טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה

16 ימים • כולל 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בסין הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

16 ימים

13 לילות

4 לילות שיט

קוד טיול KVX

טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה, למזרח הרחוק בעל הקסם הנובע מהתרבות השונה, מהאנשים, מהאמונה הייחודית, ואלה היו מוקד משיכה לאדם המערבי כבר מתקופתו של מרקו פולו ואף לפני כן.

נצא למסע מרתק לאורך תולדותיה של סין, נלמד על עלייתם ונפילתם של שושלות הקיסרים ונראה את הארמונות ואת המקדשים המפוארים שבהם התגוררו. נתניע את המהפכה של מאו טסה טונג וגם נסייר בנופים מרשימים של נהרות, צוקים, שמורות טבע, שדות אורז וערים, שבהם נראה את מבני החוטונגים המסורתיים לצד גורדי שחקים הצומחים בערים המודרניות במהירות.

טיול מאורגן לסין המהווה יעד תיירות מבוקש מאוד בקרב תיירים מכל העולם. העיר האסורה קיימת אך לא נשמע בהיכלי הפאר את צעדי הקיסר. טיול לסין כולל את המבנים המסורתיים והמקדשים המרהיבים נוצצים בצבעים זהובים ואדומים, הגנים הסיניים ובהם עיטורי דרקונים מעניקים שלווה בתוך העיר והמולתה.

שכונות "חוטונגים" מסורתיים מציצות בינות לגורדי השחקים הנושקים לקו השמיים, והמאירים את הלילות בצבעי ניאון זוהרים. ניקיון הרחובות בולט לעין, החנויות מפוארות ואופנת העילית ומוצרי האלקטרוניקה הדיגיטלית גודשים את חלונות הראווה. קטנועים ומכוניות יוקרה מחליפים את אלפי זוגות האופניים, אך כאשר נתרחק לאזורים הכפריים נראה את שדות האורז הירוקים ואת הסינים החרוצים עם כובעיהם המחודדים עומדים כפופים בתוך המים. לכל אורכו של נהר לי נראה את צוקי הגיר המפורסמים ששימשו כהשראה לציירים ונשתאה בשיאן למראה צבא חיילי הטרה קוטה שלפני כאלפיים שנה הוצבו שם.

נהר היאנגצה שימש מאז ומתמיד מרכיב תרבותי וקיומי מרכזי בהתפתחות סין. הנהר ונופיו הייחודיים ריתקו והעניקו השראה לאמנים במשך מאות שנים אמנים והפיחו חיים ביצירותיהם. נופים אלה היו רקע לעליית קיסרים, לנפילת שושלות ולהנעה של גלגלי המהפכה. הביקור בסין אינו מלא בלי שייט על נהר היאנגצה, המעניק צוהר אל סודות סין המעניינת.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
 • טיול מאורגן לסין הכולל מלונות בדרגת ארבעה כוכבים
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבתי המלון (מרבית ארוחות הערב הינן בבתי המלון וחלקן יתקיימו במסעדות)
 • דמי סבלות בבתי המלון
 • 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בספינה Yangtze Gold 7 ברמת 5 כוכבים 
 • מופע קונג פו בבייג'ינג
 • מופע שושלת טאנג המלווה בארוחת ערב, בשיאן 
 • טיסות ישירות
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה 

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

יום 1 תל אביב - בייג'ינג

נטוס בטיסת לילה לבייג'ינג (Beijing), המאפשרת חלון ראווה מרשים לרפובליקה העממית של סין. בעיר שדרות ישרות וארוכות שאותן חוצות סמטאות, והסדר המופתי נשמר בה.

יום 2 נחיתה בבייג'ינג – ארוחת בוקר במלון ויציאה לסיור בכיכר טיין אן מן, העיר האסורה ושוק המשי

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בבייג'ינג וניסע לארוחת בוקר בבית המלון בו נשהה במהלך היומיים הקרובים. בהמשך נצא לסיור בכיכר טיין אן מן, הממוקמת בלב בייג'ינג ואשר שמה ייזכר לדיראון עולם בשל התקריות שהתרחשו בה בין הצעירים לבין הצבא בשנת 1989. נסייר במרכז השלטון הקיסרי ובעיר האסורה, שלאורך 500 שנה הייתה סגורה ומסוגרת בפני העולם, גם בפני הסינים עצמם. משם נמשיך לסיור בשוק המשי היפה. לינה בבייג'ינג.

יום 3 בייג'ינג -החומה הגדולה - טיול ריקשות - מופע קונג פו - ארוחת ברווז פקין

ניסע צפונה מבייג'ינג לכיוון שרשרת ההרים שעליהם בנוי אחד מפלאי עולם, החומה הגדולה שאורכה כמעט 7000 ק"מ. משם נמשיך לדרך שהובילה לקברי הקיסרים, דרך הרוחות, שמשני צדיה פסלי פקידים, מצביאים וחיות שליוו את נשמת הקיסרים בדרכם לשמים. נמשיך בסיור על גבי ריקשות בחוטונגים –  אזור מגורים מסורתי. בערב נצא למופע קונג-פו מקומי, ולאחר מכן נהנה מארוחת ערב מסורתית – ברווז פקין. נקנח את היום בסיור בשוק האוכל הלילי והמדרחוב המרכזי של העיר. לינה בבייג'ינג.

יום 4 מקדש השמיים – רכבת מהירה לשיאן

היום נבקר במקדש השמים המבטא את שיא האדריכלות של שושלת מינג. ניסע ברכבת המהירה מבייג'ינג לשיאן (Xian) הבירה העתיקה של סין. נראה את המסגד ואת הבאזר ברובע המוסלמי שבו נבקר. לינה בשיאן.

יום 5 שיאן - חיילי הטרה קוטה - מופע שושלת טאנג וארוחת דאמפלינג

הבירה העתיקה של סין, שיאן, היא עיר דינמית ומרתקת. בזכות אתר חיילי הטרה קוטה, הממוקמים בשוליים המזרחיים של העיר, שיאן היא אחת משיאי הביקור בסין. באתר אלפי חיילי חרס שמטרתם שמירה על קבר הקיסר, אשר איחד את סין לפני יותר מאלפיים שנה. בשנת 1974 הפסלים נחשפו ומתוכם זוהו עד היום יותר מעשרת אלפים דמויות. במערך קרב ניצבים קשתים, חיילים וכרכרות תחת קשתות תת קרקעיות ועל פניהם הבעה קשוחה ולוחמנית, כמרב אפשרותן של יצירות קדרות. לסיומו של היום נערוך ביקור במרחצאות ובגנים של שושלת קיסרי הטאנג. במהלך ארוחת הערב נצפה במופע המתאר את שושלת טאנג המלווה בארוחת ערב. לינה בשיאן.

יום 6 שיאן - רכבת מהירה אל צ'נגדו – אמיי שאן

היום נטוס לצ'נגדו (Chengdu), הבירה של חבל סצ'ואן שהוא האזור הפורה ביותר בסין. שמה של העיר ידוע בזכות כ-3000 בתי תה הממלאים אותה, ובזכות אורח החיים השלו של תושביה. צ'נגדו היא עיר מודרנית, ולמרות שאוכלוסייתה מונה כ-11 מיליון תושבים, היא ירוקה, בעלת צביון כמעט כפרי והתחושה היא שהזמן עמד בה מלכת. ניסע לעיר לה שאן (Leshan), הממוקמת על נהר מין, בנקודת המפגש של שלושת הנהרות. על שפת הנהר נמצא פסל הבודהה היושב, שגובהו 71 מטרים, והוא הגדול בעולם. לפני יותר מאלף שנים נחצב הפסל, במשך תשעים שנה, כדי להגן על האנשים השטים בנהרות מהזרמים החזקים. נשוט לאורך הנהר ונתרשם מהפסל הענקי שפוסל בידי אדם, לאחר מכן ניסע לעיר הקדושה אמיי שאן. לינה באמיי שאן.

יום 7 שמורת הטבע אמיישאן – שוקי התרופות - צ'נגדו

יום זה יוקדש לטיול בשמורת הטבע אמיישאן (Emeishan), שאליו מגיעים הרבה סינים כדי למצוא מרפא והוא אחד מההרים הקדושים להם. נוסף על קדושתו אתר זה הוא מהיפים באזור זה והוא משלב מנזרים וטבע. נעלה לאחת מפסגות ההר ברכבל ונראה את שווקי התרופות הפזורים בהר. לאחר הירידה מההר ניסע בחזרה אל צ'נגדו. לינה בצ'נגדו.

