שייט על הדנובה הדרך הרומנטית

הדרך הרומנטית ושייט נהרות בדנובה

11 ימים • כולל 7 לילות שייט על הדנובה בספינת נהר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

11 ימים

9 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול RPD

בין העיירות וירצבורג ופוסן שבגרמניה עוברת לה הדרך הרומנטית, המהווה אזור שופע כרמים המאגד בתוכו 26 ערים ועיירות ציוריות. הדרך הרומנטית מתחילה בוירצבורג, השוכנת על נהר המיין ובה נבקר. נכיר עוד עיירה מקסימה בשם רוטנבורג אשר מוקפת חומה ורבים יסכימו שהיא "היהלום שבכתר". נבקר גם בנירנברג, עיירת ימי ביניים ונתרשם מהגשר העתיק המקסים שנמצא בעיר רגנסבורג. נמשיך מהדרך הרומנטית אל פסאו המכונה "עיר 3 הנהרות", משם נחל בשייט על הדנובה.

שייט מופלא אל בירות הדנובה: בודפשט, ברטיסלבה, וינה. ערים קסומות המשמשות במלוא הדרן כיהלומים לאורכה של מחרוזת הדנובה. ביניהן ניתן למצוא את אבני החן – מלק ופסאו המוסיפות גוונים וצבעים של אבני איזמרגד, ענבר ואודם. הדנובה נעה לאיטה. לעיתים נשהה במורד הנהר ולעיתים במעלה, נזכה לחוות מקרוב נופים מדהימים החולפים על פנינו: עיירות ציוריות עם גגות בצבע אדום עם צריח כניסה בולט במרכזן, שדות ירוקים, יערות, כולל גשרים מסוגים שונים ונטויים המחברים בין שתי הגדות.

שייט בנהרות אירופה על גבי ספינת נהר הינו הזדמנות נהדרת ונגישה המאפשר לחוות את העיירות הציוריות, הפכרים ואת הנופים הפסטורליים שבאזור – כל זאת באמעות ''מלון צף'' המעניק שילוב אולטימטיבי בין טיול וחופשה על טהרת השלווה והמרגוע. החדרים בספינת הנהר מאובזרים וכללים בין היתר: מקלחת ושירותים צמודים וכן מיזוג אוויר, יחד עם צוות עובדים מסור ומיומן. האירוח המוצע על גבי הספינה במהלך השייט הינו על בסיס פנסיון מלא, כאשר מדי יום יורדים לטובת טיולים מאורגנים מנמלי עגינת הספינה.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
 • תכנית גדושה ללא סיורי אופציה
 • ניצול מקסימלי של סיורי החוף בכל הנמלים בהם עוגנת הספינה
 • כלכלה הכוללת פנסיון מלא במהלך השייט (כולל מים ללא הגבלה)
 • יינות אדומים ולבנים איכותייים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה מוצעים בארוחת הערב ללא תשלום נוסף
 • ארוחות גורמה המוגשות במסעדת פנורמה האקסקלוסיבית המארחת את כלל המשתתפים במקום אחד, וכוללת ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה/תה אחר הצהריים וארוחת ערב
 • עם ההגעה לאונייה - קוקטייל במעמד קבלת הפנים
 • מופעים מוסיקליים על בסיס יומי של צוות מוסיקאים הנמצא על האונייה
 • פינת תה/קפה ללא תשלום ומים ללא הגבלה 24/7 לשימוש האורחים על הסיפון
 • בשעות הבוקר המוקדמות: קפה ומאפה
 • שני לילות במלון באזור נירנברג מדרגת תיירות ראשונה הכולל ארוחת בוקר
 • המחיר כולל דמי סבלות במלון (תתפלאו לדעת שישנם טיולים בחברות אחרות בהם המטיילים סוחבים את המזוודות בעצמם)

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - מינכן – נירנברג

נצא הבוקר בטיסה ישירה אל מינכן ולאחר הנחיתה נמשיך בנסיעה אל נירנברג, שהייתה אחת הערים הדינאמיות בימי הביניים. נערוך ביקור בעיר העתיקה שחומות מסביבה, נראה את הטירה הגדולה ועוד מבנים עתיקים. לינה באזור נירנברג.

