קרוז לאיסלנד

שיט מאורגן לאיסלנד, האיים הבריטיים, צרפת ובלגיה

12 ימים • כולל ביקור בבלפסט, דבלין וברוז' הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

12 ימים

11 לילות

10 לילות שיט

קוד טיול FIB

1לפני זמן לא רב במונחים גיאולוגים, מאתיים מיליון שנה, התפצלה יבשת העל פנגיאה לשני חלקים, ובין אמריקה הצפונית ואירופה של היום נוצר מרווח. תזוזת הלוחות הטקטוניים יצרה בתווך שבין היבשות החדשות רכסים תת אוקייניים ענקיים ומהם יצאה לבה שהתקררה לבזלת. אחד מרכסים אלה בצבץ מהים ויצר אי ששמו כיום הוא איסלנד, "אי של אש וקרח". בגלל מיקומו המיוחד של האי וגילו הצעיר, יחסית, הוא שופע בתופעות טבע מרהיבות ומיוחדות, כמו מעיינות חמים, מפלים ואגמים, מרחבי בזלת והרי געש, גייזרים וקרחונים. בין עשרות האיים באוקיינוס האטלנטי שוכנים גם האיים הבריטיים המרתקים, שממוקמים במערב אירופה וכוללים את אנגליה, אירלנד, סקוטלנד ואחרים ובטיולינו נבקר בחלק מהם.

למידע נוסף על טיול מאורגן לאיסלנד יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
 • מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
 • לילה בבית מלון בריקיאוויק מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר
 • דמי סבלות בבית המלון
 • שירות הכנת צ'ק אין לאנייה
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - יעד ביניים - ריקיאוויק (Reykjavík, איסלנד)

נצא בטיסה לעבר יעד ביניים ממנו נמשיך לריקיאוויק, בירת איסלנד. עם הגיענו נצא לטיול פנורמי קצר לשם היכרות ראשונית עם ריקיאוויק ולאחר מכן ניסע אל בית המלון להתארגנות ומנוחה. לינה באזור ריקיאוויק.

יום 2 ריקיאוויק - משולש הזהב - מפל הגולפוס - אתר הגייזר – עלייה לאוניה

הבוקר ניסע אל מקום כינוסם של השבטים הוויקינגים בסלע המפורסם המכונה ת’ינגווליר. נהלך במורד השבר לאורכו של מצוק לבה על קירותיו הזקופים. נמשיך ונבקר באחד מגדולי המפלים האיסלנדים – מפל הגולפוס שמימיו נוחתים בשאון אדיר אל ערוץ קניוני באמצעות מדרגות סלע מרשימות. לסיום נבקר באתר הגייזר המפורסם של איסלנד. לקראת צהרי היום נגיע אל הנמל שם נעלה על האוניה Star של חברת NCL שעל סיפונה נבלה במהלך טיולנו. הערב נהנה מארוחה חגיגית, הופעות בידור ובילוי בקזינו. לינה באוניה.

יום 3 רייקיאוויק - מוזיאון פתוח - סיור בעיר - תחילת ההפלגה

את סיורנו נפתח היום עם ביקור מעניין מחוץ לעיר במוזיאון הפתוח ארבייארסאפן (Arbaejarsafn), שם נתוודע לאורח הייחודי חיי התושבים באי: לבתים גגות עשב המבודדים את יושביו בפני הרוח והקור, הבקתות בנויות מעץ המסוגנן על פי המסורת הויקינגית, החקלאות צנועה וביתית, ומרשים ביותר מגוון כלי הבית מרחבי איסלנד לצד רכישת השכלה וקריאה בספרים גם באזורים הכי מרוחקים. נחזור לעיר ונערוך ביקור באזור הנמל, נצפה בבית האופרה החדש, נערוך ביקור בכנסיית ה’אלגרימקירכה’, נצפה על העיר ממפעל המים ‘פרלן’ ונתרשם מהעיר העתיקה ומבית העץ הנודע בו נועדו רייגן וגורבאצ’וב בשנות ה-80, לפני שהסתיימה המלחמה הקרה. אחה"צ נמשיך בהפלגה. לינה באוניה.

יום 4 איסאפיירד'ור - הפיורדים המערביים (Isafjordur), איסלנד

את היום הזה נתחיל בביקור ב-‘איסאפיירד’ור’ (באיסלנדית: Ísafjörður), עיירה הממוקמת בצפון מערב איסלנד. זו בירת מחוז ‘וסטפירד’יר’ (הפיורד המערבי) וגרים בה כשלושת אלפים איש. היא ממוקמת על גדות מפרץ עוצר נשימה, המוקף בהרים גבוהים שמכוסים שלג גם במהלך הקיץ. הסיור שלנו יתמקד בדרום העיירה, בין עמקים קרחוניים והרי געש, שם נגיע למפל היפהפה ‘דיניאנדי’ (Dynjandi), שמימיו שוצפים 100 מ’ מטה בצורה מדורגת ויוצרים זרזיפי מים דקים. בפועל מורכב מפל זה מסדרה של שבעה מפלים היוצרים מפתח מפלים רחב ומעניין, הגדול במפלי הפיורדים המערביים. בהמשך נתעכב בנקודות תצפית אחדות כדי להתרשם מהנוף ונמשיך לכפר הדייגים ‘סודוריירי’ (Sudureyri), שבו נלמד על שגרת יומם של הדייגים ועל חייהם. לינה באוניה.

יום 5 סיידיספיורדור (Seydisfjordur) איסלנד

היום נעגון בצד המזרחי של איסלנד. לפנינו נגלה נוף פיורדים מחורץ ואנו יוצאים לכיוון מערב. נגיע בהליכה קצרה אל המפל גופופוס (GUFUFOSS) המרהיב ומשם נמשיך לאורך אגם לגורין (LOGURINN), שעליו מספרים תושבי המקום כי מפלצת חיה בעומק מי הפיורד הקפואים. יער גדול שנטעו לחופו מזרחי של האגם משיב לאיסלנד מעט מעברה המיוער, לפני שהגיעו הוויקינגים לאזור. נצפה בהנגיפוס (HENGIFOSS), מפל נוסף העובר בעצמה דרך משושים ודפנות בזלת. כמו כן, נערוך ביקור במרכז מבקרים מעניין ובבית של אחד הסופרים החשובים באיסלנד, גונאר גונארסון, בן המקום שהזמין אדריכל ידוע לתכנון ביתו. את יומנו נסיים באגילסטאדיר (עיר המחוז העיקרית של מזרח איסלנד), ממנה נשוב אל אנייה. לינה באוניה.

יום 6 שייט לכיוון בלפסט (צפון אירלנד) - מפגש קבוצתי והרצאה

יהיה זה יום של הפלגה ושל הנאה ממגוון השירותים באוניה, ובמהלך היום גם נחבור למפגש קבוצתי ונקשיב להרצאה של המדריך. לינה באוניה.

יום 7 צפון אירלנד - ביקור ב"סוללת הענקים" ובעיר בלפסט

נעגון בבלפסט (Belfast), בירת צפון אירלנד. זו עיר נמל תעשייתית גדולה ונוסף על כך היא סמל לאירועים היסטוריים ותרבותיים שהתרחשו באירלנד. ניסע דרך אזור אנטרים, בינות לנופים מרהיבים, לכיוון צפון האי שם נבקר ב”סוללת הענקים”. זוהי תופעה גיאולוגית מרתקת שבה עמודי בזלת, שצורתם משושה סימטרי, חודרים אל תוך מי הים. נשמע את האגדה על הסברו של פין מק’קול לתופעה וכמובן גם הסבר גיאולוגי. נבקר במרכז המבקרים המרתק ונצעד בעצמינו על גבי עמודי הבזלת המדהימים. משם נמשיך לביקור בבלפסט, בירת צפון אירלנד, הממוקמת על גדת נהר הלאגאן (Lagan River). העיר היא סמל למאבק בין הקתולים לבין הפרוטסטנטיים ויש בה הן אתרים היסטוריים מרתקים והן עדות למודרניזציה. נראה את בניין העירייה המעניין, את בניין האופרה, את כיכרות העיר ואף נצפה בפאב הידוע ביותר בצפון אירלנד. במהלך הסיור נצפה בציורי הקיר המבטאים את המאבק האלים שהתרחש במקום ואת השלום שהגיע לאחר מכן ועוד בהתאם לזמן שיהיה לנו. לינה באוניה.

יום 8 עגינה בדבלין (אירלנד) – סיור בעיר

הבוקר נעגון בדבלין (Dublin), בירת הרפובליקה האירית הידועה בשמה “האי הירוק”. בסיורנו בעיר נראה את הכיכרות הג’ורג’יאנים ואף נחזה בפסלו של אוסקר וויילד באחת מהן, כיכר מריון. בהמשך הסיור נראה את בית הדואר, המקום שבו התקיים מרד הפסחא בשנת 1916 ואת קתדרלת סנט. פטריק. נעבור מעל נהר הליפי ונחזה בגשרים שלו, שם נתרשם במיוחד מגשר “חצי הפני”. נבקר בפארק פיניקס רחב הידיים ונראה את מעון הנשיא. נערוך סיור בטריניטי קולג’, שבו נוכל להתרשם מהספר של קלס (Book of Kells) ומהספרייה המרתקת והעתיקה ביותר באירלנד. לינה באוניה.

יום 9 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יהיה זה יום אחרון של הפלגה ושל הנאה ממגוון השירותים באוניה, ובמהלך היום גם נחבור למפגש קבוצתי ונקשיב להרצאה של המדריך. לינה באוניה.

יום 10 לה הבר'ה - חופי נורמנדי (צרפת) - פנורמה 360 - מוזיאון הנחיתה

עם בוקר נצא מנמל לה הבר’ה (Le Havre), וממנו נעבור על גשר הממוקם מעל שפך נהר הסן לביקור בעיירה ארומאנש (Aromanches). כאן פלשו כוחות הברית ליבשת אירופה בסוף מלחמת העולם השנייה וכאן נבקר בפנורמה 360. זהו אתר מיוחד בצרפת המאפשר לצופים להרגיש כאילו הם נמצאים בלב הקרב על נורמנדי, באמצעות קטעי ארכיון נדירים שלא התפרסמו ואשר מוקרנים על תשעה מסכי High Definition. נבקר במוזיאון הנחיתה המתאר את יום ה- D-Day ונמשיך לביקור בחופי הנחיתה הידועים, שם גם נראה את הביצורים הגרמניים. במידה והזמן יאפשר לנו, נערוך ביקור בבית הקברות האמריקני שבחוף אומהה. נמשיך בנסיעה אל עיירת הנמל היפהפייה הונפלר (Honfleur) אשר נמצאת בצידו הדרומי של שפך הסיין. הונפלר עוררה בעבר השראה רבה בקרב ציירי האימפרסיוניזם ועד היום היא מהווה מוקד משיכה מבוקש ובצדק. לינה באוניה.

יום 11 ברוז’

היום נבקר בברוז’, המכונה “ונציה של הצפון” ונחשבת לאחת הערים היפות בבלגיה. נטייל בסמטאות שלהן צביון מתקופת ימי הביניים, ונוסף על כך נראה את כיכר השוק שאותה מקיפים בתי גילדות המעוטרים בגמלונים טיפוסיים. נגיע לבזיליקת הדם הקדוש בכיכר בורג שבה נשמרו לפי האמונה הנוצרית טיפות מדמו של ישו. נוסף על כך נראה את בית העירייה העתיק בבלגיה עם חזיתו המפוסלת. לינה באוניה.

יום 12 סאות'המפטון - לונדון - יעד ביניים - תל אביב

נעזוב את האנייה לאחר ארוחת הבוקר ונצא בנסיעה לעבר שדה התעופה של לונדון משם נמריא חזרה ארצה דרך יעד ביניים.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד באירופה 04:00 שעות
יעד באירופה ריקיאוויק 03:15 שעות
לונדון יעד באירופה 01:50 שעות
יעד באירופה תל אביב 03:40 שעות

איסלנד

גייזרים - איסלנד

אירלנד

דבלין - אירלנד

מחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
FIB01 יולי 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IB בקומות 8,9.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OA בקומות 5,6 בתוספת 720$ לאדם בחדר זוגי או 1,350$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BA בקומה 9,10,11 בתוספת 870$ לאדם בחדר זוגי או 1,650$ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בנתיב: תל אביב – יעד באירופה – ריקיאוויק, לונדון – יעד באירופה – תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם $170 לאדם).
 • לילה בבית מלון בריקיאוויק מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר.
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • מסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות).
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת [email protected] או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמת ובאיזה תאריך.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

  לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת [email protected] או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.
 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.
 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-120 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט יתבצע באוניית הפאר Norwegian Star
 • ביקור מיוחד ב"סוללת הענקים" - תופעת טבע מיוחדת באירלנד
 • ביקור בפארק פיניקס ובטריניטי קולג' באירלנד
 • ביקור במפל הגולפוס - אחד מגדולי המפלים האיסלנדים
 • הסלע המפורסם ת’ינגווליר - מקום כינוסים של השבטים הוויקינגים
 • אתר הגייזר המפורסם באיסלנד
 • ביקור במוזיאון הפתוח ארבייארסאפן בעיר רייקיאוויק וגם בכנסיית ה'אלגרימקירכה'
 • המפל הציורי גופופוס באיסלנד
 • ביקור בעיר ברוז', אחת הערים היפות בבלגיה
 • האתר הייחודי 'פנורמה '360' ומוזיאון הנחיתה בנורמנדי

על האוניה

Norwegian Star

אוניית הקרוז NCL - Norwegian Star משלבת את רעיון השיט החופשי עם שיט בינות לערי הבירה של הים הבלטי הקריבי והטראנס-אטלנטי. האן-סי-אל נורויג'יאן סטאר, שהושקה בשנת 2001 וחודשה בשנת 2018 היא במשקל של כ-91000 טון ההופכים את ההפלגה לשלווה במיוחד, מבלי תלות במזג האוויר. ברחבי 14 סיפוני...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  ברוז' רייקיאוויק דבלין
יולי 19° 13° 19°
אוגוסט 21° 13° 19°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

שיט מאורגן לאיסלנד, האיים הבריטיים, צרפת ובלגיה   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

12 ימים • כולל ביקור בבלפסט, דבלין וברוז'
לוגו של וואטסאפ