טיול לפורטוגל כולל שייט בנהר הדואורו

11 ימים • כולל 7 לילות שייט בספינת הנהר Douro Spirit הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

11 ימים

9 לילות

7 לילות שיט

קהל רחב פרימיום
קוד טיול RDUL

שייט נהרות בפורטוגל המרהיבה - השכנה הביישנית, הצנועה והקטנה, הממוקמת בחצי האי האיברי לצד ספרד הגדולה – הוא חוויה של נופים יפים ואתרים שונים ומגוונים. החל מעיר הבירה היפה ליסבון הממוקמת על נהר הטז'ו, דרך עיירות דייגים כגון נזארה או עיירות מבוצרות כגון אובידוש, אתרים של עליה לרגל, כנסיות ומנזרים וכמובן אנוסים, יהודים לשעבר, שהקפידו להסתיר את היהדות שלהם שנים רבות. אחרי שנבקר בליסבון ובאתרים סביבה נצא לשייט רגוע ומלא שלווה. השייט ייצא מהעיר פורטו, שבה זורם נהר הדואורו הנשפך לא רחוק ממנה לאוקיאנוס האטלנטי. לאורך ערוץ הנהר, בכיוון מערב, יש ערוצים תלולים שעל המורדות שלהם שופעים כרמים שהם חלק מ"דרך היין של פורטו". דרך זו דומה ל"דרך היין הגרמנית" או ל"דרך היין הצרפתית" באלזס. השייט מתחיל ונגמר בפורטו המרשימה, בירת הצפון, שבה נבקר ביום השייט האחרון. נמשיך לטייל מזרחה, לפנים הארץ ונגיע עד לגבול ספרד. נבקר בסלמנקה, העיר האוניברסיטאית הידועה ונחזור לפורטוגל שם נבקר בכפריים קסומים ובארמון מתיאוס הידוע ביין הרוזה המיוצר בו. נסייר באתר עליה לרגל מפורסם בפורטוגל וגם ביקב מקומי, הטיפוסי לעמק הדואורו, שבו נטעם מהיינות המקומיים המאפיינים את אזור זה.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour": • הפלגה איכותית ומהנה בספינת הנהר האלגנטית Douro Spirit של חברת השיט הטובה בפורטוגל Douro Azul • 2 לילות בליסבון בבית מלון מדרגת ארבעה כוכבים ע"ב חצי פנסיון, כולל ארוחת ערב בסגנון פאדו • המחיר כולל גם דמי סבלות בבית המלון • מיצוי זמן מלא של הסיורים בחוף בכל הנמלים בהם תעגון הספינה • ביקור בעיירה הציורית אובידוש ובעיירת הדייגים נזארה • ארוחת צהריים במסעדה מקומית בסלמנקה • ארוחת צהריים ביקב מקומי בפינייאו

במהלך ההפלגה תוכלו ליהנות ממגוון פינוקים: • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השייט, כולל ארוחת ברביקיו פורטוגזית אחת במהלך השייט • הטבת שתייה במהלך ארוחת הצהריים הכוללת: מים, קפה/תה ומשקאות קלים • הטבת שתייה במהלך ארוחת הערב הכוללת: מים, משקאות קלים, יין לבן/אדום ובירה • קוקטייל קבלת פנים ביום העלייה לספינה • תכניות בידור מקומיות כדוגמת מוזיקה פורטוגזית עממית

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - יעד ביניים - ליסבון

נמריא הבוקר לליסבון בטיסה דרך יעד ביניים. בהגיענו לעיר נצא לסיבוב היכרות עם עיר הבירה, השוכנת על 7 גבעות. בסיומו נמשיך אל מלוננו להתארגנות ומנוחה. לינה בליסבון.

יום 2 ליסבון - קשקאיש - קאבו דה רוקה - ערב פאדו

נמשיך הבוקר את הביקור בליסבון. תחילה ניסע למרכז העיר, בו נערוך תצפית מפארק אדוארד השביעי. נצא בנסיעה לאורך שדרת החירות ונגיע לכיכר רוסיו, שם נראה את האנדרטה לזכר היהודים השוכנת בסמוך. נעבור על פני הרובע העתיק אלפמה ונגיע אל אזור האקספו אשר נבנה בשנת 1998. כמו כן, נראה את המבנים שנבנו עבור תערוכת האקספו ואף נספיק להגיע לקניון ואשקו דה גמה לסיבוב קניות. משם נמשיך לקאבו דה רוקה, שהיא הנקודה הכי מערבית בכל אירופה. לאחר תצפית נמשיך אל קשקייש, שביחד עם שכנתה אשטוריל הפכה מעיירת דייגים לאזור נופש תוסס בימינו. בערב נצא לאחד ממועדוני הפאדו הרבים שבעיר ל’ערב פאדו’ הכולל ארוחת ערב. לינה בליסבון.

יום 3 אובידוש - נזארה - פורטו - עליה לספינת הנהר

ניפרד מבית המלון וניסע לכיוון צפון. נגיע לביקור באובידוש (Obidos) המקסימה שסביבה חומה האז’ולז’וש (שער האריחים הכחולים) שנשתמרו. משם נעבור במצוק ו- בנזארה (Nazaré), עיירת הדייגים הציורית. אחר כך ניסע אל פורטו שבצפון המדינה. עם הגיענו ניסע אל הנמל בו כעוגנת ספינת הנהר, שם נתקבל בידי צוות הספינה שתשמש עבורנו כמלון צף במהלך הטיול. לינה בספינת הנהר.

יום 4 פינייאו

נעביר בוקר רגוע בהפלגה לפינייאו (Pinhao) שבמהלכה נתפעל מיופיו של נהר הדואורו. בהגיענו לפינייאו נאכל ארוחת צהריים ביקב מקומי ונהנה מהאווירה הייחודית במקום. לינה בספינת הנהר.

יום 5 ווגה דה טרון - פיגורה דה קסטלו רודריגו

ספינתנו תעגון בווגה דה טרון, משם נצא לסייר בקסטלו רודריגו, כפר ציורי השרוי באווירת ימי הביניים ונוף מרהיב נשקף ממנו. נצפה על חומותיו של הכפר מהמאה השש-עשרה, נתרשם מכיכר השוק, מבית המושל שנחרב ומהרחובות הצרים. נשמע גם את סיפורה של יהדות קסטלו רודריגו ונראה את קומץ השרידים שנותרו. לינה בספינת הנהר.

יום 6 סלמנקה (ספרד) - ברקה ד'אלבה

היום נצא מווגה דה טרון לסלמנקה, אתר מורשת עולמי של אונסק”ו. עיר זו נקראת גם “העיר הזהובה” בגלל צבעם של בתיה. נסייר בעיר העתיקה ונראה את הקתדרלה הבנויה בסגנון גותי וברוקי מרהיב, את בנייני האוניברסיטה ואת הכיכר המרכזית המרובעת, ‘פלאסה מאיור’. בדרכנו נתרשם מ”בית הצדפות” ומהכיכרות, נגיע למסעדה ונסעד ארוחת צהריים ובשעות הערב נחזור לספינה אותה נפגוש בכפר בארקה ד’אלבה  (Barca d’Alva). לינה בספינת הנהר.

יום 7 רגואה - לאמגו

בבוקר זה נפליג בשלווה לעיירה רגואה על נהר הדואורו בעודנו מוקפים ביופיו שובה הלב. בשעות הצהריים נצא אל העיירה לאמגו (Lamego), מוקד עלייה לרגל חשוב בפורטוגל. בלאמגו נעלה ונראה את ‘סנטה מריה דל רמדיוס’, כנסייה המפורסמת בגרמי המדרכות שבה. לאחר מכן נרד למרכז העיירה בו נשוטט בשדרה הראשית ונראה את הקתדרלה המקומית. לינה בספינת הנהר.

יום 8 רגואה - קאסא מתיאוס

היום נבקר בארמון מתיאוס (Casa de Mateus) ובגנים המרהיבים והייחודיים שסביבו. כאן הופק בעבר יין המתיאוס, שהינו יין רוזה ידוע מאוד. לינה בספינת הנהר.

יום 9 פורטו

ספינתנו תעגון הבוקר בפורטו, המוכרת בעולם בזכות היין המשובח שמופק בה. ננצל את היום לטיול בעיר וברובעיה השונים. נראה את תחנת הרכבת על אריחיה המפורסמים, את השוק המקורה ואת הקתדרלה שממנה ניתן להשקיף ולצפות על העיר. בשעות אחה”צ נצא צפון מזרחה לערש ההיסטוריה של פורטוגל, גימארייש. פה נולד מי שהכריז על עצמאות פורטוגל במאה ה-12, המלך אפונסו הראשון, וכאן גם שוכן פסלו שאותו נראה בסיורנו. נשוטט בסמטאותיה המעניינות של העיר המדיאווילית שהוכרה בידי אונסק”ו כאתר מורשת עולמית ואף נראה את שרידי המצודה. לינה בספינת הנהר.

ימים 10+11 פורטו - יעד ביניים - תל אביב

נאמר שלום לספינת הנהר וניסע להשלמת ביקורים בעיר ולקניות אחרונות. בשעות הצהריים, נצא לכיוון נמל התעופה הסמוך לפורטו, משם נטוס דרך יעד ביניים לתל אביב, אליה נגיע בשעות הבוקר המוקדמות שלמחרת.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד ביניים 1:20 שעות
יעד ביניים ליסבון 5:50 שעות
פורטו יעד ביניים 3:30 שעות
יעד ביניים תל אביב 3:10 שעות

פורטוגל ונהר הדואורו

מטיילים ממליצים

"נהניתי מאד מהארגון, הכל התנהל בסדר מופתי ומדויק, מיוחד אני רוצה לציין את המדריכה: על הידע, הארגון, הדאגה לכל אחד ועל היחס האישי שנתנה לכל חבר בקבוצה"
גרישמן מלכה

"חזרנו נפעמים. יש בלבנו רק מילים טובות על החברה, על הארגון ועל הביצוע, ובמיוחד ברצוננו להודות למדריכה, יישר כוח לחברה ולמדריכה, שהפכה את הטיול לחוויה יוצאת דופן"
רפי ודליה צימרמן

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
RDUL03 יוני 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
RDUL01 יולי 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
RDUL02 ספטמבר 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
RDUL04 (סוכות) אוקטובר 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
 • המחיר לאדם בחדר זוגי בקומת Main Deck.

 • ניתן לשדרג לחדר בקומת Upper Deck (קומה גבוהה יותר) בתוספת €230 לאדם בחדר זוגי. €430 לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב תל אביב - יעד ביניים - ליסבון, פורטו - יעד ביניים - תל אביב.
 • שני לילות בבית מלון מדרגת 4 כוכבים על בסיס חצי פנסיון, כולל ארוחת ערב בסגנון פאדו.
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • חבילת שתייה במהלך ארוחת הצהריים הכוללת: מים, קפה/תה ומשקאות קלים.
 • חבילת שתייה במהלך ארוחת הערב הכוללת: מים, משקאות קלים, יין לבן/אדום ובירה.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השייט.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • ארוחת צהריים במסעדה מקומית בסלמנקה.
 • ארוחת צהריים ביקב מקומי בפינייאו.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט בספינה בה יש לשלם €7 לאדם ללילה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • שימו לב: לאחר ההרשמה לטיול, אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) , המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. ניתן ואף מומלץ להזמין ביטוח זה מיד עם הרשמתכם לטיול ובכך להגן על כספכם, גם אם הרשמתכם נעשית חודשים רבים לפני צאת הטיול. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • שיט בספינת Douro Spirit של חברת השיט המובילה בפורטוגל Douro Azul
 • ביקור ברובע העתיק בלם ובמנזר ג'רונימוס בליסבון
 • ערב פאדו המלווה בארוחת ערב באחד ממועדוני הפאדו בליסבון
 • ביקור בעיירה הציורית אובידוש
 • כנסיית 'סנטה מריה דל רמדיוס' והקתדרלה המקומית בלאמגו
 • ביקור בקסטלו רודריגו - כפר יפה בעל צביון מתקופת ימי הביניים
 • ביקור ביקב מקומי וטעימות מיין הפורטו
 • ארוחת צהריים ביקב מקומי בפינייאו
 • סיור בסלמנקה - אתר מורשת עולמי של אונסק"ו
 • ארוחת צהריים במסעדה מקומית בסלמנקה
 • ביקור בארמון מתיאוס ברגואה

על הספינה

Douro Spirit

הספינה Douro Spirit של חברת Douro Azul הושקה בשנת 2011.

חברת השייט Douro Azul היא החברה המובילה בפורטוגל בשייט בנהר הדואורו. הספינה הינה חדשנית ומציעה את כלל השירותים שהופכים אותה ל"מלון יוקרתי צף". שייט זה מאפשר לחוות את היופי והעוצמה של נהר הדואורו יחד עם האלגנטיות...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  סלמנקה פורטו
יולי 29° 24°
ספטמבר 26° 24°  

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול לפורטוגל כולל שייט בנהר הדואורו   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

11 ימים • כולל 7 לילות שייט בספינת הנהר Douro Spirit
לוגו של וואטסאפ