La Belle France / צרפת היפה

8 ימים • פריז ושיט בנהר הסיין • מפריז לפריז הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

ספינת נהר

8 ימים

7 לילות

המטייל העצמאי קוד הטיול: FF

בשיט זה, על נהר הסיין - השני באורכו בצרפת והמתפתל כנחש, תגלו את חבל נורמנדי (Normandy), המשתרע מצפון לעיר הבירה פריז עד לאוקיינוס האטלנטי ולתעלת למאנש. שיט זה מתחיל ומסתיים בפריז, עיר האורות, הנחשבת לעיר הרומנטית בעולם ולא בכדי. נבקר בפריז הן בגדה השמאלית, ברובע הלטיני התוסס והצעיר והן בגדה הימנית, השמרנית והאריסטוקרטית. נראה את הכיכרות והמבנים המפורסמים שבעיר, נטפס לרובע האמנים ממנו נשקפת פריז במלוא הדרה וכמובן שלא נוותר על מגדל אייפל ושדרות השאנז-אליזה המפורסמות בעולם. כשנפליג מפריז צפונה, במעלה הנהר, נגיע לחבל נורמנדי ולעיר רואן (Rouen) המכונה "עיר מאה הצריחים" ועליה שורה עד היום רוחה של ז'אן ד'ארק שהועלתה בעיר זו על המוקד. מ-קודבק-אן-קו (Caudebeq en Caux) נצא לראות את צוקי האטרטה (Étretat) וקירות אבן הגיר הזקופים המיוחדים למקום והנושקים לאוקיינוס. נלך בעקבות האמנים האימפרסיוניסטים שהשאירו באזור זה את חותמם: ואן גוך ב-אובר סיר וואז(Auvers sur Oise) - העיירה שבה בילה את חודשי חייו האחרונים, אמנים רבים וביניהם בודין וקלוד מונה, שבילו וציירו את ובעיירת הנמל המקסימה הולנפלר (Honfleur) וכן נצא לביתו ולגן היפני המפורסם של קלוד מונה בג'יברני (Giverny). על האזור הצפוני שורה גם רוח ההיסטוריה - פה התבצעה הנחיתה המפורסמת של בעלות הברית ב-6.6.1944, שהובילה לתפנית ולסיום מלחמת העולם השנייה, וכך נצא ונפקוד חופים אלה ואתרי ההנצחה שהוקמו (ארומנש, אומהה ועוד). וכמובן, נוכל לקנח ולטעום את המאכלים והמשקאות האופייניים: סיידר התפוחים, קלבדוס, גבינות משובחות (מי אם לא הצרפתים?), עוגת התפוחים בנוסח נורמנדי ועוד ממכמני המקום - יופיו הנודע ואוצרות הטבע הרבים שבו.

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 עלייה לספינה בפריז

נעלה על הסיפון בפריז אחר הצהריים. ברגע שתתמקמו ב’מלון הצף” שלכם, תהנו מקוקטייל קבלת פנים לפני ארוחת הערב אשר תוגש על הסיפון. הספינה תצא מפריז במהלך הערב.

יום 2 פונטואז - רואן

בבוקר נגיע לפונטואז (Pontoise), לאחר ארוחת הבוקר נערוך טיול רגוע בכפר השלו והקסום אובר סיר וואז (Auvers sur Oise), הנמצא במרחק של 35 דקות ממרכז פריז. זהו המקום האחרון בו גרו וינסנט ואן גוך ואחיו תיאו לפני מותם. הכפר שימש כמקום מושבם של ציירים רבים מהמאה ה – 18. הסיור המודרך שלנו באובר סיר וואז יאפשר להם לחוות את הרגעים האחרונים של האמן המפורסם, בהליכה בשבילים הציוריים והטראגיים בהם צעד ואן גוך וטיפוס בשביל המוביל אל קברו. בסיור תוכלו לחוות את מסע המולטימדיה בטירת אובר (Château d’Auvers), מסע המעניק הצצה אל חייהם של האמנים הגדולים, שהשאירו את חותמם על פני ההיסטוריה העולמית: דוביני, פיסארו, סזאן, מונה וואן גוך.  הספינה תמשיך את מסעה בשעות אחר הצהריים אל רואן (Rouen).

