טיול מאורגן למדגסקר, סיישל, מאוריציוס וראוניון

17 ימים • קרוז מאורגן אל איי האוקיינוס ההודי הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

17 ימים

14 לילות

קוד הטיול: KCI

במהלך 4 השנים האחרונות הוצאנו מחזורים רבים של הטיול שזכה לאהדה ולשבחים רבים בקרב מטיילנו. כיום, תכנית טיול מאורגן למדגסקר, סיישל ומאורציוס הינה הנוחה והמיטבית ביותר בכל אחד מן היעדים, לאור ניסיוננו. אנו מבטיחים רמת שירותים גבוהה מצד נותני השירותים המקומיים, מדריכים בקיאים ומנוסים בכל האיים ומיצוי אופטימאלי של תכנית הטיול מדי יום.

כדאי לבדוק ולהשוות לפני שמזמינים

מעוניינים להזמין קרוז מאורגן? נמליץ לכם בחום לבדוק היטב את הצעתנו לעומת מה שמציעות חברות אחרות. במידה ותבדקו, תוכלו לראות כמה ממצה ועשירה תוכנית הטיול שלנו. התוכנית מתבססת על מומחיות ושנים רבות של ניסיון ומכילה: טיסות סדירות (בשונה מטיסות שכר ו-Low Cost שבהן יש צורך לשלם על אוכל ולפעמים גם על מזוודות), מיצוי זמן מלא בסיורי החוף וכניסות לאתרים ששווין מאות דולרים (בוודאי לא תרצו שיחסכו מכם ביקורים באתרים שאסור לפספס אם כבר השקעתם לא מעט ויצאתם לטיול חלומי). בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו את המדריכים הכי מקצועיים בארץ, שירתקו אתכם בהרצאות מעשירות וכן מפגשים חברתיים שתוכלו לחוות במהלך ההפלגה. כמו כן, הננו החברה היחידה בארץ אשר בסוף הטיול מספקת לכם הסעה מנתב''ג עד לביתכם (בכל רחבי הארץ). אנו מתחייבים לאיכות ושירות בלי פשרות! תוכלו להרגיש זאת כבר כשתירשמו לטיול וכאשר תקחו חלק במפגש הקבוצה שיתרחש לפני היציאה לטיול, בו תקבלו את כל המידע הדרוש. אנו מקפידים מעל הכל שהאמינות והשקיפות יהיו חרוטות על דגלנו, בלי להסתיר אף פרט מכם. בשונה מלא מעט חברות שבוחרות להסתיר מכם פרטים לגבי מיקום וטיב חדרכם באוניה (לדוגמא: חדר עם נוף מוסתר וכן הלאה), תדעו הכל אצלנו כבר בהתחלה.

לצפייה בסרטון של מטיילנו בקרוז מאורגן אל איי האוקיינוס ההודי לחצו כאן

במערב האוקיינוס ההודי, מזרחית ליבשת אפריקה, שוכנים ארבעה איים מרתקים שבהם שלל תופעות טבע ייחודיות: מדגסקר, מאוריציוס, סיישל וראוניון.

במדגסקר, האי הרביעי בגודלו בעולם, התפתחו תנאי חיים ייחודיים ונוצר עולם אקולוגי עשיר ומגוון. שני שליש ממיני הזיקיות בעולם, למשל, נמצאים רק שם כמו גם חיות ייחודיות בהם הלמורים (קופים קרובי אדם). בשמורות הטבע גדלים עצי הבאובב מהגדולים בעולם ופורחים פרחי ה"ילנג ילנג" המרהיבים, שהמקומיים מכינים מהם בושם נפלא.

מזרחית למדגסקר נמצא האי מאוריציוס. הוא התגלה לפני 600 שנה על ידי הפורטוגזים וכיום חיים בו כ-1.3 מיליון אנשים, תערובת אנושית מרתקת של הודים, סינים, אפריקאים, מוסלמים, הינדים ובודהיסטים. ערב רב של פנים, אמונות, מנהגים ומטבחים. בנוסף לנוף האנושי המעניין האי מציע טבע נהדר, מגוון בעלי חיים וחופים קסומים.

ראוניון, שממוקם מזרחית למדגסקר ודרומית מערבית למאוריציוס, הוא אי וולקני שבו הרי געש מהפעילים ביותר בעולם. חלק מפסגותיו מגיעות ליותר מ-3,000 מטרים ויוצרות נוף דרמטי ומרהיב. במאה-18 התיישבו בראוניון צרפתים שגידלו קפה וקנה סוכר, ובזכותם עד היום ניתן ליהנות באי מקרואסון מצוין.

סיישל הוא שם כולל לשרשרת של 155 איים, חלקם מהעתיקים בעולם, מורשת נצחית לראשית ימי כדור הארץ. לתיירים המגיעים אליהם מצפה חוויה בלתי נשכחת בדמות חולות לבנים, מים צלולים, עולם תת ימי עשיר, יערות גשם, צבי ענק, עצי 'קוקו דל מאר' הייחודיים וציפורים נדירות. למרות הפיתוח התיירותי, איי סיישל שומרים על קסם של פעם. בלי בניה לגובה, כבישים מהירים או דוכני מזכרות; מה שמבטיח שאותו מחזה מרהיב של יערות גשם טרופיים העוטפים את צוקי הגרניט הקדמונים וצובעים את הנוף באלפי גוונים של ירוק, והחופים המנוקדים במאות דקלי 'קוקו דל מאר' – לנצח יישאר צרוב בזיכרון. 

אנו ממליצים לבדוק את הטיול המאורגן שלנו בהשוואה לטיולים דומים.
בתכנית שלנו יש יתרונות רבים ובלעדיים ששווים הכספי הוא רב:

• תוכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה 
• כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט כולל חבילת מים מינראליים (13 בקבוקים אותם ניתן לקבל בכל מקום באונייה, כולל במסעדת ההגשה)
• טיסה בנתיב הקצר ביותר
• אשרת כניסה למדגסקר
• 2 ימי טיול מאורגן למדגסקר (ימים 9+11)
• יומיים טיול בראוניון (ימים 13+14)
• שלושה ימי טיול לאיי סיישל (ימים 5+6+7)
• יומיים טיול למאוריציוס (ימים 15+16)
• ארוחת צהריים מקומית בסגנון בופה בסיי-+של ׁ(יום 6)
• ארוחת צהריים במאוריציוס (יום 16)
• בקבוק מים לכל נוסע בסיורי החוף
• פריסת פירות טרופיים בנוסיביי
• טיול לאיי סיישל עם פריסת פירות טרופיים בסיישל
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - מאוריציוס

מנמל התעופה בן גוריון נטוס דרך אירופה אל האי מאוריציוס, עליו אמר הסופר מארק טווין, “שזהו המקום שנוצר בצלמו של גן העדן”. את הלילה נבלה בטיסה.

יום 2 הגעה למאוריציוס - תחילת הקרוז

בשעות הצהריים ננחת במאוריציוס וניסע לנמל העגינה שם נעלה על אוניית התענוגות Costa Mediterranea בה נבלה בשבועיים הקרובים. הערב נהנה מארוחה חגיגית, הופעות בידור ובילוי בקזינו. לינה באוניה.

ימים 3+4 שייט, מפגשים קבוצתיים והרצאה

לפנינו יומיים של שייט והנאה משירותי האוניה במהלכם נתכנס למפגשים קבוצתיים או הרצאת העשרה מפי מדריך הטיול.  לינה באוניה.

יום 5 סיישל - האי מאהה והשמורה הימית סנט אן

היום נעגון באי הגדול בקבוצת איי סיישל, מאהה. נצא לשייט אל הפארק הלאומי הימי של שמורת סנט אן. נשוט בסירה מיוחדת עם חלונות זכוכית שתאפשר לנו ליהנות מעולם המים העשיר של סיישל. נאכיל את הדגה והמעוניינים יוכלו ליהנות מהעולם התת ימי העשיר מצלילה עם שנורקל ומשחיה מרעננת. בנוסף, נבקר באחד האיים שבתחומי השמורה, נראה את הצבים הענקיים וגם נתכבד בפריסת פירות טרופיים. נשוט בחזרה לעיר הבירה ויקטוריה וניסע לתצפית מרהיבה מהר Amisere  שם נראה את העצים המיוחדים שנטעו ילדי העבדים שהוחזקו במיסיון. לינה באוניה.

יום 6 סיישל - האיים פרלין ולה-דיג

היום נשוט בסירת קטמראן מהירה לביקור באיים פרלין Praslin ולה-דיג La Digue. נפתח את סיורינו בלה-דיג (בו אסורה תנועת מכוניות) בביקור בחווה לגידול אגוזי קוקוס, שם עדיין מפיקים את שמן קוקוס בעזרת שור ואבן ריחיים ונעקוב אחר תהליך ההכנה. כמו כן נראה את מקום הסרטת הסרט ‘עמנואל’. נמשיך לסיור מקסים בחוף הסלעים המיוחד הנחשב לאחד היפים בעולם, והמפוסל בסגנון הנרי מור (source d’argent). נעבור לאי פרלין שהוא האי השני בגודלו בסיישל, נאכל צהריים ובה מיטב המאכלים של המטבח הקריאולי העשיר בטעמים, נטייל בין יערות הגשם ונתרכז בביקור בעץ הפרי המיוחד והמרשים ‘קוקוס-הים’ Coco de Mer הייחודי לאי פרלין. נסיים את היום ברחצה באחד מחופיו היפים של האי. לינה באוניה.

יום 7 סיישל - חוות התבלינים - ויקטוריה

הבוקר ניסע לדרום האי מאהה לביקור בגני המלך-חוות תבלינים ופירות טרופיים המתוחזקת מזה חמישה דורות ע”י צאצאיה של משפחה בריטית. שם נלמד על הצמחים המיוחדים לאיי סיישל וביניהם וניל, מוסקאט, קינמון, פרי הלחם ועוד. נמשיך לביקור בגנים הבוטניים המרשימים בעיר הבירה ויקטוריה, נראה גם את ה’סמול-בן’ אחיו הקטן של השעון הלונדוני המפורסם, המקדש ההינדי בסגנון הטמילי ונטייל בשוק המקומי הססגוני. לינה באוניה.

יום 8 יום שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום נוסף של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאת העשרה מפי מדריך הטיול.  לינה באוניה.

יום 9 מדגסקר - האי נוסי ביי - שייט אל האיים נוסי קומבה ונוסי טאנקילי - עיר המחוז הל ויל

היום נעגון באי נוסי ביי השייך למדגסקר, פנים האי מרתק ועשיר, מתאפיין בצמחייה סבוכה ומטעים רבים, ביניהם אפשר לראות מטעי קפה, קקאו, דקלי קוקוס, קני סוכר ווניל. נצא לשייט בין האיים נוסי קומבה ונוסי טאנקילי. האי נוסי קומבה מוכר כאי הלמורים, נבקר ביער הלמורים שם נוכל לחוות ולבוא במגע קרוב עם הקופים המיוחדים ונפגוש את התושבים המקומיים אשר מתפרנסים מעבודות יד כגון גילופי עץ, בדים, בשמים ועוד. נמשיך בשייט לאי האדמה הקטנה נוסי טאנקילי העשיר בשוניות אלמוגים וגם כאן ניתן יהיה ליהנות מהעולם התת ימי העשיר מצלילה עם שנורקל ומשחיה. נסיים בביקור בעיר המחוז הצבעונית של האי – הל ויל. בה נהנה מהשווקים הססגוניים. לינה באוניה.

יום 10 יום שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יום נוסף של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 11 מדגסקר - טאמאטאבה - מוזיאון השמורה הזיאולוגית - שמורת איבולואינה

האונייה תעגון היום בעיר השנייה בגודלה במדגסקר – טאמאטאבה בה נמצא הנמל הגדול ביותר במדגסקר ודרכו מתבצע רוב הסחר של האי. העיר נהרסה בסופת הוריקן בשנת 1972 ונבנתה מחדש וכיום זוהי אחת מערי הנופש המרכזיות במדגסקר. נצא לביקור במוזיאון השמורה הזואולוגית Ivoloina  איבולואינה ובשעות הצהריים נשוב לאוניה להמשך ההפלגה בדרכנו לראוניון. לינה באוניה.

