שייט בנהרות המיין והדנובה

9 ימים • מפרנקפורט ועד וינה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

9 ימים

7 לילות

7 לילות שיט

קהל רחב פרימיום
קוד טיול ABG

בשייט זה ניחשף למעמדן ההיסטורי של הנהרות המסקרנים הדנובה והמיין, אשר ייקחו אתכם לעולם על טהרת סמטאות מרתקות ימי הביניים, כרמים יפהפיים, טירות מרתקות ותעלות ציוריות.

בשנים האחרונות הפכו טיולי השייט למועדפים על הקהל הישראלי, משלל סיבות נכונות: זוהי למעשה אפשרות אידיאלית בין חופשה על טהרת השלווה והמרגוע במלון אקסקלוסיבי, טיולים בערים אירופאיות מסקרנות, נופים מדהימים, אוכל משובח וחברה מהנה. בשייט נהר, ההפלגה מתבצעת גם באופן רגוע ואינו מהיר, וזאת בניגוד לשייט בלב ים. אין צורך לחשוש מסערות או גלים אשר עלולים לפגוע בחווייה. יתר על כן, הנופים המרהיבים חולפים אט אט על פניכם ומתחלפים ישירות מול העיניים. לא פשוט לשבוע מהמחזות המיוחדים: עיירות קטנות לצד ערים גדולות, שדות וכפרים, טירות היסטוריות יחד עם חוויות רומנטיות קסומות שמצליחות להחיות את הנפש ואת הלב.

השייט מתקיים על גבי ספינה יוקרתית ומהודרת על בסיס פנסיון מלא יחד עם שירות מוקפד ויעיל. בכל יום עוגנת הספינה במקום שונה, ממנו יוצאים סיורים מודרכים ושלווים לאתרים הבולטים בסביבה. כאן מושם דגש למעשה על טיול נינוח, ללא צורך לעבר ממקום למקום, לסחוב מזוודות או לעמוד בלוחות זמנים צפופים במיוחד. אלו הבוחרים לוותר על הסיור, רשאים להמשיך לבלות בספינה לאורך שעות היום.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• תכנית גדושה ללא סיורי אופציה
• ניצול מקסימלי של סיורי החוף בכל הנמלים בהם עוגנת הספינה 
• כלכלה הכןללת פנסיון מלא במהלך השייט (כולל מים  ללא הגבלה וכוס יין בארוחות הערב)
• פינת תה/קפה ללא תשלום ומים ללא הגבלה - 24/7
• בשעות הבוקר המוקדמות: קפה ומאפה 
• קפה, תה ומאפים אחר הצהריים או כחלופה מזנון חצות המציע חטיפי לילה - מאפים ומשקאות חמים (בכפוף לתכנית היומית של הספינה)

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב – פרנקפורט - עליה לספינת הנהר

נמריא הבוקר ישירות לפרנקפורט, בירת הכספים של מערב גרמניה ואחת הערים הכי מודרניות באירופה. עיר זו נחשבת למקבילה המקומית למנהטן ומכונה בחיבה מיינהטן בידי התושבים. נצא לסיור פנורמי קצר כדי להכיר את העיר ונטייל להנאתנו בסמטאותיה של העיר העתיקה. בסמוך לשעות אחר הצהריים נתקבל בידי צוות ספינת הנהר, שתהווה עבורנו “מלון צף” בטיול הקרוב. לינה בספינת הנהר.

יום 2 מילטנברג

במהלך שעות הבוקר נגיע אל העיירה הזעירה מילטנברג (Miltenberg) הממוקמת עיקולו של נהר ובה נשוטט ברגל במסגרת טיולנו. נסייר ברחובות העיירה הצפופים המרוצפים במרצפות אבן, לרבות בתים הבנויים בחלקם מעץ. בחלק הדרומי ביותר של הגשר נזכה לחזות ב”גסטהאוס צום רייזן”, אחד מבתי המלון ההיסטוריים של גרמניה יחד עם הכנסייה העתיקה סנט.ג’והן נפומוק. לינה בספינת הנהר.

