חוגגים סוכות בשייט לאיים הקנריים ומדירה

14 ימים • קרוז מאורגן מאירופה אל איי האוקיינוס האטלנטי הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

14 ימים

12 לילות

11 לילות שיט

קהל רחב פרימיום
קוד טיול KCS

קבוצת האיים הקנריים מורכבת מ-7 איים מרהיבים ביופיים, המצויים באוקיינוס האטלנטי, אל מול חופיה של מרוקו ומספר איים קטנים נוספים המיושבים בחלקם. תושבי האיים הללו זוכים לאוטונומיה, אך בה בעת נמצאים תחת שלטון ספרד.

באיים אלו ניתן להתרשם משילוב יוצא דופן בין גנים בעלי מראה אקזוטי, הטומנים בחובם שכיות חמדה כדוגמת עצי דרקון קדומים, מגוון רחב של קקטוסים, פרחי ציפור גן העדן, מטעי בננות ושלל דקלים, וכן יערות סבוכים של עצי ער אציל, דפנה ואורנים קנריים. האיים מתאפיינים גם בשמורות טבע הנמצאות בטבורן של לועות עצומות מימדים שנוצרו כתוצאה מהרים וולקניים כבויים ומסלעים געשיים. אלו יוצרים יחדיו תצורות רבות, כיד הדמיון, כמו כפרי דגים אותנטיים הניצבים על צוקים המתפלשים אל האוקיינוס, חופים עם חול בצבע שחור ועד ל''נופי לבנה'' צחיחים.

כל אלו יחדיו מהווים תמצית מהמרקם החווייתי הקנרי, המשתלב במקביל עם התושבים המקומיים שידועים בהיותם חמים ולבביים, מורשת של חגיגות ססגוניות במועדים השונים ומזג אוויר סובטרופי שהינו אידיאלי לביקורים באזור בכל עונות השנה. אלה הופכים את הביקור באיים הקנריים לזיכרון חוויתי ובלתי נשכח.

שילוב של אקלים נוח משולב עם נוף וטבע ייחודיים ניתן למצוא באי מדירה, הממוקם בחלקו הצפוני של האוקיינוס האטלנטי, ומהווה מחוז אוטונומי של פורטוגל. זהו למעשה אי וולקני אשר ההתפרצות האחרונה שהתרחשה בו קרתה לפני 400 שנים. האי מציג לראווה תמהיל יפהפה על טהרת הטבע במלוא התגלמותו, וכולל בין היתר סלעים כבירים המובילים לים, מפרצים קסומים, אדמות חקלאיות מרשימות, הרים פראים וגאיות יחד עם מבחר של פירות טרופיים. עוד באי אפשר למצוא שמורת טבע רחבת היקף ובה עמקים והרים בגובה רב, אדמה המצמיחה יבול איכותי לכל אורך השנה, ועד לגפנים המפורסמים של מדירה, בהם מייצרים את הסממן הבולט של האי, הלוא הם היינות המשובחים המאפיינים אותו.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• לילה בבית מלון במרכז לונדון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר, כולל סיור בלונדון
• דמי סבלות בבית המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים הנוסעים)
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• מסלול הפלגה ייחודי הכולל עגינה וטיול בליסבון
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

לעוד טיולי שייט לאיים הקנריים ומדירה לחצו כאן

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - לונדון - סיור בעיר

נטוס ללונדון ועם הגעתנו ניסע לכיוון מרכז העיר בה נערוך סיור מקיף. נצפה בבתי הפרלמנט, מגדל השעון של הביג בן, כנסיית וומינסטר, וכן נחזה בגלגל הענק – London Eye. משם נתקדם אל עבר כיכר טרפלגר וארמון בקינגהם ונתקדם לכיוון בית המלון לטובת מנוחה והתארגנות. לינה באזור לונדון.

יום 2 לונדון - סיור בעיר וינצ'סטר - סאות'המפטון - עלייה לאוניה

ניסע לכיוון נמל העיר סאות’המפטון – Southampton, כאשר בדרך נעצור לביקור בעיירה וינצ’סטר (Winchester) לשעבר בירתה של אנגליה. עיר זו נוסדה בתקופה הרומית, היא שוכנת במחוז המפשייר וזורם בה נהר האיצ’ן (Itchen). בוינצ’סטר ממוקמת הקתדרלה המפורסמת, שבין כתליה נחבאים סיפורים מרתקים והיא נחשבת לאחת הקתדרלות היפות בבריטניה. ממנה נמשיך לסאות’המפטון ושם נעלה על אוניית התענוגות, בה נבלה בהמשך טיולנו. בערב זה נהנה מארוחה חגיגית, בילוי בקזינו והופעות בידור. לינה באוניה.

ימים 3+4 שייט לכיוון פורטוגל – מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יומיים של שייט והנאה משירותי האוניה במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 5 פונצ’אל – מדירה (פורטוגל) (Funchal – Madeira)

האי מדירה מתאפיין בשילוב מרתק בין תנאי אקלים ומזג אוויר מצוינים יחד עם נופים וטבע במלוא הדרו. זהו מחוז אוטונומי המשתייך לפורטוגל וממוקם במרחק של 500 מטרים ממערב לחופי אפריקה, ושוכן בחלקו הצפוני של האוקיינוס האטלנטי. זהו למעשה אי געשי אשר התפרץ בפעם האחרונה לפני 400 שנים. ניתן למצוא בו נוף רווי הרים פראיים, גאיות רחבות מימדים, סלעים אדירים בגודלם הנשפכים לים, מפרצים וחולות מרהיבים ביופיים, וכן שטחים חקלאיים מטופחים, המציעים פירות טרופיים מובחרים. מדירה מתאפיינת גם בכפרי דייגים אותנטיים, מבחר צמחים על טהרת הירוק, כמו שיחי בוגנוויליה ופרחי סחלב, וגם בשמורת טבע יוצאת דופן בגודלה הכוללת אדמה פורייה, גנים נאי מראה וכמובן גפנים, המהווים את המקור ליינות המפורסמים של מדירה, המקנים לה מעמד של כבוד ברחבי העולם. נסייר בעיר הבירה פונצ’אל, הממוקמת בקצהו של מפרץ עוצר נשימה. המבנה של פונצ’אל מציג בפני העוברים והשבים בתים בצבע לבן, גגות רעפים אדומים ובנייה על בסיס מדרגות. מסביב נחזה בגנים מסוגגנים המעוטרים בפרחים יפהפיים. נחזה גם בשוק הדגים והירקות, ברחוב אפלנדגה הקסום ועוד בכפוף לזמן שיישאר. לינה באוניה.

יום 6 עגינה בטנריף (ספרד) – סיור בשמורת אל טיידה

נרד לטייל באי טנריף (טֶנֶרִיפֶה, Tenerife בספרדית). זהו האי הגדול והמאוכלס בארכיפלג האיים הקנריים. תושבי האי המקוריים, כמו בכל שאר האיים הקנריים, היו הגואנצ’ים. הם עסקו בלקט, בדיג, בחקלאות ואף בגידול צאן. ספרד כבשה במאה ה-15 את טנריף ומאז היא שולטת בה. האקלים במקום נוח לאורך כל השנה ואכן התיירות היא הענף הכלכלי המרכזי בה, ולאחריה החקלאות. בצדו הצפוני של האי יש צמחיה רבה וירוקה, ואילו צדו הדרומי מאופיין בחופים צחיחים משופעים בשמש. נסייר בשמורת הר הגעש אל טיידה, שהוא הגבוה שבהרי ספרד ופסגתו שמתנשאת לכדי 3,718 מטרים מכוסה רוב השנה במעטה של שלג צחור. מהלכו של הסיור יציע לנו נקודות תצפית מרהיבות, ובנוסף נלמד על תהליך היווצרותו של המכתש הענק, על סוגי הלבה השונים והצמחייה הייחודית למקום. לסיום נסייר בינות לאורנים הקנריים. לינה באוניה.

יום 7 עגינה בלאס פאלמס (גראן קאנאריה) - סיור באי

היום תעגון האונייה בבירת האי גראן קאנאריה: לאס פאלמאס דה גרן קאנאריה. זהו אחד מהנמלים החשובים באזור וכנראה שכריסטופר קולומבוס עגן פה במהלך מסעותיו לאמריקה. נסייר במרכז ההיסטורי של העיר, הרובע העתיק. נתרשם מבית העירייה, מכיכר סנטה אנה, מהסמטאות היפות ומהקתדרלה המרשימה. נבקר אף בקאסה קולון, שכיום משמש כמוזיאון ונטייל במדרחוב ‘טריאנה’ ונהנה מהליכה בטיילת לאורך הים ומביקור ב”נמל האור”. לינה באוניה.

יום 8 שיט לכיוון ליסבון – מפגש קבוצתי והרצאה

את היום נבלה כולו באוניה. נהנה מהשירותים המוצעים בה ונתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מאת המדריך. לינה באוניה.

ימים 9+10 ליסבון (פורטוגל)

נעגון בבירת פורטוגל ליסבון. בעבר הייתה זו מעצמה ימית שממנה יצאו לרחבי תבל מגלי עולם וספנים אמיצים שגילו את העולם החדש. ליסבון היא עיר תוססת שממוקמת ליד שפכו של נהר הטז’ו לאוקיאנוס. המרכז ההיסטורי של העיר מפוזר ברחבי שבע גבעות תלולות ולכן בחלק של רחובות העיר ניתן לנוע רק ברגל ולא בכלי רכב. פארק מונסאנטו, הפארק העירוני הגדול בעולם, נמצא במערב העיר. את העיר מחברים שני גשרים: גשר 25 דה אבריל שנבנה בשנת 1966 ואשר ממוקם מעל נהר הטז’ו, וגשר ואסקו דה גמה, הארוך בגשרי אירופה והתשיעי באורכו בעולם שאורכו 17.2 ק”מ. נסייר ברובעים העתיקים וגם המודרניים, נתרשם ממגדל בלם הידוע ונראה גם את מנזר ז’ירונימו שבו נקבר וסקו דה גאמה. נערוך ביקור באנדרטה שנבנתה לכבוד מגלי העולם ונראה את הארמונות היפים והכיכרות, ועוד בהתאם לזמן שעומד לרשותנו. לינה באוניה.

יום 11 ויגו (ספרד)

היום תעגון הספינה בויגו, עיר נמל שבעבר שימשה את ספינות הסחר והיוותה מטרה לשודדי הים. בויגו ממוקם נמל הדייג החשוב ביותר בספרד ונמצא בה אף אזור התעשייה הגדול בגליסיה, שבו פועלים בתי חרושת למכוניות כגון: המפעל של פיג’ו-סיטרואן ואף מספנות שונות. נמל ויגו הוא נמל הדיג הגדול ביותר באירופה ופועלים בו משרדי חברת הדיג הגדולה בעולם. העיר ממוקמת על הגדה הדרומית של שפך הוויגו ומסביבה יערות אורנים ופארקים. נצא לטיול ונתרשם בו מהעיר החדשה, מהטיילת היפה וגם מ ‘ברבס’ – רובע הדייגים הידוע. לינה באוניה.

יום 12 שיט לכיוון לונדון - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום אחרון של הפלגה והנאה משירותי האוניה. בנוסף, נתכנס היום למפגש קבוצתי או נשמע הרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

ימים 13+14 סאות'המפטון - טיסה לתל אביב

מלאי חוויות, ניפרד מן האוניה וניסע אל  שדה התעופה שליד לונדון ממנו נטוס בשעות הצהריים חזרה לתל אביב  אליה נגיע מעט לאחר חצות.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב לונדון 5:20 שעות
לונדון תל אביב 4:45 שעות

טנריף

ליסבון

מטיילים ממליצים

"הטיול היה מעולה וסיפק ידע ואנושיות מצד המדריכה"
(חנה טרייסטר)

"תוכנית הטיול היתה טובה מאוד. באמצעות ההדרכה וההסברים למדתי רבות"
(עמליה הדרי)

"היה טיול 10! הכל בוצע בהתאם לתוכנית ואף יותר מזה"
(קלרה צולנג)

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KCS01 ספטמבר 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה 09 בקומות 9,10,11

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה 07 בקומות 3,7,8 בתוספת 638$ לאדם בחדר זוגי או 1182$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה 1B בקומות 8,9 בתוספת 1137$ לאדם בחדר זוגי או 2230$ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת בריטיש איירוויז בנתיב: תל אביב - לונדון - תל אביב.
 • לילה בבית מלון במרכז לונדון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר.
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • במהלך השייט אירוח על בסיס פנסיון מלא (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 150$ לאדם)
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • שימו לב: לאחר ההרשמה לטיול, אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) , המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. ניתן ואף מומלץ להזמין ביטוח זה מיד עם הרשמתכם לטיול ובכך להגן על כספכם, גם אם הרשמתכם נעשית חודשים רבים לפני צאת הטיול. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Celebrity Silhouette
 • סיור בעיר וינצ'סטר ששימשה כעיר הבירה לשעבר של אנגליה
 • סיור פנוראמי בלונדון
 • רובע הדייגים המפורסם ברבס בויגו
 • מגדל בלם המרשים ומנזר ז'ירונימו בליסבון, בירת פורטוגל
 • הרובע העתיק, בית העירייה והקתדרלה בלאס פאלמאס דה גראן קאנאריה
 • סיור בשמורת אל טיידה בטנריף - שמורת הר הגעש הגבוה בהרי ספרד
 • רחוב אלפנדגה הציורי בפונצ'אל, בירת מדירה

על האוניה

Celebrity Silhouette

אוניית הקרוז Celebrity Silhouette מסדרת ה-Solstice Class, הושקה בשנת 2011, במשקל של 122,000 טונות, ובאורך של 315 מטרים, ההופכים את ההפלגה לשלווה ושקטה מאי פעם. עיצובה החדשני זיכה אותה בפרסים רבים, עיצוב בנייתה המיוחד מתבטא בכך שחדרי האוניה גדולים ומרווחים יותר ממתחרותיה ולמעלה מ-85% מהם מצוידים אף במרפסת...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ויגו ליסבון טנריף
ספטמבר 24° 27° 27°
אוקטובר 19° 23° 25°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

חוגגים סוכות בשייט לאיים הקנריים ומדירה   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

14 ימים • קרוז מאורגן מאירופה אל איי האוקיינוס האטלנטי
לוגו של וואטסאפ