יום 12 יום שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יום נוסף של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 13 הגעה לראוניון - הר הגעש "פסגת הכבשן"

הבוקר נגיע לאי ראוניון – מושבה צרפתית. אם ההגעה נצא אל הר הגעש הפעיל אשר מתפרץ בממוצע פעם בשנה והתפרץ לאחרונה (עשן ואבק בלבד) ביולי 2017- פיטון דה לה פורניס Piton de la fournaise = פסגת הכבשן, בדרך נערוך מספר תצפיות כולל על עמק ‘פני הירח’ . בדרך חזרה נבקר במוזיאון האינטראקטיבי המעניין שסוקר את התהוות האי ראוניון והרי הגעש שבו. נחזור לאוניה דרך עיר הבירה (המנהלית) סן דניז. לינה באוניה

יום 14 טיול בעמק הרוחות - "מפל ניאגרה" - הבירה סן דניז

הבוקר ניסע לעבר אזור סלאזי ונטפס דרך העמק הנסתר, שבעבר היה אזור געשי פעיל וכיום עמק פורח שמשני צדדיו נופלים ושוצפים מפלים מרהיבים. בדרך נוכל לראות את גידול הקישוא המיוחד למקום – השושו וצמח הכשוט המשמש את תעשיית הבירה. באזור מעיינות טרמיים שבמאה ה-19 שימשו כמקור משיכה אבל קרנם ירד. נטייל רגלית בעיירה הלבורג בעלת הניחוח הצרפתי ,זמן לקפה ועוגה או כריך באגט. בהמשך ניסע למפל הנחשב לגדול ביותר באי המכונה “מפל ניאגרה” הנשפך לבריכה צלולה. משם ניסע לביקור בעיר הבירה, סן דניז שם נראה את שדרת פריז, הבתים המסוגננים, בית העירייה ועוד. לינה באוניה.

יום 15 חזרה למאוריציוס - שמורת קניון הנהר השחור, מפלי שאמרל Chamarel

הבוקר נעגון בחזרה בפורט לואיס שבמאוריציוס. נתחיל בביקור בבית הקברות היהודי דרכו נתוודע לסיפור גירושם של המעפילים שהוגלו ע”י הבריטים לאי בשנת 1940. בהמשך היום נוסיף ליהנות מאטרקציות הטבע שמציע האי מאוריציוס, נראה פסלי ענק של האלים ההינדיים שיווה ופריוורטי, נבקר בקניון הנהר השחור ובמפלי שאמרל, משם נמשיך לאתר החולות הצבעוניים בו האדמה נראית בשלל צבעים וגוונים, היוצרים תופעת טבע ייחודית, שנוצרה בעקבות של חומר געשי. נקנח בחוף היפייפה לה מורן. לינה באוניה.

יום 16 מאוריציוס - פורט לואיס - הגנים הבוטניים - מוזיאון הפני הכחול - טיסה לתל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מן האוניה ששימשה לנו כמלון צף ונצא ליום סיור אחרון  במאוריציוס. נעלה למצודה ונערוך תצפית על העיר והנמל, נמשיך לביקור בגנים הבוטנים בכפר Pamplemousses, שם נראה צמחים טרופיים נדירים ובריכות שושני מים ענקיים, נבקר במוזיאון הפני הכחול ברובע ה’קודאן’ בו מוצגים בולי הדואר הישנים שתרמו לפרסומו של האי. לקראת שעות אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה , לא לפני שנקנח במבט מקרוב על הבלו ביי – אחד החופים המפורסמים במאוריציוס. נצא בדרכנו בחזרה הביתה בטיסה לתל אביב דרך אירופה.

יום 17 הגעה לתל אביב

זה הרגע בו מסתיים לו טיול מרתק ובלתי נשכח. בעודנו עשירים בחוויות ננחת בנתב”ג בשעת בוקר.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד באירופה 2 שעות
יעד באירופה מאוריציוס 9:30 שעות
מאוריציוס יעד באירופה 9:30 שעות
יעד באירופה תל אביב 2 שעות

מטיילנו בקרוז מאורגן לאיי האוקיינוס ההודי

מאוריציוס

מדגסקר

ראוניון

סיישל

מטיילים ממליצים

"לעונג ולכבוד עבורי בשמי, דן סופר ובשם רעייתי איטה להודות לך ובאמצעותך לכל העוסקים במלאכה בחברת "קרוז תור" עבור הארגון והביצוע המושלמים של הטיול שבנדון. מסלול הטיול ששילב קרוז איכותי ומפנק עם הרבה סיורי שטח גאוגרפיים באיים מדהימים ביופיים היה מאוד מאוד מהנה ומעניין ובוודאי הרבה בזכות הביצוע בשטח שהיה מעולה וללא כל דופי! חלק גדול מההצלחה יש לזקוף לזכות אנשי "קרוז תור" אשר מצטיינים בכך שהם לא רק מאוד מקצועיים אלא גם ובעיקר אדיבים וחברתיים. נציין במיוחד את הטיפול המסור של גברת גיטל אליס בכל הליכי הרישום וההתארגנות לקראת הטיול. גיטל היא ללא ספק אשת מקצוע מעולה ואדם מקסים! אי אפשר בלי להודות באהבה למדריך מר איתי הורביץ אשר הצליח באופן נדיר לשלב באדם אחד גם ידע רב, מקצועיות ללא דופי וכושר מנהיגות יחד עם לב חם, רגיש ואוהב שנותן לנוסעי הקבוצה הרגשה של משפחה שהוא מארח בארצות היעד אותן הוא מאוד אוהב ומכבד. אנחנו נשמח להמליץ לחברינו וקרובינו על חברת "Cruise Tour" ועל הטיול הנ"ל שהוא באמת מסע מענג ומושלם באזורים אקזוטיים ומיוחדים"
דן סופר

"מזג האוויר נפלא וגם הנופים, זה היה פשוט טיול נפלא, מקווה להתראות בטיול הבא"
מירי גלעם

"מה שתרם להצלחת הטיול היה רמת ואיכות המטיילים, הרצאות המדריכים והיעדים האקזוטיים"
נילי דורם

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
KCI09 01/03/2019 17/03/2019 €4269 €1795

מקומות אחרונים

20/02/2019 >> הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 4,5,6,7,8,9,10,12.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EC בקומות 4-7 בתוספת €328 לאדם בחדר זוגי או €700 לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BC בקומה 9 בתוספת €850 לאדם בחדר זוגי או €1,562 לאדם בחדר ליחיד.

 • בטיול KCI08 השייט יתבצע באונייה Costa Victoria. לפרטי האונייה לחצו כאן.

KCI01 25/10/2019 10/11/2019 €4469 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 591€ לאדם בחדר זוגי או 1032€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 896€ לאדם בחדר זוגי או 1,642€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI02 08/11/2019 24/11/2019 €4269 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 350€ לאדם בחדר זוגי או 550€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 590€ לאדם בחדר זוגי או 1,030€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI03 22/11/2019 08/12/2019 €4269 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 364€ לאדם בחדר זוגי או 578€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 590€ לאדם בחדר זוגי או 1,100€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI04 06/12/2019 22/12/2019 €4269 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 341€ לאדם בחדר זוגי או 532€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 585€ לאדם בחדר זוגי או 1,020€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI05 20/12/2019 05/01/2020 €4569 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 385€ לאדם בחדר זוגי או 620€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 660€ לאדם בחדר זוגי או 1,170€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI06 03/01/2020 19/01/2020 €4269 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 406€ לאדם בחדר זוגי או 662€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 659€ לאדם בחדר זוגי או 1,168€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI07 17/01/2020 02/02/2020 €4269 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 350€ לאדם בחדר זוגי או 550€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 590€ לאדם בחדר זוגי או 1,030€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI08 31/01/2020 16/02/2020 €4469 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 394€ לאדם בחדר זוגי או 638€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 698€ לאדם בחדר זוגי או 1,246€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI09A 14/02/2020 01/03/2020 €4269 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 350€ לאדם בחדר זוגי או 550€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 590€ לאדם בחדר זוגי או 1,030€ לאדם בחדר ליחיד.

KCI10 28/02/2020 15/03/2020 €4269 €1550 €200 הנחה לנרשמים עד 05/03/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 1,4,5,6

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומה 1 בתוספת 406€ לאדם בחדר זוגי או 662€ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BP בקומות 5-8 בתוספת 659€ לאדם בחדר זוגי או 1,168€ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב: תל אביב - יעד באירופה - מאוריציוס - יעד באירופה - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט כולל חבילת מים מינראליים (13 בקבוקים אותם ניתן לקבל בכל מקום באונייה, כולל במסעדת ההגשה) (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • אשרת כניסה למדגסקר.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה, בה נדרש לשלם €10 לאדם ליום).
 • ארוחת צהריים מקומית בסגנון בופה בסיישל.
 • בקבוק מים לכל נוסע בסיורי החוף.
 • פריסת פירות טרופיים בנוסיביי.
 • פריסת פירות טרופיים בסיישל.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ.

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • שימו לב: לקראת טיול זה ייתכן שתצטרכו לבצע חיסונים. חברת “Cruise Tour” הינה חברת תיירות ואין לה שום סמכות לתת הנחיות או המלצות בעניינים בריאותיים. לכן, מחובתכם האישית לפנות למרפאות המטיילים של משרד הבריאות על מנת להיוועץ בנושא זה.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב
 • פחות מ- 120 ימים לפני היציאה ועד 90 ימים לפני היציאה 20% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול
 • פחות מ- 7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • שיט באוניה Costa Mediterranea של חברת Costa
 • שייט אל הפארק הלאומי הימי של שמורת סנט אן בסיישל
 • תצפית מרהיבה מהר Amisere בסיישל
 • ביקור ביער קוקוס הים הייחודי לסיישל
 • סיור מקסים בחוף הסלעים המיוחד המפוסל בסגנון הנרי מור בסיישל
 • ביקור בחוות התבלינים בסיישל
 • שייט בין האיים נוסי קומבה ונוסי טאנקילי במדגסקר
 • ביקור ביער הלמורים באי נוסי קומבה הנמצא במדגסקר
 • שייט לאי האדמה הקטנה העשיר בשוניות אלמוגים, נוסי טאנקילי שבמדגסקר
 • ביקור במוזיאון השמורה הזואולוגית Ivoloina בעיר השנייה בגודלה במדגסקר – טאמאטאבה
 • המפלים המרהיבים בעמק הנסתר סלאזי בראוניון
 • ביקור בהר הגעש "פסגת הכבשן" בראוניון
 • ביקור בקניון הנהר השחור, מפלי שאמרל ובאתר החולות הצבעוניים במאוריציוס
 • ביקור בגנים הבוטנים בכפר Pamplemousses שבמאוריציוס
 • ביקור בבית הקברות היהודי במאוריציוס

על האוניה

Costa Mediterranea

אוניית הקרוז Costa Mediterranea עוצבה למענכם בידי מיטב בוני האוניות, המעצבים והאדריכלים במטרה להפוך אותה לארמון אצילים איטלקי השט על הימים, בהשראת ארמונות מן המאה ה-17 וה-18 של ונציה, סיציליה ועוד. את פניה המבקרים פוגשת המבואה המרהיבה אשר במרכזה יצירת אומנות המתנשאת לכדי גובה של 10 סיפונים, והמהללת...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  מאוריציוס איי סיישל מדגסקר ראוניון
ינואר 30° 26° 30° 28°
פברואר 30° 26 31° 28°
מרץ 31° 26° 31° 28°
אוקטובר 25° 28° 26° 30°
נובמבר 27° 30° 27° 30°
דצמבר 28° 30° 26° 30°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן למדגסקר, סיישל, מאוריציוס וראוניון   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

17 ימים • קרוז מאורגן אל איי האוקיינוס ההודי

שימו לב: בחלק מתאריכי היציאה קיימים שינויים במסלול. פירוט מלא בטבלת התאריכים.