שייט נהרות במצרים הקלאסית

11 ימים • טיול למצרים ושייט על הנילוס - פלאי העולם העתיק הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

11 ימים

10 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול RN

שמה של מצרים מצליח להפיח רצף של רגשות, שכן טיול מאורגן למצרים, המדינה המאוכלסת והחשובה ביותר מבין מדינות ערב, טומן בחובו עולם ומלואו. 98 אחוזי משטחה של מצרים הינו מדבר, ההיסטוריה שלה קשורה בקשר בלתי ניתן לניתוק עם ההיסטוריה של עמנו, אך גם בימינו אנו. מצרים, כידוע הייתה מדינת האויב הראשונה שחתמה על הסכם שלום עם מדינת ישראל, המדינה בה חזה בשנת 2011 כל העולם בתדהמה במהפכה שהתרחשה כחלק מגל המחאות בעולם הערבי, שזכה לכינוי ''האביב הערבי'', במסגרתה הודח מתפקידו הנשיא חוסני מובארק ובהפיכה נוספת שהתרחשה שנתיים מאוחר יותר (2013) והובילה לתחילת כהונתו של הנשיא הנוכחי, א-סיסי. נחזור לטייל במצרים המסקרנת, בעלת אתרים מדהימים כמותם לא ניתן לצפות בשום מקום אחר בעולם. כל כך קרובה, אך לעיתים כל כך רחוקה. 

שייט נהרות על הנילוס הפורה, הינה מרתקת ולו בשל היותו נתיב החיים המרכזי של מצרים מזה למעלה מששת אלפים שנה. החיבור של טיול וחווייה של אחד מפלאי העולם ההיסטוריים, תוך כדי הפלגה מרגיעה על הנילוס, חושפת אותנו אל עולם היסטורי-מודרני, שמצליח לשמר תרבות קדומה ומופלאה, יחד עם חקלאות וחיי היום-יום של תושבי מצרים בהווה. כחלק מטיולנו, נזכה לחוות את התרבות והחוזק של מצרים מתקופת האימפריאליזם, תוך מתן דגש על ההיסטוריה, הארכיאולוגיה והתרבות הייחודית לה. בה בעת נזכה לטעימה ממצרים של היום. נסייר, בין היתר, במקדשים קום אומבו ואדפו (Edfu) – שני אתרים אשר הוכרזו על כאתרי מורשת עולמית של אונסק''ו. נוסיף לבקר במקדש לוקסור הניצב בחלקו המזרחי של נהר הנילוס. אחד מרגעי השיא של הטיול במצרים מקורו בסיור במקדש כרנך, המקדש הגדול בתבל, מקדשו של האל אמון. יעד זה מאפשר הצצה מרתקת אל כוחה האדיר של הממלכה החדשה, במסגרתם נוכל להתפעל מההצלחות השונות בתחומי הארכיטקטורה, האמנות, הדת והסדר החברתי של מצרים. נקיים גם סיור בעמק המלכים שם נקברו עשרות רבות מפרעוני הממלכה החדשה יחד עם בני משפחותיהם, כאשר החשוב מביניהם הוא לא אחר מאשר תות-ענח-אמון. נמריא מאסואן אל אבו-סימבל לאחד משיאיו של הטיול הכולל אפשרות להתרשם מנפלאות העולם הישן – מקדשי אבו סימבל שבנה רעמסס ה-2 במאה ה-13 לפני הספירה.

יתרונות בולטים למטיילי "Cruise Tour":

 • טיול מאורגן למצרים הכולל 7 לילות שייט על הנילוס בספינת הנהר Steigenberger Royale (הספינה בדרגת 5 כוכבים)
 • פנסיון מלא במהלך השייט 
 • בית המלון בקהיר על בסיס חצי פנסיון במלון Marriott בדרגת 5 כוכבים אשר צופה על הנילוס
 • דמי סבלות בספינה ובבית המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
 • סיור מעמיק באזור אסואן המאפשר ביקור באי פיליי ובמקדש פיליי עם נוף הנהר הפסטורלי הנשקף ממנו
 • ביקור במקדש קום אומבו, שהגישה אליו אפשרית רק במהלך השייט מאסואן ללוקסור
 • טיסות הלוך ושוב מקהיר ללוקסור
 • טיסות מאסואן לאבו סימבל ובחזרה
 • טיפים לנותני השירותים, כולל בספינה
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 טיסה ישירה מתל אביב לקהיר

בשעות הצהריים נתכנס בנמל התעופה בן גוריון, משם נמריא לטיסה קצרה אל בירת מצרים, קהיר. לפנינו ימים של סיורים מסקרנים באחת הערים המרתקות, הדחוסות והצפופות בעולם. ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בקהיר.

