טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה

18 ימים • כולל 5 ימי שייט בנהר היאנגצה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

18 ימים

16 לילות

שיט

קוד טיול KVX

טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה, למזרח הרחוק בעל הקסם הנובע מהתרבות השונה, מהאנשים, מהאמונה הייחודית, ואלה היו מוקד משיכה לאדם המערבי כבר מתקופתו של מרקו פולו ואף לפני כן. נצא למסע מרתק לאורך תולדותיה של סין, נלמד על עלייתם ונפילתם של שושלות הקיסרים ונראה את הארמונות ואת המקדשים המפוארים שבהם התגוררו. נתניע את המהפכה של מאו טסה טונג וגם נסייר בנופים מרשימים של נהרות, צוקים, שמורות טבע, שדות אורז וערים, שבהם נראה את מבני החוטונגים המסורתיים לצד גורדי שחקים הצומחים בערים המודרניות במהירות. טיול מאורגן לסין המהווה יעד תיירות מבוקש מאוד בקרב תיירים מכל העולם. העיר האסורה קיימת אך לא נשמע בהיכלי הפאר את צעדי הקיסר. טיול לסין כולל את המבנים המסורתיים והמקדשים המרהיבים נוצצים בצבעים זהובים ואדומים, הגנים הסיניים ובהם עיטורי דרקונים מעניקים שלווה בתוך העיר והמולתה. שכונות "חוטונגים" מסורתיים מציצות בינות לגורדי השחקים הנושקים לקו השמיים, והמאירים את הלילות בצבעי ניאון זוהרים. ניקיון הרחובות בולט לעין, החנויות מפוארות ואופנת העילית ומוצרי האלקטרוניקה הדיגיטלית גודשים את חלונות הראווה. קטנועים ומכוניות יוקרה מחליפים את אלפי זוגות האופניים, אך כאשר נתרחק לאזורים הכפריים נראה את שדות האורז הירוקים ואת הסינים החרוצים עם כובעיהם המחודדים עומדים כפופים בתוך המים. לכל אורכו של נהר לי נראה את צוקי הגיר המפורסמים ששימשו כהשראה לציירים ונשתאה בשיאן למראה צבא חיילי הטרקוטה שלפני כאלפיים שנה הוצבו שם. קצת אודות טיול מאורגן לסין כולל שייט על היאנגצה ונהר היאנגצה נהר היאנגצה שימש מאז ומתמיד מרכיב תרבותי וקיומי מרכזי בהתפתחות סין. הנהר ונופיו הייחודיים ריתקו והעניקו השראה לאמנים במשך מאות שנים אמנים והפיחו חיים ביצירותיהם. נופים אלה היו רקע לעליית קיסרים, לנפילת שושלות ולהנעה של גלגלי המהפכה. הביקור בסין אינו מלא בלי שייט על נהר היאנגצה, המעניק צוהר אל סודות סין המעניינת.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "CruiseTour": • טיול מאורגן לסין עם מלונות ברמה של 4 ו-5 כוכבים במיקום מצוין • דמי סבלות בבתי המלון • מרבית ארוחות הערב הינן בבתי המלון ובסגנון בופה מערבי • מופעי ערב עם מושבים שמורים במיקום מועדף • טיסות פנימיות בשעות נוחות • טיול מאורגן לסין הכולל תכנית מלאה ללא סיורי אופציה • מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - בייג'ינג

נטוס בטיסת לילה לבייג'ינג (Beijing), המאפשרת חלון ראווה מרשים לרפובליקה העממית של סין. בעיר שדרות ישרות וארוכות שאותן חוצות סמטאות, והסדר המופתי נשמר בה.

יום 2 נחיתה בבייג'ינג - סיור פנוראמי

לאחר שננחת נצא לסיור פנורמי בשדרות הרחבות של העיר ונראה בה את השילוב המרשים בין הבניה המודרנית רחבת ההיקף לבין השכונות המסורתיות הממוקמות סביב מרכז העיר. לינה בבייג'ינג.

