שלכת בניו אינגלנד – המסלול המקיף

20 ימים • כולל 7 לילות שייט באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

20 ימים

18 לילות

קוד הטיול: KNEM

הימים מתקצרים, הלילות הופכים קרים והצייר של הטבע כבר התמקם במקום מושבו בניו אינגלנד עם פלטת הצבעים שלו. בהינתן האות הוא טובל את מכחולו ובנגיעות מכסה את העלים הירוקים בשלל גוונים של אדום, כתום, חום וזהוב. גלים גלים משתנים הצבעים ומכסים את הקרקע במרבדים רכים וצבעוניים, שמהווים תפאורה מרהיבה על רקע האגמים הכחולים, ההרים הגבוהים והגשרים העתיקים. עם תום עונת הסתיו אורז הצייר את צבעיו ועוזב את מזרח ארצות הברית, עד לשנה הבאה. הנכם מוזמנים להצטרף לטיול בן 20 ימים בצפון ארה"ב, כולל 8 ימי שייט באניית פאר לאורך חופי ניו אינגלנד. במהלך הטיול נחווה את השלכת במלוא הדרה.

"לא מזמינים לפני שבודקים ומשווים"

שוקלים להזמין קרוז? בדקו היטב את ההצעות של החברות המתמחות בטיולי שיט. שימו לב למספר פרמטרים חשובים, כמו למשל מידת הוותק והניסיון של החברה. בדקו האם החברה מציעה למצטרפים לטיוליה טיסות סדירות או טיסות לואו קוסט, שבהן יש לשלם בנוסף גם עבור המזוודות והאוכל; שאלו אם החברה מספקת לכם הסעה בתום הטיול משדה התעופה ועד לביתכם; בררו האם הטיול כולל סיורי חוף בכל נקודות העגינה, והאם המחיר כולל כניסות לכל האתרים והאטרקציות. כמו כן כדאי שתבדקו מה התכנית שמוצעת באנייה בימי שייט מלאים והאם המדריכים מארגנים מפגשים חברתיים והרצאות במהלך ההפלגה. בקשו מהחברה ליידע אתכם מראש לגבי מיקומו וטיבו של החדר שלכם באנייה ושימו לב שישנן חברות רבות שמבקשות להסתיר את המידע הזה מלקוחותיהן, מסיבות ששמורות עמן.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• מסלול השלכת המקיף, המשלב טיול יבשתי ושייט במהלכו נבקר בכל שש המדינות של ניו אינגלנד וקנדה
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - טיסה ישירה לבוסטון - אוניברסיטת הרווארד

נמריא אל בוסטון, בירת מסצ’וסטס, בטיסה ישירה. העיר נחשבת למרכז התרבות של החוף המזרחי בארה”ב. ננחת בשעת בוקר ונצע בנסיעה אל קיימברידג’ הסמוכה, שם נאכל ארוחת בוקר. נערוך ביקור בכיכר המרכזית בעיר ובאוניברסיטת הרווארד. לאחר מכן, ניסע לביקור בגן הציבורי המקסים של העיר, גן בוטני, המכיל פסלים, אזורי פרחים, אגם ועוד. לאחר מכן, נמשיך להתארגנות ומנוחה בבית המלון. לינה בבוסטון.

יום 2 סיור בבוסטון

נערוך סיור בוסטון, אחת מהערים העתיקות באמריקה. נבקר בפארק בוסטון קומון שבשטחו נאמו הדמויות הגדולות בהיסטוריה, נראה את בניין הממשל ונלך בנתיב החירות, נחלוף על פני אנדרטת ניו אינגלנד לשואה ונעצור בשוק האוכל הגדול קווינס מרקט, שבו אפשר לטעום כמה מהמטעמים האופייניים לאזור. אחר כך נמשיך בסיור פנורמי ונעצור בכיכר קופלי, המצויה באחד האזורים האקסקלוסיביים בעיר. לינה בבוסטון.