יום 3 וירצבורג

נבקר הבוקר בעיירה העתיקה וירצבורג השוכנת על גדות נהר המיין. בווירצבורג מתחילה “הדרך הרומנטית” המפורסמת באדריכלות הבארוק שבה. נצא לביקור בארמון הרזידנס (Residenz) – מהארמונות הבארוקיים הגדולים ביותר בגרמניה ודוגמא יוצאת דופן לסגנון הבארוק הגרמני בשיא פריחתו, שנבנה על-ידי הארכיטקט המקומי בלטהסר נוימן בין השנים 1720 ל-1744. הארמון מפורסם בשל גרם מדרגות השיש הגדול שלו והפרסקות שצייר האמן הוונציאני ג’ובאני בטיסטה טיפולו. נראה גם את הגשר הישן, הקתדראלה ובית העירייה ונעבור בכיכר מארקט. לינה בספינת הנהר.

יום 4 במברג

נעגון היום בבמברג (Bamberg) – אחת מערי ימי הביניים השמורות ביותר בגרמניה. מספרם הרב של בנייניה ההיסטוריים (2,300 בניינים) הוביל לכך שתוכרז כאתר מורשת עולמית ע”’י אונסק”ו. בין האתרים אפשר למנות את הארמונות האפיסקופליים הישנים והחדשים, את הקתדראלה הבנויה בסגנון גותי ואת בניין העירייה העתיק, מבנה מרהיב השוכן על אי בנהר רגניץ (Regnitz). נצא לטיול בכיכר השוק ומשם נלך אל הגשר העליון עליו נמצא בית העירייה הישן. נגיע לביקור בקתדרלה, נראה את הארמון החדש ועוד. הספינה תעזוב את במברג בשעות הערב ותמשיך דרומה אל עבר נירנברג (Nuremberg) לאורך תעלת מיין-דנובה. לינה בספינת הנהר.

יום 5 נירנברג

הבוקר נעגון בנירנברג ונצא לסיור רגלי בעיר, שהייתה אחת הערים התוססות ביותר בימי הביניים. בהגיענו לעיר נראה את הטירה הגדולה ושאר מבנים עתיקים וגם נצא לביקור בעיר העתיקה, מוקפת החומות, ועוד ככל שיאפשר לנו הזמן. לינה בספינת הנהר.

יום 6 רגנסבורג

הספינה תעגון ברגנסבורג, עיירה קסומה ויפה. נראה בה את קתדרלת סט. פיטרס, מבין הכנסיות הגותיות המרשימות בכל בוואריה, את בית העירייה, את מנזר סנט. אמרמס, את גשר האבן המקורי מתקופת ימי הביניים ועוד.  לינה בספינת הנהר.

יום 7 לינץ

ספינתנו תעגון היום בלינץ, זוהי העיר השלישית בגודלה מתוך ערי אוסטריה. נרד לטיול רגלי קצר בעיירה. נטייל בכיכר המרכזית שבימי הביניים שימשה ככיכר השוק וכיום מקיפים אותה בתים צבעוניים בסגנון רנסנס ושמשיות של בתי קפה, שבהם אפשר לאכול את עוגת האגוזים הידועה, “לינצרטורט”. במרכז הכיכר נראה את עמוד הדבר המעניין. לאורך שפת הנהר נראה את אולם הקונצרטים על שם אנטון ברוקנר, המלחין האוסטרי, ואף את המוזיאון העירוני. לינה בספינת הנהר.

ימים 8+9 וינה - תל אביב

בתום ארוחת הבוקר נעזוב את ספינת הנהר ונצא לסייר בבירת אוסטריה, וינה. העיר מלאת שמחת חיים ומוסיקה והיא מציעה מאכלים טעימים כגון זאכרטורט ויין ההוריגר, הידועים לא פחות מהארמון הקיסרי ומקתדרלת סנט. סטפן. נסייר לאורך שדרת הטבעת, ליד כיכר שוורצנברג ונעבור ליד כנסיית קארל ובית האופרה המרשים של וינה. נטייל במדרחוב העיר וגם בכיכר סנט. סטפן הידועה. בשעות אחה”צ נצא אל שדה התעופה בוינה, משם נמריא בחזרה ארצה וננחת עם עלות השחר.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב פרנקפורט 4:40 שעות
וינה תל אביב 3:25 שעות

וינה - אוסטריה

במברג

מטיילים ממליצים

"ספינת הנהר היתה אלגנטית, יפהפיה והצוות מפנק"
גדנסקי ציפי ואריה

"סה"כ היה טיול מצוין"
שרה נפתלי

"המדריך היה מעולה מכל הבחינות, אדיב וסבלני"
נדב תפוחי

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
ABG02 03/09/2020 10/09/2020 €2330 € 899 €200 הנחה לנרשמים עד 14/07/2020 טרם נקבע טרם שובץ מובטח הרשמה
 • טיול ABG02 יארך 8 ימים (הנחיתה תתבצע מעט לפני חצות). כמו כן, הטיול יתבצע במסלול הפוך (יחל בוינה ויסתיים במיינץ). הטיסות יבוצעו בנתיב: תל אביב – וינה, פרנקפורט – תל אביב. לפרטי המסלול המלאים לחצו כאן. 

ABG01 יוני 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר בקומת Middle Deck.

 • ניתן לשדרג לחדר בקומת Upper Deck בתוספת €240  לאדם בחדר זוגי, €460 לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - פרנקפורט, וינה - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השיט כולל מים בארוחות וכוס יין בארוחות הערב.
 • עמדת קפה ותה בחינם 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום.
 • תה, קפה ומאפים אחר הצהריים או לחילופין מזנון חצות (חטיפי לילה) הכולל שתיה חמה ומאפים (תלוי בתכנית היומית של הספינה).
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט בספינה בה יש לשלם €7 לאדם ללילה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • שימו לב: לאחר ההרשמה לטיול, אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) , המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. ניתן ואף מומלץ להזמין ביטוח זה מיד עם הרשמתכם לטיול ובכך להגן על כספכם, גם אם הרשמתכם נעשית חודשים רבים לפני צאת הטיול. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, מסי הנמל והדלק.

דמי ביטול

אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת), המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט בספינת הנהר *MS Crucebelle 4
 • סיור פנורמי בפרנקפורט
 • “גסטהאוס צום רייזן”, אחד מהמלונות העתיקים בגרמניה והכנסייה ההיסטורית סנט. ג’והן נפומוק במילטנברג
 • ביקור בארמון הרזידנס (Residenz), וירצבורג
 • ביקור בבמברג (Bamberg)
 • ביקור בעיר העתיקה בנירנברג
 • ביקור בעיירה הציורית היפייפיה רגנסבורג
 • המוזיאון העירוני ואולם הקונצרטים בלינץ
 • סיור באתרי העיר המרכזיים בווינה, כולל המדרחוב וכיכר סנט סטפן

על הספינה

*MS CRUCEBELLE 4

ספינת הנהר *MS CRUCEBELLE 4, הושקה בשנת 2000 וחודשה בשנת 2018. באורך של 110 מטרים וברוחב של 11.4 מטרים ספינה זו מציעה את כל הנוחות של אחיותיה לצי ומספקת חווית הפלגה בלתי נשכחת ורגועה לאורך נתיבי המים המרהיבים של אירופה. תוכלו ליהנות מהאווירה המיוחדת של ספינת נהר...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  וינה פרנקפורט
יוני  24° 24°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ

שימו לב: בחלק מתאריכי היציאה קיימים שינויים במסלול. פירוט מלא בטבלת התאריכים.