יום 8 מרכז דובי הפנדה - טיסה אל לישאנג - תחילת השיט בנהר היאנגצה

בשעות הבוקר נסייר במרכז לחקר דובי הפנדה, שהוא היחיד מסוגו בעולם, ונלמד על חיה זו הנמצאת בסכנת הכחדה. לאחר מכן נטוס ללישאנג (Li Shang) ושם נעלה לספינת הנהר המפוארת, שבה נבלה בימים הבאים ונהנה משיט בנופים המרהיבים של נהר היאנגצה. זוהי הזדמנות להשתתף בשיעורי טאי צ'י מידי בוקר, לצפות במופעי פולקלור ותרבות, לשמוע הרצאות מרתקות, ליהנות ממופע קברט, מריקודים, מקריוקה, משיעורי בישול סיניים ומפעילויות נוספות. במסעדת הספינה נוכל לאכול ארוחות בסגנון סיני ומערבי. לינה בספינת הנהר.

יום 9 ערוץ שילינג - סכר שלושת הקניונים

נהנה משיט לאורך ערוץ שילינג (Xiling), הידוע בזכות צוקיו התלולים והתמירים. נצא לסיור אל סכר שלושת הקניונים (The Three Gorges Dam), הפלא הטכנולוגי שהוא הסכר הגדול בעולם. נסייר באתר שהבנייה שלו השפיעה על האוכלוסייה המקומית ועל הנוף. מטרת הסכר היא אספקת כחמישית מתצרוכת החשמל של סין וויסות זרימת נהר היאנגצה, שנהג להציף את האזור ולגרום לטביעתם של המקומיים. עם בנייתו הועתקו כשני מיליון תושבים ממקומם. לינה בספינת הנהר.

יום 10 שלושת הערוצים המשניים

היום נשוט אל שלושת הערוצים המשניים (Three Lesser Gorges) באמצעות ספינה קטנה. בהמשך היום נמשיך בשיט דרך נופיו של ערוץ קוואטאנג (Qutang), הערוץ הצר והמרשים מבין שלושתם. בין גדותיו חבויים כפרים ציוריים, טרסות אורז, פסגות הרים מושלגות ויערות מחט. לינה בספינת הנהר.

יום 11 פגודת Shibaozhai

נצא היום לבקר בפגודת Shibaozhai, המבטאת את אחד משיאי האדריכלות הסינית. זהו בית מקדש מתקופת המאה ה-18 והוא נבנה על הגדה הצפונית של נהר היאנגצה, במחוז Zhongxian, מרחק של 278 קילומטרים מצ'ונגצ'ינג. בערב נהנה ממסיבה לציון סיומו של השיט. לינה בספינת הנהר.

יום 12 הגעה לצ'ונגצ'ינג – רכבת מהירה לגווילין

נגיע הבוקר לצ'ונגצ'ינג (Chongching), העיר הגדולה בסין שבה מתגוררים כ-33 מיליון אנשים. ניסע ברכבת המהירה לגווילין (Guilin), שבמשך אלפיים שנה ידועה באמנות הסינית ומהווה מושא בשירה ובציור לאור נופיה הייחודיים, הנחשבים אף ליפים בעולם. מתוך עמק הנהר לי, שלחופו העיר גווילין, מתרוממים אלפי גבעות והרים חרוטים המכוסים ביערות. נסייר בפארק גבעת "חדק הפיל". לינה בגווילין.

יום 13 שיט על נהר הלי מלווה בארוחת צהריים - יאנגשו

בשעות הבוקר נבקר במערת הנטיפים "חליל הסוף" ובהמשך נצא לשיט רגוע בנהר הלי (Li River). נשוט בינות לנופים מרהיבים והרים מקסימים ונאכל ארוחת צהרים. נערוך ביקור בעיירה יאנגשו ולאחר מכן נשוב לגווילין. לינה בגווילין.

יום 14 גווילין – טיסה לשנגחאי – ביקור ברובע העתיק ובגני יואן

ניסע לשדה התעופה של גווילין ומשם נטוס לשנחאי (Shanghai). מזה שנים רבות מהווה העיר סמל להשתלטות המערב על המזרח והיא מכונה בשמות חיבה, כגון פנינת האוריינט או פריז הסינית. בעיר נמצאות שכונות עתיקות לצד גורדי שחקים, מחלפים חדישים ואוטוסטרדות. נערוך ביקור ברובע העתיק והמשוחזר וגם בגני יואן. לינה בשנחאי.