יום 3 בייג'ינג - העיר האסורה - טיול ריקשות - מקדש השמיים - ארוחת ברווז פקין - סיור לילה

היום נטייל בכיכר טיין אן מן, הממוקמת בלב בייג'ינג ואשר שמה ייזכר לדיראון עולם בשל התקריות שהתרחשו בה בין הצעירים לבין הצבא בשנת 1989. נסייר במרכז השלטון הקיסרי ובעיר האסורה, שלאורך 500 שנה הייתה סגורה ומסוגרת בפני העולם, גם בפני הסינים עצמם. נעצור לתצפית על המתקנים של הכפר האולימפי ומשם נמשיך לסיור בשוק המשי היפה. נמשיך לטייל באמצעות ריקשות בחוטונגים, אזור מגורים בעל צביון מסורתי ונמשיך לביקור במקדש השמים המבטא את שיא האדריכלות של שושלת מינג. היום בערב נהנה מארוחת ערב מסורתית שתכלול ברווז פקין ולאחר מכן נסייר בשוק האוכל הלילי התוסס ובמדרחוב המרכזי של העיר. לינה בבייג'ינג.

יום 4 החומה הגדולה - דרך הרוחות - מופע קונג פו

ניסע צפונה מבייג'ינג לכיוון שרשרת ההרים שעליהם בנוי אחד מפלאי עולם, החומה הגדולה שאורכה כמעט 7000 ק"מ. משם נמשיך לדרך שהובילה לקברי הקיסרים, דרך הרוחות, שמשני צדיה פסלי פקידים, מצביאים וחיות שליוו את נשמת הקיסרים בדרכם לשמים. בערב נצא לראות מופע קונג פו מרשים. לינה בבייג'ינג.

יום 5 בייג'ינג - רכבת מהירה לשיאן - ארוחת דמפלינג

ביום זה ניסע ברכבת המהירה מבייג'ינג לשיאן (Xian), הבירה העתיקה של סין. נראה את המסגד ואת הבאזר ברובע המוסלמי שבו נבקר. בערב נאכל במסעדת "דמפלינג" ארוחה סינית מסורתית. לינה בשיאן.

יום 6 שיאן - חיילי הטרה קוטה - מופע שושלת טאנג

הבירה העתיקה של סין, שיאן, היא עיר דינמית ומרתקת. בזכות אתר חיילי הטרה קוטה, הממוקמים בשוליים המזרחיים של העיר, שיאן היא אחת משיאי הביקור בסין. באתר אלפי חיילי חרס שמטרתם שמירה על קבר הקיסר, אשר איחד את סין לפני יותר מאלפיים שנה. בשנת 1974 הפסלים נחשפו ומתוכם זוהו עד היום יותר מעשרת אלפים דמויות. במערך קרב ניצבים קשתים, חיילים וכרכרות תחת קשתות תת קרקעיות ועל פניהם הבעה קשוחה ולוחמנית, כמרב אפשרותן של יצירות קדרות. לסיומו של היום נערוך ביקור במרחצאות ובגנים של שושלת קיסרי הטאנג. במהלך ארוחת הערב נצפה במופע המתאר את שושלת טאנג. לינה בשיאן.

יום 7 שיאן - טיסה אל צ'נגדו - מרכז דובי הפנדה

היום נטוס לצ'נגדו (Chengdu), הבירה של חבל סצ'ואן שהוא האזור הפורה ביותר בסין. שמה של העיר ידוע בזכות כ-3000 בתי תה הממלאים אותה, ובזכות אורח החיים השלו של תושביה. צ'נגדו היא עיר מודרנית, ולמרות שאוכלוסייתה מונה כ-11 מיליון תושבים, היא ירוקה, בעלת צביון כמעט כפרי והתחושה היא שהזמן עמד בה מלכת. נסייר במרכז לחקר דובי הפנדה, שהוא היחיד מסוגו בעולם, ונלמד על חיה זו הנמצאת בסכנת הכחדה. לאחר מכן ניסע לאמיי שאן, העיר הקדושה. לינה באמיי שאן.

יום 8 שמורת הטבע אמיישאן

יום זה יוקדש לטיול בשמורת הטבע אמיישאן (Emeishan), שאליו מגיעים הרבה סינים כדי למצוא מרפא והוא אחד מההרים הקדושים להם. נוסף על קדושתו אתר זה הוא מהיפים באזור זה והוא משלב מנזרים וטבע. נעלה לאחת מפסגות ההר ברכבל ונראה את שווקי התרופות הפזורים בהר. לאחר שנרד ניסע לעיר לה שאן (Leshan), הממוקמת על נהר מין, בנקודת המפגש של שלושת הנהרות. על שפת הנהר נמצא פסל הבודהה היושב, שגובהו 71 מטרים, והוא הגדול בעולם. לפני יותר מאלף שנים נחצב הפסל, במשך תשעים שנה, כדי להגן על האנשים השטים בנהרות מהזרמים החזקים. נשוט לאורך הנהר ונתרשם מהפסל הענקי שפוסל בידי אדם ועם סיום השיט נשוב אל אמיישאן. לינה באמיישאן.

