טיול מאורגן למדגסקר, סיישל, מאוריציוס וראוניון

17 ימים • קרוז מאורגן אל איי האוקיינוס ההודי הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

17 ימים

14 לילות

קוד הטיול: KCI

במהלך 3 השנים האחרונות הוצאנו מחזורים רבים של הטיול שזכה לאהדה ולשבחים רבים בקרב מטיילנו. כיום, תכנית טיול מאורגן למדגסקר, סיישל ומאורציוס הינה הנוחה והמיטבית ביותר בכל אחד מן היעדים, לאור ניסיוננו. אנו מבטיחים רמת שירותים גבוהה מצד נותני השירותים המקומיים, מדריכים בקיאים ומנוסים בכל האיים ומיצוי אופטימאלי של תכנית הטיול מדי יום.

כדאי לבדוק ולהשוות לפני שמזמינים

מעוניינים להזמין קרוז מאורגן? נמליץ לכם בחום לבדוק היטב את הצעתנו לעומת מה שמציעות חברות אחרות. במידה ותבדקו, תוכלו לראות כמה ממצה ועשירה תוכנית הטיול שלנו. התוכנית מתבססת על מומחיות ושנים רבות של ניסיון ומכילה: טיסות סדירות (בשונה מטיסות שכר ו-Low Cost שבהן יש צורך לשלם על אוכל ולפעמים גם על מזוודות), מיצוי זמן מלא בסיורי החוף וכניסות לאתרים ששווין מאות דולרים (בוודאי לא תרצו שיחסכו מכם ביקורים באתרים שאסור לפספס אם כבר השקעתם לא מעט ויצאתם לטיול חלומי). בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו את המדריכים הכי מקצועיים בארץ, שירתקו אתכם בהרצאות מעשירות וכן מפגשים חברתיים שתוכלו לחוות במהלך ההפלגה. כמו כן, הננו החברה היחידה בארץ אשר בסוף הטיול מספקת לכם הסעה מנתב''ג עד לביתכם (בכל רחבי הארץ). אנו מתחייבים לאיכות ושירות בלי פשרות! תוכלו להרגיש זאת כבר כשתירשמו לטיול וכאשר תקחו חלק במפגש הקבוצה שיתרחש לפני היציאה לטיול, בו תקבלו את כל המידע הדרוש. אנו מקפידים מעל הכל שהאמינות והשקיפות יהיו חרוטות על דגלנו, בלי להסתיר אף פרט מכם. בשונה מלא מעט חברות שבוחרות להסתיר מכם פרטים לגבי מיקום וטיב חדרכם באוניה (לדוגמא: חדר עם נוף מוסתר וכן הלאה), תדעו הכל אצלנו כבר בהתחלה.

לצפייה בסרטון של מטיילנו בקרוז מאורגן אל איי האוקיינוס ההודי לחצו כאן

במערב האוקיינוס ההודי, מזרחית ליבשת אפריקה, שוכנים ארבעה איים מרתקים שבהם שלל תופעות טבע ייחודיות: מדגסקר, מאוריציוס, סיישל וראוניון.

במדגסקר, האי הרביעי בגודלו בעולם, התפתחו תנאי חיים ייחודיים ונוצר עולם אקולוגי עשיר ומגוון. שני שליש ממיני הזיקיות בעולם, למשל, נמצאים רק שם כמו גם חיות ייחודיות בהם הלמורים (קופים קרובי אדם). בשמורות הטבע גדלים עצי הבאובב מהגדולים בעולם ופורחים פרחי ה"ילנג ילנג" המרהיבים, שהמקומיים מכינים מהם בושם נפלא.

מזרחית למדגסקר נמצא האי מאוריציוס. הוא התגלה לפני 600 שנה על ידי הפורטוגזים וכיום חיים בו כ-1.3 מיליון אנשים, תערובת אנושית מרתקת של הודים, סינים, אפריקאים, מוסלמים, הינדים ובודהיסטים. ערב רב של פנים, אמונות, מנהגים ומטבחים. בנוסף לנוף האנושי המעניין האי מציע טבע נהדר, מגוון בעלי חיים וחופים קסומים.

ראוניון, שממוקם מזרחית למדגסקר ודרומית מערבית למאוריציוס, הוא אי וולקני שבו הרי געש מהפעילים ביותר בעולם. חלק מפסגותיו מגיעות ליותר מ-3,000 מטרים ויוצרות נוף דרמטי ומרהיב. במאה-18 התיישבו בראוניון צרפתים שגידלו קפה וקנה סוכר, ובזכותם עד היום ניתן ליהנות באי מקרואסון מצוין.

סיישל הוא שם כולל לשרשרת של 155 איים, חלקם מהעתיקים בעולם, מורשת נצחית לראשית ימי כדור הארץ. לתיירים המגיעים אליהם מצפה חוויה בלתי נשכחת בדמות חולות לבנים, מים צלולים, עולם תת ימי עשיר, יערות גשם, צבי ענק, עצי 'קוקו דל מאר' הייחודיים וציפורים נדירות. למרות הפיתוח התיירותי, איי סיישל שומרים על קסם של פעם. בלי בניה לגובה, כבישים מהירים או דוכני מזכרות; מה שמבטיח שאותו מחזה מרהיב של יערות גשם טרופיים העוטפים את צוקי הגרניט הקדמונים וצובעים את הנוף באלפי גוונים של ירוק, והחופים המנוקדים במאות דקלי 'קוקו דל מאר' – לנצח יישאר צרוב בזיכרון. 

אנו ממליצים לבדוק את הטיול המאורגן שלנו בהשוואה לטיולים דומים.
בתכנית שלנו יש יתרונות רבים ובלעדיים ששווים הכספי הוא רב:

• תוכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה 
• כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט כולל חבילת מים מינראליים (13 בקבוקים אותם ניתן לקבל בכל מקום באונייה, כולל במסעדת ההגשה)
• טיסה בנתיב הקצר ביותר
• אשרת כניסה למדגסקר
• 3 ימי טיול במדגסקר (ימים 9+10+12)
• יומיים טיול בראוניון (ימים 13+14)
• שלושה ימי טיול באיי סיישל (ימים 5+6+7)
• יומיים טיול במאוריציוס (ימים 15+16)
• ארוחת צהריים מקומית בסגנון בופה בסיישל
• בקבוק מים לכל נוסע בסיורי החוף
• פריסת פירות טרופיים בשמורת הצינגי האדום
• פריסת פירות טרופיים בנוסיביי
• פריסת פירות טרופיים בסיישל
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - מאוריציוס

נטוס דרך אירופה אל האי מאוריציוס. הסופר מארק טווין אמר עליו: “זהו המקום שנוצר בצלם גן עדן”. את הלילה הזה נבלה בטיסה.

יום 2 הגעה למאוריציוס - תחילת הקרוז

ננחת במאוריציוס בצהרי היום וניסע היישר לנמל העגינה, שם תקבל את פנינו אוניית התענוגות Costa Victoria שעליה נבלה במהלך השבועיים הקרובים. בערב נהנה מארוחה חגיגית, ממופעי הבידור ומהקזינו. לינה באוניה.

ימים 3+4 שייט, מפגשים קבוצתיים והרצאה

יומיים של הפלגה רציפה לפנינו, במהלכם נהנה ממגוון השירותים שיש לאוניה להציע לנו, כמו גם נתכנס למפגשים קבוצתיים או להרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 5 סיישל - האי מאהה והשמורה הימית סנט אן

היום נעגון במאהה, האי הגדול בקבוצת איי סיישל. את הדרך לשמורת סנט אן נעשה בסירת זכוכית שתאפשר לנו ליהנות מהעולם התת ימי העשיר של סיישל. במהלך השייט נאכיל את הדגים השונים וכל המעוניין יוכל לשחות או לצלול עם שנורקל. בהמשך היום נבקר באחד האיים שבתחום השמורה, שם אף נתכבד בפירות טרופיים מקומיים. נשוט לעיר הבירה ויקטוריה וניסע לעבר תצפית נפלאה מהר Amisere. נראה את העצים שנטעו במקום ילדי העבדים שהוחזקו במיסיון. לינה באוניה.

