טיול מאורגן ליפן בתקופת פסטיבלי פריחת הדובדבן

18 ימים • כולל דרום קוריאה ו-8 לילות קרוז באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

18 ימים

16 לילות

קוד הטיול: CJA

ארץ השמש העולה, יפן, מספקת למטיילים בה חוויה ייחודית ומרתקת. זו ארץ המשלבת קידמה ועוצמה תעשייתית לצד מסורת, אסתטיקה וצורת מחשבה שונה מזו שאנו רגילים אליה. בטיול יוצא הדופן הזה נחוש ניגודים אלה בתנאים מפנקים: נבקר בטוקיו המודרנית וגם בקיוטו הרומנטית ואף נפליג באוניית פאר למשך עשרה ימים. זו דרך מדהימה ליהנות מיופייה של ארץ מעניינת זו, בלי לנסוע מרחקים או להחליף מספר רב של בתי מלון.

תקופת פריחת הדובדבן ביפן היא תקופה מיוחדת ובה הצבעוניות שולטת גם במרחב העירוני. העצים הוורודים-סגולים, הנפוצים בכפרים ובאזורים הפתוחים, פורחים בעוז גם במרחב העירוני של יפן. החג הססגוני ממזג בארץ השמש העולה את יפן המערבית לצד יפן ההיסטורית והמסורתית. נסייר בעיר הבירה טוקיו, עיר מודרנית ובה גורדי שחקים לצד מקדשים עתיקים גדושים בתרבות ובמסורת. נבקר בקיוטו, הבירה התרבותית של יפן, ונראה את שפע הטירות, השווקים והגנים הגודשים אותה. בין סיורים בערים ההיסטוריות נבקר לאורך ההפלגה גם בעיירות קטנות ומעניינות ובכפרים שבהם עצר מלכת שעון הקדמה.

לכל טיולי הקרוז ליפן לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים של טיול מאורגן ליפן למטיילי "Cruise Tour":
• מסלול מקיף שכולל את תרבותה המסורתית וההסטוריה של יפן יחד עם המודרניות שלה. הטיול אינו מסתפק בציר טוקיו - קיוטו, אלא מאפשר התרשמות ממרחביה של יפן ומהטבע שלה.
• טיול מאורגן ליפן שהוא רגוע ומשלב קרוז מפנק ללא נסיעות ארוכות ומתישות באוטובוס וללא החלפת מספר רב של בתי מלון (סה"כ שני בתי מלון ואוניית פאר) 
• איזון מיטבי בין יפן המסורתית והמודרנית. החלק היבשתי של הטיול מעמיק בעריה המרכזיות של יפן (טוקיו וקיוטו) ומקדיש להן את הזמן שהמטייל הישראלי ראוי לו.  עם זאת, השייט מאפשר פרספקטיבת ראייה רחבה יותר של יפן, עם  טעימות של כפרים ואזורים מרוחקים יותר, אותנטיים יותר, ופחות מתויירים.
• כחלק מההעמקה בתרבות יפן, צופים המטיילים שלנו במופע אומנויות יפנייות מסורתיות, הכולל טקס תה, מופע גיישות ושזירת פרחים. 
• הטיול מאפשר טעימות של מגוון מאכלים. אנחנו מקפידים על איזון בין מאכלים יפניים לבין אוכל מערבי במסעדות ובבתי המלון. (ארוחות ערב בלבד הנחשבות ליקרות ואיכותיות יותר מארוחות צהריים). 
• הטיול כולל ביקור במוזיאון המכוניות טויוטה ביוקאצ'י, שמאפשר חוויה של יפן המודרנית והטכנולוגיות שלה.
• חוויה של אחד מפלאי הטכנולוגיה היפנית: נסיעה ברכבת הקליע המפורסמת, מהמהירות בעולם, במקום נסיעות באוטובוס 
• שיט בספינה Diamond Princess שזכתה בתואר הרומנטית ביותר
• לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה (ארבעה כוכבים), הבדל משמעותי באיכות הטיול לעומת מלונות בדרגת תיירות טובה (שלושה כוכבים) על בסיס חצי פנסיון ו/או מסעדות. 
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מקצועיות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה, בנוסף לפעילויות שמציעה האוניה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה וחיסכון כספי ניכר בהשוואה לסיורי החוף של האונייה. סיורי החוף מתוכננים בקפידה ומתבצעים באוטובוס פרטי הייחודי לקבוצה.
• בכל הסיורים: מדריך ישראלי מקצועי, מנוסה ומיומן בנוסף למדריך יפני מקומי.

