והו צ'י מין סיטי הידועה לנו בשמה 'סייגון', נסייר במחילות הוויטקונג ובמוזיאון המלחמה המעניין, נערוך שייט קסום בשמורת הטבע היפה בעולם 'האלונג ביי' עם ספינת נהר, נתעורר כל בוקר לזריחה בתוך נוף מרהיב של צוקים מדהימים שמתרוממים הישר מתוך הים וכפרי דייגים על המים. בנוסף, נבקר גם בעיירה הצפונית סאפה, אחד המקומות המרתקים, היפים והמעניינים ביותר בויטנאם, השוכנת בגובה של כ-1500 מ'. האזור ידוע גם בשם "האלפים הטונקינים", קרוב לגבול עם סין, טובל בטראסות של אורז, ומהווה בית לשבטים המרכיבים את הפסיפס האנושי של ויטנאם. הטיול המאורגן לויטנאם וקמבודיה ישלבתרבות מרתקת והיסטוריה מעניינת, שייט על נהר המקונג, נופים מדהימים מבטיח לכם חוויה חד פעמית ויוצאת דופן.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
 • טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה עם כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט, כולל מים מינרליים, משקאות קלים, בירות מקומיות ויין מקומי במהלך הארוחות
 • שייט לויטנאם וקמבודיה עם לינה במלונות מדרגה ראשונה על בסיס חצי פנסיון
 • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים הנוסעים)
 • לילה בסירה מקומית במפרץ האלונג על בסיס פנסיון מלא
 • טיפים לנותני השירותים (כולל בספינה)
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

יום 1 תל אביב – בנגקוק

ניפגש בשדה התעופה לצורך המראה בטיסה ישירה אל בנגקוק.

יום 2 בנגקוק - סיאם ריפ

לאחר הנחיתה בבנגקוק נמריא בטיסת המשך לסיאם ריפ אשר בקמבודיה. עם הגעתנו נגיע למלון למנוחה. לינה בסיאם ריפ.

יום 3 מקדשי אנגקור

יום זה יוקדש למקדשי אנגקור המרהיבים, הנחשבים אחד משבעת פלאי עולם. הם נבנו בין המאות התשיעית – החמש עשרה ואז ננטשו. גילויים המפתיע במאה ה-19 היווה תגלית מפעימה. ב-1924 כתב הצרפתי דה ברסקי: "לך לאנגקור, ידידי, לחורבותיה ולהריסותיה". נטייל בקומפלקס הבירה העתיקה אנקור והבירה הנוספת אנקור תום. אזור הבירה כולל בתוכו עשרות מקדשי אבן חול ובהם תבליטים יוצאי דופן עם סצנות מחיי היום יום, לצד דמויות אלים וסיפורי מיתולוגיה הינדית. נבקר: בבאיון, טה פרום, אנקור ואט גדול הממדים ועוד ככל שיאפשר לנו הזמן. לינה בסיאם ריפ

יום 4 סיאם ריפ – אגם טונלה סאפ - תחילת השיט בנהר המקונג

בשעות הבוקר נצא בנסיעה לאגם טונלה סאפ, אגם המים המתוקים הגדול בעולם, והליבה של החקלאות הקמבודית. שם יקבל אותנו צוות ספינת הנהר שתשמש לנו כמלון מבהלך השבוע הקרוב. בשעות אחר הצהריים נתחיל בשייט במורד הזרם של הנהר המחבר את האגם עם המקונג. השיט בספינת הנהר יאפשר לנו תצפיות ונקודות מבט מיוחדות. לינה בספינת הנהר.