יום 6 סיישל - האיים פרלין ולה-דיג

היום נשוט לפרלין, השני בגודלו מבין איי סיישל. נטייל בין יערות הגשם ונבקר ביער הקוקו דה-מאר (“קוקוס הים”), שמורת הטבע הייחודית שהוגדרה כאתר מורשת עולמי. נמשיך בשייט לאי לה-דיג, מהיפים בארכיפלג, ונבקר במפעל שבו מכינים שמן קוקוס בעזרת שוורים הסוחבים אבני ריחיים. נקנח בסיור מקסים בחוף סלעי הגרניט העצומים שמפוסלים בסגנון הנרי מור. לינה באוניה.

יום 7 סיישל - חוות התבלינים - ויקטוריה

את היום נקדיש לביקור בעיר הבירה ויקטוריה: נבקר במרכז העיר ונראה את השעון המפורסם בעיר – העתק מוקטן של ה ‘ביג בן’ הלונדוני. בהמשך נבקר בשוק המקומי ונוכל להתרשם מפירות וירקות המקום. נעבור דרך הקתדרלה של העיר ובהמשך היום – נבקר בחוות תבלינים שם נלמד על הצמחים המיוחדים לאיי סיישל וביניהם וניל, קקאו, אגוז מוסקט ועוד. בהמשך היום ניסע למרכז האי ול Venn Town שם הוקם בית ספר מיסיונרי ואכסניה לילדי העבדים המשוחררים שלא יכלו לחזור לבתיהם המקוריים… נצפה על הנוף שנשקף מהמקום, ונראה את המרפסת שם ישבה המלכה אליזבת, דהיום, לשתות תה. משם נרד מהנקודה הגבוהה ביותר באי לנמל ולאוניה.
לינה באוניה.

יום 8 יום שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יהיה זה יום נוסף של הפלגה והנאה משירותי האנייה. במסגרת היום נחבור יחד למפגש של הקבוצה או להרצאה של מדריך הטיול.  לינה באוניה.

יום 9 מדגסקר - האי נוסי ביי - שייט אל האיים נוסי קומבה ונוסי טאנקילי - עיר המחוז הל ויל

היום נעגון במדגסקר, באי נוסי ביי היפהפה, שבו חופים זהובים לצד צמחייה סבוכה ומטעי קפה, קקאו, קוקוס, קני סוכר ווניל. משם נצא לשייט בין האיים נוסי קומבה (המכונה גם “אי הלמורים”) ונוסי טאנקילי. נערוך ביקור ביער הלמורים, שם נוכל לפגוש מקרוב את הקופים החמודים וגם את התושבים המקומיים, אשר מתפרנסים מעבודות יד, כמו: גילוף העץ, עשיית בדים, רקיחת בשמים ועוד. נמשיך בשייט ל”אי האדמה הקטנה” נוסי טניקלי, השופע בשוניות אלמוגים. כאן נוכל לשחות או לצלול בעזרת שנורקל וליהנות מהעולם התת ימי המפואר. נסיים את היום המיוחד הזה בביקור בעיר הראשית הל ויל, שבה שווקים ססגוניים לרוב. לינה באוניה.

יום 10 מדגסקר - שמורת הצינגי האדום Red Tsingy

היום תעגון האנייה בקצהו הצפוני של האי מדגסקר, בעיר דייגו סוארז השוכנת במפרץ טבעי ומסביבה הרים. במרכז יום זה עומד הביקור שלנו ב”צינגי האדום”, שמורת הטבע הגדולה במדגסקר שהוכרזה כאתר מורשת עולמי של אונסק”ו.  כאן נראה תצורות נוף ייחודיות מאבני גיר צבעוניות שפיסל הטבע במשך מאות אלפי שנים, בתהליכים גיאולוגים מורכבים. לאחר סיור רגלי באתר ניסע לנקודות תצפית שמהן נוכל לראות את היופי הייחודי של המקום הזה. (סיור זה מותנה במזג אויר הולם). לינה באוניה.

יום 11 יום שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו עוד יום של הפלגה והנאה משירותי האנייה. במסגרת היום נחבור יחד למפגש של הקבוצה או להרצאה של מדריך הטיול.  לינה באוניה.

יום 12 מדגסקר - טאמאטאבה - מוזיאון השמורה הזיאולוגית - שמורת איבולואינה

היום נעגון בטאמאטאבה, העיר השנייה בגודלה במדגסקר. הנמל הגדול במדגסקר נמצא כאן ורוב המסחר של האי עובר דרכו. בשנת 1972 נהרסה העיר בסופת הוריקן ונבנתה מחדש, וכיום היא אחת מערי הנופש המרכזיות באי. נבקר במוזיאון השמורה הזואולוגית בפארק איבולואינה היפה ובצהרי היום נחזור לאנייה לצורך המשך השייט בדרך אל ראוניון. לינה באוניה.

יום 13 בוקר של שייט - בצהריים הגעה לראוניון - טיול בעמק הרוחות

הבוקר נהנה משירותי האנייה ולקראת צהריים נגיע לאי ראוניון השייך לצרפת. ניסע ונחלוף על פני עיר הבירה סנט דניז ונמשיך דרך נופי האי בעל אלפי גווני הירוק לעבר אזור המפלים המרהיבים בעמק הנסתר סלאזי, שם המפלים נופלים לכל עבר. נגיע ל הלבורג שם נשוטט בעיירה ונוכל ליהנות ממזכרות, בתי הקפה ברחוב הראשי או טיול לאורך הרחוב. לינה באוניה.

יום 14 הר הגעש "פסגת הכבשן" - סן דניז

מוקדם בבוקר בטרם יעטו העננים את האזור , נצא אל הר הגעש הפעיל אשר התפרץ לאחרונה ביולי 2017- פיטון דה לה פורניס Point de la fournaise = פסגת הכבשן, בדרך נערוך מספר תצפיות על פני השטח שיצרו ההתפרצויות השונות במשך השנים וכן נהנה מנופים ייחודיים למקום, כולל עמק ‘פני הירח’. כמו כן, נבקר במוזיאון האינטראקטיבי המעניין שסוקר את התהוות האי ראוניון והרי הגעש שבו. נחזור לאנייה ואם יוותר זמן – נוכל לעבור דרך עיר הבירה סן דניז. לינה באוניה.

יום 15 חזרה למאוריציוס - שמורת קניון הנהר השחור, מפלי שאמרל Chamarel

אנייתנו תעגון הבוקר בפורט לואיס אשר במאוריציוס, ונצא לבקר בבית הקברות היהודי שדרכו נגלה את סיפור גירושם של המעפילים שהוגלו על ידי הבריטים לאי ב-1940. אחר כך נהנה מפלאי הטבע שמציע לנו מאוריציוס: קניון הנהר השחור, מפלי ‘שאמרל’ המרשימים, אתר החולות הצבעוניים שנוצר בעקבות פעילות געשית וגם חוף הים היפהפה ‘לה מורן’ איתו נקנח. לינה באוניה.

יום 16 מאוריציוס - פורט לואיס - הגנים הבוטניים - מוזיאון הפני הכחול - טיסה לתל אביב

נעזוב את האנייה בתום ארוחת הבוקר לצורך יום סיור אחרון באי מאוריציוס. נערוך תצפית על הנמל ועל העיר כולה מהמצודה ולאחר מכן נבקר בכפר פמפלמוס בגנים הבונטיים בהם נחזה בצמחים טרופיים נדירים ובבריכות של שושנות מים עצומות. בנוסף, נבקר במוזיאון הפני הכחול שבו מוצגים בולי הדואר הישנים שתרמו לפרסומו של האי. לסיום נהנה ממבט מקרוב על אחד החופים הידועים של מאוריציוס “הבלו ביי” ונמשיך בנסיעה לשדה התעופה של מאוריציוס, ממנו נמריא חזרה ארצה דרך יעד באירופה.