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - הונג קונג - אוסקה

נמריא אל הונג קונג בשעות הצהריים ומשם בטיסת המשך אל נמל התעופה המודרני שנבנה על אי מלאכותי, אשר סמוך לעיר אוסקה, ביפן. 

ימים 2-3 אוסקה - קיוטו (Kyoto) - טירת ניג'ו (Nijo Castle) - מקדש הזהב - מופע אומנויות מסורתיות

לאחר נחיתתנו באוסקה בשעת צהריים, ניסע אל עיר הבירה הקיסרית קיוטו, המהווה עבור מרבית המטיילים בה את אחד משיאי הטיול ביפן. לא לחינם כינה אותה סטיב ג’ובס המנוח, מייסד חברת אפל, “העיר היפה בעולם” ושב עם משפחתו לבקר בה מדי שנה. העיר הייתה עיר הבירה של יפן מעל אלף שנה, בין המאה ה-8 ועד למאה ה-19, ויש בה מאות מבנים היסטוריים ומקדשים המשובצים בינות לגנים מרשימים, רחובות קסומים ושווקים ססגוניים. אחד האתרים שבהם נבקר הוא פביליון הזהב המזוהה כסמל לאדריכלות היפנית המסורתית, ואשר בנוי לצד בריכת השתקפות היוצרת מראה מדהים. נטייל בגן המסמל את עקרונות הזן, בגן הסלעים הקטן של מקדש איואנג’י המדגים “גן יבש”, נבקר אף בטירת ניג’ו, טירת השוגון המעניינת הבנויה ממבנים ולהם גגות עץ משולשים המחוברים זה לזה. המקום מוגן באמצעות “רצפות הזמיר” ששימשו כמעין מערכת אזעקה והשמיעו חריקות המזכירות ציוץ ציפורים בעת דריכה עליהן. נבקר בנישיקי, שוק האוכל הצבעוני שבו נטעם מהמזונות המזוהים עם הבירה העתיקה, נראה במקדש היאן את הדוגמה המייצגת ביותר גן יפני. לא נפסח כמובן על רובע גיון, רובע הגיישות שבו נחפש נשים לבושות בקימונו מסורתי ששיערן עשוי בתסרוקת הידועה, לרגליהן כפכפי עץ מסורתיים והן מהלכות בצעדים זעירים בסמטאות היפות. בנוסף, נחזה במופע אומנויות יפניות מסורתיות וביניהן טקס תה וריקוד של גיישות מתלמדות. באחד הערבים אף נחווה קבלת פנים חמה ע”י קהילת “בית שלום” (מותנה באישור). לינה בקיוטו.

יום 4 נארה - (Nara) - קיוטו

היום ניסע לנארה. עיר זו נוסדה בשנת 710 ושימשה כעיר הבירה הראשונה והקבועה של יפן. היא ידועה פחות מקיוטו, אך לא פחות יפה ממנה. העיר העתיקה, השומרת על מעמדה כמרכז רוחני, מוקפת בגבעות מיוערות ויש בה מבני עץ עתיקים ומתחמי מקדשים יפים. נראה איילים שהובאו לעיר על ידי אל לפי אגדה עתיקה, ומאז הם מגינים על העיר ועל המדינה כולה. נבקר בשני המקדשים החשובים: הראשון הוא מקדש טוֹדַאיג’י המהווה כנראה את בנין העץ הגדול בעולם ובו ממוקם הבודהה הגדול ביפן. השני הוא קאסוּגה, המקדש הגדול שהוקם כדי להגן על משפחת פוג’יווארה, ממשפחות האצולה החזקות שייסדו את העיר. לינה בקיוטו.

יום 5 קיוטו - נסיעה ברכבת הקליע לטוקיו - אודאיבה (Odaiba)

אי אפשר לבקר ביפן מבלי לחוות את הנסיעה ב’שינקנסן’, הרכבת המהירה, באמצעותה נגיע היום מקיוטו אל טוקיו. בשנת 1964 נפתחה מסילת ‘טוקאידו שינקנסן’ ומאז התפתחה רשת הרכבות הזו, שמהירותן מגיעה עד שלוש מאות קילומטרים לשעה. הקו שבו ניסע הינו העמוס שבעולם ובו תנועה של יותר ממיליארד נוסעים מדי שנה.

בירת יפן, הלוא היא טוקיו, היא עיר שאין לה רגע די ומהווה את מרכז התרבות והכלכלה של יפן כולה. קצב החיים בה מסחרר וקו הרקיע שלה מתהדר בגורדי שחקים חדשניים. היא מציעה לתיירים שילוב נדיר של טכנולוגיה מפותחת, רחובות סואנים ומסחררים ותשתיות תחבורה ציבורית מהטובות בעולם מצד אחד ומצד שני גנים מרהיבים, שלווים ורגועים, בהם ניתן להתפעל מפריחת דובדבן עדינה בעונת האביב ומשלכת יפהפייה בסתיו. הוסיפו לכך את האוכל היפני המשובח ואת רמת האסתטיקה הגבוהה של היפנים ותקבלו את אחת הערים המרתקות שבעולם כולו. עד לשנת 1868 העיר עוד הייתה נקראת “אדו” בשמה העתיק ואז שינתה שמה לטוקיו כאשר הפכה לבירת הקיסרות. השם טוקיו מורכב משתי ההברות: ‘טו’ משמעו מזרח ו-‘קיו’ משמו בירת, כלומר “בירת המזרח”. בטוקיו עצמה מתגוררים יותר מ-12 מיליון תושבים, כעשירית מאוכלוסיית המדינה כולה. זהו אזור מהצפופים שבעולם, עם כ-14,000 איש לקמ”ר. טוקיו רבתי מכילה כמעט 34 מיליון תושבים, מה שהופך אותה להיות המטרופולין המאוכלס ביותר בעולם.

ניסע אל האי המלאכותי של מפרץ טוקיו, האי אודאיבה. נעבור את גשר “קשת בענן” ממנו ניתן לחזות בנוף קו הרקיע של טוקיו. נערוך ביקור בבנין הטלויזיה של פוג’י שם נעלה לקומת תצפית אל העיר. לאחר מכן נצא לסיור התרשמות מחיי הלילה התוססים של טוקיו. לינה בטוקיו.

ימים 6-8 טוקיו - מוזיאון אדו (Edo) - מקדש אסקוסה (Asakusa) - רובע גינזה (Ginza) פארק אואנו (Ueno Park)

נמשיך את הביקור בבירה במוזיאון אדו המתאר את התפתחות העיר מהמאה ה-16, עת קבע בה השוגון את מקום מגוריו, ואשר מספר על תרבות העיר. נבקר גם באסאקוסה, רובע עתיק שבו נמצא המקדש היפה והקדוש בעיר, מקדש סֶנְסוֹ-גִ’י. נסייר בשוק הצבעוני סביב המקדש ונוכל למצוא בו מזכרות יפניות אופייניות. נטייל ברובע שינג’וּקוּ ונראה בו את גורדי השחקים, שהבולט בהם הוא המבנה המעניין של עיריית טוקיו שהוקם בשנות ה-90 במאה הקודמת. זו פנינה אדריכלית ייחודית שתכנן האדריכל הידוע קנזו טנגה ואשר עלות בנייתו הייתה מעל מיליארד דולר. נבקר במוזיאון הלאומי שבו אוסף עצום של פריטי ארכיאולוגיה ואומנות, הנמצא  בפארק אואנו ,פארק ציבורי  גדול שהיה בעבר חלק מאחד המקדשים הגדולים והעשירים ביותר בעיר, וכיום  מפורסם במוזיאונים רבים המצויים בשטחו. ניסע אל מרכזה של העיר, לרובע התוסס והמהפנט  שיבּוּיה, שאותו חוצים רבבות אנשים כל יום. נטייל ברובעי הקניות הידועים של טוקיו: ב”שאנז אליזה” של טוקיו –  שדרת אוֹמוֹטסנדוֹ, בשדרת המותגים הבינלאומיים, ברובע ארג’וקו החביב על צעירים ובו תרבות רחוב ססגונית ופרועה, וכמובן בגינזה, אזור הבילוי והקניות הידוע והיקר בטוקיו.  לינה בטוקיו.

יום 9 טוקיו - קמקורה (Kamakura) - יוקוהאמה (Yokohama) - עליה לאוניה

כדי לחוש את יפן של פעם, יש לנסוע לקמקורה, עיר עשירה תודות לשמונים מקדשים וגנים. לפני קרוב לאלף שנה התפצלו משפחות האצולה בקיוטו ומשפחות הלוחמים בקמקורה ובעיר זו התפתחה תרבות של לוחמים. האתר הידוע ביותר בעיר הוא “דאיבוצו”, הבודהה הענק שנבנה במאה ה-13, העשוי כולו ברונזה ומהווה את פסל הבודהה השני בגודלו ביפן. לקראת שעות הצהרים ניסע אל יוקוהאמה ונעלה שם לאנייה של חברת PRINCESS שבה נהנה במהלך הימים הקרובים. היום בערב נבלה מארוחה חגיגית, בילוי בקזינו ומהופעות בידור. לינה באוניה.

יום 10 גמגורי (Gamagori) - כפר אינויאמה – נהר קיסו

הבוקר נגיע אל עיר הנמל הקטנה ‘גמגורי’. משם נצא אל הכפר המסורתי אינוּיַאמה, השוכן באזור כפרי פסטורלי, שם גם עברה דרך המלך העתיקה. נערוך ביקור בכפר ונראה את הנהר שמכונה “הריין היפני”, נהר ה’קיסו’, שסביבו יערות וגנים יפים. הרחובות הקסומים של הכפר שמרו על צביונם מתקופת מייג’י, נטייל בהם ובין דוכני האוכל היפני המקומי והחנויות הצבעוניות. בנוסף, נערוך ביקור באחת מהטירות העתיקות של יפן, אשר לא נפגעו בהפצצות מלה”ע ה-2 ונטייל בשבילים של הגן המרהיב שמסביב לה, עם בית התה העתיק. לינה באוניה.

יום 11 עגינה בנמל אוסקה (יפן) - אוסקה - קובה - רובע נמבה

לאחר עגינתנו באוסקה ניסע לבקר בקובה, עיר נמל החמישית בגודלה ביפן, אשר נמצאת דרום מערבית לאוסקה, באי הונשו. נערוך טיול בקובה במהלכו נבקר במוזיאון לייצור משקה הסאקה הידוע. לאחר מכן נבקר באוסקה, נטייל ברובע נמבה התוסס ונהנה ממבט על העיר מראש מגדל התצפית. לינה באוניה.

יום 12 מפרץ אורדו והעיר קוצ'י (Kochi)

האנייה תעגון היום במפרץ אורדו, בעיר קוצ’י (Kochi) השוכנת לאורך חופו הדרומי של האי שיקוקו. קו החוף הזה צופה על נוף מקסים של האוקיאנוס האטלנטי ומכיל תצורות סלע יוצאות דופן. נופו של האי ירקרק והררי. בנוסף, נראה גם החוף Katsurahama, שבו השחייה אסורה עקב זרמים חזקים. סמוף לחוף נמצא את הפסל הידוע של בנה האהוב של קוצ’י Sakamoto Ryoma. הוא היה אחד מן האדריכלים המוכרים ביפן המודרנית. כמו כן, הביא סקאמו באמצעות סיועו במו”מ בין שבטי המורדים, לסוף עידן הפאודלים של המדינה ב 1868. לסיום נקנח במדרחוב Obiyamachi שבמרכז המתחדש של העיר. לינה באוניה.

יום 13 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

היום נהנה משייט ומשירותי האוניה. במשך היום ניפגש להרצאה שיעביר מדריך הטיול או למפגש קבוצתי. לינה באוניה.

יום 14 עגינה בבוסן (Busan) - דרום קוריאה

היום תעגון הספינה בבוסן, עיר הנמל הגדולה בדרום קוריאה וכן העיר השנייה בגודלה בה. נצפה על “גשר היהלום” שמחבר בין הנמל הגדול הנמצא בעיר הישנה לבין העיר החדשה. הגשר הענק, שאורכו מעל לשבעה קילומטרים, בנוי משתי קומות שבכל אחת מהן חמישה מסלולים נוחים ורחבים. על התנועה מפקחים חיישנים מתוך מרכז בקרה הממוקם בתחילת הגשר. בין 1953-1950 התחוללה מלחמה קשה בין קוריאה הצפונית לבין קוריאה הדרומית. במהלך החודשים הראשונים של המלחמה, עוד לפני שכוחות האו”ם והצבא האמריקאי התערבו בנעשה, כבשו את רוב שטחה של קוריאה הדרומית כוחות הצפון. נערוך מחווה מרגשת ונבקר בבית הקברות של חללי האו”ם ממלחמת קוריאה, שאותו בנתה המדינה כאות הערכה ותודה לכוחות אלה שנלחצו לעזרתה. נבקר בשוק פירות הדגים ופירות הים מהגדולים בעולם כולו, אשר אותו הקימו נשים קוריאניות והביקור בו הוא חוויה גסטרונומית וויזואלית ממדרגה ראשונה. מבחר הדגים, פירות הדם והשרצים המוצגים לראווה ולמכירה מרשים ביותר. נעלה לתצפית מהמגדל שנראה מכל עבר העיר העתיקה, כאשר הנוף העירוני הנשקף ממנו חושף את הסמטאות הציוריות והבתים של העיר הישנה ואת הנמל רחב הידיים. לינה באוניה.

יום 15 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

גם היום נהנה משייט ומשירותי האוניה. במשך היום ניפגש להרצאה שיעביר מדריך הטיול או למפגש קבוצתי. לינה באוניה.

יום 16 יוקואצ'י (Yokkaichi) – מוזיאון המכוניות טויוטה- ביקור בגן הבוטני

נערוך ביקור במוזיאון של מפעל המכוניות הידוע והמוכר TOYOTA. המקום נבנה על חורבותיו של מפעל לטקסטיל שהוקם בשנת 1911 ובו ניתן ללמוד על התפתחותה של החברה לאורך דרכה. לאחר מכן, נבקר בגן פרחים יפהפה, אחד הגדולים שבמדינה, גן בוטני בשם “Nabana-no-Sato”, הבנוי על אתר פארק שעשועים. מדובר במרחב פתוח של 43 אלף מ”ר המכיל שפע של פרחים, המקום נחשב לאחד המבוקשים ביותר ביפן לצורך התרשמות מהפריחה העונתית. לינה באוניה.

יום 17 יוקוהאמה - טוקיו - הונג קונג - תל אביב

בתום ארוחת הבוקר נעזוב את אנייתנו לצורך השלמת הביקור בעיר יוקוהאמה. נערוך ביקור בגן יפני ייחודי בו נהנה גם מכוס תה יפני מסורתי ועוד בהתאם לזמן שיוותר לנו. בצהרי היום ניפרד מהמדינה המרתקת הזו וניסע לשדה התעופה הסמוך לטוקיו, משם נמריא דרך הונג קונג חזרה לארץ.

יום 18 נחיתה בתל אביב

ננחת בנתב”ג בשעת בוקר.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב הונג קונג 9:20 שעות
הונג קונג אוסקה 3:50 שעות
טוקיו הונג קונג 4:55 שעות
הונג קונג תל אביב 12:40 שעות

קיוטו

טוקיו

בוסן - דרום קוריאה

מטיילים ממליצים

הטיול היה חוויה מדהימה ומרתקת שננצור בזיכרוננו לשנים רבות: גנים מרהיבים, מקדשים ססגוניים, והדבר החשוב ביותר – ראינו את פריחת הדובדבן במלוא תפארתה והדרה
אתי וזאב ענבר

ארגון הטיול נעשה בצורה מדהימה, תוך הקפדה על פרטי הטיול הקטנים והגדולים כאחד
רחל ודורון מעוז

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $20 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
CJA01 18/03/2019 04/04/2019 $7332 $2650

מקומות אחרונים

טרם נקבע הסתר הרשמה
 • המחיר לחדר פנימי מקטגוריה ID  בקומות 9,10,11.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OF  בקומה 5 בתוספת 460$ לאדם בחדר זוגי או 770$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BD בקומות 10,11  בתוספת 967$ לאדם בחדר זוגי או 1784$ לאדם בחדר ליחיד.

CJA02 26/03/2019 12/04/2019 $7630 $2800 $90 הנחה לנרשמים עד 22/01/2019 טרם נקבע הסתר הרשמה
 • בטיול CJA02 מסלול הטיול שונה במעט מהמצוין לעיל. לפרטי המסלול המלאים לחץ כאן

 • המחיר לחדר פנימי מקטגוריהID  בקומות 9,10.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OF  בקומה 5 בתוספת 460$ לאדם בחדר זוגי או 770$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BD בקומות 10,11  בתוספת 864$ לאדם בחדר זוגי או 1578$ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת קתאי פסיפיק בנתיב: תל אביב - הונג קונג - אוסקה, טוקיו - הונג קונג - תל אביב.
 • לינה בבתי מלון בדרגת ארבעה כוכבים על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וארוחות נוספות ערב או צהריים במסעדות או במלון).
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם $108 לאדם).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • ברוב בתי המלון ביפן, בחדרים הזוגיים המיטות הנן מיטות נפרדות, והחדרים באופן כללי קטנים.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Diamond של חברת Princess
 • מופע אומנויות יפני הכולל טקס תה, מופע גיישות ושזירת פרחים.
 • מגוון מאכלים הכוללים אוכל יפני מסורתי, חדשני ואוכל מערבי.
 • ביקור במוזיאון טויוטה ביוקאצ'י
 • פביליון הזהב, שמהווה סמל לארכיטקטורה היפנית המסורתית בקיוטו
 • טירת ניג'ו, מקדש היאן, רובע גיון (רובע הגיישות) בקיוטו
 • ביקור במקדש טוֹדַאיג'י - בנין העץ שהוא כנראה הגדול בעולם בעיר נארה
 • נסיעה ב'רכבת הקליע' המהירה - השינקנסן בדרכנו לטוקיו
 • ביקור במוזיאון אדו, מקדש סנסו- ג'י באסאקוסה
 • סיור ברובעי הקניות של טוקיו
 • ביקור במוזיאון יצור סאקה מסורתי
 • ביקור בבית הקברות המיוחד של חללי האו"ם ממלחמת קוריאה בבוסן
 • ביקור בשוק הדגים ופירות הים, שהוא מהגדולים בעולם בבוסן
 • ביקור בגן הבוטני נאבאנה-נו- סאטו

על האוניה

Diamond Princess

DIAMOND היא אוניית תענוגות שנבנתה בשנת 2004 ומופעלת על ידי חברת Princess. כאחת משתי אוניות בלבד שנבנו ביפן, זה לא מפתיע שהפנינה האקזוטית הזו מפליגה לעתים ליעדים המסקרנים ביותר בעולם. האוניה מציעה מטבח עם מגוון טעמים נפלאים וחדרי אוכל אלגנטים. האוניה עברה שדרוג בסוף שנת 2010.

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

טוקיו קיוטו
אפריל 17° 19°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

טיול מאורגן ליפן בתקופת פסטיבלי פריחת הדובדבן   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

18 ימים • כולל דרום קוריאה ו-8 לילות קרוז באוניית פאר

לתשומת לבכם!
בחלק מתאריכי היציאה קיימים שינויים במסלול. פירוט מלא ניתן למצוא בטבלת התאריכים