טיול מאורגן להרי הרוקיס

קרוז לאלסקה וטיול להרי הרוקיס הקנדיים

18 ימים • טיול מאורגן להרי הרוקיס כולל 7 לילות שיט באניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

18 ימים

16 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול KVQ

קרוז לאלסקה וטיול מאורגן להרי הרוקיס הקנדיים מציע טבע עוצמתי ועוצר נשימה הסוחף אחריו את המטיילים לחוויה מדהימה התופסת את כל החושים. נהרות גועשים, אגמים בגווני כחול וטורקיז המשתלבים עם יערות, הרים עצומים ועוד. כל אלו משמשים יחד כתפאורה לטיולנו, במהלכו נבקר בעיירות קסומות לצד ערים קוסמופוליטיות, בהם רבים מהמקומיים הם צאצאים של אסקימואים ואינדיאנים, שנחשבו למחפשי הרפתקאות בעידן הבהלה לזהב. נפליג על גבי פיורדים עמוקים וקטני מימדים עד שנגיע בסמיכות לקרחונים עצומים, כאשר מגוון רחב של בעלי חיים יקיף אותנו.

בתכנית שלנו יש יתרונות רבים ובלעדיים ששווים הכספי הוא רב: • קרוז לאלסקה הכולל את תכנית הטיול המאה והנרחבת ביותר • טיולים מלאים בפארקים של הרוקיס (אגם הפירמידה, שייט באגם מלין לאי ספיריט, קניון ג'ונסטון ועוד) • סיור במפלים הגדולים ספאהט ולמק בפארק וולס גריי  • סיור מלא בוונקובר ובהם מבחר אתרים (פארק סטנלי, גרנוויל איילנד, פארק המלכה אליזבת, גאסטאון ועוד) • סיורי חוף ממצים בכל נמלי עגינת האונייה • שירות מוקדם הכולל הכנת צ'ק אין לאוניית הקרוזים

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - טורונטו - קלגרי

נטוס אל טורונטו ומשם נמריא בטיסת קונקשיין אל העיר קלגרי. עם הגעתנו נתקדם ברכב למלון לטובת מנוחה והתארגנות. לינה באזור קלגרי.

יום 2 קלגרי - הרי הרוקיס - באנף

בוקר זה ייפתח בנסיעה ועלייה משטח מישורי אל תוך הרי הרוקיס המיתמרים. נגיע אל עיירת הקייט ההררית באנף וניחשף מקרוב אל הסמוך אליה. נערוך ביקור במפלי נהר הקשת ומשם נעלה ברכבל תצפית הר הגופרית, שם יתגלו בפנינו מחזות נוף מופלאים של אגמים, קרחונים, יערות והרים. לינה באזור באנף.

יום 3 הרי הרוקיס - שמורת באנף - קניון ג'ונסטון - אגם לואיז - מפל טקקו

יום זה יוקדש לפארק הלאומי המדהים ביותר בקנדה. נסייר בקניון ג'ונסטון בו גועשים מי הקרח ובו נערוך טיול שני האגמים המרשימים ביותר בסביבה: אגם לואיז ואגם מוריין, בהם צבע המים נע בין טורקיז ירקרק לכחול עמוק. לאחר מכן נשים פעמינו אל מפל טקקו הגבוה ביותר בקנדה המתנשא לגובה של 250 מטרים. אחה"צ נחזור אל העיירה באנף ונשוטט ברחובותיה המגונדרים. לינה באזור באנף.

יום 4 הרי הרוקיס - שדה הקרח קולומביה - קרחון אתבסקה - ג'ספר

נפתח בנסיעה נופית יוצאת דופן לכיוון צפון כאשר מסביבנו קרחונים, אגמים ומצוקים כבירים. נעצור על מנת להשקיף על אגם הטורקיז פייטן בו נצפה בדרך אל שדה הקרח העצום קולומביה, אליו נעלה באמצעות רכבי קרח גדולים במיוחד. רכב זה יוביל אותנו אל קצהו של קרחון אתבסקה שם נרד ונוכל להתפעל מהצבע הכחלחל של הקרח ומהנופים המרשימים. בדרכנו אל העיירה ג'ספר, נערוך אתנחתא לצורך טיול בין מספר מפלי מים גדולי מימדים, שמימיהם השוצפים לא יותירו אתכם אדישים. לינה באזור ג'ספר.

יום 5 הרי הרוקיס במלוא הדרם - שמורת ג'ספר - אגם מלין - העיירה ג'ספר

יום נוסף ומלא בחוויות של מראות טבע מהמדהימים בתבל. ניחשף אל הנתיב העמוק של קניון מלין, נפליג באגם מלין עד לאי הידוע ספיריט – איילנד שם צולמו תמונות הנוף הרפרזנטטיביים. יום זה הוא בעל סיכוי לא רע לפגוש את בעלי החיים האופייניים לאזור: כבשי הרים, איילים ודובים. נערוך גם סיור אל תחתית הר הפירמידה והאגם הקרוב אליו. כמו כן נזכה להכיר מקרוב גם את העיירה המופלאה ג'ספר שסביבה אגמים ופסגות. לינה באזור ג'ספר.

יום 6 ג'ספר - הר רובסון - שמורת וולס גריי - קאמלופס

נשים פעמינו לאזור דרום מערב בין השמורה הגבוהה ביותר בהרי הרוקיס הקנדיים, שמורת הר רובסון. נזכה להשקיף בהנאה אל עבר הנוף המדהים אשר ייגלה לעינינו של ההר והאזור הסובב אותו. לאחר מכן נתקדם אל עבר שמורת הטבע וולס-גרי הניחנת ביערות עבותים ואבני בזלת גדולים. נסייר במפלי המים המיוחדים של השמורה הזו וכן במפלי למקן וספהאט. נתקדם בנסיעה לכיוון העיר קאמלופס, הנמצאת על גדות נהר תומפסון רחב ההיקף. ככל והזמן יאפשר לנו נתקדם אל הפארק העירוני השוכן על שפת הנהר. לינה באזור קאמלופס.

יום 7 קאמלופס - שיט אל האי ונקובר - ויקטוריה

נעבור בנסיעה את רכס הרי הקסקיידס המורכבים מסלעי גרניט. משם נמשיך להתקדם ברכב לאורכו של הנהר הכביר פרייזר אל תוך השטח החקלאי הסובב את העיר ונקובר ונגיע עד לחופיו של האוקיינוס השקט. נפליג במעבורת אל האי ונקובר, כאשר איים רבים יקיפו אותנו יחד עם מגוון רחב של עופות ימיים. בעת נגיע לאי רחב ידיים זה, נתקדם בנסיעה לעבר העיר ויקטוריה. לינה בויקטוריה.

יום 8 ויקטוריה - גני בוצ'רד - שיט במעבורת אל ונקובר

ויקטוריה ממוקמת בדרום האי ונקובר. זוהי עיר מרהיבה ביופייה בה משתמרת אווירה וצביון של עיר גנים אנגלית אשר תושביה זוכים ליהנות ממזג אוויר נוח מאוד. נסייר באטרקציה הבולטת של האי כולו – גני בוצ'רד, הנחשבים בזכות ולא בחסד ליפים ביותר בתבל. נשוטט בין הפרחים עתירי הצבעים המהממים ונחווה על בשרנו את גן הוורדים, הגן היפני, הגן השקוע וכן את מפרץ בוצ'רד הנמצא בקרבת הגנים. לאחר מכן ניסע לאורכה של רצועת החוף הקסומה של האי ונקובר, השקועה בנהרות ומפרצים מופלאים. נפליג במעבורת נוספת אל העיר השלישית בגודלה בקנדה, ונקובר, הידועה גם כפנינת מערב המדינה, שכן הרים מושלגים ומים מקיפים אותה. בעת הגעתנו לעיר ניסע לכיוון בית המלון. לינה בונקובר.

יום 9 ונקובר - עליה לאוניה להתחלת השייט באלסקה

בבוקר זה נצא לטיול היכרות ראשוני עם ונקובר. בסמוך לשעות הצהריים נמשיך בנסיעה אל נמל ונקובר, בו נעלה על האונייה המפוארת אשר על סיפונה נפליג לכיוון אלסקה. לינה באונייה.

יום 10 שייט ב"מעבר הפנימי" INSIDE PASSAGE

קרחונים בני מיליוני שנים עיצבו את "המעבר הפנימי" של אלסקה. מדובר באזור קסום של פיורדים ניצבים, מגוון רחב של איים ויערות. ביום זה נפליג במעבר הפנימי, כאשר כבר מהאונייה נוכל להשקיף על הנוף עוצר הנשימה. במידה והמזל יאיר לנו פנים, נזכה לראות בעלי חיים ויונקים ימיים. לינה באונייה.

יום 11 עגינה בנמל SITKA - סיור בעיירה

לסיטקה, אתר הגיחה הראשונית של רוסיה לאלסקה, יש את ההיסטוריה העשירה ביותר מכל עיירה באלסקה. בסיור היום נחקור את השילוב של תרבויות רוסיות ואינדיאנים, תוך כדי הנאה מהנוף הבראשתי בשער לדרום מזרח אלסקה המרוחקת. גם התושבים המקומיים וגם חיות הבר השופעות מוסיפים לאווירה האותנטית של סיטקה. לינה באוניה.

יום 12 עגינה בנמל JUNEAU - סיור בעיר

העיר המרכזית ובירתה של אלסקה באזור הפיורדים והמפרצים של דרום מזרח אלסקה היא ג'ונו. היא שוכנת בין כתליה של תפאורה יוצאת דופן כשמעליה משתפלים קרחונים גדולי מימדים והרים מושלגים ומתחתיה רציפי נמל תוססים המלאים באנשים ומפרצי ים. נפתח בטיול רגלי בעיר ונחזה בבניינים הבולטים, כמו בניין הקפיטול והמוזיאון המקומי לצד הפאבים ואתרי הבילוי. לינה באונייה.

יום 13 עגינה בנמל סקאגווי - SKAGWAY - סיור בעיירה - מוזיאון בהלת הזהב

סקאגווי שימשה כפסגת הגשר אל שדות הזהב במהלך עידן הבהלה לזהב של אלסקה בסוף המאה ה-19, כאשר גם כיום עדיין נותרה בה רוח החופש והאווירה ההרפתקנית. כל מרחבי העיר הינם בגדר שמורת טבע תרבותית-היסטורית, וגם בה אי אפשר להישאר אדישים לנוף המדהים הטומן בחובו מפרצי ים בצבעי טורקיז והרים מושלגים. נרד לטיול במרכז העיירה, נתפעל ממוזיאון הבהלה לזהב וניחשף אל שגרת יומם של האלסקאי המיוחד. במידה והמזל יאיר לנו פנים – נזכה לחזות בנדידת דגי הסלמון במעלה הנהרות. לינה באונייה.

יום 14 קרחון ופיורד טרייסי ארם (Tracy Arm)

במהלך היום נפליג על גבי פיורד טרייסי ארם (Tracy Arm Fjord) השוכן דרום לג'ונו. זהו פיורד צר וקטן מימדים, המתפרס לאורך של כ-50 קילומטרים ובקצותיו שני קרחונות מרשימים. במהלך ההפלגה אל הפיורד יש סבירות רבה "להיתקל" בכלבי ים ולוויתינים, שכן מדובר באזור המחייה הטבעי שלהם. הנופים במהלך ההפלגה מדהימים במיוחד ובהם פסגות הרים המכוסות בקרח, קרחונים עצומים השטים על פני המים ועמקים ירוקים. לינה באונייה.

יום 15 שיט לכיוון ונקובר - מפגש קבוצתי והרצאה

יום אחרון של שייט הכולל הפלגה והנאה משירותי האונייה הכוללים בריכת שחייה, דיוטי פרי, קזינו והופעות בינלאומיות. במהלך היום נתקבץ יחדיו להרצאה שתועבר על ידי מדריך הטיול ומפגש קבוצתי. לינה באונייה.

יום 16 ונקובר - פארק סטנלי - גשר קפילנו - הרובע הסיני

נעזוב את האונייה ונקדיש את היום לטובת העיר היפה ביותר בקנדה, הדובדבן שבקצפת, עיר השוכנת בין הרים ומפרצים, בגווני ירוק וכחול. נערוך סיור בפארק סטנלי ועמודי הטוטם המוכרים שלו, נתהלך על הגשר התלוי של קאפילנו, נשוטט בשוק של האי גרנוויל וכן נחזה ברובע ההיסטורי גאסטאון. נסייר בגן השקוע של פארק המלכה אליזבת, נראה את הגשר הגדול – גשר שער האריות, נחלוף על פני הרובע הסיני ונבקר גם במרכז התוסס של העיר הקוסמופוליטית המופלאה. לינה בוונקובר.

יום 17 טיסה לטורונטו והמשך לתל אביב

הסתיימה לה הרפתקה יוצאת מגדר הרגיל. נמריא בטיסה בשעות הבוקר המוקדמות לכיוון טורונטו, שם נעלה על טיסה נוספת בחזרה לתל אביב.

יום 18 הגעה לתל אביב

ננחת בתל אביב בשעות אחר הצהריים.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב טורונטו 11:45 שעות
טורונטו קלגרי 4:00 שעות
ונקובר טורונטו 4:30 שעות
טורונטו תל אביב 10:30 שעות

שדה הקרח הענקי קולומביה

שייט ב"מעבר הפנימי"

מטיילים ממליצים

"חוויה של פעם בחיים! קבלנו מידע עצום על הטבע והטופוגרפיה עם הסברים בהמון התלהבות, על כל שאלה תשובה מפורטת. כל יום היה מאתגר ומהנה יותר מזה שלפניו"
נילי ואדיב הראל

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KVQ1 יוני 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
KVQ2 יולי 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה

המחיר כולל

 • טיסות בחברת אייר קנדה בנתיב תל אביב - טורונטו - קלגרי, ונקובר - טורונטו - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה, על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • בכל נמלי עגינת האוניה כללנו סיורים מאורגנים.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 105$ לאדם) .
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • אשרת כניסה לקנדה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת [email protected] או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמת ובאיזה תאריך.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

  לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת [email protected] או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.
 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.
 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה במידה וידרשו ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על מטיילנו בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן 

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-30 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט באוניה Serenade of the Seas של חברת Royal Caribbean
 • ביקור בקניון ג’ונסטון, הפארק הלאומי המרשים ביותר בקנדה
 • שדה הקרח הענק קולומביה אליו נעלה ברכבי קרח ענקיים
 • האי המפורסם ספיריט
 • שמורת הטבע וולס-גריי המאופיינת בסלעי בזלת ויערות צפופים
 • שייט בפיורד טרייסי ארם (Tracy Arm Fjord)
 • ביקור בגני בוצ'רד שבויקטוריה הנחשבים ליפים בעולם
 • שייט ב"מעבר הפנימי" של אלסקה שעוצב על ידי קרחונים לפני מיליוני שנים
 • סיור בג'ונו בירת אלסקה
 • אגם מוריין ואגם לואיז
 • סיור בוונקובר - העיר היפה שבערי קנדה (היהלום שבכתר)

על האוניה

Serenade Of The Seas

אוניית ה-Serenade of the Seas מסדרת אוניות הקרוז Radiance, מרשימה אותנו המבקרים למן הרגע הראשון, משטחי זכוכית נרחבים משתלבים עם העיצוב היוקרתי של ריהוט מסוגנן ועיצוב היכלים המלא ביצירות אומנות רבות. בינות לשלושה עשר הסיפונים נמצא נופים מרהיבים, מתקנים חדשניים ומגוון אופציות לבילוי, את פנינו יקבל האטריום מרכזי, המתנשא לגובה...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ג'ספר ג'ונו
יוני 14° 13°
יולי 18° 15°
אוגוסט 18° 15°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

קרוז לאלסקה וטיול להרי הרוקיס הקנדיים   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

18 ימים • טיול מאורגן להרי הרוקיס כולל 7 לילות שיט באניית פאר
לוגו של וואטסאפ