• קרוזים מאורגנים
  • קרוז לאיים הבריטיים
נמצאו 12 טיולים

קרוזים מאורגנים, שייט תענוגות באוניות קרוז איכותיות: צאו עמנו לטיול שייט מאורגן חוויתי, נוח ומפנק. טיול שייט על אוניה המהווה "בית מלון צף" , המאפשר ליהנות מכל רגע בטיול באיכות ובנוחות, לחוות מספר יעדים מבלי הצורך להחליף בתי מלון רבים, לטוס או לנסוע מרחקים ארוכים. כל זאת בזמן שאתם נהנים ממגוון האטרקציות שאוניית הקרוז מציע לכם כגון: אולמות קולנוע, מופעי בידור, בריכות שחייה, מרכז ספא, חנויות, בתי קפה, מסעדות מפוארות ועוד.

מדוע לצאת עמנו לקרוז מאורגן?

בקרוזים המאורגנים הנכם משקיעים מינימום זמן ומקבלים מקסימום סיפוק! בטיול עצמאי יהיה עליכם להזמין את הטיסות, ההעברות והשייט בנפרד, יהיה עליכם לחפש מדריך עצמאי עבור כל אחד מן היעדים בהם תבקרו, וכל אלה כרוכים במאמץ וזמן ואף עשויים להוביל להוצאות בלתי מתוכננות רבות ולעיתים אף לעוגמת נפש. בטיול המאורגן אנו מבצעים את כל הפעולות האלה עבורכם! בנוסף, סיורי החוף נערכים באוטובוס פרטי ומלווים במדריך ישראלי דובר עברית, בעל ידע רב ומנוסה. כך תהיו חופשיים וחסרי דאגות בזמן השייט ותוכלו ליהנות מסגנון הטיול הייחודי הזה.

אנו ב-CruiseTour מתגאים בכך שאנו מציעים מגוון רחב של הפלגות מאורגנות המשלבות הפלגה בספינות שייט יוקרתיות עם יעדים יוצאי דופן ברחבי העולם. המומחיות שלנו טמונה  טיולי קרוזים מארוגנים יוצאי דופן. בין אם אתם מחפשים טבילה תרבותית, הרפתקאות או פשוט רגיעה, יש לנו את השייט המאורגן המושלם עבורכם. בחרו מתוך מגוון יעדים המציעים את הקסם והאטרקציות הייחודיות שלו. מחקר חורבות עתיקות ביוון ועד לפלאי הטבע של הפיורדים הנורבגיים, ההפלגות המאורגנות שלנו מאפשרות לכם לצאת למסעות בלתי נשכחים ובקלות. המדריכים שלנו הם בעלי ידע וניסיון שידאגו לחווית טיול חסרת דאגות ומהנה. 

קרוז תור מתמחה בטיולים מאורגנים המשלבים שייט באוניות קרוז למגוון גדול של יעדים בכל העולם. תוכלו לבחור את החופשה הבאה שלכם מתוך מגוון הקרוזים המאורגנים שלפניכם.

לוגו של וואטסאפ