יום 5 קאמפונג צ'נאנג - קמפונג טרלאח – אודונג

בשעות הבוקר נגיע לקמפונג צ'נאנג, נמל כפרי סואן, הממוקמת כ-90 ק"מ מפנום פן. בהגיענו נעלה על כלי שיט מקומיים לביקור בכפר צף אותנטי. חיי האוכלוסייה כולה כרוכים בנהר, הם נעים בסירות ברשת התעלות החוצה עיר קטנה זו. לאחר ביקורנו נמשיך בשייט במורד הנהר לכיוון קמפונג טרלאח. בהגעה ניסע לביקור במקדש המקסים של וואט קמפונג לאו פגודה, שנבנה במאה האחרונה ונשמרים בו ציורי קיר יפים. נמשיך בנסיעה לאודונג, שבעבר שימשה כעיר הבירה של קמבודיה. בעיר זו, שהוקמה על גבעה, ישנם מבנים בודהיסטיים רבים מימי מלכי הקמר האחרונים. לינה בספינת הנהר.

יום 6 קו צ'ונג - פנום פן

הבוקר נעגון בקו צ'ונג. נטייל בכפר זה שאנשיו עוסקים באריגת משי ומתפרנסים בעיקר מדיג. נסייר בכפרים הנצחיים של גדת המקונג. בהמשך היום נשוט לפנום פן. לינה בספינת הנהר.

יום 7 פנום פן – הארמון המלכותי והמוזיאון הלאומי

נגיע בשעות הבוקר אל בירת קמבודיה, פנום פן. ברחובות העיר השוכנים לגדות הנהר טונלה סאפ, נשמרה הארכיטקטורה הקולוניאליסטית עוד מימי השלטון הצרפתי. נסייר בארמון המלכותי, בפגודת הכסף ואף במוזיאון הלאומי, שבו מוצגות תצוגות מרהיבות של אמנויות קמר. בשעות אחר הצהריים נצא לביקור במבנה שבעבר שימש כבית ספר והוסב למחנה המעצר "טואול סלנג", בין השנים 1979-1975. המקום משמש כיום כמוזיאון לזכרם של מתנגדי שלטון קמר רוז' האכזרי, שנחקרו, עונו ונרצחו שם. לינה בספינת הנהר.

יום 8 חציית הגבול לוויטאנם בשייט על המקונג

ניפרד מהבירה פנום פן ונשוט לכיוון גבול ויטנאם. נחצה את הגבול ונמשיך לשוט במורד הנהר. לינה בספינת הנהר.

יום 9 טאן צ'או (ויאטנם)

נגיע בשעות הבוקר אל 'טאן צ'או', עיירה מבודדת הממוקמת על גדת היובל הראשי של נהר המקונג. נערוך ביקור בחוות דייג, בבית חרושת מסורתי המייצר מחצלות וגם במפעל מסורתי בו אורגים את המשי. נצא בנסיעה על ריקשה ברחבי העיר המיוחדת הזו בעודנו חוזרים אל המזח לשם ארוחת צהריים. לינה בספינת הנהר.

יום 10 סאדק - קאי בה

נגיע אל 'סאדק' אחרי ארוחת הבוקר ונסייר בה רגלית. מרגריט דיראס, הסופרת הצרפתייה, שהתה חלק משנות ילדותה כאן בסאדק. זו עיירה תוססת השוכנת על דלתת המקונג ובנייניה פזורים באקראי. הבמאי ז'אן ז'אק אנו צילם באתר זה חלק מסרטו "המאהב". במהלך ביקורנו בעיר נראה את הבית של המאהב הסיני של מרגריט, שהיום משמש מוזיאון קטן. לאחר מכן, השייט יימשך והספינה תעגון ב'קאי בה', שבה נצא לסיור לאורך השוק הצבעוני ונראה גם את הקתדרלה הצרפתית שבנויה בסגנון גותי. כמו כן, נערוך ביקור בבית חרושת מסורתי בו מיוצרים ממתקי קוקוס וגם בטחנות נייר האורז, שם נתוודע לתהליך הייצור של מרכיב בלתי נפרד זה במטבח הויטנאמי. לינה בספינת הנהר.

יום 11 סייגון - הו צ'י מין סיטי – מוזיאון המלחמה – השוק הסיני ומקדש טיין האו

נעזוב את ספינתנו וניסע לסייגון. עם הגיענו נערוך ביקור במוזיאון למלחמת ויטנאם ולאחר מכן ברובע הסיני, רובע מספר 5, שפועל בו שוק סיני רחב ידיים. נוכל להתרשם בו מחיי המסחר הדינאמיים ומההיצע שכולל בגדים ובדים צבעוניים, לצד מאכלים מיוחדים וסוגים רבים של אטריות, תבלינים, פטריות וירקות שונים ולא מוכרים. בנוסף, נבקר במקדש טיין האו הסיני, אשר נבנה במאה התשע עשרה.  לינה בסייגון.

יום 12 סייגון (הו צ'י מין סיטי) – המשך סיורים בעיר

היום בבוקר נצא לכרך הגדול הו צ'י מין סיטי. נטייל בגדה המערבית של נהר סייגון, ובחלק המרכזי של העיר נראה את אזור המגורים של הדיפלומטיים ואת הבניינים בסגנון הקולוניאלי שבנו הצרפתים. נראה את בניין הדואר היפה, את כנסיית נוטרדאם, את ארמון האיחוד שבו הכריזו עם סיום מלחמת וייטנאם ועזיבת הכוחות האמריקאים על הקמת וייטנאם המאוחדת, נראה גם את בניין האופרה ואת השדרה היפה במרכז העיר. לינה בסייגון.

יום 13 מקדש "קאו - דאי" ומחילות הווייטקונג- טיסה להייפונג

בשעות הבוקר ניסע אל טאי נין, בו קיים המקדש המרכזי של דת ה"קאו דאי". קאו דאי הינה אחת הדתות האזוטריות של דרום וייטנאם ומאופיינת בטקסים וריטואלים וססגוניים. המקדש העצום מעוטר בצבעוניות רב גונית ובססגוניות. נצטרף למאות המתפללים המתרכזים במקדש המרכזי ונתרשם מהטקס היומי. נמשיך בנסיעה למערכת המחילות של הווייטקונג, מחילות קוצ'י. נלמד כיצד ניהלו הוייטנאמים את מלחמת הגרילה נגד האמריקאים. בשעות הערב נטוס לעיר הייפונג, העיר השלישית בגודלה בוויאטנם. עם הגיענו ניסע לבית מלון למנוחה. לינה באזור הייפונג.

יום 14 מפרץ הייפונג – שייט ולינה במפרץ האלונג

בתום ארוחת הבוקר ניסע למפרץ האלונג ("שיני הדרקון") – אחד מפלאי הטבע העולמיים שהוכרז כאתר מורשת. המפרץ מעוטר בנוף קארסטי מופלא הכולל צוקים משוננים רבים שמתרוממים מתוך הים. נצא להפלגה מיוחדת במינה במפרץ בינות לאותם צוקים המקושטים בצמחייה טרופית. לינה בספינה במפרץ עצמו.

יום 15 בוקר קסום במפרץ האלונג ובהמשך נסיעה להאנוי

היום נתעורר לבוקר יפהפה ובלתי נשכח במפרץ האלונג. נחזה בקרני השמש הראשונות שמפזזות על מי הטורקיז של המפרץ המרשים. נשלים ביקורים בלגונות המרהיבות ולאחר מכן ניסע בחזרה ל'האנוי', בירת המדינה. העיר הגדולה משמשת כמרכז המנהלי-פוליטי של ויטנאם, אולם מאופיינת באווירה פסטורלית בחלקים גדולים ממנה, בזכות שטחים ירוקים ואגמים יפים. לאחר מכן, נגיע לבית המלון להתארגנות ומנוחה. לינה בהאנוי.