ימים 15+16 שנגחאי - מוזיאון שנגחאי – הרובע היהודי – טיסת לילה לתל אביב

נערוך סיור פנורמי ברחבי העיר ובאוטוסטרדות המקיפות והחוצות אותה. נחזה בבניה המודרנית המציבה את העיר בתוככי שנות האלפיים, נסייר במוזיאון שנגחאי, נטייל לאורך נהר הפו בטיילת וגם נסייר ברובע היהודי בהונקאו. בשעות הערב ניסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לתל אביב שתנחת למחרת בבוקר.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בייג'ינג 09:10 שעות
שנגחאי תל אביב 11:40 שעות

בייג'ינג

שנגחאי

מטיילים ממליצים

"תכנית הטיול הייתה מאוד טובה ומעניינת, מעמיקה ומהנה. הקבוצה היתה נהדרת והמדריך היה מצוין"
יהושע ובתיה פורמנסקי

"תודה לכם 'בשביל הזהב' על הטיול המאורגן הנהדר הזה, אנחנו, כבר, רשומים אצלכם לעונג הבא"
דבורה ובבי לפר

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KVX02 אוקטובר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר בקומה 4 Promenade Deck עם מרפסת.

 • ניתן לשדרג לחדר בקומה 5 Bridge Deck עם מרפסת בתוספת 135 $ לאדם בחדר זוגי, 155 $ לאדם בחדר יחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בנתיב: תל אביב - בייג'ינג, שנגחאי - תל אביב.
 • 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בספינת הנהר Yangtze Gold 7 ברמת 5 ככובים
 • טיסות פנימיות ו/או רכבות מהירות על פי המסלול
 • לינה בבתי מלון בדרגת ארבעה כוכבים.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבתי המלון (מרבית ארוחות הערב הינן בבתי המלון וחלקן יתקיימו במסעדות).
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט.
 • חבילת מים במהלך השייט.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • אשרת כניסה לסין.
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

  בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • דרושה אשרת כניסה לסין. אנו נטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים לחצו כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ 30-45 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון. בחלק מהאתרים, מקום החנייה או ההורדה המותרת לאוטובוסים – מצריך הליכה נוספת עד הכניסה לאתר.  הביקורים בחלק מן האתרים בטיול זה דורשים לעיתים עמידה בתור וכן עמידה לא קצרה במהלך הביקור עצמו.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • עד 90 ימים טרם היציאה לטיול, לא ייגבו דמי ביטול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 90 ימים לבין 60 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 35% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 60 ימים לבין 30 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 55% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 30 ימים לבין 15 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 70% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 15 ימים לבין 7 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 85% ממחיר הטיול.
 • ביטול בטווח של פחות מ 7 ימים לפני היציאה לטיול, כרוך בתשלום דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בספינת הנהר Yangtze Gold 7 ברמת 5 ככובים
 • ארוחת ערב מסורתית בבייג'ינג
 • מופע קונג פו בבייג'ינג
 • סיור ריקשות בבייג'ינג
 • סכר שלושת הערוצים בנהר היאנגצה
 • ביקור במוזיאון שנגחאי
 • אתר חיילי הטרה קוטה בשיאן
 • ביקור ב"מקדש השמים" בשיאן – פאר האדריכלות של שושלת מינג
 • מופע שושלת טאנג המלווה בארוחת ערב, בשיאן
 • עליה ברכבל בשמורת הטבע אמיישאן
 • המרכז לחקר דובי הפנדה בצ'נגדו
 • ביקור ברובע העתיק ובגני יואן בשנגחאי
 • החומה הגדולה - אחד מפלאי עולם

על הספינה

Yangtze Gold 7

ספינת הנהר Yangtze Gold 7 שטה על נהר היאנגצה ומדורגת 5 כוכבים. במהלך השייט תוכלו ליהנות מבריכת שחייה מקורה, חדר אוכל מרווח, מתקני ספא ועיסויים, מכון כושר, חנות מזכרות וספריה. כל החדרים בספינה כוללים חלון זכוכית גדול מהריצפה עד התקרה, אשר מוביל למרפסת פרטית.

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  בייג'ינג שנגחאי
ספטמבר 26° 27°
אוקטובר 19° 22°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

16 ימים • כולל 4 לילות שייט על נהר היאנגצה בסין
לוגו של וואטסאפ