• רויאל קריביאן מחיפה - הפלגות מחיפה
נמצאו 0 טיולים

חדש בישראל, קרוזים והפלגות מנמל חיפה אל חופי הים התיכון (יוון וקפריסין) באוניית תענוגות, מפוארת ומפנקת של חברת רויאל קריביאן. ה- Odyssey of the Seas, אוניית הדגל החדשה, יוצאת להפלגות מחיפה אל מגוון נמלי עגינה בים התיכון הכוללים את לימסול, אתונה (פיראוס), סנטוריני, מיקונוס ורודוס. הנכם מוזמנים לצאת להפלגה עם רויאל קריביאן מחיפה אל איי וחופי הים התיכון, שייט אשר כולו הנאה צרופה ואוסף של חוויות אינספור, כאשר אוניית התענוגות המפנקת, משמשת כמלון "צף" ומספקת את כל תשוקותינו, בעוד היא משייטת במימי הים התיכון.


שייט באוניית תענוגות, מאפשר לנו לבקר בערים שונות, ללא צורך בהחלפת בתי מלון, כאשר על האונייה ניתן ליהנות מאטרקציות רבות המותאמות לכל גיל, ברים, מסעדות, הופעות חיות ובידור מגוון, קזינו, ספא מפואר ועוד.
יוון, מהמדינות העתיקות בעולם, היא ערש התרבות המערבית, אזור בו צמחה התרבות הקלאסית וההלניסטית אשר נשתרשה והתפשטה ברחבי העולם העתיק. יוון עטורה באתרים ארכיאולוגיים רבים אינספור, כך גם במנזרים עתיקים ובכנסיות יפהפיות. הפלגות מחיפה לקפריסין ויוון, חושפות את הנוסעים אל סיפורי המיתולוגיה היוונית, אל איים קסומים עם מפרצים ציוריים ומי ים צלולים, אתרי טבע מופלאים, כפרי דייגים ותושבים מסבירי פנים. לכך נוסיף מזג אוויר נפלא והרי לנו קרוז מופלא, לכל המשפחה, צעירים ומבוגרים כאחד.
קרוזים עם חברת Cruise Tour
לפניכם, מגוון מסלולים רחב, הכולל קרוזים למטייל העצמאי או קרוז מאורגן, ליוון, קפריסין והים התיכון, במגוון רחב של מסלולים ותאריכים, שילוב מנצח של נופים, תרבות והיסטוריה. הנכם מוזמנים להתרשם ולהירשם.

לא נמצאו תוצאות

לוגו של וואטסאפ