יום 2 רוטנבורג

הבוקר נשים פעמינו אל הדרך הרומנטית ואל רוטנבורג, "היהלום שבכתר", השוכנת על עיקולו של נהר הטאובר – אחד מיובלי המיין. נטייל בכיכר השוק ובסמטאות העתיקות, ונצעד אחורה בזמן לימי הביניים עם סיפורים מעניינים. נתרשם מהבתים המצוירים והעתיקים שבעיר ואף נראה את החומה ואת המגדלים שמסביבה. לינה באזור נירנברג.

יום 3 נירנברג – פסאו (Passau) – עליה לספינת הנהר

נעזוב את המלון לטובת השלמת סיורים בנירנברג. בשעות אחר הצהריים ניסע לכיוון נמל העגינה בפסאו שם נזכה לקבלת פנים מלבבת על ידי צוות ספינת הנהר שתשמש אותנו כמלון צף במהלך השבוע שלפנינו. לינה בספינת הנהר.

יום 4 מלק – וינה

ספינתנו תעגון במלק אשר בעמק ה'וואכאו'. נצא בנסיעה דרך כפרים עתיקים קסומים הטובלים בכרמים וביניהם שרידים של מבצרים בעלי רושם. נקיים ביקור בעיר מלק, עיר השמורה היטב כבר אלף שנים. נתרשם מבנייניה הרנסנסיים והבארוקיים וכמובן שגם מהמנזר הגדול שמתנוסס מעליה. אחר כך נמשיך בשייט ולקראת ערב הספינה תגיע אל וינה. לינה בספינת הנהר.

יום 5 וינה

נצא לסייר בבירת אוסטריה, וינה. העיר מלאת שמחת חיים ומוסיקה והיא מציעה מאכלים טעימים כגון זאכרטורט ויין ההוריגר, הידועים לא פחות מהארמון הקיסרי ומקתדרלת סנט סטפן. ניסע לאורך שדרת הטבעת, ליד כיכר שוורצנברג ונעבור ליד כנסיית קארל ובית האופרה המרשים של וינה. נטייל במדרחוב העיר וגם בכיכר סנט. סטפן הידועה. לינה בספינת הנהר.

יום 6 בודפשט - בערב שיט לילי בבודפשט המוארת

בצהריי היום תעגון ספינתנו בבודפשט, בירתה של הונגריה. נטייל בשני חלקיה (בודה ופשט). פשט מהווה את המרכז המנהלי והמסחרי והיא מכילה שדרות רחבות ידיים ובניינים מודרניים מפוארים. בודה לעומתה היא העיר העתיקה המכילה רחובות מרוצפי אבן וארכיטקטורת ימי ביניים. לאחר שנאכל ארוחת ערב נהנה משייט לילי בבודפשט, במהלכו נעבור ליד הבניינים היפים שמוארים בזרקורים הניצבים משתי גדות הנהר וכמובן שגם תחת גשר השרשראות הנודע. לינה בספינת הנהר.

יום 7 בודפשט - סנט אנדרה ואשטרגום

את בוקר זה נקדיש להשלמת הביקור שלנו בבודפשט. לאחר ארוחת הצהריים ניסע אל עיירת האמנים 'סנט. אנדרה' שם נערוך סיור, הכולל גם ביקור במוזיאון של מרגיט קובץ' לקרמיקה. לאחר מכן נמשיך לעברה של "ברך הדנובה" ונבקר בעיירה אשטרגום המהווה את גולת הכותרת של טיולנו. עיר בה נמצאת בזיליקה ניאו-קלאסית הנחשבת לגדולה שבהונגריה (1820) ואחת הכנסיות הגדולות באירופה. לאחר מכן ניפגש שוב עם ספינתנו שבינתיים כבר הספיקה להגיע מבודפשט. לינה בספינת הנהר.

יום 8 ברטיסלבה

היום נטייל בבירת סלובקיה, ברטיסלבה. נראה את מצודת העיר הידועה הממוקמת בראש גבעה, וממנה נערוך תצפית על העיר הממוקמת על שתי גדות נהר הדנובה. נסייר במרכז העיר העתיקה, נראה את הקתדרלה הגותית סנט. מרטין, את התיאטרון הלאומי, את בית העירייה העתיק ועוד. לינה בספינת הנהר.

