שייט מאורגן לאיים הקנריים, פורטוגל ואנגליה

14 ימים • כולל לילה במרכז לונדון וביקור בבאת’, העיר המפורסמת במרחצאות הרומיים הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

14 ימים

12 לילות

11 לילות שיט

קהל רחב פרימיום
קוד טיול KCCB

מול חופי מרוקו, במימי באוקיינוס האטלנטי, ניצבת לה קבוצה של שבעה איים מיושבים ומרהיבים ביופיים יחד עם מספר איונים, המיושבים בחלקם ומהווים קהילה אוטונומית המשתייכת לספרד. אלו ידועים בתור האיים הקנריים. הפלגה באיים אלו מספקת הרמוניה מופלאה של שמורות טבע סביב לועות אדירות של סלעים געשיים והרי געש שאינם פעילים, היוצרים מבחר בלתי נגמר של תצורות כיד הדמיון, כפרי דייגים מרהיבים בשלל צבעים הנראים כאילו תלויים על גבי צוקים הגולשים לאוקיינוס, ''נופי ירח'' יבשים וכן חופים המלאים בחול בצבע שחור. כל אלו יחדיו הם חלק בלתי נפרד מהחווייה הקנרית. יתר על כן, ניתן למצוא באיים אלו תושבים מקומיים חמים ואדיבים, מזג אוויר סובטרופי נוח המאפשר לבקר בהם לאורך כל השנה, יחד עם מסיבות צבעוניות בחגים השונים, שהופכים יחד את ההפלגה באיים אלו להרפתקה מדהימה וחד פעמית.

האי מדירה מציג התמזגות מיוחדת של אקלים נוח יחד עם נוף וטבע במיטבם. זהו מחוז אוטונומי של פורטוגל הממוקם בצפון האוקיינוס האטלנטי, אי געשי אשר ההתפרצות האחרונה שהתרחשה בו הייתה לפני ארבע מאות שנים. הנוף המקומי משלב בין סלעים אדירים הנשפכים לים, מפרצים קסומים, הרים פראיים, עמקים, שטחים חקלאיים מהודרים ופירות טרופיים. באי ניתן למצוא גם שמורת טבע גדולה במיוחד עם גאיות והרים תמירים, אדמה פורייה, גנים מטופחים וכמובן גפנים, המהווים את המקור ליינות מדירה שהינם מהידועים בעולם.

ליסבון, בירתה של פורטוגל, מתקדמת עקב בצד אגודל כאחת הערים התוססות באירופה. נהר הטז'ו חוצה אותה, בעוד היא בנוייה על 7 גבעות ומחולקת לרבעים – באירו אלטו – מוקד חיי הלילה, בלם האקסקלוסיבי, אלאפמה ההיסטורי והצבעוני ובאשייה המהודר. בכל גבעה ניצבת נקודת תצפית המאפשרת להשקיף על כל העיר מזווית שונה וייחודית.

יתרונות חשובים וייחודיים למטיילי Cruise Tour:

• תכנית גדושה ללא סיורי בחירה
• ניצול זמן מקסימלי של סיורי החוף בכל הנמלים בהם עוגנת האונייה
• לינה במלון בלב לונדון ברמת ארבעה כוכבים ע''ב ארוחת בוקר + טיול בעיר 
• דמי סבלות במלון כלולים במחיר
• ביום העלייה לאונייה - סיור בעיר וינצ'סטר, שנחשבה בעבר לבירתה של אנגליה 
• מסלול שייט מיוחד הכולל עגינה בפורטו וליסבון 
• סיור ייחודי בבאת' - עיר המרחצאות הרומיים
• ביום האחרון לפני הטיסה חזרה לישראל - יום טיול מלא בלונדון
• הרצאות ומפגשים קבוצתיים המועברים על ידי מדריך הטיול במהלך השייט
• שירות מוקדם הכולל הכנת צ'ק אין לאונייה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב – לונדון – סיור בעיר וינצ’סטר – סאות’המפטון – עלייה לאוניה

נמריא בטיסה אל לונדון. עם הנחיתה ניסע לכיוון נמל סאות’המפטון, כאשר בדרך אליו נערוך ביקור בעיר הבירה לשעבר של אנגליה – וינצ’סטר. היווסדה של העיר הממוקמת במחוז המפשייר, החל עוד בעידן הרומי, ובה זורם נהר האיצ’ן (River Itchen). וינצ’סטר מוכרת גם בזכות הקתדראלה המקומית, הנחשבת לאחת המדהימות בכל בריטניה, אשר בין קירותיה אצורים סיפורים מסמרי שיער. משם נתקדם אל עבר סאות’המפטון (Southhampton) שם נעלה על אוניית התענוגות אשר על סיפונה נבלה במהלך הטיול. הערב נזכה ליהנות מסעודה חגיגית, בילוי בקזינו והופעות בידור. לינה באונייה.