יום 2 קהיר - ישן וגם חדש - הפירמידות בגיזה – הספינקס – פירמידית המדרגות של סוצ'ר

פנינו נשואות ביום זה אל אחד מהחלקים המובחרים ביותר של הטיול למצרים! ניסע אל רובע גינזה, שם נערוך סיור בפירמידות הגדולות, הנחשבות לאחד משבעת פלאי העולם הישן. הפירמידות משתייכות למבנים הכבירים ביותר שהוקמו על ידי בני אנוש, ונוסדו על ידי המצרים הקדמונים בחלקו המערבי של נהר הנילוס, הנחשב על פי אמונתם לארץ המתים, משום שזהו המקום בו נצפה אל השמש שוקע בכל יום. ליד הפירמידות, נחזה במקדשי המתים של פרעוני הממלכה הקדומה ובספינקס. נמשיך בנסיעה לכיוון סקארה, שם נסייר באתר פירמידות המדרגות של צ'וסר. זהו מונומנט עשוי אבן הנחשב לעתיק ביותר בעולם. לינה בקהיר.

יום 3 המוזיאון המצרי – העיר העתיקה – בית הכנסת אבן עזרא – שוק חאן חלילי

בשעות הבוקר נשוב אל מרכזה של קהיר ונערוך סיור במוזיאון המצרי – המוזיאון הארכיאולוגי המסקרן, שם נמצא מקבץ החפצים הגדול ביותר של מצרים ההיסטורית. במידה ובית הכנסת אבן-עזרא יהיה פתוח למבקרים, נקיים בו ביקור. בבית הכנסת הזה נמצאה הגניזה הקהירית בסוף המאה ה-19. בהמשך היום נשים פעמינו אל שוק חאן-חלילי, שם נשוטט ברחובות הצרים בין החנויות המלאות בכל טוב. לינה בקהיר.

יום 4 קהיר – קבר סאדאת - מוזיאון התרבויות המצריות - טיסה אל לוקסור (Luxor) – מקדש לוקסור - תחילת השייט על הנילוס

את היום נתחיל בביקור באתר מצבת החייל המצרי האלמוני וקברו של הנשיא סאדאת, במקום בו שמו קץ לחייו בשעה שהמצרים חגגו במצעד את הישגיהם במלחמת יום הכיפורים. נמשיך ל "מוזיאון התרבויות המצריות" מוזיאון חדש ומרתק ובו נלמד על העמים שחיו במצרים לאורך ההיסטוריה.  בהמשך נצא בנסיעה לשדה התעופה ונטוס אל לוקסור, בירת חבל אל-אוקסור שבמצרים העליונה, הלו היא דרום מצרים. נמשיך בנסיעה לכיוון מעגן ספינות הנהר שם נבלה במהלך השבוע הקרוב. בשעת בין ערביים, נצא לטיול במקדש לוקסור העתיק, הנמצא בחלקו המזרחי של נהר הנילוס. תהיה זו שעה קסומה במהלכה נחווה את האור בעת השקיעה, וכן נשוטט במתחם המקדש המואר באור שברירי המבליט את הפסלים והדמויות המגולפים על הקירות הענקיים. המאפיינים התרבותיים הללו יחד עם המפגן העוצמתי של מצרים העתיקה יקומו לתחייה באמצעות האובליסק המתנוסס בחזיתו של המקדש. לינה בספינת הנהר.

יום 5 מקדש כרנך - שיט אל אדפו (Edfu)

נצא לסיור באתר המהווה רגע שיא נוסף בטיולנו למצרים – מקדש כרנך, הידוע כמקדש הגדול ביותר על פני כדור הארץ, כמקדשו של האל אמון. אתר זה מאפשר הצצה אל כוחה העצום של הממלכה המודרנית. נוכל להתפעל מההצלחות התרבותיות בתחומים שונים, כמו אמנות, ארכיטקטורה, דת וסדר חברתי. על קירות המקדש מתנוססות עדויות מדהימות המתארות את מערכת היחסים שהייתה גלומה בעולם ההיסטורי, לרבות מלחמות, קשרים כלכליים ודיפלומטים של מצרים עם העולם הישן. מתחם מקדש כרנך הוקם במספר שלבים, כאשר שלושים פרעונים הותירו בו טביעת אצבע באמצעות תוספות בנייה ופסלים. לאחר מכן נפליג אל אסנה, מרכז סחר ותחנת ביניים לשיירות סחר שהגיעו דרומה לכיוון נוביה העתיקה, תוך מעבר בתאי הציפה המאזנים את מפלס הנילוס. בערב נמשיך בשייט אל אדפו. לינה בספינת נהר.