יום 16 האנוי – נסיעה לאזור טראסות האורז של סאפה

הבוקר נצפין לעבר העיירה סאפה, המהווה את אחד היעדים המעניינים, המסקרנים והמרהיבים ביותר בויטנאם.  היא שוכנת בגובה של כ-1,500 מטרים ואזורה ידוע גם בכינוי "האלפים הטונקינים". אזור זה שנמצא בקרבת הגבול עם סין, מכיל טראסות אורז יפהפיות ומשמש בית לשבטים שונים שמרכיבים את הפסיפס האנושי הויטנאמי. לכל שבט, בין אם זה המונג השחור או הזאו האדום, יש את המאפיינים שלו (התלבושת המסורתית, השפה והמנהגים השמורים). נוף הררי מרהיב מקיף את העיירה סאפה. נוף הכולל בין היתר את 'פאן סי פאן', ההר הגבוה בויטנאם, שמתנשא לגובה של 3,143 מטרים. נעצור במספר נקודות תצפית כמו גם נערוך ביקור באחד הכפרים ונלמד מקרוב על חייהם של התושבים באחד מן השבטים שבמקום. לינה בסאפה.

יום 17 סאפה – ביקור בשוק שבטי האזור הססגוני

נתעורר הבוקר אל הנוף הנפלא של האזור. נצא בסיור רגלי אל מקום מושבם של כמה שבטים. נתרשם מהכנסייה ומבית הספר המקומי ונלמד על תהליך השילוב של המיעוטים האתניים בחברה הוויטנאמית. בנוסף, תהיה לנו גם הזדמנות להתבונן מקרוב באורח החיים היומיומי של השבטים במסגרת ביקור שנערוך בשוק המקומי. בני השבטים מציעים למכירה את מרכולתם בשווקים וזו כוללת ירקות ומצרכי מזון נוספים, כמו גם מלאכות יד ואמנויות מקומיות מסורתיות. לינה בסאפה.

יום 18 סאפה – נסיעה בחזרה להאנוי וסיורים בעיר

ניפרד הבוקר מאזור סאפה ונחזור אל הבירה האנוי. במהלך היום וחצי שנותרו לנו נבקר בקומפלקס ההנהגה היכן ששוכן המאוזוליאום של הו צ'י מין, אבי האומה. נתרשם מהארמון הנשיאותי ומביתו, מבית המפלגה הקומוניסטית וממוזיאון הו צ'י מין. נצפה בפגודת העמוד (מקדש בודהיסטי), אשר זקופה על עמוד אחד כבר 1,000 שנה. לינה בהאנוי.

יום 19 האנוי

היום נבקר באגם המערבי שם צנח ג'והן מקיין, הטייס האמריקאי במלחמת ויאטנם ונפל בשבי. נבקר ב"הילטון האנוי" בית הכלא שם היה כלוא. באגם המערבי נבקר במקדש צ'ואה טראן קואק. נמשיך לסיור בריקשות באזור המיוחד של 36 הסמטאות של בעלי המלאכה. נצפה בתיאטרון בובות המים. מופע פולקלור ייחודי שהתפתח על ידי הכפריים בשדות האורז. לינה בהאנוי.

יום 20 המשך סיורים בהאנוי – טיסה לבנגקוק ומשם לתל אביב

נמשיך היום בטיול בהאנוי וננצל את הזמן עד הטיסה. נתרשם ממקדש הספרות, מהאוניברסיטה הראשונה בויטנאם, שנבנתה ב 1070 לכבוד קונפוציוס. כמו כן, נראה את הרובע העתיק, את הרובע הצרפתי הנודע, את אגם החרב ובניין האופרה. נעלה לאי שבאגם שאליו מוביל הגשר האדום המפורסם, סמל העיר, ועליו מקדש עתיק. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה ונטוס לבנגקוק ומשם ישירות חזרה ארצה.