ימים 2+3 שייט לכיוון פורטוגל – מפגש קבוצתי והרצאה

אנו עומדים בפני יומיים של הפלגה והנאה משירותי האונייה. במהלך היומיים הללו נתקבץ יחדיו להרצאה שתועבר על ידי מדריך הטיול ומפגש קבוצתי. לינה באונייה.

יום 4 פונצ’אל – מדירה (פורטוגל) (Funchal – Madeira)

האי מדירה מציג התמזגות מיוחדת של אקלים נוח עם נוף וטבע עוצרי נשימה. זהו מחוז עצמאי של פורטוגל השוכן בצפון האוקיינוס האטלנטי ובמרחק של חמש מאות קילומטרים מערבית לחופי אפריקה. זהו למעשה אי געשי אשר ההתפרצות האחרונה בו התרחשה לפני ארבע מאות שנה. הנוף במדירה משלב בין עמקים עצומים, סלעים אדירים הנשפכים לים, חולות ומפרצים מדהימים, הרים פראיים, שטחים חקלאים מהודרים כמו במעבדה יחד עם פירות טרופיים. עוד ניתן למצוא בו צמחייה עשירה וירוקה, לרבות שיחי בוגנוויליה ופרחי סחלב. על האי משתרעת שמורת טבע רחבת היקף עם גאיות עמוקות והרים תמירים, אדמה עשירה, גנים מטופחים וכמובן גפנים, שהם הבסיס ליינות מדירה המוכרים בכל העולם. נסייר בפונצ’אל הבירה, הממוקמת בקצהו של מפרץ מרהיב ביופיו. מדירה בנויה במעלה המפרץ בצורת מדרגות-מדרגות, מתהדרת בבתים הצבועים בגוונים לבנים יחד עם רעפים אדומים וסביבם גנים מהודרים, מלאי פרחים יפהפיים. נצפה בשוק הירקות והדגים, רחוב אלפנדגה החינני ועוד ככל שהזמן יאפשר לנו. לינה באונייה.

יום 5 עגינה בטנריף (ספרד) – סיור בשמורת אל טיידה

היום נרד לטייל באי טנריף (טנריפה בספרדית – Tenerife). זהו האי הגדול והמאוכלס ביותר מבין קבוצת האיים הקנריים. ילידיו המקוריים של האי, כמו יתר האיים הקנריים, היו הגואנצ’ים. אלו עסקו בלקט, דייג, גידול צאן וחקלאות. האי טנריף היה נתון תחת שליטתה של ספרד מאז כבשה אותו במהלך המאה החמש-עשרה. מזג האוויר בטנריף נוח לאורך כל ימות השנה, כאשר התיירות מהווה את הנדבך הכלכלי הבולט בה, כשלאחריה החקלאות. חלקו הצפוני של האי עשיר בצמחייה ובגוונים ירוקים, בעוד החופים בדרום יבשים ושטופי שמש. נעלה לטיול בשמורת הר הגעש הגבוה ביותר בהרי ספרד (3718 מטרים) אשר מכוסה לאורך מרבית עונות השנה בכיפת שלג. נעצור לטובת תצפית מדהימה משולבת עם נופים געשיים מופלאים. נתהה על קנקנה תופעת היווצרות המכתש הענק, הצמחייה הייחודית לאזור וסוגי הלבה. כמו כן נסייר בין יערות האורן הקנרי המעוררים רושם רב. לינה באונייה.

יום 6 עגינה בלאס פאלמס (גראן קאנאריה) - סיור באי

בבוקר זה תעגון האונייה בלאס פאלמס דה גראן קאנאריה, עיר הבירה של האי גראן קאנאריה, המהווה בה בעת גם את אחד הנמלים המרכזייים בה. במקום זה ככל הנראה עגן כריסטופר קולומבוס במהלך מסעותיו לאמריקה. נסייר ברובע הישן הנחשב ללב ההיסטורי של העיר, נשוטט בכיכר סנטה ונתפעל מהקתדרלה, הסמטאות הקסומות ובית העירייה. נערוך ביקור בקאסה קולון שכיום משמש כמוזיאון וכן נסייר במדרחוב טריאנה, בטיילת המשתרעת לאורך הים וכן בנמל האור. לינה באונייה.