יום 6 אדפו - ביקור במקדש אדפו (Edfu) - שיט אל קום אומבו

במהלך השעות המוקדמות של הבוקר תעגון הספינה בעיר אדפו. נערוך ביקור במקדש לאל הבז, הורוס, שהוקם בעידן ההלניסטי (בתקופת שושלת תלמי) והינו המובחר שבמקדשי מצרים. נמשיך בהפלגה אל קום אומבו ומשם לכיוון אסואן. לינה בספינת הנהר.

יום 7 אסואן - מחצבות הגרניט - מקדש פיליי - ביקור בכפרי הנובים

נקום בבוקר באסואן, העיר הדרומית ביותר בעמק הנילוס. תנאי מזג האוויר והנופים הם טרופיים בחלק מאזור זה של העיר, שמתאפיין גם ברוחבו הקטן ובקניונים שנוצרו בעקבות אבני הגרניט הניצבים משני חלקיו. זו למעשה גם התכלית להקמת סכר אסואן באזור איתן זה מבחינה גיאולוגית. נתחיל את הבוקר במחצבות הגרניט שבהם נחצבו אבני הגרניט בעת העתיקה. נמשיך לסיור באי פיליי ששוחזר ומקדש פיליי המורכב משלל סגנונות מצריים ויווניים, שהועתק ממיקומו המקומי בשלמותו, בפרויקט יוצא דופן של אונסקו, עם הקמתו של סכר אסואן. מהאי ניתן לחזות בנוף הנהר המרגיע. אחה”צ נצא לשיט בנהר הנילוס ונבקר בכפרי הנובים. הנובים הם ילידי האזור ובעבר היו ממלכה גדולה וחשובה כיום הם חיים כמיעוט באזור אסואן ומשמרים את התרבות, הפולקלור ושמחת החיים. לינה בספינת הנהר.

יום 8 אסואן - טיסה אל מקדשי אבו סימבל - טיסה בחזרה לאסואן - ביקור בסכר אסואן

בשעות הבוקר נמריא מאסואן אל אבו-סימבל, ליום נוסף שיהווה אף הוא את אחת מנקודות השיא של הטיול, בשעה שנזכה להתפעל מנפלאותיו של העולם ההיסטורי בדמות מקדשי אבו-סימבל. מקדשים אלו נבנו על ידי רעמסס, לאלה חתחור ונפרטרי. המקדשים חפורים בסלע ובחזיתם ניצבים 4 פסלים אדירים, שגובהם מעל 20 מטר כל אחד. בעקבות סכנה של שקיעת שלו אגם נאצר בשל בניית סכר אסואן התמיר, הועבר האתר בשלמותו ליעד אחר וגובהו 65 מטרים גבוה יותר והוא מרוחק כ-200 מטרים רחוק יותר מהנילוס, זאת לאחר שנחתך לחתיכות רחבות, פורק והוקם שוב באתר החדיש, כחלק ממבצע הצלה בינלאומי, שנחשב לאחת ההצלחות הכבירות והמשמעותיות ביותר של ההנדסה הארכיאולוגית של ימינו. נטייל באזור המקדשים ולאחר מכן נשוב בטיסה לאסואן, ונצא לביקור בסכר אסואן הגבוה, מפעל הנדסי מודרני עצום, שנוי במחלוקת ומרשים, אשר שינה את הגאוגרפיה הזואולוגיה והחיים במצרים. לינה בספינת הנהר.

יום 9 קום אומבו (Kom Ombo) - ביקור במקדש קום אומבו – המשך שייט אל לוקסור

נקום בבוקר בקום אומבו, משם נשים פעמינו במסגרת סיור במקדש קום אומבו, מקדש כפול שהוקם בעידן התלמיות. זהו מקדשם של האל התנין – סובך ואל הבז – המלחמה –הורוס. זהו מקדש קטן מימדים, הניצב על תל המשקיף על הנילוס, כיאה למקום מושבו של תנין היאור. בשעות הצהריים נמשיך בהפלגה אל לוקסור. לינה בספינת הנהר.

יום 10 עמק המלכים – קבר תות ענח אמון - מקדשי המתים של פרעוני הממלכה החדשה

נסייר בעמק המלכים – בנקרופוליס של תבי הנמצא בחלקו המערבי של נהר הנילוס, מול לוקסור. בעמק זה נקברו עשרות רבות של פרעוני הממלכה החדשה יחד עם בני משפחותיהם, לרבות הדובדבן שבקצפת – קברו של תות-ענח-אמון, בו נערוך ביקור. משם נתקדם אל עבר מקדש המתים של הממלכה חתשפסות שהובילה את הממלכה החדשה לאחד מתורי הזהב שלה בתחומי הכלכלה, החקלאות, התרבות והמסחר. נצפה בפסלים העצומים של פרעה אמנחותפ השלישי, שניצבו בחלקו הקדמי של מקדש המתים האדיר. לינה בספינת הנהר.

יום 11 לוקסור (Luxor) - טיסה אל קהיר - מסגד האלבסטר ומצודת צלאח א דין – טיסה ישירה לתל אביב

בשעת בוקר נעזוב את ספינת הנהר ונצא בנסיעה לשדה התעופה בלוקסור. נטוס לקהיר ונקיים ביקור במסגד האלבסטר ובמצודה צלאח א דין שנישאים מעל קו הרקיע של העיר. המצודה נבנתה בשנת 1172 ושנים רבות הייתה סמל השלטון האיסלמי בקהיר. המסגד נבנה באמצע המאה 19 בזמן שלטונו של מוחמד עלי ודומה במראהו למסגדים באיסטנבול. בחצרו נראה את השעון שניתן במתנה על ידי מלך צרפת לואי פיליפ בתמורה לאובליסק מלוקסור. בשעות הצהרים נשוב לשדה התעופה לטיסה קצרה חזרה ארצה.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב קהיר 1:25 שעות
קהיר תל אביב 1:20 שעות

הפירמידות בגיזה

מצרים

מטיילים ממליצים

"הטיול למצרים היה טיול מצוין. מאוד התרשמתי מהתיאום המושלם והלוגיסטיקה לאורך כל הטיול. לא הייתה אפילו תקלה אחת. הכל הלך בצורה הכי חלקה שאפשר. הכל היה מצויין: המדריכים, האתרים שביקרנו בהם, האכסון בספינה ובמלון. נהנו מאוד מאוד, ואנו מעריכים את זה"
עישר אש

"למדריכה המקסימה שלנו, הדברים נאמרים בתודה ובהערכה רבה. הפתעת אותי כל יום מחדש. הידע שלך בכל נושא רחב, מסביר ולא "מעיק". היחס שלך אלינו כמטיילים היה מעל ומעבר! דאגה יומיומית לנוחיותנו, לענות לשאלות אין סוף – בסבלנות רבה, גם כשהיו חוזרות ונשנות…הרשים במיוחד שיתוף הפעולה הנפלא עם יחיא, המדריך המקומי. השלמתם אחד את השנייה בצורה נפלאה. גם הצילומים של הקבוצה בכל אתר ושיתוף איתנו, עזר לזכור את המקומות המופלאים ואת כולנו. בקיצור: את מדריכה מעולה, נחמדה, ידענית ויודעת להעביר את החומר בדרך יעילה וברורה. תודה רבה!"
רחל רוזנבאום וכל חברי הקבוצה

"חזרנו מטיול מרתק, מופלא ומהנה במיוחד במצרים. השילוב בין ביקור במצרים “העכשווית” לבין “מסע במנהרת הזמן” למצרים העתיקה על כל נפלאותיה היה מושלם! העובדה שמצרים היא אחת מהמדינות הבודדות בעולם בהן אתה יכול לראות ו”לגעת” באתרים בני כ4,500 שנה ויותר מאפשרת לנו הישראלים על ידי טיסות קצרות של כשעה ושייט מפנק על הנילוס בספינת נהר מפוארת להגיע ולבקר באתרים שחלקם הגדול נשמר כמעט בשלמות במשך כאלפי שנים.
אי אפשר במילים ואפילו לא בתמונות לתאר את עוצמת הריגוש והחוויה במפגש עם הפירמידות, המקדשים, הפסלים, ציורי הקיר ההלוגרפים (“כתב החרטומים”) ועוד ועוד ועוד. גם המפגש האנושי עם המצרים החל מהמדריך המקומי המצוין (אברהים) דרך נותני השרותים והאדם בשווקים וברחוב היה באופן קצת לא צפוי מאוד מאוד חם, נעים ובהחלט בטוח וחברי. אם נוסיף לכל הנ”ל שהטיול/מסע אורגן ובוצע למופת לפי מיטב המסורת המוכרת לנו של אנשי “Cruise Tour" וכמובן העובדה שזכינו במדריכה מושלמת, בילי לוין, אשר מכירה את מצרים על כל מורכבותה יותר טוב מהפרעונים ומנהיגה את חברי הקבוצה כמו אמא אוהבת, דואגת ומפנקת. תודה רבה על מסע נהדר ומפנק שללא ספק ענה כל הציפיות! מיותר לציין שמאוד נשמח להמליץ לכל חברינו ומכרינו לנסוע אתכם בכלל ולמצרים במיוחד"
איטה ודני סופר

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
RN01 נובמבר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
RN02 דצמבר 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
RN03 מרץ 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
RN05 אפריל 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר במהלך השייט תקף לחדר בקומת Main Deck.

 • ניתן לשדרג לחדר בקומת Upper Deck (קומה גבוהה יותר) בתוספת 345 $ לאדם בחדר זוגי. 615 $ לאדם בתא ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת Egypt Air בנתיב: תל אביב -קהיר - תל אביב
 • 7 לילות שייט על הנילוס בספינת הנהר Steigenberger Royale בדרגת 5 כוכבים
 • טיסות פנים על פי המסלול.
 • בית המלון בקהיר על בסיס חצי פנסיון במלון Marriott בדרגת 5 כוכבים אשר צופה על הנילוס.
 • דמי סבלות בספינה ובבית המלון.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השייט.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • מיסי נמל (עשויים להשתנות).
 • טיפים לנותני השירותים, כולל בספינה.
 • מדריך מקומי צמוד למשך כל הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

  בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • המחיר אינו כולל אשרת כניסה למצרים בסך 300 ₪ לאדם, אשר תטופל ע"י חברה חיצונית לקראת היציאה לטיול. המסמכים הדרושים לצורך אשרת הכניסה הם 4 תמונות פספורט, צילום דרכון וטופס בקשה להוצאת הויזה. 

 • לתשומת ליבכם: הטיסה מאסואן לאבו סימבל עלולה להשתנות בסמוך ליציאה לטיול ע”י חברת התעופה. ייתכן שינוי בזמן הטיסה ואף ייתכן ביטול של הטיסה (במקרה זה הנסיעה למקדשי אבו סימבל תבוצע באוטובוס). חשוב להדגיש כי גם אז, תכנית הביקור במקדשי אבו סימבל עדין תעמוד בעינה.

 • מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ 45-30 דקות ברצף. ברוב האתרים המדרכות אינן סלולות. במקדשים ובאתרים העתיקים הרצפה מרוצפת בריצוף אבן ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות. לפיכך, לא ניתן להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון. לתשומת ליבכם חלק מהאתרים העתיקים הינם גדולים, הביקורים בהם דורשים פרקי הליכה ועמידה. מדריכינו משתדלים לאפשר, היכן שניתן , הפסקות מנוחה והפוגה בצל.

 • שימו לב, בספינת הנהר Steigenberger Royale לא קיימת מעלית.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • שייט בספינת הנהר Steigenberger Royale בדרגת 5 כוכבים
 • מצבת החייל המצרי האלמוני וקבר הנשיא סאדאת
 • ביקור במוזיאון התרבויות המצריות - מוזיאון חדש ומרתק
 • ביקור בפירמידות הגדולות ברובע גיזה
 • הספינקס ומקדשי המתים של פרעוני הממלכה הקדומה
 • סיור ערב במתחם המקדש המואר
 • ביקור במקדש כרנך המקדש הגדול בעולם
 • ביקור בעמק המלכים כולל קבר תות-ענח-אמון
 • מקדש המלכה חתשפסות
 • פסלי הענק של פרעה אמנחותפ ה-3
 • ביקור בסכר אסואן הגבוה
 • ביקור במחצבות הגרניט הקדומות
 • האי פיליי ומקדש פיליי
 • ביקור בכפרי הנובים
 • מקדשי אבו סימבל
 • ביקור במקדש קום אומבו
 • ביקור במסגד האלבסטר ובמצודה צלאח א דין בקהיר

על הספינה

Steigenberger Royale

ספינת הנהר Steigenberger Royale אשר שטה על נהר הנילוס במצרים, מדורגת חמישה כוכבים. במהלך השייט תוכלו להשתזף על סיפון השמש בג'קוזי או בבריכה, או ליהנות מיופיין של השקיעות בזמן שאתם לוגמים קוקטייל בבר הפנורמי. במהלך השייט תוכלו ליהנות גם מטיפולי ספא וחדר כושר. שיט בספינה זו מהווה...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  קהיר לוקסור
נובמבר 23° 28°
דצמבר 19° 23°
ינואר 18° 22°
פברואר 18° 23°
מרץ 22° 28°
אפריל 27° 33°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

שייט נהרות במצרים הקלאסית   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

11 ימים • טיול למצרים ושייט על הנילוס - פלאי העולם העתיק
לוגו של וואטסאפ