יום 3 פורטסמות' - קונווי

ניפרד מבוסטון בתום ארוחת הבוקר ונשים פעמינו לעברה של פורטסמות’, ניו המפשייר, בעודנו מתפעלים מגווני השלכת שילוו את נסיעתנו. נערוך ביקור במוזיאון בעיר המציג תיעוד היסטורי של החיים מהמאה ה-17 ועד אמצע המאה ה-20. לאחר מכן, נצפין וניסע בדרך המייל הידועה אשר באוגונקוויט לשפת האוקיינוס. כמו כן, נעבור בעיירות ציוריות בדרך אל האזור של ההרים הלבנים. לינה באזור קונווי.

יום 4 ההרים הלבנים בניו המפשייר - פסגת הר וושינגטון - פארק המדינה פארקוניה

לפנינו יום טיול נהדר באזור ההרים הלבנים של ניו המפשייר. יומנו יחל בעליה לפסגת ההר הגבוה בכל אזור ניו אינגלנד, הר וושינגטון. כמו כן, נערוך סיור בפארקוניה ונבקר גם בקניון הצר והגדוש מפלים, ‘פלום’. לינה באזור קונווי.

יום 5 ההרים הלבנים - סטואו

נעזוב את בית המלון בתום ארוחת הבוקר וניסע לאורכו של רכס ההרים הלבנים ולאורך הנופים הקסומים בדרך הקאנקאמאגוס. נבקר במונטפלייה, בירת ורמונט, הנחשבת לבירה בעלת מספר התושבים הנמוך בארה”ב. סיורנו יבוא לסיומו בעיירת הנופש סטואו. לינה באזור סטואו.

יום 6 סטואו - ברלינגטון

נקדיש את היום השישי בטיולנו לאזור של אחד האגמים המרהיבים, אגם שמפליין, שמהווה מקום נופש. נסייר בעיר הגדולה ביותר בוורמונט, ברלינגטון. נטייל לחוף האגם, נפקוד את מוזיאון שלבורן – מוזיאון פתוח המכיל חפצי אמנות ומבנים היסטוריים המהווים חלק בהיסטוריה האמריקאית, ביניהם מגדלור, בית ספר, אסם ועוד. נערוך גם ביקור במפעל הגלידה של בן & ג’ריס ובבית הקברות לטעמים אשר מחוץ לו. לינה באזור סטואו.

יום 7 סטואו - מונטריאול

נצא בנסיעה לכיוון צפון ולאחר חציית הגבול לקנדה נגיע אל מונטריאול, העיר השנייה בגודלה במדינה, שצרפתית היא השפה הרשמית בה. במסגרת סיורנו בעיר נערוך ביקור בשוק המקורה ובאזור “צ’יינה טאון”. בנוסף, נסייר בחלק המודרני עם מגוון האתרים שבו, כיכר האמנויות, קתדרלת כרייסט ועוד. כמו כן, נטייל ברחוב המפואר שרבורק, נצפה במוזיאון לאמנויות יפות ונתהלך ברחובות הקטנים עמוסי בתי הקפה והמסעדות, אשר ברובע הלטיני. לינה במונטריאול.

יום 8 מונטריאול

נהנה היום מסיור עשיר במונטריאול. נסייר ברובע העתיק המציע מגוון מבנים מסגנונות ומתקופות שונים, נראה את בזיליקת נוטרדם המרהיבה ונעפיל אל מגדל מונטריאול הצופה על אזור המשחקים האולימפיים. לאחר מכן נבקר באזור התת-קרקעי של העיר הגדוש במרכזי קניות ועוד.  לינה במונטריאול.

