Alaska אלסקה

הרי הרוקיס ואלסקה

21 ימים • כולל 7 לילות שיט באניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

21 ימים

19 לילות

קוד הטיול: KVQ

השייט באניית הפאר Celebrity Millennium שעברה שיפוץ מקיף בשנת 2019

הרי הרוקיס הקנדיים ואלסקה מכילים טבע מרהיב ועוצמתי שסוחף את המטייל אל חוויה רב חושית. הרים ענקיים, נהרות שוצפים ואגמים בגווני טורקיז וכחול השזורים ביערות עד, מהווים את התפאורה לטיול שלנו. נגיע גם אל עיירות ציוריות וערים קוסמופוליטיות תוססות, שרבים מתושביהן הם צאצאי אינדיאנים ואסקימואים ומחפשי ההרפתקאות של הבהלה לזהב. נשוט בפיורדים צרים ועמוקים ונתקרב אל קרחוני ענק, כשמסביבינו עולם חי עשיר ומגוון.

אנו ממליצים לבדוק את הטיול המאורגן שלנו בהשוואה לטיולים דומים.
בתכנית שלנו יש יתרונות רבים ובלעדיים ששווים הכספי הוא רב:

• תוכנית הטיול המקיפה והעשירה ביותר, הכוללת:
- שני לילות בטורונטו כולל טיול בעיר וסיור בלתי נשכח אל מפלי הניאגרה
- מסלול שייט מיוחד המבוצע בכיוון אחד עם יותר עגינות באלסקה
- סיורים מקיפים בפארקים של הרוקיס (קניון ג׳ונסטון, שמורת יוהו, אגם מוריין, שייט באגם מאלין לאי ספיריט איילנד,
  אגם הפירמידה ועוד)
- בפארק וולס גריי - ביקור במפלים הגדולים הלמקן ודוסון ולא רק במפלי ספאהאט
- שני לילות בויקטוריה, מה שמאפשר ביקור מקיף יותר בעיר כולל המוזאון האנתרופולוגי
- נסיעה לנאנאימו לאורך קו החוף של האי וונקובר כולל ביקור בעיירת ציורי הקיר שמיינס
- ביקור מקיף בוונקובר שכולל אתרים רבים בעיר (גאסטאון, פארק סטנלי, גרנוויל איילנד, פארק המלכה אליזבט ועוד)
- סיור רכוב בקצ׳יקן כולל תצפיות בסלמונים במפרץ הרינג והכפר האינדיאני סאקסמן
- ביקור בסוארד כולל לינה באנקורג', מה שמאפשר יום טיול יבשתי נוסף באלסקה הכולל ביקור באתרים הבאים:
  המוזיאון הימי בסוארד, קרחון אקסיט, מרכז חיות הבר של אלסקה, קרחון פורטאג׳ ומרכז המבקרים שלו, מוזיאון
  אלסקה באנקורג', אגם מטוסי הים של לייק הוד ועוד.
- שני לילות בוונקובר בסוף הטיול, המאפשרים סיום נינוח של הטיול וספיגת כל ערכי העיר
• המדריך המנוסה ביותר ליעד זה ובעברו תושב אלסקה
• בתי מלון הממוקמים במרכז העניינים (בפרט בהרי הרוקיס), מה שמאפשר בילוי גם לאחר התוכנית היומית
• טיפים לנותני השירותים השונים כלולים במחיר (כולל טיפ לצוות האוניה בשווי 95 $ לאדם)
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• סיורי חוף מקיפים בכל נמלי עגינת האוניה
• הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח
  קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - טורונטו

מנמל התעופה בן גוריון נצא בטיסה ישירה אל טורונטו, עיר הידועה בקנדה במגוון התרבותי שבה ובאיכות החיים של תושביה. עם הגעתנו ניסע אל המלון להתארגנות ולמנוחה. לינה בטורונטו.

יום 2 טורונטו - מפלי הניאגרה

ניסע לאורך גדת אגם אונטריו ונגיע למפלי הניאגרה הידועים. נצפה בעוצמתם הסוחפת ולאחר מכן נעצור בעיירת הגנים ניאגרה און דה לייק. משם נחזור לטורונטו כדי להכיר את האתרים המרכזיים בעיר, ביניהם בניין העירייה הישן וגם החדש, שוק האיכרים סנט לורנס, נתבונן בבניין הפרלמנט, נכיר את הטיילת לאורך אגם אונטריו ועוד ככל שיאפשר זאת הזמן. לינה בטורונטו.

יום 3 טורונטו - קלגרי - הרי הרוקיס - באנף

בבוקר נצא בטיסה לקלגרי. נשאיר מאחורינו את המישורים החקלאיים וניסע אל תוך הרי הרוקיס הגבוהים עד שנגיע לעיירת הנופש באנף, משם נצא להכיר את הסביבה ההררית. נבקר במפלי נהר הקשת, נעלה ברכבל להר הגופרית לתצפית על נופים מרהיבים של הרים נישאים, קרחונים, אגמים ויערות. לינה בבאנף.

יום 4 הרי הרוקיס - שמורת באנף - קניון ג'ונסטון - אגם לואיז - מפל טקקו

היום יוקדש לביקור בפארק הלאומי המרהיב בקנדה. נערוך ביקור בקניון ג’ונסטון, שמי קרח שוצפים בו, נעלה ברכבל אל תצפית הר הגופרית ומשם נטייל לשני אגמים עוצרי נשימה, אגם מוריין ואגם לואיז, שצבע המים בהם משתנה מכחול עמוק לטורקיז. נמשיך למפל טקקו, המתנשא לגובה של 250 מ’ ואשר נחשב לגבוה בקנדה. אחר הצהרים נשוב אל באנף ונסייר ברחובותיה היפים של העיירה. לינה בבאנף.

יום 5 הרי הרוקיס - שדה הקרח קולומביה - קרחון אתבסקה - ג'ספר

ניסע צפונה בעודנו מוקפים בצוקי ענק, בקרחונים ובאגמים יפים. נערוך תצפית על אגם פייטו היפה ונמשיך לשדה הקרח הגדול קולומביה, שאליו נעלה בעזרת רכבי קרח מיוחדים. נגיע הישר לראש קרחון אתבסקה, שם נרד מהרכבים ונראה את הנופים המרהיבים סביבנו ואת הגוון הכחלחל המיוחד של הקרח. בדרך לעיירה ג’ספר נעצור להתרשמות ממפלי המים הענקיים של אתבסקה וסאנוואפטה, ונראה את המים השוצפים מהם בעוצמה. לינה בג’ספר.

יום 6 הרי הרוקיס במלוא הדרם - שמורת ג'ספר - אגם מלין - העיירה ג'ספר

יום נוסף שבו נהנה מנופי טבע מהמרשימים בעולם. נתוודע לערוץ התלול של קניון מלין, נשוט באגם מלין עצמו עד שנגיע לספיריט איילנד, האי המפורסם שממנו צולמו תמונות הנוף הידועות של הרוקיס הקנדיים. אם יתמזל מזלנו נפגוש דובים, כבשי הרים ואיילים המהווים את עולם החי של האזור. נוסף על כך נטייל לתחתית הר הפירמידה ואל האגם הקרוב אליו ונראה את ג’ספר, העיירה הציורית שמוקפת באגמים ובפסגות. לינה בג’ספר.

יום 7 ג'ספר - הר רובסון - שמורת וולס גריי - קאמלופס

ניסע דרך שמורת הר רובסון לכיוון דרום מערב. זהו ההר הגבוה בהרי הרוקיס הקנדיים וממנו נראה תצפיות מרהיבות על סביבות ההר והנופים המקיפים אותו. נגיע בהמשך היום לשמורת הטבע וולס-גריי, שבה יש סלעי בזלת ויערות סבוכים. נבקר במפלי המים המרהיבים בשמורה, מפלי ספאהט ומפלי הלמקן ונמשיך בנסיעתנו עד לעיר קאמלופס. העיר ממוקמת על גדת נהר תומפסון ואם ייוותר לנו זמן נצא לפארק העירוני שעל גדותיו. לינה בקאמלופס.

יום 8 קאמלופס - שיט אל האי ונקובר - ויקטוריה

ניסע ונחצה את הרי הקסקיידס העשויים סלעי גרניט. נעבור בנסיעה לאורכו של הנהר רחב הממדים פרייזר לעבר חבל הארץ החקלאי סביב וונקובר. נגיע עד לאוקיאנוס השקט ונפליג אל האי ונקובר על גבי מעבורת, בינות לעופות ים רבים ואיים. נגיע לאי הגדול וניסע לעיר ויקטוריה. לינה בוויקטוריה.

יום 9 ויקטוריה - גני בוצ'רד - המוזיאון המלכותי של קולומביה הבריטית

בדרום האי ונקובר ממוקמת ויקטוריה, עיר מקסימה בעלת אקלים נוח המאופיינת באווירת עיר גנים בריטית. נבקר באתר הידוע באי, גני בוצ’רד, הנחשבים לגנים היפים בעולם. נטייל בין הפרחים הססגוניים ונראה את גן הוורדים, את הגן היפני, את הגן השקוע ואת מפרץ בוצ’רד הסמוך. נכיר את העיר ויקטוריה ואת סביבתה וגם נבקר במוזיאון המלכותי של קולומביה הבריטית. נראה את התצוגה האתנוגרפית המפורסמת המציגה את התרבות האינדיאנית ואת התצוגות המתארות את עולם הטבע המרהיב של האזור. לינה בוויקטוריה.

יום 10 ויקטוריה - שיט במעבורת אל ונקובר - עליה לאוניה להתחלת השייט באלסקה

ניסע לאורך החוף המרהיב של האי ונקובר, המשופע ביערות ובמפרצים יפים ונפליג במעבורת אל העיר ונקובר. זו העיר השלישית בגודלה בקנדה, היא מוקפת הרים מושלגים ומים ונחשבת לפנינת מערב קנדה. נגיע לוונקובר ושם נעלה לאוניית הפאר שבה נשוט לאלסקה. לינה באונייה.

יום 11 שיט ב"מעבר הפנימי" - INSIDE PASSAGE

Inside Passage הוא המעבר הפנימי של אלסקה, שעוצב לפני מיליוני שנים באמצעות קרחונים. זהו אזור מרהיב של פיורדים שקטים, איים ויערות עד. נשוט בו היום ונצפה מתוך האונייה אל עבר הנוף היפה ואם המזל יעמוד לצדנו נראה גם בעלי חיים ויונקים ימיים. לינה באונייה.

יום 12 עגינה בנמל KETCHIKEN - סיור בעיירה

העיירה הראשונה שאליה נגיע באלסקה ממוקמת על גדת פיורד תלול ומוקפת ביערות ובהרים נישאים. בעיירה נשמרה האווירה שאפיינה את עידן הבהלה לזהב ונצא בה לסיור מקיף כדי להתרשם מתושבי המקום ומנופיו. נראה עמודי טוטם שגילפו אינדיאנים מקומיים ונסייר ברחוב קריק, שהבתים שלו עומדים באמצעות כלונסאות מעל נחל שבו מקפצים דגי הסלמון. לינה באונייה.

יום 13 עגינה בנמל JUNEAU - סיור בעיר

בירת אלסקה היא ג’ונו, העיר המרכזית בדרום מזרח אלסקה, אזור המאופיין בפיורדים ובמפרצים. ג’ונו נמצאת בלב נוף מרהיב ומוקפת הרים מושלגים וקרחונים גדולים, בתחתיתה מפרצי ים ורציפי נמל מלאי חיים. נסייר ברגל ברחבי העיר ונכיר את הבניינים החשובים, אתרי הבילוי והברים, המוזיאון המקומי ובנין הקפיטול. לינה באונייה.

יום 14 עגינה בנמל סקאגווי - SKAGWAY - סיור בעיירה - מוזיאון בהלת הזהב

סקאגווי שימשה כנקודת יציאה אל מכרות הזהב בתקופת “הבהלה לזהב” של סוף המאה ה-19 באלסקה, ואפשר למצוא בה עדיין את אווירת ההרפתקנות ואת רוח החופש שאפיינו את התקופה. העיר היא פנינה של היסטוריה ותרבות והיא ממוקמת בלב נוף עוצר נשימה של הרים מושלגים ומפרצי ים יפים. נסייר בלב העיירה, נראה את מוזיאון הבהלה לזהב ונכיר את סגנון החיים המיוחד של תושבי אלסקה. אם המזל יעמוד לצדנו נראה את דגי הסלמון העולים במעלה הנהרות בתהליך נדידתם. לינה באונייה.

יום 15 עגינה בנמל ICY STRAIT POINT - ביקור במרכז המבקרים - סיור ביער הגשם

נעגון סמוך לישוב האינדיאני הונה, שבו מתגורר המספר הגדול של בני שבט הטלינגיט. האונייה תעגון בסמוך לפארק הלאומי גליישר-ביי, הממוקם בלב סביבה טבעית מרהיבה ואשר חושף בפנינו את הטבע הראשוני של האזור. נרד מהאונייה ונסייר במרכז מבקרים שהיה בעבר מפעל דייג, נטייל לאורך קו החוף וניכנס אף אל תוך יער הגשם שבו יקיפו אותנו שרכים ועצי ענק. אם יעמוד המזל לצדנו נבחין בלווייתנים גדולי סנפיר שלעתים מתקרבים לחוף. לינה באונייה.

יום 16 תצפיות בקרחון הוברד - HUBBARD GLACIER

קרחון הוברד הוא אחד הקרחונים הפעילים באלסקה והוא נהר הקרח הארוך בצפון אמריקה. האונייה עוצבה במיוחד כדי שנוכל לקבל עמדות תצפית מעולות על האזור וכך נוכל להתרשם מתופעת הפלא הייחודית הזאת. כמעט מכל מקום באונייה נוכל לצפות בקרח הכחול של הקרחון הנמשך לאורך כ-200 מטר ולראות שפע של בעלי חיים ימיים כגון כלבי ים, דולפינים, לוטרות ים ואף לווייתנים גדולי סנפיר. לינה באונייה.

יום 17 סוארד - ביקור במוזיאון הימי - קרחון אקסיט - מרכז המבקרים של קרחון פורטג' - מרכז חיות הבר של אלסקה - אנקורג'

ניפרד מהאונייה אך גם היום נמשיך לטייל באלסקה. נבקר בסוארד, עיירה יפה הממוקמת בקצה מפרץ ים המוקף הרים, נראה את נמל הדייג ואת המוזיאון הימי המרשים המציג את הטבע הייחודי של קו החוף באלסקה. ניסע לכיוון צפון לאורכו של חצי האי קינאי ונראה את קרחון אקסיט הידוע. נעצור לביקור במרכז המבקרים של קרחון פורטג’ וגם נבקר במרכז חיות הבר של אלסקה, שבו נוכל להתוודע מקרוב לדובי גריזלי, איילי מוס וחיות בר נוספות. לקראת שעות אחה”צ נגיע לגדולה שבערי אלסקה, אנקורג’. נטייל בעיר ונהנה מהאווירה המיוחדת השוררת בה. לינה באנקורג’.

יום 18 אנקורג' - סיור באנקורג' - טיסה לוונקובר

הבוקר נערוך סיור באנקורג’, נתרשם מהמוצגים הנמצאים במוזיאון ובדרך לשדה התעופה נוכל גם לראות את מנחת מטוסי הים של אגם הוד. נשוב לוונקובר בטיסה בשעות אחה”צ ועם הגעתנו ניסע למלון. לינה בוונקובר.

יום 19 ונקובר - פארק סטנלי - גשר קפילנו - הרובע הסיני

היום נטייל בוונקובר. העיר נחשבת לאחת הערים היפות בקנדה והיא ממוקמת בין מפרצים יפים והרים נישאים. נטייל לפארק סטנלי ונתרשם מעמודי הטוטם הידועים הנמצאים בו. נתהלך על גבי הגשר התלוי בקאפילנו, נראה את הרובע העתיק גאסטאון ונגיע גם לשוק האי גרנוויל. נסייר בגן השקוע שנמצא בפארק המלכה אליזבט, נראה את גשר שער האריות הגדול, נחצה את הרובע הסיני וגם נטייל במרכז הסואן של העיר הבינלאומית שוקקת החיים. לינה בוונקובר.

יום 20 טיסה לטורונטו והמשך לתל אביב

הסתיימה החוויה יוצאת הדופן. נטוס מוקדם בבוקר אל טורונטו ומשם נעלה על הטיסה לתל אביב.

יום 21 הגעה לתל אביב

במהלך שעות אחר הצהרים נגיע לתל אביב.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב טורונטו 12:20 שעות
טורונטו תל אביב 10:55 שעות

קרחון הוברד - אלסקה

הרי הרוקיס

שדה הקרח הענקי קולומביה

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
KVQ01 מאי 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
KVQ02 יולי 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא פנימי מקטגוריה 11, קומה 2.

 • תוספת עבור שדרוג לתא חיצוני מקטגוריה 7 בקומה 2: 546 $ לאדם בתא זוגי, 986 $ לאדם בתא ליחיד.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת מקטגוריה 2B, קומות 8-9,6: 1,200 $ לאדם בתא זוגי.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת ליחיד 2,350 $.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת אייר קנדה בנתיב תל אביב - טורונטו, טורונטו - תל אביב
 • 7 לילות שיט בתאים פנימיים באוניית הפאר Millenium של חברת Celebrity.
 • במהלך השייט אירוח על בסיס פנסיון מלא (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • טיסות פנימיות על פי המסלול.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה, על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • בכל נמלי עגינת האוניה כללנו סיורים מאורגנים.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • טיפים לנותני השירותים השונים, כולל באוניה.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן 

 • כמו כן דרושה אשרת כניסה לקנדה (אינה כלולה במחיר), הגשת הבקשה כמו גם התשלום יעשו דרך אתר אינטרנט על יד הנוסעים. הנחיה תינתן לנוסעים לקראת היציאה לטיול.

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • במהלך השיט כללנו סיורי חוף בליווי מדריך הטיול (3 סיורים רגליים ואחד עם אוטובוס). המעוניינים יוכלו להזמין סיורי חוף אחרים באוניה בתשלום נפרד.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט מתבצע באוניית הפאר Millenium של חברת Celebrity
 • במהלך השייט אירוח על בסיס פנסיון מלא
 • בכל נמלי עגינת הספינה כללנו סיורים מאורגנים
 • מפלי הניאגרה
 • שדה הקרח הענק קולומביה אליו נעלה ברכבי קרח ענקיים
 • האי המפורסם ספיריט
 • שמורת הטבע וולס-גריי המאופיינת בסלעי בזלת ויערות צפופים
 • ביקור בגני בוצ'רד שבויקטוריה הנחשבים ליפים בעולם
 • שייט ב"מעבר הפנימי" של אלסקה שעוצב על ידי קרחונים לפני מיליוני שנים
 • סיור בג'ונו בירת אלסקה
 • קרחון הוברד - נהר הקרח הארוך ביותר בצפון אמריקה ואחד מהקרחונים הפעילים מסוגו באלסקה
 • סיור בעיירה הציורית סוארד
 • ביקור במרכז חיות הבר של אלסקה
 • אגם מוריין ואגם לואיז
 • סיור בוונקובר - העיר היפה שבערי קנדה (היהלום שבכתר)

על האוניה

Celebrity Millennium

האונייה Celebrity Millennium משיבה את העושר וההדר אשר אפיינו בעבר את ההפלגות בים. הקווים המרשימים של גרם המדרגות באולם הכניסה הגדול, היופי העשיר של החדרים המעוטרים בפנלים של עץ, ומעליות זכוכית המעניקות לעולה בהן נופים פנורמיים של האוקיינוס. האונייה הושקה בשנת 2000 ועברה שיפוץ מקיף בשנת 2019. והיא...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  טורונטו ג’ספר ג’ונו
יולי 26° 22° 17°
אוגוסט 26° 22° 17°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