יום 21 הגעה לתל אביב

ננחת לפנות בוקר בנתב"ג.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בנגקוק 10:45 שעות
בנגקוק סיאם ריפ 1:15 שעות
האנוי בנגקוק 2:05 שעות
בנגקוק תל אביב 10:50 שעות

מפרץ האלונג - ויטנאם

סאפה - ויטנאם

מטיילים ממליצים

"טיול מהנה ועונה על כל הציפיות, רמת השירותים מספקת ומהנה, נהניתי מאוד"
ישראל סוטולובי

"המדריכה היתה מעולה והקבוצה היתה איכותית"
לילי סולומון

"טיול מוצלח ביותר"
נחמיה מלך

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KVC02 ינואר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון הנפתח למרפסת צרפתית ב- UPPER DECK

 • ניתן לשדרג לחדר עם חלון הנפתח למרפסת צרפתית ב- PANORAMIC DECK בתוספת 260$ לאדם בחדר זוגי , 410$ לאדם בחדר יחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת אל על, בנגקוק איירווייז, ווייטנאם איירליינס בנתיב: תל אביב - בנגקוק - סיאם ריפ, האנוי - בנגקוק - תל אביב.
 • טיסה פנימית על פי המסלול.
 • לינה במלונות מדרגה ראשונה על בסיס חצי פנסיון.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • 7 לילות בספינת הנהר בחדרים חיצוניים כולם עם מרפסת צרפתית.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט, כולל מים מינרליים, משקאות קלים, בירות מקומיות ויין מקומי במהלך הארוחות.
 • לילה בספינה במפרץ האלונג על בסיס פנסיון מלא.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (כולל בספינה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

  בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • דרושה אשרת כניסה לווייטנאם וקמבודיה (אינה כלולה במחיר ותטופל דרכנו לקראת היציאה לטיול).  נא להעביר אלינו לאחר ההרשמה צילום דרכון. את הצילום יש לשלוח ב- WhatsApp ל: 052-2313666 (אין מענה טלפוני במספר זה). לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן.

 • לתשומת ליבכם מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן משוער של כ 30-45 דקות ברצף. בחלק מהאתרים קיימת בעיית נגישות. בחלק מהמקומות שנלך בהם הדרכים הן דרכי עפר או מרוצפות אבן ואינן סלולות. לעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון. ויטנאם הינה מדינה טרופית לחה, פעמים רבות יורד גשם והדרכים חלקלקות.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט מתבצע בספינת הנהר RV La Marguerite
 • ביקור במקדשי אנגקור הנפלאים הנחשבים אחד משבעת פלאי עולם
 • ביקור במקדש המקסים של וואט קמפונג לאו פגודה
 • ביקור באודונג ששימשה בעבר כעיר הבירה של קמבודיה
 • ביקור בכפר קו צ'ונג
 • ביקור בארמון המלכותי, בפגודת הכסף ובמוזיאון הלאומי בפנום פן
 • ביקור במוזיאון המלחמה בסייגון
 • שייט ולינה במפרץ האלונג הנחשב לאחד מפלאי הטבע בעולם
 • מקדש "קאו - דאי" ומחילות הווייטקונג
 • ביקור במאוזוליאום של הו צ'י מין
 • ביקור בעיירה סאפה - אחד המקומות המרתקים היפים והמעניינים ביותר בויאטנם

על הספינה

RV La Marguerite

ספינה הנהר RV La Marguerite היא ספינה השטה על נהר המקונג בין ויאטנם לקמבודיה. מהקומה העליונה של הספינה ניתן לראות את הנוף הנהדר של הנהר. במהלך השיט תוכלו ליהנות ממרכז ספא, בריכת שחיה קטנה, מספרה, בר, מסעדה פנורמית וחדר כושר. החדרים בספינה מרווחים ונוחים ומתפרשים על פני...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  האנוי הו צ'י מין סאפה
דצמבר 21° 31° 15°
ינואר 19° 32° 13°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

21 ימים • כולל טראסות האורז של סאפה ו-7 לילות שייט על נהר המקונג
לוגו של וואטסאפ