אקוודור וגלאפגוס

15 ימים • נופים, אתרים ושווקים בהרי האנדים ו-4 לילות שייט באונייה יוקרתית בין איי גלפגוס הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

15 ימים

12 לילות

אוניית קרוז

Premium קוד הטיול: GLP

אקוודור, הקטנה שבמדינות הרי האנדים בדרום אמריקה מאחדת בתוכה את כל מה שיש לאזור להציע אך עם נגישות ומרחקים קצרים יותר, היא שוכנת משני צידיו של קו המשווה ומכילה אזור הררי הכולל הרי געש נישאים ובנוסף גם יער גשם טרופי מגוון ומרתק, חלק מאגן האמזונאס, וגולת הכותרת הם כמובן איי גלפגוס! טיול מאורגן לגלפגוס, זוהי האופציה הנוחה ביותר לטיול בקבוצת האיים הוולקאניים הנמצאת באוקיאנוס השקט ובהם מגוון בעלי חיים שהמפגש עימם הוביל את את צ׳ארלס דארווין לגיבוש תיאוריית האבולוציה שלו. אוכלוסיית אקוודור שהיא אינדיאנית ברובה מתחלקת בין ערים קולוניאליות וכפרים הרריים ומאפשרת מפגש עם עולם קסום של מסורות עתיקות המגיעות עד לעידן של ממלכת האינקה ההיסטורית. בטיול זה נבקר בשלושת האזורים האופייניים לאקוודור: רמת הרי האנדים, הג׳ונגל האמזוני וכמובן באיי גלפגוס המקסימים, שביניהם נשוט באונייה מהודרת.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• השייט בין איי גלפגוס יתבצע באנייה יוקרתית ומפוארת ברמת 5 כוכבים דה לוקס עם חדרים מאובזרים ומפנקים (זאת בהשוואה ליאכטות קטנות שלרוב עושות מסלול זה, לכן גם פחות מורגשות תנודות במהלך ההפלגה). הצוות האיכותי מבטיח שירות קפדני ואישי לכל אחד ואחת. במהלך השייט פנסיון מלא כולל עמדת שתיה חמה ומים 24/7 ללא תשלום. האוניה כוללת שטחים ציבוריים המאפשרים קריאה, מנוחה ושיזוף. יש רופא על האונייה ובמהלך השייט יתקיימו הרצאות העשרה מלוות במצגת כל ערב.
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה על בסיס חצי פנסיון ו/או מסעדות
• כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט
• הופעה של להקה מקומית עם מיטב המוסיקה האינדיאנית בפאפאגיו 
• שני לילות ביער הגשם האקוודורי המאפשרים הכרות מעמיקה של החי, הצומח והאינדיאנים באזור
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב- אמסטרדם - קיטו

נמריא דרך אמסטרדם לבירת אקוודור, קיטו (Quito) ששוכנת בעמק ההרי וסביבו הרי געש נישאים. עיר זו מהווה את לב ליבה של אקוודור. אחרי שננחת, נצא בנסיעה אל מלוננו להתארגנות ומנוחה. לינה בקיטו.

יום 2 קיטו - רחצה במעיינות חמים - יער הגשם האמזוני

נצא הבוקר לסיור בקיטו (Quito), בירתה של אקוודור. מדובר באחת הערים הגבוהות בעולם (2850 מ’ מעל פני הים) המתפרשת על מספר גבעות ובה 2.5 מיליון תושבים. נטייל בעיר העתיקה שבמרכזה כיכר העצמאות (Plaza Independencia) ובה מבנים קולוניאלים מרהיבים שנשתמרו בצורה נפלאה ואף הוכרו בידי אונסק”ו כאתר מורשת עולמית. נסייר בקתדרלה הגדולה, ארמון קרונדלט, כנסיית סן פרנסיסקו, הכנסיות המרהיבות בסגנון הבארוק, באסיליקת דל ווטו נאסיונאל, כנסייתLa compania de Jesus ועוד (משכו של הסיור מותנה בלו”ז). עם סיום סיורנו בעיר נצא מזרחה לכיוון יער הגשם האמזוני באקוודור. נעצור לרחוץ במעיינות החמים בבפפלאקטה (Termas Papallacta), משם נמשיך לאזור טאנה (Tena) ללודג’ הקסום השוכן על גדת נהר הנאפו בליבו של יער הגשם. בערב נשמע הרצאה בנושא החי והצומח ביער הגשם. לינה באזור טאנה.

