• קרוז לאיסלנד וגרינלנד
נמצאו 11 טיולים

הרחק בצפון, צפונית לקו רוחב 60 מעלות, שוכנים שני איים: איסלנד וגרינלנד. בחורף זוכות במעט מאוד שמש, אבל בקיץ השמש לא שוקעת. שייט מאורגן לאיסלנד, או    טיול מאורגן לאיסלנד בשילוב שיט מאורגן לגרינלנד חושף אתכם אל 2 מהאיים המרתקים בעולם, עם מפגש תרבויות ונופים נהדרים. השמות קצת מבלבלים, איסלנד מכונה "ארץ הקרח", 11% משטחה מכוסה בקרח קבוע, ויש בה הרבה מהצבע הירוק. גרינלנד, "הארץ הירוקה" בעצם לבנה. 80% משטחה מכוסה בקרח קבוע.

איסלנד - טבע פראי במדינה קטנה ושקטה

איסלנד הנודעת בשמה כ- "ארץ של קרח ואש" היא מדינה אירופאית קטנה ושקטה בסגנון סקנדינבי; גרינלנד, האי הגדול ביותר בעולם, היא גוש קרח ענקי ליד הקוטב הצפוני שבו אם נצרח - איש לא ישמע. בשתיהן הטבע חוגג: פיורדים ועמקים ציוריים אשר חרצו בהן קרחוני ענק שגלשו מראשי ההרים אל האוקיאנוס האטלנטי, בצד הקרחונים נמצא גם תופעות טבע מרהיבות שיצרו הרי הגעש: גייזרים, מעיינות חמים, מפלים, אגמים ושדות בזלת, גם בעלי חיים מגוונים מרגישים שם בבית, הלווייתנים, כלבי הים, הניבתנים ותוכי הים (הפאפין הצבעוני) הם רק חלק מרשימה נכבדת זו.

באיסלנד, חיים צאצאי הוויקינגים אשר התיישבו שם לפני יותר מ 1000 שנה וחיו בבדידות ובתנאים קשים עם מגע מועט עם העולם, לאורכם של חופי גרינלנד השוממים ברובם, הטבע מספק מופע מרהיב של צבעים צורות ריחות וחוויות שלא ישכחו. הילידים האינואיטים בני המקום, הותירו ברבות השנים, מורשת דייג, צייד לווייתנים וגידול איילים והיום הם מתמודדים עם חדירת הקדמה אל חייהם.

קרוז לאיסלנד / גרינלנד עם Cruise Tour

קרוז מאורגן לאיסלנד בשילוב עם גרינלנד, נותן לכם מבט מרתק על נופי בראשית יוצאים מן הכלל ומספק תובנות מעניינות על מקומו של האדם אל מול מרחבי הענק ותרבויות שאינן מוכרות לנו.

אנו מציעים קרוז לאיסלנד עם מגוון מסלולים מרתקים, המשלבים גם ביקור בגרינלנד, או הכוללים בין היתר את איי שטלנד ו איי אורקני, או מסלול המשלב ביקור במדינות האיים הבריטיים, כדוגמת סקוטלנד או אירלנד ועוד, מדריכים, עתירי ידע וניסיון, אשר יעשירו אתכם בהרצאות מעניינות במהלך שייט מאורגן לאיסלנד וייקחו אתכם אל לב ליבה של ארץ מרהיבה זו. קסמה של איסלנד יתגלה לפניכם בינות לנופים עוצרי הנשימה ושלל התופעות הגאולוגיות והגעשיות אשר יעניקו לכם חוויה שללא ספק תיחרט עמוק בזיכרונכם. מסלולי השייט הנפלאים שלפניכם משלבים תנאים נהדרים בתנאי מלון 5 כוכבים, ניצול הימים הארוכים לסיור ומנוחה גם יחד, הרצאות מעשירות ומקיפות יחד עם מפגשים קבוצתיים המועברים על ידי מורה הדרך במהלך השייט ועוד. הצטרפו אלינו לקרוז חוויתי מאין כמותו, לאיי צפון האוקיאנוס האטלנטי, איסלנד וגרינלנד.

לוגו של וואטסאפ