יום 9 מונטריאול - קוויבק סיטי - עלייה לאניית הפאר

נעזוב את מלוננו בתום ארוחת הבוקר ונצא בנסיעה אל נקודת התצפית של מונטריאול הצופה על העיר ועל הנמל – ‘מאונט רויאל’. לאחר מכן נבקר בגנים הבוטניים ואז נצא בנסיעה לכיוון מזרח לעבר העיר קוויבק, שנמצאת למרגלות הר סנט לורנץ ומהווה את בירת הפרובינציה של קוויבק, הגדולה בקנדה. עם הגיענו ניסע אל הנמל שם נעלה על אניית הקרוז שלנו איתה נפליג לאורכם של חופי ניו-אינגלנד בימים הקרובים. לינה באנייה.

יום 10 קוויבק סיטי - תחילת הפלגה

חלקו הראשון של היום יוקדש לטיול בקוויבק סיטי. זוהי אחת הערים העתיקות בצפון אמריקה, והראשונה שמתיישביה בחרו להתגורר בה כדרך קבע ולא ראו בה תחנת מסחר וזאת בשל מיקומה האסטרטגי. ההיסטוריה של העיר העתיקה, שהוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו, אצורה בין חומותיה ובסמטאותיה והארכיטקטורה מרתקת. נתרשם מבניין הפרלמנט ומבית העירייה. כמו כן, נערוך ביקור במפלי מונטמורנסי המקסימים ונעלה לתצפית יפהפייה באמצעות רכבל. עם שובנו לאנייה אחה”צ נתחיל בהפלגה. לינה באנייה.

יום 11 שייט לכיוון נובה סקוטיה - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום נינוח של שייט שבמהלכו נהנה משירותיה של האנייה, שמציעה בריכת שחייה, חדר כושר, קזינו, חנויות פטורות ממכס, הופעות ומסעדות. חברי הקבוצה מוזמנים במהלך היום למפגש שבמהלכו מדריך הטיול יעביר הרצאה. לינה באנייה.

יום 12 סידני, נובה סקוטיה

נעגון בשעות הבוקר בסידני אשר בפרובינציית נובה סקוטיה בקנדה. מהגרים בריטיים ייסדו את העיר עוד בשנת 1785 ובמאה ה-20 היא עברה גידול מואץ הודות למרבצי הפלדה מהגדולים באמריקה הצפונית שנמצאים בתחומה. מכאן ניסע לאחוזתו של אלכסנדר גרהם בל, ממציא הטלפון, ששוכנת בעיר באדק, שם הקימה המדינה אתר ומוזיאון הסוקר את פעילותיו. מכאן נצא בנסיעה חווייתית בנתיב קאבוט, שיש הנשבעים שהוא אחד מדרכי הנוף היפות ביותר בצפון אמריקה. מסלול הנסיעה מתפתל ומקיף את האי קייפ ברטון ובכל עיקול של הדרך מתגלה הפתעה אחרת: פעם זו עיירה ציורית, פעם מורדות ירוקי עד, פעם מצוקים תלולים, מפרצים מרהיבים ופעם מים כחולים הנמתחים אל האופק. לינה באנייה.

יום 13 הליפקס - המוזיאון הימי

נעגון היום בעיר הבירה של חבל נובה סקוטיה הליפקס, השוכנת לחופו של האוקיינוס האטלנטי. הנמל הימי של העיר היה נקודת המוצא העיקרית לספינות המפליגות לאירופה וממנה, ומרבית המהגרים לקנדה הגיעו למדינה דרכו. במוזיאון הימי הממוקם בעיר מוצגים שרידיה של הטיטאניק, שטבעה סמוך לעיר. בסיורנו בהלפיקס נחזה בארכיטקטורה מהתקופה הקולוניאלית, נצפה במצודה מהמאה ה-18 ונסע לאורך קו החוף שמאוכלס בעיירות היסטוריות שנראה כאילו הזמן עצר בהם מלכת. לינה באנייה.

יום 14 סנט ג'ון - מפרץ פאנדי

עיר הנמל סיינט ג’ון הממוקמת במפרץ פאנדי היא התחנה הבאה במסלול שלנו. כאן נצפה באחת מתופעות הטבע המרשימות: מחזור הגאות והשפל הגדולים ביותר בעולם. בשיא השפל נסוג הנהר מאות מטרים לאחור ובשיא הגאות עולה גובה המים בנהר עד לשישה מטרים. בהמשך היום נסייר במרכז העתיק של סיינט ג’ון הגדוש בסחורות צבעוניות ובמאכלי ים טריים. לינה באנייה.

יום 15 בר הרבור - שמורת אקדיה

נצא מהנמל בבר הרבור לטיול בפארק הלאומי אקדיה, שמורת טבע בעלת הנוף המגוון ששוכנת בחלקה הגדול על האי מאונט דזרט איילנד. בנסיעה בכביש הפארק המעגלי, כשצבעי השלכת מלווים אותו לאורך הדרך, נעצור בנקודות העניין המרכזיות: תצפית מהר קאדליק המתנוסס לגובה 500 מטרים, האגמים וחופי הים, כפרי הדייגים הקטנים ו”חור הרעם”, חור בסלע שממנו פורצים בשעת הגאות מי הים כמו מגייזר. עם שובנו משמורת הטבע נסייר ברחובותיה היפים של העיר בר הרבור. לינה באנייה.

יום 16 בוסטון - פליימות' - ניופורט - בית הכנסת הראשון שנוסד בארה"ב

נעזוב את האנייה בתום ארוחת הבוקר ונצא בנסיעה לכיוון דרום. נערוך ביקור בעיר ההסטורית פליימות’ (מהמאה ה-17) ולאחר מכן נגיע אל העיר ניופורט המקסימה, אשר ברוד איילנד (הקטנה מבין מדינות ארצות הברית). נתרשם במהלך סיורנו בעיר מבית הכנסת טורו אשר נבנה בשנת 1763 ונחשב לעתיק שבארה”ב. כמו כן, נשוטט ברחובות היפים שבאזור הנמל ובשביל הצוק המרהיב. לינה בניופורט.

יום 17 ניופורט - אחוזת ברייקרס - ניו הייבן - אוניברסיטת ייל - ניו יורק

בבוקר נצא לטיול בעיר הנמל היפה שהחלה לשגשג בתקופת תור הזהב באמצע המאה ה-19, כשהמשפחות העשירות של אמריקה בנו בה אחוזות פאר ששימשו כבתי קיט שלהם לאורך החוף הסלעי. אחת המפוארות בהן היא אחוזת ברייקרס שהייתה בבעלותה של משפחת ואנדרבליט, שעשתה את הונה מעסקי ספנות ורכבות והייתה מהעשירות והמכובדות במשפחות באותה תקופה. ניפרד מניופורט ונצא בנסיעה לניו הייבן אשר בקונטיקט, העיר שבה שוכנת האוניברסיטה היוקרתית ייל. בשעות הערב נגיע לניו יורק. לאחר עצירה במלון נצא לטיול היכרות ראשון עם התפוח הגדול. לינה בניו יורק.

יום 18 יום סיור מלא בניו יורק

היום יוקדש לסיור בעיר ניו יורק וראשיתו במנהטן תחתית. נבקר בוול סטריט, הלב הפועם של אזור הסחר והעסקים ונראה את סמל השור הידוע ואת בניין הבורסה. נראה את אתר ההנצחה המפורסם גראונד זירו ונסייר באיטליה הקטנה וצ’יינה טאון. בהמשך נשים פעמינו אל הסנטרל פארק הנמצא בעיבורה של מנהטן, נצעד בשדרה החמישית היוקרתית ונראה בין היתר את מרכז רוקפלר ומגדל טראמפ. נשוב אל בית המלון שלנו להתארגנות והתרעננות ובשעות הערב נצא לסיור בכיכר טיימס המוארת, על שלל מסכיה, שדרת ברודוויי ועוד. לינה בניו יורק.

יום 19 המשך סיורים בניו יורק - אאוטלט - טיסה לתל אביב

ניפרד ממלוננו לאחר ארוחת הבוקר ונשלים את סיורנו בניו יורק האדירה. נערוך ביקור ב’סנטרל סטיישן’ (מתחנות הרכבת המפורסמות שבעולם), נראה את מגדל האו”ם ועוד. בצהרי היום נחצה את ההדסון לכיוון ניו ג’רזי שם נבקר ב-‘ניו ג’רזי גרדנס’ (outlet נודע), שם נוכל ליהנות מזמן פנוי לקניות אחרונות ולארוחת צהריים. לפנות ערב ניסע לשדה התעופה ונמריא חזרה ארצה.

יום 20 לתל אביב

ננחת בנתב”ג בצהרי היום.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בוסטון 12:00 שעות
ניו יורק תל אביב 10:10 שעות

שלכת בניו אינגלנד

נתיב קאבוט

מטיילים ממליצים

"מדריך עתיר ידע, חכם, סבלני, מעודכן וקשוב"
אורית נצר

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
KNEM01 אוקטובר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה ID בקומות 8,9.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OB בקומה 5 בתוספת 482$ לאדם בחדר זוגי או 964$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BA בקומה 9-11 בתוספת 932$ לאדם בחדר זוגי או 1,864$ לאדם בחדר ליחיד.

טיולים דומים לבחירתכם

המחיר כולל

 • טיסה ישירות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - בוסטון, ניו יורק - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 98$ לאדם).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהנפקת האשרה. לפרטים לחצו כאן 

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-120 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • אוניברסיטת הרווארד בקיימברידג'
 • פארק בוסטון קומון, שביל החירות ואנדרטת השואה בבוסטון
 • דרך המייל המפורסמת שבאוגונקוויט
 • פסגת הר וושינגטון, ההר הגבוה ביותר באזור ניו אינגלנד
 • פארק המדינה פארקוניה וביקור בקניון פלום
 • ביקור בעיר הבירה של מדינת ורמונט, מונטפלייה
 • ביקור באזור אגם שמפליין – אחד האגמים היפים ביותר
 • ביקור במוזיאון הפתוח שלבורן
 • ביקור במפעל הגלידות בן & ג'ריס בעיר ברלינגטון
 • סיור במונטריאול, העיר הכי צרפתית בקנדה
 • טיול בסמטאות העיר העתיקה קוויבק סיטי אשר הוכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו
 • ביקור בביתו של אלכסנדר בל ובמוזיאון הסוקר את עבודתו בעיר באדק
 • נסיעה באחד הכבישים היפים ביבשת, נתיב קאבוט, המתפתל לאורך האוקיינוס וביקור בעיירות הציוריות
 • סיור פנורמי בהליפקס, בירת חבל נובה סקוטיה בקנדה
 • נסיעה לאורך מפרץ פאנדי וצפייה בתופעת הגאות האדירה
 • טיול בפארק הלאומי אקדיה בבר הרבור שבמדינת מיין
 • יום טיול בעיר בוסטון הכולל את פארק בוסטון קומון, שביל החירות, קווינס מרקט ועוד
 • בית הכנסת העתיק ביותר בארה"ב בעיר ניופורט
 • יום סיור מלא בניו יורק

על האוניה

Norwegian Dawn

אוניית הקרוז Norwegian Dawn של חברת Norwegian Cruise Line) NCL) הושקה לראשונה בשנת 2002 ונחשבת כבר כ- 10 שנים לאחת האניות היוקרתיות והפופולאריות לשייט. שייט על האניה הופך חוויתי ויוקרתי בזכות מגוון רחב של אטרקציות. ראשית, על האוניה ממוקמים שני חדרי אוכל ראשיים: חדר אוכל המציע תפריט יומי דיאטטי, וחדר...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

ניו יורק בוסטון הליפקס מונטריאול
אוקטובר 18° 16° 13° 14°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים