מרכז מידע למטייל / ביטוח חו"ל

ביטוח נוסעים מיוחד ומשודרג המעניק כיסוי נרחב במחירים מעולים

מטיילי "CruiseTour" יכולים ליהנות מביטוח נסיעות המתוכנן בדיוק לפי הצרכים שלהם. בכל מצב רפואי ובלי מגבלת גיל תוכלו להיות מכוסים בביטוח נסיעות מעולה, שנותן לכם לנסוע לחופשה ללא דאגות. ביטוח הנוסעים נותן שלושה רבדים של הגנה

הרובד הראשון קשור להוצאות הכרוכות בבעיות רפואיות במהלך הנסיעה, כולל הבעיות הקטנות כמו טיפול חירום לשיניים ושפעת ועד לאשפוזים וניתוחים. רובד הגנה רפואי זה כולל הטסת בן משפחה מישראל לחו"ל כדי שיוכל להיות עם הנוסע המאושפז ואף הטסה רפואית לישראל.

הרובד השני קשור להגנה על החפצים. אם המזוודות אבדו תוכלו לקבל פיצוי עד אלפי דולרים לנוסע. נוסף על כך יכסה הביטוח את ההוצאות הראשונות שלכם אם המזוודות יגיעו באיחור, וכך תוכלו לרכוש פריטים חשובים עד להגעתן. הרובד השלישי קשור לביטול או לקיצור הנסיעה. אם הייתם צריכים לבטל את הנסיעה או לקצר אותה בשל נסיבות בלתי צפויות או בגלל הוראת רופא, תוכלו ליהנות מכיסוי על ההפסד הכספי שלכם. הביטוח כולל גם הגנה על מאורע בלתי צפוי שהתרחש בקרב בני משפחה הקרובים, ובגללו נאלצתם לבטל את היציאה לטיול או לקצרו. רובד זה מתחיל מיידית עם רכישת הביטוח והוא מגן עליכם עד לסוף הטיול, לכן מומלץ לרכוש את הביטוח עם ההרשמה לטיול. כך תוכלו להיות בטוחים שכספכם מוגן, אף אם נרשמתם לטיול חצי שנה לפני מועד היציאה עצמו. כיסויים נוספים הכלולים בביטוח הנסיעה למטיילי "CruiseTour" רובדי ביטוח נוספים בביטוח למטיילי "CruiseTour" כוללים כיסויים על גניבה של מכשיר סלולרי או מחשב נייד, פעילות אתגרית כולל סקי, היריון ואף איתור וחילוץ במקרה הצורך.

כיצד לרכוש את הביטוח

האחריות הבלעדית על מכירת הביטוח היא באחריות סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח". סוכנות זו מתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל, עם דגשים על צרכיהם של בני 50 פלוס.

מלאו פרטיכם ונציג הביטוח ייצור עמכם קשר עוד היום לקבלת הצעה לביטוח.
לוגו של וואטסאפ