אודותינו

CruiseTour

קרוז תור מתמחה בטיולים מאורגנים המשלבים שייט באוניות קרוז ושייט בספינות נהר. בקרוז המאורגן שלנו סיורי החוף כלולים כבר במחיר הטיול והם מנצלים באופן מלא את זמני העגינה של הספינה, בנוסף לכך, הם מבוצעים באוטובוס פרטי שייחודי לקבוצה, עם מדריך מיומן דובר עברית. מדוע לבחור טיול מאורגן באוניית קרוז? כדי לא לטרוח על הזמנת כל אחד ממרכיבי החופשה בנפרד (טיסות, העברות, שיט וסיורי חוף) ובכך לחסוך כסף.

סימן עובדיה מנכ"ל "CruiseTour"

על נהרות, בים הפתוח או באוקיינוסים רחבי הידיים, חברת CruiseTour, המתמחה בטיולי שיט מאורגנים באוניות קרוז או בספינות נהר ברחבי העולם, מציעה למטיילים דרך נפלאה לחוות את העולם מזווית קצת שונה

בין אם אתם רוצים להכיר לעומק את נפלאות הדנובה, להתחקות אחר ההיסטוריה של סין כפי שהיא נשקפת מנהר היאנגצה, להקיף את דרום אמריקה או ליהנות מפריחת הדובדבן ביפן; שיט הוא אחד הדרכים המהנות ביותר ליהנות מיופיו של העולם.

אולם הרכבת טיול הכולל שיט יכולה להיות מלאכה מייגעת: להזמין טיסות, לדאוג להעברות, לתכנן מסלול יבשתי, להזמין בתי מלון ולדאוג לארוחות, לבחור מבין עשרות חברות ומאות מסלולים את האחד שמתאים בדיוק ולתכנן את לוח הזמנים בקפדנות, כך שהטיול יזרום במינימום תקלות.

במקום להתרוצץ סביב סידורים וארגונים, כדאי לתת למומחים לעשות את העבודה. חברת CruiseTour מתמחה בטיולי איכות מאורגנים למגוון יעדים בלתי נשכחים ברחבי העולם, המשלבים שיט באוניות קרוז מפוארות בים הפתוח או שיט בספינות נהר אלגנטיות.

הטיולים כוללים טיסות, העברות, סיורי חוף שמתבצעים באוטובוס פרטי ובליווי מדריך מיומן, ומנצלים באופן מלא את זמני העגינה של הספינה, ולעתים גם מסלולי טיול לפני העלייה לשיט ואחריו.

למה לבחור ב-CruiseTour? בזכות כל הסיבות הנכונות:

  • בזכות בתי המלון. אריזת ופריקת המזוודות במעבר מבית מלון אחד לשני במהלך הטיול כרוכות בחוסר נוחות, זו הסיבה שב-CruiseTour שמנו דגש מיוחד על החלפה מינימלית של בתי מלון. תכניות הטיולים כוללות שהות של מספר ימים באותו בית המלון, שממנו יוצאים לסיורים מרתקים בסביבה.
  • בזכות המדריכים. כידוע, מדריך הטיול עושה את ההבדל בין טיול טוב לטיול מצוין. צוות המדריכים ב- CruiseTour הוא לא רק בעל ניסיון רב בהדרכה וידע נרחב בתחומים מגוונים; הוא גם מצוין ביחסי אנוש. הרגישות הרבה לצרכים ולדרישות של המטיילים והסבלנות האינסופית, הופכים את המדריכים למעולים בתחומם. הם עומדים לרשותכם בכל עת במהלך הטיול, לרבות בשעות הערב, שבמהלכן הם מקיימים מפגשים חברתיים או עורכים הרצאות מעניינות. כשבוע לפני היציאה לטיול נערך מפגש מקדים בין המטיילים למדריך, להיכרות ולקבלת הנחיות והסברים שיעזרו להיערך טוב יותר לקראת הנסיעה.
  • בזכות הארוחות. מטיילים רבים טוענים שאחד הקשיים שעומדים בפניהם במהלך הטיול הוא הצורך לצאת אחרי יום עמוס ולחפש מסעדה טובה לארוחת ערב. זו הסיבה שכל הטיולים ש- CruiseTour מציעים הם על בסיס פנסיון מלא במהלך השיט. בטיולים היבשתיים יוגשו שתי ארוחות ביום (למעט במקרים חריגים): ארוחת בוקר מלאה בסגנון בופה (לא קונטיננטלית) וארוחת ערב. ארוחות הערב תערכנה במלון או מחוצה לו, כבילוי במסעדה או בערב פולקלור. בטיולים באוניות הקרוז ובטיולי השיט בספינות הנהר ייהנו המטיילים מאירוח על בסיס פנסיון מלא במשך כל זמן השהייה.
  • בזכות הטיסות. במרבית הטיולים של CruiseTour הטיסות הן של חברות תעופה סדירות, אשר יוצאות בשעות קבועות וידועות מראש, כך יכולים המטיילים לתכנן את הזמן שלהם בהתאם.
  • בזכות התכנית. בטיולים של CruiseTour אין ימים חופשיים ואין תשלומים נוספים עבור סיורים נוספים. תכנית הטיול מלאה והכל כלול במחיר, כך שאין הפתעות לא צפויות.
  • בזכות הסיורים – בטיולים של CruiseTour סיורי החוף המאורגנים כלולים במחיר בכל נמלי העגינה, ללא תוספת תשלום ומועברים ע"י מדריך ישראלי דובר עברית, כך שהחיסכון הכספי הינו גדול.
  • בזכות האנשים – כבר בפגישת הקבוצה הראשונה, המתקיימת כשבוע לפני היציאה לטיול, נרקמים קשרים חדשים בין המטיילים, שהולכים ומעמיקים במהלך הטיול, והופכים לעתים גם לחברויות לכל החיים.
  • בזכות ההסעות – בתום הטיול, עם הנחיתה בנמל התעופה בן גוריון, מחכה למטיילים של CruiseTour שירות הסעות עד הבית. השירות ניתן חינם, לכל נקודה ברחבי הארץ ובכל שעה.
  • בזכות הטיולים המותאמים לבני הגיל השלישי – במהלך כל הטיול, משעת ההמראה ועד לרגע הנחיתה, מלווה רופא ישראלי צמוד את הקבוצה. לשמחתנו, לרוב לא נזקקים המטיילים לשירותיו הרפואיים, אך למרות זאת, יש להימצאותו חשיבות רבה עבור המטיילים ועבור תחושת הביטחון שלהם.

הצוות של CruiseTour מורכב מרופאים בכירים בעלי ניסיון רב בעבודה עם הגיל השלישי ולרובם ניסיון רב בליווי טיולים. הרופא המלווה משתתף בפגישת הקבוצה המתקיימת כשבוע לפני הנסיעה, ובהזדמנות זו המטיילים יכולים להיוועץ בו או לעדכן אותו בפרטים הנוגעים למצבם הבריאותי.

בנוסף עומד לרשות המטיילים בני הגיל השלישי שירות הסעות לנתב"ג ובחזרה. השירות מתבצע בכל רחבי הארץ ובכל שעה, ללא תשלום נוסף.

לסיכום, במסגרת הטיול המאורגן של CruiseTour כלולים המרכיבים הבאים במחיר הטיול:

ליווי והדרכה של מדריך ישראלי צמוד, סיורי החוף מבוצעים באוטובוס פרטי לקבוצה והם מנצלים את מקסימום הזמן האפשרי בהתאם לשעות העגינה בכל נמל, הטיולים כוללים תכנית מלאה וללא סיורי אופציה, ובנוסף לכך, בימי השיט מעביר מדריך הטיול הרצאות ומפגשים חברתיים למטיילים ובתום הטיול מקבלים הנוסעים אף הסעה משדה התעופה לבתיהם בכל רחבי הארץ.

לטיולים שלנו

צרו עימנו קשר

לוגו של וואטסאפ