יום 3 רואן - קודובק אן קו

בשעות הבוקר המוקדמות הספינה תגיע אל רואן (Rouen), עיר משגשגת מתקופת ימי הביניים, בעלת עבר עשיר וסוער. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור אשר יתקיים במרכזה של העיר ההיסטורית, המאופיינת  בכנסיות גותיות, אחוזות מפוארות, בתים משוחזרים הבנויים עץ מלא וגנים ציבוריים מטופחים. במהלך הסיור נמשיך לטיול רגלי בתוך קתדרלת רואן המרשימה, אשר היוותה מקור השראה לצייר קלוד מונה ולכנסיה המודרנית לזכרה של ז’אן ד’ארק. במהלך ארוחת הצהריים נפליג אל קודובק אן קו (Caudebec en Caux), מיד לאחר העגינה נצא לסיור מרתק  באבי רואד (The Abbey Road), אלו הם הדרכים המפותלות בצידי נהר הסיין אשר גובלות בפנינים ארכיטקטוניות מופלאות הכוללות כנסיות עתיקות, מצודות ומנזרים. בסיום הטיול נהנה מזמן חופשי לשוטט ברחבי העיירה הציורית לפני שנחזור לספינה.

יום 4 קודובק אן קו

בבוקר תוכלו להצטרף לטיול רגלי קסום במשעולי הצוקים של אטרטה (Walking tour on the cliff paths of Etretat). אתר ייחודי בו נמצאים הצוקים המפורסמים ביותר בצרפת, קירות גיר לבנים ענקיים המשתלבים באופן מושלם עם האוקיינוס האטלנטי. במסגרת הסיור נמשיך לטיול רגלי מודרך בעיירה הקטנה והאטרקטיבית אטרטה. בעיירה זו תוכלו ליהנות מזמן פנוי ולטייל בנחת כשלמולכם שוכנת רצועת החוף המציגה את הנוף המופלא של צוקי אטרטה. לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור נינוח בעיר המקסימה הונפלר (Honfleur), הנמצאת בצד הדרומי של שפך הסיין. עיירת נמל יפיפייה זו שמשה כמעוז האימפרסיוניזם. היו אלה משחקי האור על שפך נהר הסיין אשר היוו את ההשראה לאמנים המוכשרים כגון קורבה, מונה, בודן ועוד רבים אחרים. במהלך הסיור נעבור ברחובותיה הצרים של הונפלר. נראה את כנסיית העץ ואת מגדל הפעמונים המיוחדים למקום. כיום, העיר מקושטת בעשרות רבות של גלריות וסדנאות אמנים אשר מציעות מגוון רחב של יצירות אומנות קלאסיות לצד יצירות מודרניות ועכשוויות. בהונפלר תוכלו גם למצוא מגוון רחב של חפצי אמנות ייחודים ומעדנים מקומיים (סיידר, קלבדוס, קרמל וכו’).

יום 5 קודובק אן קו

בשעות הבוקר תוכלו לבחור בין שני טיולים. אלו מבינכם שהזמינו את הטיול “שדה הקרב” (Battlefield Tour) יזכו להכיר את ההיסטוריה שהובילה לשחרור צרפת מן הכיבוש הגרמני וכן הביאה, בסופו של דבר, לסיומה של מלחמת העולם השניה. במהלך הסיור נגיע אל חופי נורמנדי המשמשים כאתר הנצחה לחיילים שנספו באותו יום גורלי של הנחיתה ב-6 ביוני 1944. בסיום הטיול נהנה מארוחת צהריים מסורתית של המטבח הצרפתי.

טיול נוסף ייקח אתכם אל עבר נורמנדי המרתקת (Fascinating Normand journey) הכולל ביקור בעיירות באייה, קאן ופון לאבק (Bayeux, Caen & Pont l’évêque), מקומות ציוריים המקושטים בבתי עץ, כרי דשא שופעים, ומטעי תפוחים. זהו אזור בעל מסורת קולינרית עשירה המבוססת על מצרכים מקומיים: חמאה, שמנת, גבינות ותפוחים, מהם תושבי המקום מכינים סיידר וברנדי תפוחים – קלבדוס. במהלך הטיול נראה את שטיחי הקיר המפורסמים של באייה, המספרים את ההיסטוריה של הכיבוש האנגלי, שבראשו עמד וויליאם הכובש. לאחר מכן נמשיך לארוחה נורמנדית אותנטית. את הטיול נסיים בסיור במזקקה עתיקה, שם תוכלו לגלות את עושרו של משקה הקלבדוס, את ההיסטוריה שלו ואת הסודות מאחורי תהליך הייצור וכמובן נזכה לטעום מהסיידר העשיר וממשקה הקלבדוס האותנטי. בשעות הערב הספינה תפליג במעלה הזרם לכיוון פריז.

יום 6 לס אנדליס

בבוקר נגיע אל לס אנדליס (Les Andelys). שם תוכלו לחזור אל העבר בנסיעה קצרה אל חורבות האבנים הלבנות של המבצר האנגלי: שאטו גילארד (Château Gaillard). משם נמשיך אל הכפר ג’יברני (Giverny) השוכן בלב ליבה של וויקסן (Vexin). הפרחים והצמחייה אשר הציפו את האזור והפריחו בו חיים, שימשו כמקור השראה לציירי הזרם האימפרסיוניסטי ובעיקר לעבודותיו של הצייר המזוהה ביותר עם הזרם האומנותי הזה, קלוד מונה. הספינה תמשיך אל ורנון (Vernon), שם יצטרפו אלינו אלו מכם שהיו בטיול לארוחת צהריים משותפת. בשעות אחר הצהריים תוכלו לבקר במקום אשר שימש כסמל המונרכיה שאימץ לעצמו לואי ה-XIV – ארמון וורסאי (Versailles). במהלך הסיור נוכל לראות את דירותיהם הפרטיות של המלך והמלכה, נבקר בחדר המראות המפואר ובגנים המכושפים. נוכל ללמוד על הטרנספורמציה של הארמון הכפרי הפשוט והפיכתו לארמון המפואר בצרפת כולה. המטיילים שיצאו לסיור בארמון וורסאי יצטרפו לספינה בפואסי (Poissy), ממנה תצא הספינה אחר הצהרים ותפליג לכיוון פריז.

יום 7 פריז

עם בוקר נגיע אל פריז. שם תוכלו לצאת לסיור ברחבי העיר הרומנטית בעולם, עליה אמרה שרה ג’וזפין בייקר “יש לי שתי אהבות, אהבתי את המדינה שלי ואת פריז” (J’ai Deux Amours, Mon Pays Et Paris). במהלך הסיור תגלו את הייחודיות של העיר בעזרת המדריך המקומי אשר יחלוק איתכם סיפורים על חיי היומיום של הפריזאים ויחשוף בפניכם את כל הסודות והנפלאות של עיר האורות הקסומה הזאת. לאחר ארוחת הצהריים תוכלו לצאת ולגלות את רובע האמנים מונמרטר (Artistic Village Montmartre), המשמש כתמונה מפורסמת בגלויות של פריז. נטייל בנחת עם מדריך בסמטאות המפותלות של הגבעה הגבוהה ביותר בעיר הבירה, שהייתה דרכם של האמנים מאז סוף המאה ה- 19 – פיקסו, רנואר, טולוז, לוטרק ואוטריו. תוכלו לחוש את הניגודים של המקום האגדי הציורי והמושקע הזה בו היין זרם כמים והרומנטיקה פרחה צד בצד עם הטירוף. במקביל תוכלו גם להזמין סיור אל מוזאון הלובר, אחד המוזיאונים הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם כולו. או לטייל באזור האריסטוקרטי של פריז – לה מארה (The Aristocratic District Of Paris – Le Marais), אשר בו נותרו בניינים שלמים ללא פגע מתקופת ימי הביניים ומלפני המהפכה יותר מאשר בכל מקום אחר בעיר פריז. כיום אזור לה מארה מושך אלפי מבקרים המבקשים לספוג את התענוגות של שכונה המלאה בעושר היסטורי ותרבותי והיא ערש של פעילות אטרקטיבית ואופנתית. כאן ניתן למצוא גלריות חדשות לאומנות ובתי קפה טרנדיים שצצו כמו פטריות לאחר הגשם בסמוך למוזיאונים הנוצצים ולמסעדות המקומיות. בשעות הערב אלו מכם שירצו יוכלו להתפנק בהפלגה לילית לאורכה של פריז המוארת (the Paris Illuminations Night Cruise) ובמהלכה ונראה את המונומנטים היפים ביותר של העיר: ממוזיאון הלובר אל הקתדרלה של נוטרה דאם ואף נחלוף על פני מגדל אייפל. זוהי הכרות ראשונית מושלמת לעיר האורות, העשירה בארכיטקטורה ובמקומות היסטוריים.

יום 8 ירידה מהספינה

יורדים מהספינה לאחר ארוחת הבוקר בפריז.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב פריז 4:50 שעות
פריז תל אביב 4:15 שעות

Luftner Cruises

גיברני

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
FF01 31/03/2016 07/04/2016 €1299 €195 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,799. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,999. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,249. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,749. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF02 07/04/2016 14/04/2016 €1399 €210 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,899. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,099. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,349. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,799. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF03 21/04/2016 28/04/2016 €1399 €210 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,899. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,099. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,349. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,799. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF04 12/05/2016 19/05/2016 €1969 €295 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,149. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,249. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,499. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,969. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF05 16/06/2016 23/06/2016 €1969 €295 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,149. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,249. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,499. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,969. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF06 08/09/2016 15/09/2016 €1969 €295 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,149. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,249. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,499. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,969. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF07 15/09/2016 22/09/2016 €1969 €295 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,149. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,249. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,499. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,969. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF08 22/09/2016 29/09/2016 €1969 €295 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,149. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,249. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,499. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,969. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF09 29/09/2016 06/10/2016 €1969 €295 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,149. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,249. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,499. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,969. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF10 06/10/2016 13/10/2016 €1969 €295 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,149. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,249. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,499. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,969. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF11 13/10/2016 20/10/2016 €1399 €210 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,899. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,099. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,349. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,799. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF12 20/10/2016 27/10/2016 €1399 €210 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,899. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,099. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,349. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,799. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF13 27/10/2016 03/11/2016 €1399 €210 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,899. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €2,099. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,349. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,799. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

FF14 03/11/2016 10/11/2016 €1199 €180 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,699. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €1,799. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €1,999. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €2,449. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

 • €400 הנחה לאדם לנרשמים עכשיו!

המחיר כולל

 • שייט בספינת הנהר Amadeus Diamond של חברת Luftner.
 • פנסיון מלא במהלך השייט.
 • לינה בתאים חיצוניים.
 • יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת.
 • ארוחות מעולות אשר כולן כלולות במחיר - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב, חטיפים לארוחת לילה. כל הארוחות מוגשות במסעדת הפנורמה האלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • עמדת קפה הפתוחה 24 שעות ביממה.

חשוב לדעת

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה. בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות.

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה.

 • בטרם ההרשמה לטיול, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתכם לטיול וזאת בכדי להגן על כספכם גם במקרה בו נרשמתם לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכלו ליהנות מכיסוי לתשלום שלכם עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

 • שימו לב: זהו מסלול שייט למטייל העצמאי, שאינו כולל טיסות, העברות וסיורי חוף מודרכים. למסלול השייט ולעלויות סיורי החוף לחצו כאן.

 • מחיר הטיול אינו כולל טיפים לנותני השירותים בסך €7 לאדם ליום, אשר ישולמו ע”י הנוסע בתום השייט.

 • לחברת קרוז תור ולחברת השייט שמורה הזכות לערוך שינויים במסלול הטיול וזאת במקרה של תקלה בספינה, שיבושים, תקלה או חסימה בלוקרים (תאי הציפה) שלאורך הנהר לרבות תנאי מזג אויר שבעטיים לא ניתן לבצע את הטיול על פי המסלול המפורסם. במקרים כאלה, ייתכנו שינויים במסלול שפורסם ובנוסף לכך תיתכן לינה בבתי מלון במקום בספינת הנהר, כמו כן, ייתכן וייעשה שימוש באמצעי תחבורה אחרים כגון אוטובוסים, מיניבוסים וכיו”ב לצורך ביצוע הטיול לרבות שימוש בספינה חלופית.

 • בטיולים בהם מסלול השייט הינו חלק מתוך הטיול כולו, ייתכן ושינויים שיחולו בתוכנית השייט ישפיעו על ביצוע שאר תוכנית הטיול בהקשר למסלול והשינויים שייערכו בו כמו גם בתי המלון, אמצעי התחבורה וכיוצא בזה.

 • לפני ההרשמה לטיול אנו ממליצים לקרוא את התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות מיוחד: מומלץ להזמין ביטוח נסיעות לחו”ל בסמוך להרשמה לטיול וזאת בכדי שתוכלו להגן על הכספים ששילמתם, גם כאשר ההרשמה לטיול בוצעה 6 חודשים לפני תאריך היציאה לטיול.

 • במקרה שבו עקב אירוע בריאותי חריג ובלתי צפוי תבטלו את הנסיעה, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם לטיול. כיסוי זה מתחיל בשלב בו רכשתם את הביטוח ומגן עליכם עד חזרתכם ארצה. לייעוץ וקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 121 יום לפני היציאה €75.
 • פחות מ-121 יום לפני היציאה ועד 90 יום לפני היציאה 15% ממחיר השייט.
 • פחות מ-90 יום לפני היציאה ועד 60 יום לפני היציאה 35% ממחיר השייט.
 • פחות מ-60 יום לפני היציאה ועד 30 יום לפני היציאה 50% ממחיר השייט.
 • פחות מ-30 יום לפני היציאה ועד 15 יום לפני היציאה 80% ממחיר השייט.
 • פחות מ-15 יום לפני היציאה ועד יום לפני היציאה 85% ממחיר השייט.
 • ביטול ביום השייט 90% ממחיר השייט.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • סביבה ללא עישון (מותר לעשן רק בסיפון השמש).
 • טיול מעגלי - ירידה ועלייה לסיפון בפריז.
 • מערכת האודיו האלחוטית של אמדאוס לכל הטיולים.

על הספינה

Amadeus Diamond

ספינת הנהר Amadeus Diamond הושקה בשנת 2009 וחודשה בשנת 2019. הספינה שטה בנהר הסיין ומאפשרת לאורחיה לחוות את הקסם של צפון צרפת בצורה בלתי נשכחת. במהלך השייט תוכלו ליהנות ממגוון שירותי הספינה: מכון כושר, מתקני עיסוי, מספרה, בר ומסעדה עם נוף פנורמי.

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

פריז נורמנדי
מרץ 12°
אפריל 16° 12°
מאי 20° 15°
יוני 23° 18°
יולי 25° 20°
אוגוסט 25° 20°
ספטמבר 21° 18°
אוקטובר 16° 14°
נובמבר 11° 10°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים