יפן וקוריאה הדרומית

16 ימים • כולל הירושימה ו-7 לילות קרוז באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

16 ימים

13 לילות

שיט

קהל רחב פרימיום
קוד טיול CJD

ארץ השמש העולה, יפן, מספקת למטיילים בה חוויה ייחודית ומרתקת שלא ניתן למצוא בשום מדינה אחרת. זו ארץ המשלבת קידמה ועוצמה תעשייתית לצד מסורת, אסתטיקה וצורת מחשבה שונה מאוד מזו שאנו רגילים אליה. בטיול יוצא הדופן הזה נחוש ניגודים אלה בתנאים מפנקים: נבקר בטוקיו המודרנית וגם בקיוטו הרומנטית ואף נפליג באוניית פאר למשך שבעה לילות. זו דרך מדהימה ליהנות מיופייה של ארץ מעניינת זו, בלי לנסוע מרחקים או להחליף  מספר רב של בתי מלון. נסייר בעיר הבירה טוקיו, עיר מודרנית ובה גורדי שחקים לצד מקדשים עתיקים גדושים בתרבות ובמסורת. נבקר בקיוטו, הבירה התרבותית של יפן, ונראה את שפע הטירות, השווקים והגנים הגודשים אותה. בין סיורים בערים ההיסטוריות נבקר לאורך ההפלגה גם בעיירות קטנות ומעניינות ובכפרים שבהם עצר מלכת שעון הקדמה. בנוסף, נבקר גם בעיר בוסן, העיר השנייה בגודלה בדרום קוריאה. עיר נמל המשקפת עוצמה כלכלית ומודרניזציה.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":

• מסלול מקיף שכולל את תרבותה המסורתית וההסטוריה של יפן יחד עם המודרניות שלה 
• טיול רגוע שמשלב קרוז מפנק ללא נסיעות ארוכות ומתישות באוטובוס וללא החלפת מספר רב של בתי מלון (סה"כ שני בתי מלון ואוניית פאר)
• חוויה של אחד מפלאי הטכנולוגיה היפנית: נסיעה ברכבת הקליע המפורסמת, מהמהירות בעולם, במקום נסיעות באוטובוס 
• הטיול אינו מסתפק בציר טוקיו - קיוטו, אלא מאפשר התרשמות ממרחביה של יפן ומהטבע שלה 
• הקרוז מאפשר ביקור בערי החוף ובכפרים של יפן בדגש על תרבות יפן
• לינה בבתי מלון בדרגה של ארבעה כוכבים (הבדל משמעותי באיכות הטיול לעומת מלונות 3 כוכבים)
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

אולי גם יעניין אותך: טיול ליפן בתקופת פריחת הדובדבן

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

ימים 1+2 תל אביב - הונג קונג - טוקיו

נמריא בטיסה דרך הונג קונג אל טוקיו, בה ננחת בשעות הצהריים שלמחרת. עם הגיענו נצא בנסיעה אל מלוננו לשם מנוחה והתארגנות. לינה בטוקיו.

ימים 3+4 טוקיו - מוזיאון אדו (Edo) - מקדש אסקוסה (Asakusa) - רובע גינזה (Ginza) - אודאיבה

היום נסייר ב”עיר ללא הפסקה” טוקיו, במהלכו נסייר במוזיאון אדו בו מתואר סיפור התפתחותה של העיר החל מהמאה השש-עשרה, שבה השוגון קבע את משכנו בעיר, ונתוודע לחיי התרבות של תושבי העיר. נבקר גם ברובע אסקוסה, רובע עתיק שמשמר את אווירת ימי אדו. נתרשם ממקדש סֶנְסוֹ-גִ’י המרשים שנחשב לקדוש ביותר בטוקיו. נערוך ביקור גם בשוק הצבעוני שסביב המקדש, בו ניתן למצוא את כל הפריטים היפניים המיוחדים והמזכרות. נצא לסיור ברובע שינג’וקו בו נראה את הבניינים הגבוהים, ובראשם המבנה המרהיב של עיריית טוקיו שנבנה בשנות ה90 של המאה שעברה, פנינה אדריכלית של האדריכל המפורסם קנזו טנגה, שעלות הקמתו הייתה מעבר למיליארד דולר. נטייל באזור המפורסם והיקר ביותר בטוקיו, רובע הבילויים והקניות גינזה. נצא בנסיעה לאודאיבה, אי חדיש ומלאכותי במפרץ טוקיו. נעבור על גשר “קשת בענן” ממנו ניתן להשקיף על קו הרקיע העירוני. נגיע לביקור בבניין הטלוויזיה של רשת פוג’י, שנבנה בסגנון עתידני, ובו נעלה לקומת התצפית שמשקיפה אל העיר. נבקר ברובע “שיבּוּיה” הידוע בצומת הסואן בו חוצים עשרות אלפי אנשים מדי יום. לסיום נצא לסיור ברובעי הקניות של העיר: שדרת המותגים הבינלאומיים, שדרת אוֹמוֹטסנדוֹ – ה”שאנז אליזה” של העיר, ורובע “האראג’וקו” האהוב על הצעירים ובו תרבות הרחוב מגיעה לשיאים חדשים וצבעוניים. בלילה נצא לסיור בו נוכל להתרשם מחיי הלילה הסוערים בעיר שאינה נחה. לינה בטוקיו.

ימים 5+6 נסיעה ברכבת הקליע לקיוטו (Kyoto) - טירת ניג'ו (Nijo Castle) - מקדש הזהב

נהנה היום מחוויה יפנית ייחודית נוספת: נסיעה ב”רכבת הקליע”, הרכבת המהירה, אל קיוטו, הבירה הקיסרית העתיקה שמהווה עבור רוב המבקרים בה את אחד משיאי הביקור ביפן. היא אף כונתה “העיר היפה בעולם” בידי סטיב ג’ובס, מייסד חברת אפל, ששב לבקר בה עם משפחתו מדי שנה. קיוטו הוקמה במאה השמינית ושימשה כבירה התרבותית של יפן במשך כאלף שנים, עד למאה התשע-עשרה. בתחומי העיר נשתמרו מאות מבנים היסטוריים ומקדשים, הניצבים בינות לגנים קסומים, שווקים ססגוניים ורחובות מרהיבים. אחד האתרים בהם נבקר הינו פביליון הזהב, מקדש המהווה סמל לאדריכלות היפנית המסורתית, לצד בריכת ההשתקפות המעניקה לו ממד עוצר נשימה. נטייל בגן הסלעים הקטן במקדש ריואנג’י, המבטא את עקרונות הזן ומשמש דוגמה ל”גן יבש”. נבקר בטירת ניג’ו, הטירה של השוגון אייאסו טוקוגאווה. נראה את עיצובה המרהיב של הטירה, המורכבת ממבנים עם גגות עץ המחוברים ביניהם וגם נלמד על השיטות המיוחדות שננקטו כדי להגן על הטירה, כמו “רצפות הזמיר” המשמיעות חריקות בסגנון ציוץ ציפורים כשפוסעים עליהן, כמערכת אזעקה. בהמשך נבקר בשוק האוכל המרהיב נישיקי בו נוכל להתפעל מן הססגוניות ולטעום מהמאכלים האופייניים לעיר. נראה את מקדש היאן, המהווה את הדוגמה הנפלאה והאופיינית ביותר לגן יפני. לא נפסח גם על רובע הגיישות – גיון, בו נגשש בעינינו אחר גיישות עוטות קימונו עם שיער עשוי בקפידה, על רגליהן כפכפי עץ כשהן חומקות בצעדים קטנים בינות לסמטאות. באחד מערבי הסיור נתקבל בקהילת “בית שלום” בקבלת פנים חמה (מותנה באישור). לינה בקיוטו.

יום 7 נארה

נצא הבוקר לכיוון נארה, הנחבאת בצילה של האחות הגדולה קיוטו. עיר זו פחותה מבחינת יופי או חשיבות היסטורית, כיוון שהייתה הבירה הקיסרית של המדינה במאה השמינית. נגיע לביקור במקדש טודאיג’י, בו שוכן במקדש הגדול ביותר פסל הבודהה הגדול בעולם, עשוי ברונזה. בנוסף, נבקר במקדש אלף הפנסים, מקדש השינטו קסוגה. נראה את הצבאים, שמסתובבים באופן חופשי בין מבקרי המקום משום שהם נחשבים לשליחי האלים. לינה בקיוטו.

יום 8 היכל סנג’וסנגנדו - עליה לאוניה בקובה

את הבוקר נפתח בהיכל העץ הגדול בעולם, היכל סנג’וסנגנדו, שבו אוסף עצום של פסלים של אלת החמלה, קאנון. בתום סיורנו נצא בנסיעה לקובה, שם נעלה על האוניה. לינה באוניה.

יום 9 קוצ'י

האוניה שלנו תעגון היום בעיר קוצ’י, השוכנת בחוף הדרומי של האי שיקוקו. נופו של האי הוא ירוק והררי. קו החוף הדרומי באי משקיף לנוף עוצר נשימה לאורכו של האוקיינוס האטלנטי ומאופיין בתצורות סלע מיוחדות. נראה את החוף המבוקש Katsurahama ולאחר מכן נמשיך אל מרכז העיר המתחדש ואל מדרחוב שנקראObiyamachi. לינה באוניה.

יום 10 הירושימה- האי מיאג'ימה

בשעות הבוקר נגיע להירושימה ומשם נשוט במעבורת לאי מיאג’ימה המכונה “אי המקדשים”. מיאג’ימה  הוכר ע”י אונסק”ו כאתר מורשת עולמית. נערוך ביקור במקדש “הצף” המרהיב שנקרא  ‘איצוקושימה’ – מקדש שחלקו בנוי בים ואז נשוב אל הירושימה לביקור באנדרטת השלום ובמתחם השלום. לינה באוניה.

יום 11 מאצוייאמה (Matsuyama)

היום נגיע אל מאצויימה (Matsuyama), העיר הכי גדולה באי שיקוקו שבה נולד מי שנחשב “אבי שירת ההייקו המודרנית”, מסאוקה שיקי (Masaoka Shiki). נעלה באמצעות רכבל אל טירת מאטסויאמה (Matsuyama Castle), אחת מ-12 הטירות המקוריות של יפן, כלומר אלו ששרדו את התקופה הפוסט-פיאודלית שאחרי 1868. מאטסויאמה הינה גם אחת הטירות המרתקות והמורכבות ביותר בכל יפן. הטירה ממוקמת על הר קאצויימה (Katsuyama), גבעה תלולה השוכנת במרכז העיר שממנה נשקף נוף בדומה לזה שממעוף הציפור של מאצוייאמה והים הפנימי. נגיע גם לביקור בגן נינומארו (Ninomaru), שם שכנו המעון של הלשכה ומשרדיה. בנייני הארמון לא שרדו והנינומארו הוסב לפארק בו נשמרת תכנית הקומה והפריסה של ארמון הטירה הקודם עם יסודות מוגבהים, בריכות ושטחים ירוקים. לינה באוניה.

יום 12 מיאזאקי והאי קיושו

מיאזאקי שוכנת בחופו הדרום מזרחי של האי קיושו, סמוך למספר נהרות. העיר מוקפת הרים שופעי צמחיה טרופית. מזג האוויר הטרופי והמיקום שלה הפכו את העיר וסביבותיה לאזור נופש ידוע ופעיל ביפן. נגיע לביקור במקדש jingo הנודע שמוקדש לאביו של הקיסר הראשון ביפן – jinmu. אולמו הראשי של המקדש שוכן במקום יוצא דופן – מערה גדולה הממוקמת על צוק מול הים, בה אפשר להתרשם מהנוף הנשקף מהמקום. נצא לביקור גם בפארק רחב הידיים הייוואדאי (Heuadai Kōen), בו ניצב מגדל השלום שהוקם ב1940 לציון יום השנה ה-2600 לעליית הקיסר ג’ימו, הקיסר המיתולוגי הראשון של יפן, בשטח שנחשב למיקומה המקורי של עיר הבירה שלו. נצפה במגדל השלום, או הייודינוטו, אשר נבנה מאבנים שנשלחו ממקומות שונים בכל רחבי אסיה. מגדל השלום נבנה כסמל לעולם מאוחד, ובחזיתו נמצא הביטוי “Hakko Ichiu” שפירושו “תחת קורת גג אחת” אשר מיוחס לקיסר ג’ימו. אמנם לא ברור מה הייתה כוונת הקיסר, אך השתמשו בביטוי זה לעיתים קרובות בכינוסי אימפריאליסטים אשר האמינו כי השלום יבוא כאשר אסיה תהיה מאוחדת תחת שלטון יפני. לינה באוניה.

יום 13 עגינה בבוסן (Busan) - דרום קוריאה

האוניה תעגון בבוסן (Busan), עיר הנמל הגדולה בדרום קוריאה וכן העיר השנייה בגודלה בה. נחזה ב”גשר היהלום” המחבר בין הנמל הגדול הנמצא בעיר הישנה לבין העיר החדשה. הגשר הענק, שאורכו מעל לשבעה קילומטרים, בנוי משתי קומות שבכל אחת מהן חמישה מסלולים נוחים ורחבים. על התנועה מפקחים חיישנים מתוך מרכז בקרה הממוקם בתחילת הגשר. בין 1953-1950 התחוללה מלחמה קשה בין קוריאה הצפונית לבין קוריאה הדרומית. במהלך החודשים הראשונים של המלחמה, עוד לפני שכוחות האו”ם והצבא האמריקאי התערבו בנעשה, כבשו את רוב שטחה של קוריאה הדרומית כוחות הצפון. נערוך מחווה מרגשת ונבקר בבית הקברות של חללי האו”ם ממלחמת קוריאה, שאותו בנתה המדינה כאות הערכה ותודה לכוחות אלה שנלחצו לעזרתה. נערוך ביקור בשוק הדגים ופירות הים מהגדולים שבעולם כולו, אשר אותו הקימו נשים קוריאניות והביקור בו הוא חוויה גסטרונומית וויזואלית ממדרגה ראשונה. מבחר הדגים, פירות הדם והשרצים המוצגים לראווה ולמכירה מרשים ביותר. נעלה לתצפית מהמגדל שנראה מכל עבר בעיר העתיקה, כאשר הנוף העירוני הנשקף ממנו חושף את הסמטאות הציוריות והבתים של העיר הישנה, וכן את הנמל רחב הידיים. לינה באוניה.

יום 14 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

את היום נבלה כולו באנייה. נהנה מהשירותים המוצעים בה הכוללים בריכת שחייה, קזינו, חנויות דיוטי פרי, הופעות בידור בינלאומיות ועוד, וגם נשמע מפי המדריך הרצאה במסגרת מפגש קבוצתי שנקיים במהלך היום. לינה באוניה.

יום 15 קובה - אוסקה - הונג קונג - תל אביב

בתום ארוחת הבוקר נעזוב את האוניה ונצא לבקר באוסקה, עיר בה יגיע ביקורנו ביפן ליומו האחרון. נסייר ברובע נמבה הצבעוני והרועש ונצפה על העיר מראש מגדל התצפית. לקראת שעות הערב ניפרד מיפן ונעשה את דרכנו אל שדה התעופה של אוסקה, ממנה נטוס דרך הונג קונג בחזרה ארצה.

יום 16 הגעה לתל אביב

ננחת בנתב”ג בשעות הבוקר.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב הונג קונג 9:20 שעות
הונג קונג טוקיו 4:20 שעות
אוסקה הונג קונג 4:00 שעות
הונג קונג תל אביב 12:40 שעות

טוקיו

קיוטו

בוסן

מטיילים ממליצים

"ארגון הטיול על ידי החברה נעשה בצורה מדהימה, תוך הקפדה על פרטי הטיול הקטנים והגדולים כאחד"
רחל ודורון מעוז

"תודה על הטיול האיכותי והבלתי נשכח"
חוה ואלי באום

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CJD01 מאי 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי מקטגוריה ID, קומות 11, 10.

 • תוספת עבור שדרוג לחדר חיצוני עם חלון מקטגוריה OF, קומה 5: 420 $ לאדם בחדר זוגי. תוספת עבור שדרוג לחדר חיצוני עם חלון ליחיד – 840 $.

 • תוספת עבור שדרוג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BD, קומות 10,11: 820 $ לאדם בחדר זוגי. תוספת עבור שדרוג לחדר עם מרפסת ליחיד – 1,640 $.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת קתאי פסיפיק בנתיב: תל אביב - הונג קונג - טוקיו, אוסקה - הונג קונג - תל אביב.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וארוחות נוספות ערב או צהריים במסעדות או במלון)
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 102 $ לנוסע)
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • שימו לב: לאחר ההרשמה לטיול, אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) , המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. ניתן ואף מומלץ להזמין ביטוח זה מיד עם הרשמתכם לטיול ובכך להגן על כספכם, גם אם הרשמתכם נעשית חודשים רבים לפני צאת הטיול. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמת ובאיזה תאריך.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • ברוב בתי המלון ביפן, בחדרים הזוגיים המיטות הנן מיטות נפרדות. 

 • לתשומת לבכם: מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-40 דקות ברצף. במקדשים ובאתרים ההיסטוריים שאנחנו מבקרים בהם יש גנים גדולים. הכניסה והיציאה מאתרים אלו היא דרך הגנים, דבר המצריך הליכה ארוכה. כמו כן, השבילים בדרך כלל הינם שבילי עפר או חצץ, מה שמקשה על ההליכה ואינו מאפשר שימוש בהליכון או כסא גלגלים. כמו כן לרכבת המהירה אין אפשרות לעלות עם קלנועית או סקוטר ממונע. 

דמי ביטול

אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת), המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • עד 90 ימים טרם היציאה לטיול, לא ייגבו דמי ביטול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 90 ימים לבין 60 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 35% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 60 ימים לבין 30 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 55% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 30 ימים לבין 15 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 70% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 15 ימים לבין 7 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 85% ממחיר הטיול.
 • ביטול בטווח של פחות מ 7 ימים לפני היציאה לטיול, כרוך בתשלום דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Diamond של חברת Princess
 • נסיעה ב'רכבת הקליע' המהירה - השינקנסן בדרכנו לקיוטו
 • רובע אסאקוסה ומוזיאון אדו בטוקיו
 • טירת ניג'ו, מקדש הזהב ורובע הגיישות בקיוטו.
 • ביקור במקדש טודאיג'י בנארה, בו נמצא פסל הבודהה הגדול ביותר בעולם
 • ביקור במרכז העיר קוצ'י באי שיקוקו
 • ביקור באי מיאג'ימה "אי המקדשים" - אתר מורשת עולמי של אונסק"ו
 • ביקור בפארק הגדול הייוואדאי באי קיושו
 • ביקור בשוק הדגים ופירות הים מהגדולים בעולם בבוסן
 • רובע נמבה הססגוני והסואן באוסקה

על האוניה

Diamond Princess

DIAMOND היא אוניית תענוגות שנבנתה בשנת 2004 ומופעלת על ידי חברת Princess. כאחת משתי אוניות בלבד שנבנו ביפן, זה לא מפתיע שהפנינה האקזוטית הזו מפליגה לעתים ליעדים המסקרנים ביותר בעולם. האוניה מציעה מטבח עם מגוון טעמים נפלאים וחדרי אוכל אלגנטים. האוניה עברה שדרוג בסוף שנת 2010.

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

>

  טוקיו קיוטו בוסן אוסקה
מאי 21° 24° 22° 24°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