יום 9 טיסה אל לישאנג - תחילת השיט בנהר היאנגצה

הבוקר נשלים ביקורים. לאחר מכן נטוס ללישאנג (Li Shang) ושם נעלה לספינת הנהר המפוארת, שבה נבלה בימים הבאים ונהנה משיט בנופים המרהיבים של נהר היאנגצה. זוהי הזדמנות להשתתף בשיעורי טאי צ'י מידי בוקר, לצפות במופעי פולקלור ותרבות, לשמוע הרצאות מרתקות, ליהנות ממופע קברט, מריקודים, מקריוקה, משיעורי בישול סיניים ומפעילויות נוספות. במסעדת הספינה נוכל לאכול ארוחות בסגנון סיני ומערבי. לינה בספינת הנהר.

יום 10 ערוץ שילינג - סכר שלושת הקניונים

נהנה משיט לאורך ערוץ שילינג (Xiling), הידוע בזכות צוקיו התלולים והתמירים. נצא לסיור אל סכר שלושת הקניונים (The Three Gorges Dam), הפלא הטכנולוגי שהוא הסכר הגדול בעולם. נסייר באתר שהבנייה שלו השפיעה על האוכלוסייה המקומית ועל הנוף. מטרת הסכר היא אספקת כחמישית מתצרוכת החשמל של סין וויסות זרימת נהר היאנגצה, שנהג להציף את האזור ולגרום לטביעתם של המקומיים. עם בנייתו הועתקו כשני מיליון תושבים ממקומם. לינה בספינת הנהר.

יום 11 שלושת הערוצים המשניים

היום נשוט אל שלושת הערוצים המשניים (Three Lesser Gorges) באמצעות ספינה קטנה. בהמשך היום נמשיך בשיט דרך נופיו של ערוץ קוואטאנג (Qutang), הערוץ הצר והמרשים מבין שלושתם. בין גדותיו חבויים כפרים ציוריים, טרסות אורז, פסגות הרים מושלגות ויערות מחט. לינה בספינת הנהר.

יום 12 פגודת Shibaozhai

נצא היום לבקר בפגודת Shibaozhai, המבטאת את אחד משיאי האדריכלות הסינית. זהו בית מקדש מתקופת המאה ה-18 והוא נבנה על הגדה הצפונית של נהר היאנגצה, במחוז Zhongxian, מרחק של 278 קילומטרים מצ'ונגצ'ינג. בערב נהנה ממסיבה לציון סיומו של השיט. לינה בספינת הנהר.

יום 13 הגעה לצ'ונגצ'ינג - טיסה לגווילין

נגיע הבוקר לצ'ונגצ'ינג (Chongching), העיר הגדולה בסין שבה מתגוררים כ-33 מיליון אנשים. ניסע לשדה התעופה ונטוס לגווילין (Guilin), שבמשך אלפיים שנה ידועה באמנות הסינית ומהווה מושא בשירה ובציור לאור נופיה הייחודיים, הנחשבים אף ליפים בעולם. מתוך עמק הנהר לי, שלחופו העיר גווילין, מתרוממים אלפי גבעות והרים חרוטים המכוסים ביערות. נסייר בפארק גבעת "חדק הפיל" ולאחר מכן נבקר במערת הנטיפים "חליל הסוף". לינה בגווילין.

יום 14 שיט על נהר הלי - יאנגשו

הבוקר נצא לשיט רגוע בנהר הלי (Li River). נשוט בינות לנופים מרהיבים והרים מקסימים ונאכל ארוחת צהרים. נערוך ביקור בעיירה יאנגשו ולאחר מגן נשוב לגווילין. לינה בגווילין.

יום 15 גווילין - שנגחאי

ניסע לשדה התעופה של גווילין ומשם נטוס לשנחאי (Shanghai). מזה שנים רבות מהווה העיר סמל להשתלטות המערב על המזרח והיא מכונה בשמות חיבה, כגון פנינת האוריינט או פריז הסינית. בעיר נמצאות שכונות עתיקות לצד גורדי שחקים, מחלפים חדישים ואוטוסטרדות. נערוך ביקור ברובע העתיק והמשוחזר וגם בגני יואן. לינה בשנחאי.

יום 16 שנגחאי - מוזיאון שנגחאי - מופע אקרובטיקה

נערוך סיור פנורמי ברחבי העיר ובאוטוסטרדות המקיפות והחוצות אותה. נחזה בבניה המודרנית המציבה את העיר בתוככי שנות האלפיים, נסייר במוזיאון שנגחאי, נטייל לאורך נהר הפו בטיילת וגם נסייר ברובע היהודי בהונקאו. בערב נצפה במופע אקרובטיקה מרשים. לינה בשנחאי.

ימים 17+18 שנגחאי - טיסה לבייג'ינג - ארמון הקיץ - מלון למנוחה - טיסה לתל אביב

אחרי ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס לבייג'ינג. עם הגיענו נצא לסיור בארמון הקיץ, פארק רחב ממדים ובו אגם, גבעות וגנים, מקום נופש פופולארי בקרב הקיסרים והקיסריות בני שושלת צ'ינג. נשמע בו על השימושים השונים שעשו הקיסרים בארמון ונצא לשיט מהנה באגם. לקראת שעות אחר הצהרים ניסע לבית המלון להתארגנות ומנוחה, ואחרי ארוחת הערב ניסע לשדה התעופה ומשום נטוס לתל אביב, שבה ננחת למחרת.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בייג'ינג 09:45 שעות
בייג'ינג תל אביב 11:10 שעות

בייג'ינג

שנגחאי

Century Cruises

מטיילים ממליצים

"תכנית הטיול הייתה מאוד טובה ומעניינת, מעמיקה ומהנה. הקבוצה היתה נהדרת והמדריך היה מצוין"
יהושע ובתיה פורמנסקי

"תודה לכם 'בשביל הזהב' על הטיול המאורגן הנהדר הזה, אנחנו, כבר, רשומים אצלכם לעונג הבא"
דבורה ובבי לפר

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KVX02 אוקטובר 2022 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר בשייט על נהר היאנגצה תקף לאדם בחדר זוגי (Deluxe cabin) בקומה 2.

 • תוספת לאדם בחדר זוגי (Deluxe Cabin) בקומה 3 – 75$ וליחיד בחדר 90 $.

 • תוספת לאדם בחדר זוגי (Deluxe cabin) בקומה 4 – 100$ וליחיד בחדר 150 $.

 • תוספת לאדם בחדר זוגי (Deluxe cabin)  בקומה 5 – 175 $ וליחיד בחדר 310 $.

 • סוויטות יתומחרו על פי זמינות.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת היינאן איירלנייס בנתיב: תל אביב - בייג'ינג - תל אביב.
 • טיסות פנימיות ו/או רכבות מהירות על פי המסלול.
 • לינה בבתי מלון ברמה של 4 ו-5 כוכבים במיקום מצוין
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

  דרושה אשרת כניסה לסין. נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ 30-45 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

 • בחלק מהאתרים, מקום החנייה או ההורדה המותרת לאוטובוסים – מצריך הליכה נוספת עד הכניסה לאתר. חלק מהאתרים במסלול הינם גדולים, הביקורים בהם דורשים לעיתים עמידה בתור וכן עמידה לא קצרה במהלך הביקור עצמו.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • עד 90 ימים טרם היציאה לטיול, לא ייגבו דמי ביטול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 90 ימים לבין 60 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 35% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 60 ימים לבין 30 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 55% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 30 ימים לבין 15 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 70% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 15 ימים לבין 7 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 85% ממחיר הטיול.
 • ביטול בטווח של פחות מ 7 ימים לפני היציאה לטיול, כרוך בתשלום דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • ארוחת ערב מסורתית בבייג'ינג
 • סיור ריקשות בבייג'ינג
 • סכר שלושת הערוצים בנהר היאנגצה
 • סיור במוזיאון שנגחאי
 • אתר חיילי הטרה קוטה בשיאן
 • עליה ברכבל בשמורת הטבע אמיישאן
 • שיט אל פסל הבודהה היושב הגדול בעולם ב"לה שאן"
 • המרכז לחקר דובי הפנדה בצ'נגדו
 • מופעי אקרובטיקה בשנגחאי
 • מופע קונג פו בבייג'ינג
 • החומה הגדולה -אחד מפלאי עולם

על הספינה

Century Paragon

ספינת הנהר היוקרתית Century Paragon היא אחת מהספינות החדישות ביותר שניתן למצוא על נהר היאנגצה. הספינה, בדירוג 5 כוכבים פלוס, מאופיינת בעיצוב אלגנטי ונינוח, צוות מקצועי דובר אנגלית ומאכלי גורמה מהמעלה הראשונה.

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  בייג'ינג שנגחאי שיאן
אוקטובר 19° 22° 20°
נובמבר 10° 17° 12°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