• טיול מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה כולל קרוז באניית פאר
נמצאו 10 טיולים

טיול מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה הינו טיול לחצי הדרומי של כדור הארץ, טיול אל יבשת רחבת ממדים ואל אי געשי מרתק השוכנים זה לצד זה, בין האוקיינוס ההודי לדרום האוקיינוס השקט ומושכים מדי שנה מבקרים רבים הנהנים משילוב של טבע פראי, תרבות עירונית ושלל חיות בר הייחודיות לאזור.

אוסטרליה, מדינה ויבשת, הינה ביתם של האבוריג'ינים, הילידים אשר הגיעו אליה לפני כשישים אלף שנים ושל הבריטים היושבים בה מזה כמאתיים שנים. אוסטרליה היא גם מולדתם של בעלי חיים ייחודיים כמו הקואלה והקנגורו. טיול מאורגן לאוסטרליה מציע לנו נופים עירוניים מדהימים עם מבנים ארכיטקטוניים מופלאים כמו בניין האופרה של סידני, סמלה המפורסם של העיר וגשר הנמל הענק הנטוע בדיוק מולו. בטיול לאוסטרליה ניתן כמובן להתרשם מתופעות טבע עוצרות נשימה, ביניהן מדבר אדום שטוח המשתרע עד לאופק ובמרכזו מתרומם הסלע המפורסם "האולורו" כאילו יד ענקים הניחה אותו שם כמו גם, יערות גשם הגולשים במורדות ההרים עד לשפת האוקיינוס רחב הידיים ועוד.

ניו זילנד נקראה "ארץ הענן הלבן הארוך" על ידי הילידים המאורים, אשר הגיעו מאיי פולינזיה לפני כשמונה מאות שנים, נטו את אוהלם והקימו התיישבות שבטית עם תרבות ומסורת מאד מיוחדים. הם רקדו את ריקוד הקרב המפורסם שלהם, ה"הקה", צדו את עוף ה"מואה" הענק ונאלצו לחלוק את אדמותיהם עם הבריטים ועם הצרפתים שהגיעו לשם בתחילה כציידי לווייתנים וכלבי ים ולאחר מכן השתלטו על חלק ניכר מהאדמות. ניו זילנד נחשבת על ידי רבים כאחד המקומות היפים בתבל. מקום המכיל שילוב מהפנט של ירוק אינסופי, מים צלולים, חופים יפהפיים כמו אלו הנשקפים ממרומם של גבעות פנינסולת אוטגו ,פסגות מושלגות, קרחונים, גייזרים מתפרצים כמו למשל באזור "רוטורואה" ופיורדים מרהיבים, שבהם ניתן להפליג, כמו באזור ה"מילפורד סאונד", באי הדרומי. כמו כן, עופות ייחודיים ללא יכולת לעוף כמו הקיוי המפורסם, וכאלה המקננים חלק מחייהם בחופי ניוזילנד וחלק באוסטרליה כמו עוף הסולה המרהיב. טיול מאורגן לניו זילנד, תמיד מסעיר את דמיוננו, שכן זהו טיול אל הארץ אשר שימשה תפאורת רקע טבעית מרהיבה בסרטים רבים כמו הטרילוגיה של "שר הטבעות" ו"סיפורי נרניה".

קרוז לניו זילנד ואוסטרליה עם חברת Cruise Tour
אחת הדרכים המרתקות לחוות את כל המראות האלה, היא באמצעות קרוז לאוסטרליה וניו זילנד. בחברת קרוז תור תוכלו למצוא טיול מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה המשלב קרוז נפלא ומפנק באניית תענוגות המשמשת כמלון "צף", עם כל הפינוקים שניתן להציע: בריכות שחיה, הופעות, ארוחות מגוונות ועשירות ועוד. השייט המאורגן באנייה מאפשר ביקורים באתרים החשובים שבאוסטרליה וניו זילנד והנאה ממגוון הנופים והחוויות שמדינות אלה מעניקות לנו. הנכם מוזמנים להתרשם ממגוון מסלולי הטיול השונים, הצטרפו עוד היום לקרוז מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה, אל עולם של טבע פראי, היסטוריה מופלאה ותרבות מרתקת.

לוגו של וואטסאפ