יום 9 לינץ

ספינתנו תעגון היום בלינץ, זוהי העיר השלישית בגודלה מתוך ערי אוסטריה. נרד לטיול רגלי קצר בעיירה. נטייל בכיכר המרכזית שבימי הביניים שימשה ככיכר השוק וכיום מקיפים אותה בתים צבעוניים בסגנון רנסנס ושמשיות של בתי קפה, שבהם אפשר לאכול את עוגת האגוזים הידועה, "לינצרטורט". במרכז הכיכר נראה את עמוד הדבר המעניין. לאורך שפת הנהר נראה את אולם הקונצרטים על שם אנטון ברוקנר, המלחין האוסטרי, ואף את המוזיאון העירוני. לינה בספינת הנהר.

ימים 10+11 פסאו – סיור במינכן – טיסה לתל אביב

במהלך הבוקר תעגון הספינה בפסאו שם יסתיים השייט. ניפרד לשלום מספינת הנהר, ממנה נמשיך לטיול בבירת בוואריה, העיר מינכן. עם הגעתנו נקיים טיול מקיף ברחבי העיר, נצפה ברזידנס, שער הניצחון, מלאך השלום, האוניברסיטה ועוד. משם נמשיך לכיוון העיר העתה למריינפלאץ, שם שוכן בית העירייה הידוע, כנסיית גבירתנו, וכן שוק תוסס ובו שלל חנויות. בסמוך לשעות הערב ניסע לכיוון שדה התעופה הסמוך למינכן, ומשם נמריא בטיסה חזרה לתל אביב, בה ננחת מוקדם בבוקר.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מינכן 4:15 שעות
מינכן תל אביב 3:40 שעות

Luftner Cruises

וינה - אוסטריה

ברטיסלבה

Amadeus Queen

מטיילים ממליצים

"זו ההפלגה השניה שאנו עושים בחברתכם, גם הפעם אותה חוויה מושלמת – אותה ההכנה המדוקדקת ומושלמת עם אפס תקלות. תודה לכם עבור הטיול הנפלא ובעיקר שהצלחתם לענות לכל ציפיותינו"
חימוביץ שושנה וולריו

"ברצוננו להודות לכם על השייט המוצלח על הדנובה; על הספינה, המסלול, האוכל והשרות שקבלנו. אבל מעל הכל תודתנו נתונה למדריך המצוין"
נחמן גרנות

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
RPD01 יולי 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לתא בקומת Strauss Deck .

 • ניתן לשדרג לתא בקומת Mozart Deck בתוספת 240 € לאדם בחדר זוגי, 460 € לאדם בתא ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בנתיב: תל אביב- מינכן - תל אביב. 
 • 2 לילות בבית מלון באזור נירנברג מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה.
 • בארוחות הערב, יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת.
 • ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום.
 • מזנון חצות - חטיפי לילה.
 • סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס).
 • טיפים לנותני השירותים (למעט בספינה בה יש לשלם 7 € לאדם ללילה).
 • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע הסיורים והעברות.
 • מיסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות).
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

  המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, מסי הנמל והדלק.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט יתבצע בספינת הנהר Amadeus Silver II של חברת Luftner Cruises
 • ביקור בנירנברג, אחת מהערים התוססות בימי הביניים
 • סיור ביהלום שבכתר של הדרך הרומנטית - העיר רוטנבורג
 • סיור באתרי העיר המרכזיים בווינה, כולל המדרחוב וכיכר סנט סטפן
 • העיר העתיקה בברטיסלבה
 • ביקור בעיירה מלק השמורה היטב זה 1,000 שנה
 • שיט ליילי בבודפשט המוארת
 • סיור בעיירת האומנים סנט. אנדרה
 • המוזיאון העירוני ואולם הקונצרטים בלינץ

על הספינה

Amadeus Silver II

ה-Amadeus Silver II (אם-אס אמאדאוס סילבר 2), היא השנייה מצי הספינות בנות 135 המטרים, וממשיכה את הצלחתה של אחותה. בנוסף לעיצובה המודרני מיושמים בה שני רעיונות מרכזיים חדשים: האזורים הציבוריים הפופולריים על הנוסעים, כדוגמת 'קפה ויינה' הקלאסי או 'מרפסת הנהר' מחופת הזכוכית הפכו להיות חלק אינטגרלי בתכנון...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  וינה בודפשט
יוני 23° 24°
יולי 24° 26°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