• שייט ליפן | טיול מאורגן מרתק ליפן כולל קרוז
נמצאו 13 טיולים

יפן - מדינה מרתקת ומסתורית

יפן היא מדינת איים קסומה ומלאת נופים מרהיבים המהווה את אחד מהיעדים הכי אטרקטיביים במזרח הרחוק בפרט ובעולם בכלל. טיול ליפן, חושף אותנו המטיילים, אל פסיפס מדהים של תרבויות, מנהגים שונים ומעניינים, של אנשים, היסטוריה עתיקה וענפה, ארכיטקטורה ועוד.
יפן, " ארץ השמש העולה", היא מדינה מרתקת ועלומה אשר עד למחצית המאה ה- 19 הייתה סגורה לזרים ושימרה בקנאות על המסורת המרתקת שלה. משפתחה את שעריה, העם היפני, 'כבש' את היעדים אשר הציב לעצמו בעולם המודרני והמערבי דאז, ביעילות מרובה תוך שנעזרו בכל המומחים שיכלו לגייס ממדינות אירופה השונות.

היפנים, הקימו צבא מודרני ותוך שנים ספורות הפכו גם לכוח שיש להתחשב בו כאשר גברו על רוסיה האימפריאלית במלחמת יפן-רוסיה בשנים 1904/1905. הם גם החלו בהחלפת לבושם המסורתי בלבוש מודרני, החלו לאכול בשר ומאכלים מערביים שונים ועוד שינויים רבים.

טיול עם קרוז ליפן  - שילוב של טבע מרהיב ותרבות עתיקה ומודרנית

בטיול מאורגן וקרוז ליפן תמצאו שפע של ניגודים, המתקיימים זה לצד זה בעת ובעונה אחת: שילוב של ישן עם חדש, כפרים קטנים ומסורתיים לצד ערים מודרניות כמו טוקיו או אוסקה, מקדשים עתיקים ומרהיבים לצד בניינים מודרניים ותרבות עתיקה הנשמרת בקפידה אל מול קידמה בלתי פוסקת וקצב חיים מסחרר. ביפן ישנה חשיבות רבה לעונות השנה, בתקופת האביב, היא גם תקופת פריחת הדובדבן, העצים נצבעים בצבעי ורוד ולבן מרהיבים והמוני יפנים, גודשים את הפארקים והמקדשים ומתקיימים פסטיבלים צבעוניים המשלבים מוסיקה ואוכל מקומי. תקופת הסתיו, זוהי גם תקופת השלכת, העצים משנים את צבעם לצבעי, צהוב-אדום-כתום, מראות שללא ספק מרחיבים את העין והלב.

קרוז ליפן עם חברת Cruise Tour

ואם כבר החלטתם להגיע ליפן, הרי ששייט ליפן באוניית קרוז מפנקת עונה על הצרכים, שכן, אין צורך לנסוע מרחקים ארוכים באוטובוס. בזמן שהאונייה שטה לה תוכלו להתפנק וליהנות ממנעמי האונייה, אוכל גורמה טעים ,הן בחדרי האוכל או במזנון העשיר, הרצאות ושלל פעילויות. בערבים, ניתן ליהנות גם מהופעות שונות ומגוונות. מסלולי הקרוזים המאורגנים שלנו כוללים סיורים, בכל נמלי עגינת האוניה, מדריך עתיר ניסיון וידע דובר עברית ותוכניות טיול מקיפות וממצות.

אנו מציעים לכם מסלולים שונים ומגוונים ליפן הכוללים בין היתר או את דרום קוריאה על מכמניה הרבים, או כאלו המגיעים גם לטאיוואן, או סין ועוד..

קרוז ליפן באוניית תענוגות, היא בהחלט דרך מומלצת ומרתקת לחוות את יפן, את מרחביה הכפריים ואת הטבע אותו היא מציעה, כל זאת ללא הנסיעות המתישות למרחקים ארוכים ותוך כדי חוויה מפנקת שרק אוניות הקרוז מציעות לנוסעים. הצטרפו אלינו עכשיו אל טיול מאורגן עם שייט ליפן ותיהנו מטיול מרתק ומחוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

לוגו של וואטסאפ