יום 3 יער הגשם האמזוני

נצא לסיורי יום ולילה בקאנו, בגלגלי ים וברגל על מנת להתוודע לחי והצומח ביער הגשם באקוודור. בסיורנו נלמד להכיר צמחי מאכל, צמחי מרפא, צמחים רעילים ועוד. נגיע גם למפלי מים בהם נוכל לרחוץ. בלילה נישאר ללון בלודג’. לינה באזור טאנה.

יום 4 בניוס

נמשיך וניסע לעיירה בניוס (Banos de Agua Santa) המקסימה השוכנת בגובה 1800 מ’ בפאתי יער הגשם, לרגלי הר הגעש טונגורהואה. עיר זו מוכרת במעיינות המים שבה ובמפלי המים שבסביבתה. נצא לסיור במפלי Pailon de Diablo ו- Tarabita ונטייל בעיירה הקסומה. לינה באזור בניוס.

יום 5 לגונה קילוטואה

נצא לנסיעה בדרך הררית שובת לב ומרהיבה דרך כפרים אופייניים לאזור. בשעות הצהריים נגיע ללגונה קילוטואה (Laguna Quilotoa), ימה של מים מתוקים ה”כלואה” בגובה 400 מ’ בתוך לועו של הר געש כבוי! מדובר באחד האתרים המרהיבים והמצולמים ביותר באקוואדור. נתצפת מראש המצוק לימה השוכנת 600 מ’ תחתינו. עם תום הסיור במקום ניסע ללון בהסיינדה פאפאגיו, אחוזה יפהפייה בסגנון קולוניאלי שעברה הסבה למלון. לינה באזור פאפאגיו.

יום 6 הר הגעש קוטופקסי - מרכז העולם - מינדו

נצא היום לטיול בשמורת הר הגעש קוטופקסי (Cotopaxdi Volcano), שהינו הר הגעש הפעיל מכוסה הקרח הכי גבוה בעולם! נעפיל לגובה של כ4200 מ’ עם האוטובוס ונזכה ליהנות מתצפיות על פסגת ההר המושלגת (מותנה בראות) ונוף גבהים מיוחד במינו. לאחר הירידה מההר נמשיך לקו המשווה ולביקור באתר המציין את המיקום המדויק שלו (Mitad del Mundo) הסמוך למוזיאון מעניין (Intinan) המתאר תופעות שונות שניתן לראות ולחוות בקו המשווה. נצטלם עם רגל מכל צד של קו המשווה ואז נמשיך אל “בירת הצפרים והפרפרים” של אקוודור – העיירה מינדו (Mindo) ששוכנת בלב יער הררי קסום. לינה באזור מינדו.

יום 7 מינדו - אוטבלו

נצא לסיור במינדו (Mindo) ובסביבתה. נצעד בשביל מרהיב בלבו של היער ההררי העשיר במפלי מים ובצמחים, נצא לנסיעה מעל ערוץ נחל עמוק בקרון “אומגה”, וגם נבקר בחוות פרפרים בה נזכה לצפות ביצורים צבעוניים אלו מקרוב ואפילו להאכילם! נשם נמשיך למפעל שוקולד בו נתוודע לכל שלבי הכנתו, החל בעץ הקקאו ועד למוצר הסופי. לינה באזור אוטבלו.

יום 8 אוטבלו - קויקוצ'ה - קוטאקאצי - קיטו

נצא הבוקר לסיור בשוק הצבעוני באוטבלו (Otavalo), שהינו אחד השווקים הגדולים והמרתקים בדרום אמריקה. נעבור בין הדוכנים, נראה את המוכרים אשר רובם הגדול אינדיאנים הדוברים את שפת הקצ’ואה ואף נוכל לקנות מזכרות מקסימות. בתום הסיור בשוק נצא אל ימת קויקוצ’ה (Cuycocha) שהינה שמורת טבע מקסימה ומעניינת השוכנת בלב סוגים רבים של צמחיה טבעית. בקויקוצ’ה ניתן למצוא ימה והיא מוקפת סביב בשביל הררי. נתצפת על הימה ואז ניסע אל העיירה המקסימה קוטאקאצ’י (Cotacachi) שהיא בירתה של תעשיית העור האקוודורית. נטייל ברחובות העיירה ונוכל לרכוש מוצרי עור איכותיים מסוגים שונים. לאחר סיורנו ניסע למלוננו המרהיב ששוכן בפרבר של קיטו, לא רחוק משדה התעופה. לינה באזור קיטו.

