Tulip Cruise / פריחת הצבעוני, הולנד ובלגיה

8 ימים • מאמסטרדם לאמסטרדם הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

ספינת נהר

8 ימים

7 לילות

המטייל העצמאי קוד הטיול: TC

בשייט זה נחווה את המסע הפופולארי בהולנד הצבעונית ובבלגיה הציורית, כאשר הצבעונים פורחים פריחה מלאה. השייט יכלול ביקור בערים המפורסמות והנפלאות של ארצות השפלה: אמסטרדם על תעלותיה, גנט (Gent), ברוז' (Bruges) ובריסל. נחצה את ימת אייסלמיר (IJsselmeer) ונבקר בקוקנהוף (Keukenhof), שהוא כנראה הפארק היפה ביותר באביב, הידוע גם בשם "גינת אירופה", וממוקם בדרום הולנד. יש בו למעלה משבעה מיליון פרחים, לרבות צבעונים, נרקיסים ויקינתונים, וזהו קישוט מרהיב לתמונות היפות ביותר שלכם.

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 עליה לספינה באמסטרדם

עלייה על הסיפון בשעות אחר הצהריים המאוחרות. לפני ארוחת הערב אשר תוגש על הסיפון, יערך קוקטייל קבלת פנים. הספינה תעגון במשך הלילה באמסטרדם.

יום 2 אמסטרדם

תעלות מוצלות, גשרים מקושתים, בתי קפה ססגוניים ובניינים היסטוריים – כל אלה משתלבים ויוצרים את האווירה הקסומה והייחודית של אמסטרדם. הספינה תעזוב את אמסטרדם בצהריים ותגיע בשעה 18:00 להורן. 

יום 3 ארנהם

הספינה תגיע לארנהם (Arnhem) בצהריים. במהלך אחר הצהריים תוכלו לבחור בין שני טיולים. בטיול “ארנהם והמוזיאון הפתוח” תסעו ברחבי ארנהם, העיר בה נערכו מבצע “מרקט גרדן” במלחמת העולם השנייה במהלכו צנחו בעיר צנחנים, והקרב על הגשר, אשר העניק לעיר תהילה עצובה. במהלך הסיור תבקרו במספר אתרים המזוהים איתה ואז תמשיכו למוזיאון הפתוח, הממוקם בנוף יפהפה בפאתי העיר. מוזיאון זה מציג למעלה מ-80 בתים, חוות וטחנות היסטוריים מכל רחבי הולנד. לחילופין, תוכלו לצאת לטיול “ההיסטוריה של ארנהם ומלחמת העולם השנייה”, שכולל  גם סיור בעיר אך גם במוזיאון הדיוויזיה המוטסת בהרטנשטיין (Hartenstein). בערב השיט ימשיך והספינה תיקח אותנו לבלגיה.

יום 4 מידלבורך

בצהריים הספינה שלנו תעגון במידלבורך (Middelburg), בירת הפרובינציה ההולנדית זילנד (Zeeland). עיר עתיקה זו, שנפגעה בצורה חמורה במהלך מלחמת העולם השנייה, שוקמה מאז, ובמרכזה ניצב מגדל פעמונים בגובה 55 מטרים אשר היה שייך לבניין העירייה מימי הביניים. במידלברג יש תחושה עמוקה של היסטוריה. הכנסייה נוסדה בשנת 1120 והיתה לה השפעה רבה הן על העיר והן על האזור בכללותו. כעת נמצאים בבניין משרדי העירייה המקומית. אחר הצהריים תוכלו לבחור בין שני טיולים. בסיור הרגלי שלנו תיהנו מאווירת ימי הביניים של העיר הזאת, ותתרשמו מהאוניברסיטה הקטנה ביותר בהולנד. תראו את הכנסייה העצומה, את בניין העירייה המרשים ואת החזיתות הנפלאות של בתי המסחר הישנים. טיול נוסף ייקח אתכם לפרויקט דלתא (Deltaworks project) הממוקם ב-Neeltje Jans. זוהי דוגמה מצוינת לאופן שבו ההולנדים התאימו לעצמם את הסביבה שבה הם חיים. לאחר מכן תעצרו בעיירה המקסימה ויר (Veere), אשר היתה נמל סחר משגשג בימי הביניים הודות לסחר בצמר עם סקוטלנד. כיום ויר היא יעד מועדף למבקרים משום שהיא אחת העיירות הציוריות ביותר באזור. במהלך ארוחת הערב תעזבו את מידלברג.

יום 5 גנט

הספינה מגיעה לגנט (Gent) בשעות הבוקר המוקדמות. גנט היא נמל חשוב ומרכז תעשיית טקסטיל מאז ימי הביניים. מרכז העיר העתיק שמר על קסם ימי הביניים שלו והוא כולל מספר רב של בניינים היסטוריים. הסיור בעיר כולל מראות יפים רבים של העיר שבה נולד הקיסר צ’ארלס החמישי, כמו קתדראלת סנט בראבו, עם הציור המפורסם בעולם כולו של המזבח של תושבי גנט, אותו ציור ז’אן ואן אייק, ומגדל הפעמונים. אחר הצהריים ייערך סיור בברוז’ (Bruges), שהוא כמו מסע החוזר אחורה בזמן לפלנדריה של ימי הביניים. האומנות העתיקה של טווית סלילים – מיומנות שהפכה לנדירה מאוד – טופחה ב”בגינאז’ים” בברוז’ מאז אמצע המאה ה-13. תראו את ה-“פלברטורם”, בניין העירייה עם החזית המדהימה שלו, ומדונה שצוירה על-ידי מיכאלאנג’לו ב-“כנסיית גברתנו” המרשימה. מאוחר יותר אחר הצהריים, יהיה לכם זמן לשוטט בגנט לבדכם, לפני שהספינה תצא שוב לדרכה.

יום 6 אנטוורפן

בשעות הבוקר המוקדמות הספינה תעגון באנטוורפן (Antwerp). אנטוורפן היא העיר השנייה בגודלה בבלגיה, ואחד הנמלים הגדולים ביותר באירופה. היא היתה מרכז אמנויות גדול בתקופת הרנסנס, והצייר רובנס גם חי בה וגם עבד בה. ניתן לראות כמה מיצירות המופת שלו בקתדראלה הגותית הגדולה. הכיכר הראשית של אנטוורפן, שוק גרוט (Grote Markt), מוקפת בבניינים יפים מתקופת הרנסנס, לרבות בניין העירייה מהמאה ה-16. הסיור בעיר יאפשר לכם להכיר את העיר טוב יותר. בשנים האחרונות התנועה נאסרה ברוב חלקי מרכז העיר, ואת החשמליות החליפו רכבות תחתיות, מה שהפך את העיר לנוחה מאוד לטיולים וקניות. יש שפע של זמן אחר הצהריים לתייר בעיר בעצמכם או להצטרף לטיול שלנו לבריסל, בירת בלגיה, שם תוכלו לצלם את ה-“מאנקן פיס” (הילד המשתין”) בעצמכם. בערב הלפני אחרון של ההפלגה שלנו, הקפטן יזמין את כולם לארוחת ערב מיוחדת והתזמורת הנהדרת של הספינה, אשר ניגנה לכם בבר הפנורמה במהלך כל ההפלגה, תעשה כמיטב יכולתה כדי לגרום לכם לרקוד על רחבת הריקודים.

יום 7 קינדרדאייק

הספינה מגיעה בבוקר אל קינדרדאייק (Kinderdijk). בסיור הרגלי שלנו בקינדרדאייק, תראו את הריכוז הגדול ביותר בהולנד של טחנות רוח פעילות. לפני ארוחת הצהריים ההפלגה תמשיך לאוטרכט (Utrecht), שם הספינה תעגון בשעות אחר הצהריים המוקדמות. כאן תוכלו לצאת לטיול שלנו בקוקנהוף (Keukenhof). תערוכת הפרחים בקוקנהוף מורכבת ממיליוני פרחים המוצגים בצורה אמנותית ומושלמת בפארק היפה ביותר. באף מקום אחר בעולם פרחי האביב והצבעים לא מרהיבים כמו בקוקנהוף. הפארקים היפים של קוקנהוף מציעים רוגע והשראה. בנוסף למיליוני הפרחים שגדלים או מסודרים כאן, בקוקנהוף יש את פארק הפסלים הגדול ביותר בהולנד, והוא אחד מהמקומות המצולמים ביותר בעולם. אלו מביניכם שיצאו לטיול יצטרפו בחזרה לספינה באמסטרדם, בה הספינה תעגון במשך הלילה. הערב תיהנו ממופע פולקלור הולנדי על הסיפון.

יום 8 סיום ההפלגה באמסטרדם

יורדים מהספינה לאחר ארוחת הבוקר באמסטרדם. סיום התוכנית.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב אמסטרדם 5 שעות
אמסטרדם תל אביב 4:25 שעות

Luftner Cruises

פארק הפרחים בקוקנהוף

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
TC01 06/04/2017 13/04/2017 €1774 €1064

בתאריך זה השייט הוא בספינה MS Amadeus Silver II

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר חיצוני עם חלון פנורמי (הנפתח כלפי מטה), מקטגוריה A-1 בקומה העליונה.

 • המחיר תקף לחדר חיצוני עם חלון פנורמי (הנפתח כלפי מטה), מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,564. תוספת ליחיד בחדר: €782.

 • המחיר תקף לחדר חיצוני עם חלון פנורמי (הנפתח כלפי מטה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,403. תוספת ליחיד בחדר: €421.

TC02 13/04/2017 20/04/2017 €1974 €1184

בתאריך זה השייט הוא בספינה MS Amadeus Silver II

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר חיצוני עם חלון פנורמי (הנפתח כלפי מטה), מקטגוריה A-1 בקומה העליונה.

 • המחיר תקף לחדר חיצוני עם חלון פנורמי (הנפתח כלפי מטה), מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,764. תוספת ליחיד בחדר: €882.

 • המחיר תקף לחדר חיצוני עם חלון פנורמי (הנפתח כלפי מטה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,603. תוספת ליחיד בחדר: €481.

TC03 13/04/2017 20/04/2017 €1792 €1075

בתאריך זה השייט הוא בספינה MS Amadeus Princess

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה A-1 בקומה העליונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,603. תוספת ליחיד בחדר: €802

 • המחיר לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,456. תוספת ליחיד בחדר: €437.

TC04 27/04/2017 04/05/2017 €1792 €1075

בתאריך זה השייט הוא בספינה MS Amadeus Princess

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה A-1 בקומה העליונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,603. תוספת ליחיד בחדר: €802

 • המחיר לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,456. תוספת ליחיד בחדר: €437.

TC05 28/04/2017 05/05/2017 €1792 €1075

בתאריך זה השייט הוא בספינה MS Amadeus Elegant

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה A-1 בקומה העליונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,603. תוספת ליחיד בחדר: €802

 • המחיר לחדר עם חלון (מרפסת צרפתית) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,456. תוספת ליחיד בחדר: €437.

TC06 09/05/2017 16/05/2017 €2373 €1424

בתאריך זה השייט הוא בספינה MS Amadeus Silver

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה) מקטגוריה A-1 בקומה העליונה.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,128. תוספת ליחיד בחדר: €1,064

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי גדול (הנפתח כלפי מטה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,932. תוספת ליחיד בחדר: €580.

המחיר כולל

 • 7 לילות שייט בספינת נהר של חברת Luftner.
 • פנסיון מלא במהלך השייט.
 • לינה בתאים חיצוניים.
 • יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת.
 • ארוחות מעולות אשר כולן כלולות במחיר - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב, חטיפים לארוחת לילה. כל הארוחות מוגשות במסעדת הפנורמה האלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • עמדת קפה הפתוחה 24 שעות.

חשוב לדעת

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה. בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות.

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה.

 • בטרם ההרשמה לטיול, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתכם לטיול וזאת בכדי להגן על כספכם גם במקרה בו נרשמתם לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכלו ליהנות מכיסוי לתשלום שלכם עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

 • שימו לב: זהו מסלול שייט למטייל העצמאי, שאינו כולל טיסות, העברות וסיורי חוף מודרכים. למסלול השייט ולעלויות סיורי החוף לחצו כאן.

 • מחיר הטיול אינו כולל טיפים לנותני השירותים בסך €7 לאדם ליום, אשר ישולמו ע”י הנוסע בתום השייט.

 • לחברת קרוז תור ולחברת השייט שמורה הזכות לערוך שינויים במסלול הטיול וזאת במקרה של תקלה בספינה, שיבושים, תקלה או חסימה בלוקרים (תאי הציפה) שלאורך הנהר לרבות תנאי מזג אויר שבעטיים לא ניתן לבצע את הטיול על פי המסלול המפורסם. במקרים כאלה, ייתכנו שינויים במסלול שפורסם ובנוסף לכך תיתכן לינה בבתי מלון במקום בספינת הנהר, כמו כן, ייתכן וייעשה שימוש באמצעי תחבורה אחרים כגון אוטובוסים, מיניבוסים וכיו”ב לצורך ביצוע הטיול לרבות שימוש בספינה חלופית.

 • בטיולים בהם מסלול השייט הינו חלק מתוך הטיול כולו, ייתכן ושינויים שיחולו בתוכנית השייט ישפיעו על ביצוע שאר תוכנית הטיול בהקשר למסלול והשינויים שייערכו בו כמו גם בתי המלון, אמצעי התחבורה וכיוצא בזה.

 • לפני ההרשמה לטיול אנו ממליצים לקרוא את התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות מיוחד: מומלץ להזמין ביטוח נסיעות לחו”ל בסמוך להרשמה לטיול וזאת בכדי שתוכלו להגן על הכספים ששילמתם, גם כאשר ההרשמה לטיול בוצעה 6 חודשים לפני תאריך היציאה לטיול.
  במקרה שבו עקב אירוע בריאותי חריג ובלתי צפוי תבטלו את הנסיעה, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם לטיול. כיסוי זה מתחיל בשלב בו רכשתם את הביטוח ומגן עליכם עד חזרתכם ארצה. לייעוץ וקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • עגינה למשך יומיים באמסטרדם.
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • סביבה ללא עישון (מותר לעשן רק בסיפון השמש).
 • אופניים לשימוש ללא תשלום.
 • מערכת האודיו האלחוטית של אמדאוס לכל הטיולים.

על הספינה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

אמסטרדם אנטוורפן
מרץ 10° 12°
אפריל 11° 13°
מאי 17° 17°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים