• טיולי משפחות לחו"ל
נמצאו 5 טיולים

מי לא חולם על טיול משפחות לחו"ל, עם כל המשפחה המורחבת – סבא/סבתא, הורים ונכדים, חופשה מגבשת ומשפחתית, המעניקה לכם וליקרים לכם זמן איכות משותף, החסר לכם ביום יום. אנו יודעים שחופשה כזו, יכולה להוות אתגר לא פשוט עבורכם, לארגן את הטיסות, לארגן את ההסעות וההעברות משדה התעופה למלון ובחזרה, לפרוק ולארוז את המזוודה והחפצים, נסיעות ארוכות ומתישות וניסיון להתאים את אופיו של הטיול לכל אחד מבני המשפחה, גם לקטנים וגם לגדולים. עכשיו, יש פתרון מושלם שעונה על כל הציפיות והדרישות שלכם: טיול משפחות לחו"ל המשלב קרוז.

חופשה כזו, שבה, אין צורך לארגן, אין צורך לתזמן או להזמין בתי מלון והעיקר – לא תשמעו את הילדים, קטנים וגדולים כאחד, אומרים את המשפט המפורסם "אוף, משעמם לי"... או "אין לי מה לעשות"... האם קיים מצב נפלא כזה? כן, בהחלט והוא ממש בהישג ידכם! כשאתם רק צריכים להחליט לאן ברצונכם לנסוע, או יותר נכון לשוט!

אנו מציעים, לכם, טיולים מאורגנים למשפחות בשילוב קרוז באונית תענוגות, מלון "צף", שייט מפנק וחווייתי לכל המשפחה כשלכל דור במשפחה ישנה פעילות מתאימה והולמת לצרכיו... והכל – מבלי לנהוג מרחקים ארוכים ומתישים שכן האוניה הגדולה והמפנקת דואגת להביאכם בנעימים, בהנאה ובלי מאמץ ליעד הבא על פי התוכנית. זאת ועוד – לילדים זהו גן עדן עלי אדמות: מבוקר עד ערב דואגים להם לפעילות מתמדת. בין אם רחצה בבריכה ומתקני גלישה למים, בין אם פעילות אירובית על הסיפון או לימוד ריקודי שורות כשצוות מיומן, צעיר ונמרץ דואג להפעיל את הילדים, בהתאם לגילם. ואתם ההורים, משוחררים מדאגה לילדים, תוכלו ליהנות ממתקני האוניה השונים, החל מספא מפנק, חדר כושר מאובזר, ברים ומסעדות, להשתזף בנעימים בסיפון העליון או להשתכשך בג'קוזי המחומם, רק תבחרו.

טיול מאורגן למשפחות עם חברת קרוז תור

אז מה עושים כשרוצים לצאת עם כל המשפחה לטיול? מאיפה מתחילים? מתחילים עם טיולים מאורגנים למשפחות המשולבים בקרוז, עם חברת קרוז תור! , לפניכם מגוון של מסלולים שונים, טיול משפחות לברצלונה משולב בקרוז לים התיכון, קרוז משפחות בים האדריאטי, טיול משפחות לחו"ל המשולב בקרוז לפיורדים הנורבגיים ועוד, לא צריך לארגן, לא צריך לתזמן, לא צריך להזמין כרטיסים בנפרד, קרוזים למשפחות עם קרוז תור הם חוויה נהדרת לכל המשפחה. הנאה גם לכם וגם לילדים, מובטחת!

לוגו של וואטסאפ