יום 17 הגעה לתל אביב

זה הרגע בו מסתיים לו טיול מרתק ובלתי נשכח. בעודנו עשירים בחוויות ננחת בנתב”ג בשעת בוקר.

דגשים מיוחדים

 • שיט באוניה Costa Victoria של חברת Costa
 • שייט אל הפארק הלאומי הימי של שמורת סנט אן בסיישל
 • תצפית מרהיבה מהר Amisere בסיישל
 • ביקור ביער קוקוס הים הייחודי לסיישל
 • סיור מקסים בחוף הסלעים המיוחד המפוסל בסגנון הנרי מור בסיישל
 • ביקור בחוות התבלינים בסיישל
 • שייט בין האיים נוסי קומבה ונוסי טאנקילי במדגסקר
 • ביקור ביער הלמורים באי נוסי קומבה הנמצא במדגסקר
 • שייט לאי האדמה הקטנה העשיר בשוניות אלמוגים, נוסי טאנקילי שבמדגסקר
 • שמורת הצינגי האדום Red Tsingy במדגסקר
 • ביקור במוזיאון השמורה הזואולוגית Ivoloina בעיר השנייה בגודלה במדגסקר – טאמאטאבה
 • המפלים המרהיבים בעמק הנסתר סלאזי בראוניון
 • ביקור בהר הגעש "פסגת הכבשן" בראוניון
 • ביקור בקניון הנהר השחור, מפלי שאמרל ובאתר החולות הצבעוניים במאוריציוס
 • ביקור בגנים הבוטנים בכפר Pamplemousses שבמאוריציוס
 • ביקור בבית הקברות היהודי במאוריציוס

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד באירופה 2 שעות
יעד באירופה מאוריציוס 9:30 שעות
מאוריציוס יעד באירופה 9:30 שעות
יעד באירופה תל אביב 2 שעות

צרו עימנו קשר

מטיילנו בקרוז מאורגן לאיי האוקיינוס ההודי

מאוריציוס

מדגסקר

ראוניון

סיישל

מטיילים ממליצים

"לעונג ולכבוד עבורי בשמי, דן סופר ובשם רעייתי איטה להודות לך ובאמצעותך לכל העוסקים במלאכה בחברת "קרוז תור" עבור הארגון והביצוע המושלמים של הטיול שבנדון. מסלול הטיול ששילב קרוז איכותי ומפנק עם הרבה סיורי שטח גאוגרפיים באיים מדהימים ביופיים היה מאוד מאוד מהנה ומעניין ובוודאי הרבה בזכות הביצוע בשטח שהיה מעולה וללא כל דופי! חלק גדול מההצלחה יש לזקוף לזכות אנשי "קרוז תור" אשר מצטיינים בכך שהם לא רק מאוד מקצועיים אלא גם ובעיקר אדיבים וחברתיים. נציין במיוחד את הטיפול המסור של גברת גיטל אליס בכל הליכי הרישום וההתארגנות לקראת הטיול. גיטל היא ללא ספק אשת מקצוע מעולה ואדם מקסים! אי אפשר בלי להודות באהבה למדריך מר איתי הורביץ אשר הצליח באופן נדיר לשלב באדם אחד גם ידע רב, מקצועיות ללא דופי וכושר מנהיגות יחד עם לב חם, רגיש ואוהב שנותן לנוסעי הקבוצה הרגשה של משפחה שהוא מארח בארצות היעד אותן הוא מאוד אוהב ומכבד. אנחנו נשמח להמליץ לחברינו וקרובינו על חברת "Cruise Tour" ועל הטיול הנ"ל שהוא באמת מסע מענג ומושלם באזורים אקזוטיים ומיוחדים"
דן סופר

"מזג האוויר נפלא וגם הנופים, זה היה פשוט טיול נפלא, מקווה להתראות בטיול הבא"
מירי גלעם

"מה שתרם להצלחת הטיול היה רמת ואיכות המטיילים, הרצאות המדריכים והיעדים האקזוטיים"
נילי דורם

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
KCI05 04/01/2019 20/01/2019 €4269 €1795

מקומות אחרונים

26/12/2018 >> הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 4,5,6,7,8,9,10,12.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EC בקומות 4-7 בתוספת €328 לאדם בחדר זוגי או €700 לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BC בקומה 9 בתוספת €850 לאדם בחדר זוגי או €1,562 לאדם בחדר ליחיד.

KCI06 18/01/2019 03/02/2019 €4269 €1795

מלא

07/01/2019 >> הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 4,5,6,7,8,9,10,12.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EC בקומות 4-7 בתוספת €328 לאדם בחדר זוגי או €700 לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BC בקומה 9 בתוספת €850 לאדם בחדר זוגי או €1,562 לאדם בחדר ליחיד.

KCI07 01/02/2019 17/02/2019 €4269 €1795

מקומות אחרונים

16/01/2019 >> הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 4,5,6,7,8,9,10,12.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EC בקומות 4-7 בתוספת €328 לאדם בחדר זוגי או €700 לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BC בקומה 9 בתוספת €1,191 לאדם בחדר זוגי או €1,562 לאדם בחדר ליחיד.

KCI08 15/02/2019 03/03/2019 €4269 €1795

מקומות אחרונים

טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 4,5,6,7,8,9,10,12.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EC בקומות 4-7 בתוספת €328 לאדם בחדר זוגי או €700 לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BC בקומה 9 בתוספת €850 לאדם בחדר זוגי או €1,562 לאדם בחדר ליחיד.

KCI09 01/03/2019 17/03/2019 €4269 €1795

מקומות אחרונים

טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 4,5,6,7,8,9,10,12.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EC בקומות 4-7 בתוספת €328 לאדם בחדר זוגי או €700 לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BC בקומה 9 בתוספת €850 לאדם בחדר זוגי או €1,562 לאדם בחדר ליחיד.

KCI01 אוקטובר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
KCI02 נובמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
KCI03 נובמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
KCI04 דצמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב: תל אביב - יעד באירופה - מאוריציוס - יעד באירופה - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט כולל חבילת מים מינראליים (13 בקבוקים אותם ניתן לקבל בכל מקום באונייה, כולל במסעדת ההגשה) (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • אשרת כניסה למדגסקר.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה, בה נדרש לשלם €10 לאדם ליום).
 • ארוחת צהריים מקומית בסגנון בופה בסיישל.
 • בקבוק מים לכל נוסע בסיורי החוף.
 • פריסת פירות טרופיים בשמורת הצינגי האדום.
 • פריסת פירות טרופיים בנוסיביי.
 • פריסת פירות טרופיים בסיישל.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ.

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-8824906 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • שימו לב: לקראת טיול זה ייתכן שתצטרכו לבצע חיסונים. חברת “Cruise Tour” הינה חברת תיירות ואין לה שום סמכות לתת הנחיות או המלצות בעניינים בריאותיים. לכן, מחובתכם האישית לפנות למרפאות המטיילים של משרד הבריאות על מנת להיוועץ בנושא זה.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב
 • פחות מ- 120 ימים לפני היציאה ועד 90 ימים לפני היציאה 20% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

על האוניה

Costa Victoria

האוניה Costa Victoria של חברת השייט Costa Cruises הנה אוניה אלגנטית שמעוצבת בסגנון מודרני. במהלך השייט תוכלו ליהנות ממסעדות, ברים, בריכות שחיה, מועדונים, מרכז ספא ומרכז ספורט, חנויות, תיאטרון, פעילויות בידור, דיסקו וקזינו. 

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

מאוריציוס איי סיישל מדגסקר ראוניון
אוקטובר 25° 28° 26° 30°
נובמבר 27° 30° 27° 30°
דצמבר 28° 30° 26° 30°
ינואר 28° 30° 26° 30°
פברואר 28° 31° 26° 30°
מרץ 28° 31° 26° 31°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן למדגסקר, סיישל, מאוריציוס וראוניון   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

17 ימים • קרוז מאורגן אל איי האוקיינוס ההודי