שייט אל אוצרות הדלתא של הדנובה

17 ימים • גרמניה, אוסטריה, הונגריה, סרביה, בולגריה, רומניה, סלובקיה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

17 ימים

15 לילות

15 לילות שיט

קוד טיול BDA

השייט בספינת הנהר החדשה Amadeus Cara של חברת Luftner Cruises

נהר הדנובה מילא מקום מרכזי בהיסטוריה של אירופה. הוא ייסד תרבויות, הצמיח ערים, זירז מלחמות אך גם נתן חיים וכיום הוא יעד מבוקש לטיולי שיט מלאי חוויות. הדנובה, שמקור שמו הוא אל הנהרות הרומי, הוא אחד מהנהרות הארוכים באירופה במקום השני אחרי נהר הוולגה. הנהר מתחיל בגרמניה באזור היער השחור ונתיבו מסתיים ברומניה ובדרכו הוא משאיר חותם על עשר מדינות וחולף על פני ארבע ערי בירה עתיקות. הדנובה הוא מקור פרנסה חשוב בשל התיירות שהתפתחה לאורכו ומשום שהוא נתיב ימי מרכזי להובלת סחורות בין מרכז לבין מזרח אירופה. נוסף על כך הוא משמש כמקור חיים למיליוני האנשים המתגוררים לידו ואשר מנצלים את מימיו לשתייה.

במהלך 17 הימים של מסענו נעבור בשמונה מדינות, החל מאזור האלפים ועד לדלתא של הדנובה בנקודת האפס בים השחור. בשיא הטיול מפליגה ספינת הנהר שבה נשוט לנקודת האפס בים הפתוח, שאליה מגיעים כל מי הדנובה לאחר מסע של 2,850 ק"מ מהיער השחור בגרמניה אל הים השחור ברומניה. על רקע צלילי "הדנובה הכחולה", הוואלס המפורסם של יוהן שטראוס, נעמוד על הסיפון ונצפה בהתרגשות בהבדלי הצבע של המים, כאשר מי הדנובה הגורפים עמם סחף אפרפר-חום, נבלעים אל תוך מי הים הכהים.

לכל טיולי שייט על הדנובה  הרישום לטיול הינו למחוסנים ומחלימים בלבד אנו מציעים למטיילי "Cruise Tour" יתרונות בלעדיים ומשמעותיים:
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השייט כולל מים ללא הגבלה
 • בארוחות הערב, יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת
 • ארוחות גורמה - ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה
 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה
 • קפה ומאפה למשכימי קום
 • מזנון חצות - חטיפי לילה
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב – מינכן – פסאו – עליה לספינת הנהר

ננחת בשעות הבוקר במינכן וממנה ניסע לפסאו, המכונה "עיר שלושת הנהרות" ובה נפגשים האילז, האין והדנובה. בשעות אחר הצהריים נגיע אל ספינת הנהר שתהווה "מלון צף" עבורנו בימים הבאים. לינה בספינת הנהר.

יום 2 וינה

בשעות הצהריים נעגון בווינה ונבקר באתרים המרכזיים בעיר. נחזה ביצירות האדריכליות הנודעות של הונדרטוואסר, נסייר בכביש הטבעת סביב העיר העתיקה ונצפה במבני העיר הידועים השוכנים לאורכו: בניין האופרה, האוניברסיטה, מבנה הפרלמנט ועיריית וינה. לינה בספינת הנהר.

יום 3 אשטרגום (Esztergom) - סנט אנדרה - בודפשט

בשעות הבוקר ספינתנו תעגון באשטרגום, עיר שבעבר הייתה מעונם של מלכי הונגריה ומקום מושבו של הארכיבישוף. נצא לסיור רגלי ונבקר בקתדרלה המרהיבה שלה (אתר התפילה הגדול ביותר בהונגריה). נמשיך אל "ברך הדנובה" ונגיע אל עיירת האומנים סנט. אנדרה, בה נבקר במוזיאון הקרמיקה של מרגיט קובץ'. משם נגיע אל בודפשט, בה נפגוש בספינת הנהר לקראת שעות הצהריים. לינה בספינת הנהר.

יום 4 בלגרד (סרביה)

בשעות הצהרים נגיע לבירת סרביה, בלגרד. העיר נמצאת על צומת נהרות הדנובה והסאווה (Save), ובמהלך אלפיים שנות קיומה נחרבה ונבנתה מחדש פעמים רבות. נסייר בבלגרד ונבקר במוזיאון הצבא, הנמצא במצודת קלמגדאן (Kalemegdan). נעבור ליד המוזיאון הלאומי, בניין הפרלמנט, כיכר טרזייה (Terazije Square) ואף נראה את ארמון הנסיכה ליוביצ'ה. עם תום הסיור נטייל ברובע הולכי הרגל בעיר, שבו חנויות וגלריות לאמנות רבות. בשעות הערב נפליג מנמל בלגרד לעבר שערי הברזל. לינה בספינת הנהר.

יום 5 וידין (VIDIN)

היום בצהרים נגיע אל 'וידין', עיר נמל הממוקמת על גדותיו של נהר הדנובה, בצפון-מערב בולגריה. עם הגעתנו ניסע לבלוגראדצ'יק בדרכי נוף משתנות, ובה נוכל להתרשם מהמבצר המרשים לאחר שנסיים את הביקור נשוב לספינה ונפליג לכיוון רומניה. לינה בספינת הנהר.

יום 6 אולטניצה (Oltenita)- בוקרשט (רומניה)

בצהרי היום נגיע אל נמל 'אולטניצה' (Oltenita) וממנו ניסע לביקור בבירת רומניה, בוקרשט. נתרשם תוך כדי ביקורנו מהאתרים הידועים בעיר, ובהם אנדרטת החירות ובניין הפרלמנט שהוא המבנה השני בגודלו בעולם. הערב נהנה מארוחה במסעדה מקומית ולאחר מכן נצא בנסיעה חזרה לספינה, שתחכה לנו בפטסטי (Fetesti). לינה בספינת הנהר.

יום 7 הדלתא של הדנובה

היום נגיע לדלתא של הדנובה ששטחה כ-4,340 קמ"ר, אזור הידוע בזכות אוכלוסיית חיות הבר המגוונת שבו. בדלתא חיים כ-5,140 זנים של צומח וחי. נפליג לאורך ערוץ סנט. ג'ורג' (St. Gheorge’s Channel) אל עבר קילומטר האפס של הדנובה, הנקודה שבה מתחבר הנהר לים השחור. נגיע לסנט ג'ורג' ושם נצא לסיור רגלי קצר. לינה בספינת הנהר.

יום 8 חרשובה (Hirosva) - קונסטנצה (Constanta)

בצהרי היום נגיע לנמל של חרשובה (Hirosva), ממנו ניסע לביקור ב'קונסטנצה', עיר נמל לחוף הים השחור. מפה יצאו ספינות המעפילים במלה"ע השנייה (וביניהן הספינה הידועה 'סטרומה') לכיוון ישראל. נצא לטיול בעיר העתיקה ההיסטורית ונצפה על המסגד הגדול ועל המגדלור וכן נבקר במוזיאון הארכאולוגי וההיסטורי שבעיר. בתום הסיור, נצא חזרה בנסיעה לספינה המחכה לנו בפטסטי (Fetesti). לינה בספינת הנהר.

יום 9 רוסה (בולגריה)

הספינה תעגון ברוסה. בעיר נמצא הנמל החופשי הגדול לאורך הדנובה והיא העיר החמישית בגודלה בבולגריה.נצא לסיור בעיר במהלכו נראה מבנים בעלי חזיתות מיוחדות המציגות תערובת סממנים מתקופת הרנסנס, הבארוק ועוד. נעבור בסמוך לתחנת הרכבת, לאולם הקונצרטים, לכיכר המרכזית ונראה אף את הפנתיאון, אנדרטה המנציחה את הגיבורים הבולגריים, ככל שיאפשר לנו הזמן. לאחר מכן, ניסע ונפגוש בספינה ב'סבישטוב'. לינה בספינת הנהר.

יום 10 יום שייט דרך שערי הברזל

היום נשוט ברוגע ובנחת בזמן שנחזור דרך רצועת הנוף המרשימה של שערי הברזל. בשעות אחר הצהרים תעבור הספינה דרך הנופים הכפריים המרהיבים באזור שבו זורמת הדנובה דרך הרי הקרפטים ועד לרגלי הרי הבלקנים. לינה בספינת הנהר.

יום 11 נובי סאד (סרביה)

היום נצא לטייל בערים נובי סאד וסרמסקי קארלובצי. הסיור הרגלי ברחבי העיר נובי סאד מעלה נשכחות על תקופת האימפריה האוסטרו-הונגרית. נעבור ליד הכנסייה הקתולית סנט. מארי, הכנסייה האורתודוכסית סנט. ג'ורג' ואף נראה את ביתו של אלברט איינשטיין. בדרכנו לסרמסקי קארלובצי נעבור ליד מבצר פיטרוורדין, שנבנה כאחת מעמדות ההגנה הגדולות באירופה על ידי האדריכל הצרפתי וובאן. נבקר בסרמסקי קארלובצי, שבה מבנים תרבותיים והיסטוריים רבים. לינה בספינת הנהר.

יום 12 מוהץ - פוסטה - קלוצ'ה (הונגריה)

היום תעגון הספינה בעיר מוהץ. אחרי ארוחת בוקר נצא דרך חלק מהמישור הגדול של הונגריה, לביקור בפוסטה. נחזה בתצוגת פרשים הונגרית מרהיבה שתותיר בנו רושם עז. נמשיך בנסיעתנו ונעבור בסמוך לשדות הפלפל האדום הידועים של אזור זה ונסיים בביקור בקלוצ'ה, עיירה קטנה ויפה. לפני שנשוב לספינה נבקר במוזיאון הפפריקה היחיד בעולם ואף במוזיאון פולקלור שבו אפשר לקנות סריגים מסורתיים. לינה בספינת הנהר.

יום 13 בודפשט - שיט לילי

נעגון בבוקר בבירת הונגריה, הלוא היא כמובן בודפשט. נצא לטייל בשני החלקים הבנויים של העיר הממוקמים על שתי גדות הדנובה, בודה ופשט. בודה היא העיר העתיקה והיפה, ובה רחובות מרוצפי אבן וסגנון בנייה מתקופת ימי הביניים. פשט לעומתה היא המרכז המסחרי והאדמיניסטרטיבי ובה שדרות רחבות ובניינים מודרניים. נראה בדוהניי אוצה את בית הכנסת הנאולוגי היפה, את אנדרטת "עץ הערבה הבוכייה" המנציחה את קורבנות השואה ואת בניין הפרלמנט המרהיב שכינויו "עוגת הקצפת של בודפשט". נוסף על כך נראה את כיכר הגיבורים ואף נעלה לתצפית מרשימה מגבעת גלרט. בתום ארוחת הערב נבלה בשייט לילי בבודפשט, שיעבור ליד הבניינים המרהיבים שמוארים בזרקורים הניצבים משני צדיו של הנהר, ולא נפסח על גשר השרשראות הידוע. לינה בספינת הנהר.

יום 14 ברטיסלבה

במהלך שעות הצהרים תעגון הספינה בבירת סלובקיה, ברטיסלבה. נראה את מצודת העיר הידועה הממוקמת בראש גבעה, וממנה נערוך תצפית על העיר הממוקמת על שתי גדות נהר הדנובה. נסייר במרכז העיר העתיקה, נראה את הקתדרלה הגותית סנט. מרטין, את התיאטרון הלאומי, את בית העירייה העתיק ועוד. לינה בספינת הנהר.

יום 15 עמק הוואכאו

נעגון הבוקר בדורנשטיין שנמצאת בעמק הוואכאו, עיירה שבה נמצאים שרידי המבצר בו היה כלוא ריצ'ארד לב הארי. נטייל בעיירה ונספוג את האווירה המיוחדת שלה. לאחר מכן ניסע דרך כפרים עתיקים וקסומים המוקפים כרמים ומטעי משמש, ונראה סביבם מבצרים מרשימים מתקופת ימי הביניים. לאחר מכן, נגיע אל 'מלק', עיירה השמורה היטב מזה 1,000 שנים. נראה את בנייניה הרנסנסיים והבארוקים ואת המנזר הענק שלה. בתום הביקור במלק נשוב אל הספינה ונמשיך לשוט לכיוון פסאו. לינה בספינת הנהר.

ימים 16+17 פסאו - סיור במינכן - טיסה לתל אביב

יום אחרון של שייט אשר יסתיים בעגינה בפסאו, אליה נגיע בשעות הבוקר. נעזוב את ספינת הנהר ונצא לסייר בבירת בוואריה, מינכן. בעת ההגעה נערוך סיור מקיף בעיר, נראה את האוניברסיטה, הרזידנס, מלאך השלום, שער הניצחון ועוד. משם נגיע למריינפלאץ בעיר העתיקה, שם שוכנים שוק ססגוני, שלל חנויות, כנסיית גבירתנו ובית העירייה הנודע. בשעות הערב ניסע אל נמל התעופה השוכן בסמוך למינכן ונחזור בטיסה ארצה.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מינכן 4:15 שעות
מינכן תל אביב 3:40 שעות

Luftner Cruises

וינה - אוסטריה

ברטיסלבה

מטיילים ממליצים

"נהנינו בטיול, אהבנו כל רגע ומקוות לטיולים נוספים בעתיד"
(נחמה ניצן ושוש הררי)

"המדריך הוסיף ערך מוסף בלתי רגיל בימי השייט"
(שרה הירשפלד)

"תודה לחברה ותודה למדריך, הכל היה מעולה!"
(יפה מדנס)

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
BDA01 אוגוסט 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר בקומה האמצעית Strauss Deck עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה).

 • ניתן לשדרג לחדר בקומה העליונה Mozart Deck עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה) בתוספת 335 € לאדם בחדר זוגי, 590 € לאדם בחדר יחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת אל על בנתיב: תל אביב -מינכן - תל אביב.
 • סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס).
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה.
 • בארוחות הערב, יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת.
 • ארוחות גורמה - ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום.
 • מזנון חצות - חטיפי לילה.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט בספינה בה נדרש לשלם €105 לאדם).
 • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע ההעברות לספינה והסיורים.
 • מיסי נמל + מס דלק (עשויים להשתנות).
 • מדריך ישראלי עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

  בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).
 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה במידה וידרשו ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על מטיילנו בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.

 • הרישום בחברתנו לטיולי שייט הנהרות מיועד למחוסנים ומחלימים בלבד. ע"פ הצהרת חברת השייט, צוות ספינת הנהר מחוסן באופן מלא, כמו כן, חברת השייט מצהירה כי השייט מיועד למחוסנים ומחלימים מכל העולם או לנוסעים המציגים בדיקת קורונה שלילית בעלייה לספינה.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט בספינת הנהר החדשה Amadeus Cara של חברת Luftner Cruises
 • בניין האופרה, עיריית וינה, מבנה הפרלמנט והאוניבסיטה בוינה
 • ביקור בקתדרלה באשטרגום
 • ביקור בעיירת האומנים סנט. אנדרה ובמוזיאון הקרמיקה של מרגיט קובץ'
 • ביקור במוזיאון הצבא שבמצודת קלמגדאן בבלגרד
 • בניין הפרלמנט, המבנה השני בגודלו בעולם ואנדרטת החירות בבוקרשט
 • הדלתא של הדנובה
 • ביקור בקונסטנצה, עיר נמל על חוף הים השחור, וגם ביקור במוזיאון הארכאולוגי וההיסטורי בעיר
 • אולם הקונצרטים והפנתיאון ברוסה
 • שייט לאורך רצועת הנוף של שערי הברזל
 • המישור הגדול של הונגריה
 • ביקור במוזיאון הפפריקה היחיד בעולם בעיירה קלוצ'ה וגם במוזיאון פולקלור
 • בניין הפרלמנט המרשים ("עוגת הקצפת של בודפשט") בבודפשט, בית הכנסת הנאולוגי, אנדרטת "עץ הערבה הבוכייה" המנציחה את קורבנות השואה, כיכר הגיבורים, תצפית מגבעת גלרט ושיט לילי בנהר
 • העיר העתיקה והמצודה בברטיסלבה
 • עמק הוואכאו באוסטריה
 • סיור בעיר מינכן, בירת בוואריה

על הספינה

Amadeus Cara

ספינת הנהר Amadeus Cara של חברת Luftner Cruises הושקה בשנת 2022. במהלך השייט תוכלו ליהנות ממסעדה ובר פנורמיים, בית קפה, מספרה, חדר כושר וחנות.

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ברטיסלבה וינה
אוגוסט 26° 24°
ספטמבר 22° 19°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

שייט אל אוצרות הדלתא של הדנובה   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

17 ימים • גרמניה, אוסטריה, הונגריה, סרביה, בולגריה, רומניה, סלובקיה
לוגו של וואטסאפ