חוגגים סוכות בניו אינגלנד בתקופת השלכת

15 ימים • כולל 7 לילות קרוז באוניית תענוגות הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

15 ימים

13 לילות

7 לילות שיט

קוד טיול KNES

אוקטובר הגיע והסתיו בניו אינגלנד בעיצומו. באזור צפון מזרח ארה"ב עצי האדר הירוקים והגדולים מתכוננים למופע הגדול שלהם: העלים הירוקים משנים את צבעם והופכים לגוונים מרהיבים של זהוב, כתום ואדום, בתצוגת אופנה הגדולה והמרהיבה של הטבע. אט אט נושרים העלים ומכסים את הקרקע במצע רך וצבעוני, שכמו מבקש להשתרע על גביו. התפאורה הצבעונית המיוחדת הזו, על רקע הנהרות הרחבים והגשרים העתיקים, מעניקה תחושה כאילו צייר מוכשר צייר לכבודנו את היופי הזה.

מה מיוחד בטיול שלנו?
 • מסלול המשלב טיול יבשתי ושייט במהלכו נבקר ב-4 מדינות ניו אינגלנד: ניו המפשייר, מיין, מסצ'וסטס וורמונט
 • הטיול יוצא בתקופה האופטימלית ומאפשר לכם לחוות את השלכת במלוא הדרה 
 • ביקור בשלוש פרובינציות קנדה: קוויבק, נובה סקוטיה ואי הנסיך אדוארד
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר 
 • טיסות ישירות בחברת אל על
 • יום סיור מלא בניו יורק
 • הקרוז יביא אתכם לפינות נסתרות ומרוחקות, אשר אינן נמצאות על מסלולי הטיול הרגילים
 

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

יום 1 תל אביב - טיסה ישירה לבוסטון

נתראה בשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה אל בירת מסצ’וסטס, בוסטון, אחת מהערים העתיקות באמריקה, הנחשבת למרכז התרבותי של החוף המזרחי של ארה"ב. נעבור את הליך ההגירה ונצא להיכרות ראשונית עם העיר. נבקר בקיימברידג’, מוקד אקדמי ראשון במעלה ובו אוניברסיטאות היוקרה הארוורד ו-MIT. לאחר מכן, ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בבוסטון.

יום 2 סיור בבוסטון סיילם (Salem) – מרבלהד (Marblehead)

היום נקיים טיול מעמיק באתריה של בוסטון, אחת מהערים העתיקות של אמריקה. נבקר בפארק בוסטון קומון המיוחד, נראה את בניין הממשל, נלך לאורך שביל החירות ונכיר את מבניה ההיסטוריים של העיר, נבקר באנדרטת השואה המיוחדת, נעצור בשוק קווינסי, מתחם הקניות והאוכל שעד היום מהווה את ליבה הפועם של העיר. נמשיך בסיור פנורמי ונעצור בכיכר קופלי המרכזית והציורית. בחציו השני של היום, נבקר בסיילם (Salem), “בירת המכשפות” והמגיה. בסוף המאה ה 17, הוציאו להורג עשרות אנשים שעסקו או נחשדו כעוסקים בכישוף ומאז יצא לעיר מוניטין כעיר מעשי הכשפים. נבקר במוזיאון המכשפות המפורסם ונטייל בסמטאות ובמדרחוב הנושאים סודות אפלים. נבקר גם במרבלהד (Marblehead), כפר דייגים קטן המשמר בתוכו מאות בתים עתיקים ששימשו את אצולת מסצ’וסטס במאות הקודמות. לפנות ערב, נשוב לבית המלון. לינה בבוסטון.

יום 3 ניו המפשייר – אגם וויניפסוקי - קונווי

ניפרד מהמלון ונמשיך צפונה לכיוון ניו המפשייר. נשוט באגם וויניפסוקי  (Winnipesaukee Lake) כשצבעי שלכת יפים סביבנו. הנוף ההררי והגשמים העזים יצרו נוף אגמים ומפרצים טבעיים מדהים המשובץ בעיירות קטנות, חוות חקלאיות ציוריות ובתי נופש מעץ. לינה באזור קונווי.

יום 4 דרך קנקמגוס - פארק המדינה פארנקוניה – מונטפלייה

בתום ארוחת הבוקר ניפרד מבית המלון וניסע לאורך רכס ההרים הלבנים ונופיה המרשימים של דרך הקנקמגוס, כביש ציורי המתפתל בין תצפיות, רכסי הרים, נהרות, פינות יער ומפלי מים מרשימים. נמשיך ונבקר בפארק פראנקוניה(Franconia),  בו המים יצרו אשדות יפים. בהמשך היום נגיע לביקור בעיר הבירה של מדינת ורמונט, מונטפלייה, עיר הבירה עם מספר התושבים הקטן ביותר בארצות הברית, הקרויה ע"ש עיר בשם דומה בצרפת, משם הגיעו חלק ממהגרי ורמונט. לינה באזור סטואו.

יום 5 סטאו (Stowe) – בן אנד ג'ריס

בשעות הבוקר נבקר במפעל הגלידות המפורסם בן אנד ג’ריס, שהוקם ע”י שני צעירים יהודים מהאזור ואף נטעם מהגלידות המשובחות. בתום ביקורנו ניסע צפונה ונחצה את הגבול לקנדה. נגיע לקוויבק (Quebec) הממוקמת על שפת נהר סנט לורנס והיא בירתה של פרובינציית קוויבק דוברת הצרפתית והגדולה ביותר בקנדה. נטייל בעיר היפה ונעלה לתצפית ממצודת העיר. לינה בקוויבק סיטי.

יום 6 קוויבק סיטי (Quebec City) - מפלי מונטמורנסי – עלייה לאוניית הפאר

בשעות הבוקר נצא לטיול בעיר קוויבק סיטי (Quebec City), השוכנת על שפת הר סנט לורנץ ובירתה של פרובינציית קוויבק הגדולה ביותר בקנדה. קוויבק סיטי היא אחת הערים העתיקות ביותר בצפון אמריקה. מהיותה העיר הראשונה שנוסדה במטרה להפוך להתיישבות קבועה ולא כתחנת מסחר, היא נחשבת לעיר האירופאית הראשונה בצפון אמריקה הלא-ספרדית. נצא ליום טיול בעיר במהלכו נטייל בסמטאות העיר העתיקה המוקפת חומה שחומותיה עדיין קיימות, והוכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו. נראה את בית העיריה, בנין הפרלמנט, ולסיום נבקר במפלי מונטמורנסי המדהימים שם נעלה ברכבל לתצפית מרהיבה. לקראת צהרים ניסע לנמל העיר, שם נעלה על אניית התענוגות, עליה נשוט לאורך חופי ניו אינגלנד במהלך הימים הבאים. לינה באוניה.

יום 7 שייט לכיוון שארלוטאון - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום של הפלגה והנאה ממגוון שירותי האוניה. בנוסף, נתכנס במהלך יום זה למפגש קבוצתי ונשמע הרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 8 שארלוטאון - הקתדרלה הניאו-גותית – פארק ויקטוריה

במהלך שעות הצהריים האוניה תעגון בשרלוטאון (Charlottetown), בירת הפרובינציה הקנדית איי הנסיך אדוארד. העיר נקראת ע”ש שרלוט אשתו של  ג’ורג’ השלישי, שמלך בבריטניה בסוף המאה 18 וסיפח את האיים לממלכה. כמאה שנים לאחר מכן, מצטרפת העיר לקונפדרציה הקנדית והיא מייצגת היטב את איי האוקיאנוס האטלנטי הנידחים. נפגוש נמל דייג ומאכלי ים, טיילת יפה, בתי קפה וחנויות נעימות. נבקר בקתדרלה הניאו גותית של שרלוטאון, בפארק ויקטוריה וברציף פיק’ס בו נמצאים כמה ממבני הנמל העתיק של העיר ונשאיר זמן פנוי לטייל בה בנחת. לפנות ערב, נחזור לאוניה שתעשה את דרכה לסידני שם תעגון למחרת. לינה באוניה.

יום 9 סידני (Sydney) – המוזיאון של אלכסנדר בל

בשעות הבוקר האוניה תעגון בסידני (Sydney) שהוקמה כבר ב 1785 ע”י מהגרים שהגיעו מבריטניה והיוותה בעבר כאחת מספקיות הפלדה הגדולות באמריקה הצפונית. ניסע לעיר באדק, שם נבקר במוזיאון המציג את עבודתו של הממציא הידוע, אלכסנדר בל. לאחר מכן ניסע באחד הכבישים היפים ביבשת, נתיב קאבוט, המתפתל לאורכו של האוקיינוס, נעצור לתצפיות בנופיו המיוחדים ונבקר בעיירות ציוריות לאורכו. לינה באוניה.

יום 10 הליפקס (Halifax) – המוזיאון הימי

נעגון היום בעיר הבירה של חבל נובה סקוטיה, הליפקס, השוכנת לחופו של האוקיינוס האטלנטי. הנמל הימי של העיר היה נקודת המוצא העיקרית לספינות המפליגות לאירופה וממנה, ומרבית המהגרים לקנדה הגיעו למדינה דרכו. נגיע לביקור במוזיאון הימי הממוקם בעיר שבו מוצגים שרידיה של הטיטניק, שטבעה סמוך לעיר. . נמשיך לביקור ב-Lunenburg כפר דייגים ציורי, הממוקם במפרץ מקסים שהפך לפנינה תיירותית וכן ניסע לטיול לאורך קו החוף היפיפה עם עיירות ציוריות והיסטוריות, כמו Peggy’s Cove. לינה באוניה.

יום 11 פורטלנד - נמל קנבנקפורט

נבקר היום בפורטלנד – בירתה הקדומה של מיין, המדינה הצפונית. נטייל ברחובותיה העתיקים של העיר הידועה בבתי העץ העתיקים שבה והיא מוקד למסעדות גורמה. מדרום לפורטלנד, משתרע חוף מפורץ ומיוחד ובו כמה פנינות. נמשיך בנסיעה לקנבונקפורט (Kennebunkport) עיירת החוף המבוקשת שבה ניצבים בתי נופש של כמה מנשיאי ארה”ב לשעבר ובה ניתן למצוא חנויות, גלריות ומסעדות מיוחדות וכל זאת בתוך תפאורה מיוחדת של נהר ומפרץ הנתונים לתנודות של גאות ושפל. לינה באוניה.

יום 12 בר הרבור – פארק אקאדיה

דרומית לעיר בנגור, נמצא הפארק הנופי אקאדיה, היפה ביותר במדינת מיין. צבעי השלכת בתקופה זו של השנה, מקשטים את הפארק בשלל צבעים יפים. השילוב של גלי הים המתנפצים, עם סלעי הגרניט האדמדמים ויערות עצי המחט ורחבי העלים המשנים את צבעיהם היפים הם מראה שלא ישכח. נטייל ברחבי הפארק המקסים ונסיים את היום בעיירה בר הרבור (Bar Harbor) הממוקמת אל מול מפרץ נהדר ואיים ציוריים. לינה באוניה.

יום 13 ניופורט – ניו יורק

בתום ארוחת הבוקר ניפרד מהאוניה ומבוסטון ונצא אל ניופורט  (newport)היפה שבמדינה רוד איילנד, המדינה הכי קטנה בארה"ב. ניו פורט הפכה בסוף המאה ה-19 לעיירת הנופש מובילה של עשירי ארה”ב, שעברו לגור לכאן ובנו אחוזות פאר. נבקר בבית הכנסת טורו, שנבנה בשנת 1763, והוא העתיק ביותר בארה”ב שהוקם ע”י מהגרים מרסיפה שבברזיל. נטייל בשביל המצוק היפיפה וברחובותיה הציורים הנמצאים בסמוך לנמל ונאזין לסיפורים מעברה העשיר. לאחר מכן נמשיך לניו יורק אליה נגיע בשעות הערב. לינה במלון בניו יורק.

ימים 14+15 יום אחרון בניו יורק וטיסה ישירה לתל אביב

בשעות הבוקר נצא לטיול בתפוח הגדול – הלוא היא ניו יורק המדהימה. נבקר בוול סטריט, הלב הפועם של אזור הסחר והעסקים ונראה את סמל השור הידוע, את בניין הבורסה, מגדל האו"ם, מגדל טראמפ, רדיו סיטי, מרכז רוקופלר ואתר ההנצחה המפורסם גראונד זירו. במידה ונוכל נבקר באחד ממרכזי האאוטלט המפורסמים של ניו יורק ולקראת שעות הערב ניסע לשדה התעופה לקראת טיסתנו בחזרה לתל אביב בה ננחת בשעות אחר הצהריים למחרת.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בוסטון 11:40 שעות
ניו יורק תל אביב 10:15 שעות

שלכת בניו אינגלנד

בוסטון

מטיילים ממליצים

"מדריך עשיר ידע, חכם, סבלני, מעודכן וקשוב"
אורית נצר

"חוויה נהדרת, אמשיך לנסוע אתכם, נסעתי פעמים רבות בטיולים מודרכים והפעם המדריך היה הטוב ביותר שחוויתי"
יהודית אסנין

"טיול מעולה ברמה גבוה, הרבה בזכות המדריך"
אליהו אסנין

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
KNES01 (סוכות) 06/10/2024 20/10/2024 $6349 $2107 $90 הנחה לנרשמים עד 20/06/2024 טרם נקבע עמוס גולדבלט מובטח הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באונייה מקטגוריה IB בקומות 4-5,8-11

 • ניתן לשדרג לחדר עם חלון מקטגוריה OB בקומות 8,5 בתוספת 532 $ לאדם בחדר זוגי , 914 $ לאדם בחדר יחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BA בקומות 9-10 בתוספת 1476 $ לאדם בחדר זוגי, 2,802 $ לאדם בחדר יחיד.

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - בוסטון, ניו יורק - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 140$ לאדם לכל ההפלגה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • אשרת כניסה לקנדה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת [email protected] או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמת ובאיזה תאריך.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

  בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). 

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט יתבצע באוניה Norwegian Gem
 • סיור בהליפקס, בירת חבל נובה סקוטיה בקנדה
 • ביקור בעיר העתיקה קוויבק סיטי שהוכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק”ו
 • ביקור במפלי מונטמורנסי (montmorency waterfall)
 • ביקור בבירה הקדומה של המדינה הצפונית מיין, פורטלנד
 • סיור בעיר בוסטון הנחשבת למרכז התרבות של החוף המזרחי של ארה”ב כולל ביקור בפארק בוסטון קומון ושביל החירות
 • ביקור בפארק הלאומי אקאדיה הנמצא בבר הרבור שבמדינת מיין
 • ביקור בעיירת החוף הציורית קנבונקפורט (Kennebunk port)
 • ביקור בסיילם, “בירת המכשפות” והמגיה
 • ביקור במרבלהד (Marblehead), כפר דייגים קטן
 • שייט רומנטי באגם וויניפסוקי (Winnipesaukee Lake)
 • נסיעה בנופים הנהדרים של דרך קנקמאגוס (kancamagus highway)
 • ביקור בפארק פראנקוניה (Franconia), בו המים יצרו אשדות יפים
 • ביקור בעיר הבירה של מדינת ורמונט, מונטפלייה (Montpelier)
 • ביקור במפעל הגלידות המפורסם בן אנד ג’ריס
 • ביקור בשרלוטאון (Charlottetown), בירת הפרובינציה הקנדית איי הנסיך אדוארד
 • יום סיור מלא בניו יורק

על האוניה

Norwegian Gem

אוניית הקרוז Norwegian Gem הושקה בשנת 2007 ועברה חידוש בשנת 2022. לאחר החידוש היא קיבלה עיצוב מודרני עם חללים ציבוריים מרווחים, תאורה מרהיבה ויצירות אמנות ייחודיות. האוניה מציעה מגוון רחב של אפשרויות קולינריות, החל ממסעדות גורמה ועד לחדרי אוכל מזדמנים. האורחים יכולים להתענג על מנות מכל רחבי...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ניו יורק בוסטון הליפקס
אוקטובר 18° 16° 13°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

חוגגים סוכות בניו אינגלנד בתקופת השלכת   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

15 ימים • כולל 7 לילות קרוז באוניית תענוגות
לוגו של וואטסאפ