יום 7 שייט לכיוון ליסבון – מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום של הפלגה והנאה משירותי האונייה. במהלך היום נתקבץ יחדיו להרצאה שתועבר על ידי מדריך הטיול ומפגש קבוצתי. לינה באונייה.

יום 8 ליסבון (פורטוגל)

נעגון בעיר הבירה של פורטוגל, ליסבון, אשר בעבר הייתה לאימפריה ימית ומתוכה יצאו ספנים אמיצים ומגלי עולם מתוך מטרה לחשוף את העולם המודרני. ליסבון היא עיר תוססת השוכנת לצידו של שפך נהר הטז’ו לאוקיינוס. המרכז העתיק של העיר בנוי על שבע גבעות תלולות, נתון שהוביל לכך שחלק מהרחובות בליסבון מאפשרים תנועה אך ורק עבור הולכי רגל. בחלקה המערבי של ליסבון ניצב הפארק העירוני הגדול בעולם, פארק מונסאנטו. ראוי לציין גם כי בעיר שני גשרים הניצבים מעל נהר הטז’ו ומקשרים בין חלקיה השונים: גשר ואסקו דה גאמה הארוך ביותר מבין כל הגשרים ביבשת (17.2 ק”מ) וגשר 25 דה אבריל שנבנה ב-1966. נסייר ברובעים ההיסטוריים והחדשים, נצפה במגדל בלם המפואר וכן במנזר ז’ירונימו שם טמון וסקו דה גאמה. נערוך ביקור גם באנדרטה לזכרם של מגלי עולם וכן נתפעל מהארמונות והכיכרות המרשימים ועוד ככל שהזמן יאפשר לנו. לינה באונייה.

יום 9 פורטו

הבוקר תעגון האונייה בפורטו המוכרת בכל העולם בזכות היין המצוין המיוצר בה. היום יוקדש לטובת טיול בין הרובעים המרכיבים את העיר – נחזה בשוק המקורה, בתחנת הרכבת המוכרת וכן בקתדרלה ממנה נחזית תצפית מרהיבה על העיר. לינה באונייה.

יום 10 ויגו (ספרד)

האונייה תעגון בעיר הנמל ויגו אשר במחוזותיה פועל הנמל הגדול ביותר באירופה ובספרד כולה. לאורך ההיסטוריה, שימשה ויגו כמטרה עבור אוניות סחר ושודדי ים, בעוד כיום היא מציגה לראווה את אזור התעשייה הכי גדול בגליסיה, בו ניתן למצוא בעיקר מפעלים למספנות ומכוניות. בעיר נמצא גם המפעל של פיג’ו-סיטרואן, וכן משרדיה של חברת הדייג הגדולה בעולם. העיר ממוקמת על גדותיו הדרומיים של שפך הוויגו וסביבה יערות אורנים ופארקים. נצא לסיור אשר במהלכו נזכה להכיר מקרוב את העיר המודרנית, את רובע הדייגים המפורסם ברבס וכן את הטיילת המהודרת. לינה באונייה.

יום 11 שיט לכיוון לונדון - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום של הפלגה והנאה משירותי האונייה. במהלך היום נתקבץ יחדיו להרצאה שתועבר על ידי מדריך הטיול ומפגש קבוצתי. לינה באונייה.

יום 12 סאות'המפטון - באת' - לונדון

נעזוב את האונייה ונתקדם לכיוון באת’, המוכרת בזכות המרחצאות הרומיים הפועלים בתחומה. האגדה מספרת כי היה זה המלך בלאדאד האגדי (המאה השמינית) שחלה במחלת הצרעת וחשף את המעיינות החמים המופלאים שבעיר. באת’ מהווה מופת ודוגמה לארכיטקטורה הג’ורג’יאנית ובה ממוקם הכנסייה, אחד מהמבנים הגותיים הכבירים באנגליה כולה. נצפה בסירקוס – הכיכר העגולה שסביבה בתי אבן עשויים גיר, הרויאל קראסט – חצי הסהר הכולל בתים אקסקלוסיביים המשקיפים על פארק ויטוריה. בנוסף, נשוטט על גשר פולטני המיוחד, אשר בנוי על נהר האבון, ומשני צידיו ישנן חנויות. נתהלך ברובע הישן של באת’, ומשם נתקדם לבית המלון לטובת התארגנות ומנוחה. לינה בלונדון.

יום 13 סיור נוסף בלונדון – תל אביב

היום נטייל בעיר המופלאה לונדון באזור ”הסיטי” – הלב הכלכלי והמסחרי של העיר, שם נחזה ב-TOWER, הלא היא המצודה והגשר הישנים המוכרים של לונדון, המצויים על גדות נהר התמזה. משם נתקדם אל עבר סיור מקיף ברחבי העיר, במהלכו נחזה בכנסיית ווסטמינסטר, בנייני הפרלמנט, גלגל הענק ה-London Eye ומגדל השעון של הביג-בן. נתקדם בהמשך לכיוון כיכר טרפלגר וארמון בקינגהם, כשעוד יישאר לנו גם זמן לטובת שופינג. בסמוך לשעות הערב ניסע לכיוון נמל התעופה הסמוך ללונדון, משם נמריא חזרה לתל אביב.

יום 14 הגעה לתל אביב

ננחת בתל אביב במהלך שעות הבוקר המוקדמות.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב לונדון 5:20 שעות
לונדון תל אביב 4:45 שעות

האיים הקנריים

מדירה

ליסבון

מטיילים ממליצים

"זוהי הפעם הראשונה שלי בטיול שייט ואני חייבת להגיד שנהניתי מאוד. גם מהקבוצה, גם מאוניה וגם מהמראות בערים השונות אבל בעיקר מן המדריך"
רחל מרבך

"תודה על ההדרכה הנפלאה, תודה על ההסברים המעמיקים והמעניינים, תודה על סבלנותכם עד אין קץ, תודה על טיול מהנה ומיוחד!"
ד"ר פנינה סלע

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KCCB01 אוקטובר 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי מקטגוריה 09 בקומות 9,10,11.

 • ניתן לשדרג לחדר עם חלון מקטגוריה 07 בקומות 7,8 בתוספת 638$ לאדם בחדר זוגי או 1182$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה 2A בקומות 7 בתוספת 1220$ לאדם בחדר זוגי או 2405$ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - לונדון - תל אביב.
 • לינה במרכז לונדון בבית מלון מדרגת 4 כוכבים על בסיס ארוחת בוקר
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise tour"
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה, בה נדרש לשלם 165$ לאדם).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • שימו לב: לאחר ההרשמה לטיול, אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) , המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. ניתן ואף מומלץ להזמין ביטוח זה מיד עם הרשמתכם לטיול ובכך להגן על כספכם, גם אם הרשמתכם נעשית חודשים רבים לפני צאת הטיול. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמת ובאיזה תאריך.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

דמי ביטול

אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת), המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט באונייה Celebrity Silhouette
 • סיור בלונדון
 • סיור בעיר וינצ'סטר, עיר הבירה לשעבר של אנגליה
 • רובע הדייגים המפורסם ברבס בויגו
 • מגדל בלם המרשים ומנזר ז'ירונימו בליסבון
 • בית העירייה, הקתדרלה ומוזיאון קאסה קולון בלאס פאלמס דה גראן קאנאריה
 • סיור בשמורת אל טיידה בטנריף, הר הגעש הגבוה בהרי ספרד
 • רחוב אלפנדגה הציורי בפונצ'אל
 • ביקור בבאת’, העיר המפורסמת במרחצאות הרומיים

על האוניה

Celebrity Silhouette

אוניית הקרוז Celebrity Silhouette מסדרת ה-Solstice Class, הושקה בשנת 2011, במשקל של 122,000 טונות, ובאורך של 315 מטרים, ההופכים את ההפלגה לשלווה ושקטה מאי פעם. עיצובה החדשני זיכה אותה בפרסים רבים, עיצוב בנייתה המיוחד מתבטא בכך שחדרי האוניה גדולים ומרווחים יותר ממתחרותיה ולמעלה מ-85% מהם מצוידים אף במרפסת...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ויגו ליסבון טנריף מדירה
אוקטובר 19° 23° 25° 23°

 

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

שייט מאורגן לאיים הקנריים, פורטוגל ואנגליה   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

14 ימים • כולל לילה במרכז לונדון וביקור בבאת’, העיר המפורסמת במרחצאות הרומיים
לוגו של וואטסאפ