יום 9 טיסה לאיי גלפגוס - עליה לאונייה - האי סנטה קרוז

נמריא הבוקר משדה התעופה בקיטו אל האי בלטרה (Baltra) שבאיי גלפגוס. אחרי שנעבור את סידורי הכניסה נמשיך אל המזח, שם נעלה לאוניה לקראת ההפלגה שמתוכננת לנו אחה”צ. אחרי שנתמקם בתאים המפנקים נסעד ארוחת צהריים ונעבור תדריך במהלך ההפלגה. בימים הקרובים נצא להפלגה בין האיים, שתכלול ירידות וטיולי טבע מעשירים אל בינות לבעלי החיים ואתרי המחייה שלהם, בעודנו מלווים במדריכים טבע מומחים. בחירת האיים והאתרים נתונה להחלטתם של מפעילי האוניה לפי האטרקציות הזמינות בתקופת ההפלגה ולפיכך יתכנו שינויים במסלולי ההפלגה. נתחיל להפליג ונעצור לבקר באי סנטה קרוז בו נטייל בחוף לאס באצ’אס, חוף לבן השוכן סמוך ללגונות שופעות בעופות מים. נבלה בקוקטייל קבלת פנים ומי שמעוניין, יוכל להיכנס לשנרקל במים. לינה באוניה.

יום 10 האי סנטיאגו

ננצל את היום לביקור באי סנטיאגו. הבוקר נגיע למפרץ שודדי הים, המוקף בצוקי חוף אדירים מתנשאים וסלעים בעלי צורות מפוסלות כמו סלע הפיל. עולם החי במקום מלא בעופות ים, איגואנות ימיות ויונקים ימיים. נצא לשייט בסירות קטנות על מנת להתקרב אל החוף ואף נגיע אל מערת חוף בסלעי הבזלת שנוצרה ע”י הים. בשעות אחה”צ נגיע אל חוף נוסף באי סנטיאגו, פוארטו אגאס, בו נשלב בין טיול ביבשה אל תצורות נוף ייחודיות של טוף ולאבה לבין שחייה ושנירקול עם צבי ים עצומים (למי שמעוניין), בחוף השוקק מושבות של איגואניות ימיות ושפע אריות ים. לינה באוניה.

יום 11 האי ראבידה והאי ברטולומה

נקדיש את הבוקר לביקור באי הקטן ראבידה, בו נרד אל החוף האדום שצבוע בצבעי אדום עזים בשל הברזל הרב שבסלעי הבזלת. טיול טבע מרתק יוביל אותנו אל מושבות גדולות של איגואנות ימיות ואריות ים ועד ללגונה שבה שפע של עופות ים, ביניהם אף פלמינגו. העולם התת ימי באי עשיר במיוחד ונצא לשייט לראות חלק ממנו בסירה עם רצפת זכוכית. באזור זה ישנו סיכוי טוב לראות פינגוויני גלפגוס ודולפינים. בשעות אחה”צ נגיע לאי ברטלומה שממנו ניתן לצפות גם על שאר האיים. נפליג בסירות לרגלי צוקי החוף הגבוהים עד לסלעי הפינאקל החדים, ולמי שמעוניין תהיה אפשרות לשנרקל ולרחוץ בים. לינה באוניה.

יום 12 האי ג'נובסה - מפרץ דארווין

נקדיש את היום לאי ג’נובסה – אחד מן האיים הצפוניים באיי גלפגוס. ג’נובסה הוא בעצם הר גש המבצבץ מן הים ולועו מוצף במים. גם היום נחלק את זמננו בין עצירת בוקר וטיול אחה”צ. האי מהווה מרכז שבו מקננים שפע של עופות ים גדולים כמו פריגטות וסולות, אותן נוכל לראות במהלך יום זה ממוקדים שונים, בנוסף לעופות אחרים ואריות ים רבים. בלבו של יום זה תהיה חנייה במפרץ דארווין בשעות אחה”צ. מפרץ זה הינו מרכזו של הלוע השקוע ובו נתוודע בעוצמה רבה לטבע בראשיתי. לינה באוניה.

יום 13 האי סנטה קרוז - ביקור במרכז הצבים - טיסה לאירופה

ספינתנו תעגון הבוקר באי סנטה קרוז, וכאן יגיע השייט הנהדר באיי גלפגוס לסופו. נעזוב את הספינה בה שהינו בימים האחרונים ונלך לבקר במרכז צב היבשה העצומים של גלפגוס. משם נמשיך בנסיעה לשדה התעופה ונמריא לאירופה.

ימים 14+15 אמסטרדם - טיסה לתל אביב

ננחת בשעות הצהריים באמסטרדם, נצא לכמה שעות סיור בעיר ונשוב לטיסת המשך ארצה, אליה נגיע למחרת בשעות הבוקר המוקדמות.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב אמסטרדם 5:30 שעות
אמסטרדם קיטו 11:10 שעות
קיטו אמסטרדם 10:45 שעות
אמסטרדם תל אביב 4:40 שעות

איי גלאפאגוס

לגונה קילוטואה (Laguna Quilotoa)

קיטו (Quito) - אקוודור

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
GLP02 (סוכות) אוקטובר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
GLP01 מאי 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר חיצוני עם חלון פנורמי בקומה 2 (Horizon).

המחיר כולל

 • טיסות בחברת KLM בנתיב: תל אביב - אמסטרדם - קיטו - אמסטרדם - תל אביב.
 • טיסות פנימיות על פי המסלול.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה על בסיס חצי פנסיון ו/או מסעדות מקומיות (חלק מהלינות יהיו בהוסטריות טיפוסיות).
 • שני לילות בלודג' באזור טאנה, הטוב שבנמצא על בסיס פנסיון מלא.
 • דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט.
 • סיורים מאורגנים בכל נמלי העגינה.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול (למעט דמי כניסה לגלפגוס בסך 100$ לאדם).
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באונייה בגלפגוס, בה יש לשלם $75 לאדם)
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.
 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • המחיר אינו כולל מס כניסה לגלפגוס בסך 100$ לאדם

 • חלק מהטיול מתנהל בגבהים, אנא התייעצו עם רופא טרם ההרשמה לטיול

 • לתשומת ליבך: הטיול לאקוודור וגלפגוס אינו טיול “שגרתי”, רמת הקושי גבוהה יותר בהשוואה לטיולי שייט קלאסיים. נדרשת הליכה ממושכת יותר, כמו גם בעליות ובירידות ובחלק מהמקומות עלייה וירידה במדרגות.

 • שימו לב: לקראת טיול זה ייתכן שתצטרכו לבצע חיסונים. חברת “Cruise Tour” הינה חברת תיירות ואין לה שום סמכות לתת הנחיות או המלצות בעניינים בריאותיים. לכן, מחובתכם האישית לפנות למרפאות המטיילים של משרד הבריאות על מנת להיוועץ בנושא זה.

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט יתבצע באונייה Santa Cruz II.
 • סיור בעיר העתיקה של קיטו שהוכרזה "אתר מורשת עולמית" ע"י אונסק"ו
 • ביקור באחד האתרים היפים באקוודור - לגונה קילוטואה, לוע געשי מוצף במים
 • ביקור באתר הידוע "אמצע העולם" (Mitad del Mundo) הממוקם בקו המשווה החוצה את אקוודור
 • ביקור בשמורת הר הגעש קוטופקסי (Cotopaxi) שנחשב להר הגעש הפעיל המקורחן הגבוה בעולם
 • ביקור בקתדראלה המקומית בעיר בניוס
 • תצפית על המפלים Pailon de Diablo (גרון השטן) ו-Manto de la Novia (הנומת הכלה) מתוך קרון רכבל בגובה 100 מטר!
 • שייט באונייה יוקרתית בין איי גלפגוס, עם טיולי טבע מרתקים
 • ביקור באי סנטיאגו, בעל עולם חי שופע בעופות ים, יונקים ימיים ואיגואנות ימיות
 • ביקור בחוף האדום באי ראבידה, בעל עולם תת-ימי עשיר ביותר
 • שייט בסירות למרגלות צוקי חוף, עד לסלעי הפינאקל המחודדים
 • עגינה במפרץ דארווין, ליבו של לוע שקוע בעל טבע בראשיתי

על האוניה

Santa Cruz II

האוניה Santa Cruz II היא אוניית קרוז מודרנית, בעלת מרחבים ציבוריים רחבים ונוחים להתמצאות, מסעדות פנים ומסעדות חוץ, חדר כושר, בר אלגנטי, לאונג' וספריה. צוות האוניה האיכותי מבטיח שירות קפדני ואישי לכל אחד מאורחי האוניה.

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  קיטו איי גלפגוס
מאי 17° 26°
אוקטובר 18° 27°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

אקוודור וגלאפגוס   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

15 ימים • נופים, אתרים ושווקים בהרי האנדים ו-4 לילות שייט באונייה יוקרתית בין איי גלפגוס
לוגו של וואטסאפ