Across Europe / חוצה אירופה

15 ימים • מאמסטרדם לבודפשט הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

ספינת נהר

15 ימים

14 לילות

המטייל העצמאי קוד הטיול: AE

הפלגה זו, העוברת במרכז היבשת, מציעה חוויית טיול ייחודית, ומותירה אתכם עם רשמים עזים של הנופים של חמש מדינות והערים החשובות ביותר בהן. הפלגה זו נמשכת 15 ימים; היא מתחילה באמסטרדם, ממשיכה לעיר המדהימה שעל גדות הריין, קלן (Cologne). לאחר מכן תספגו את האווירה הייחודית של העמק המרכזי של הריין, עם הטירות מימי הביניים, הכרמים וסלע לורליי האגדי. תעלת הריין-מיין-דנובה תיקח אתכם מנירנברג לרגנסבורג (Regensburg), שם הספינה תמשיך דרומה לאורך הדנובה. כמה מהאתרים החשובים בהם תבקרו בהפלגה זו הם העיר הבווארית פסאו (Passau), הממוקמת בחיבור של שלושת הנהרות, מחוז וואכאו (Wachau) הנפלא עם מנזר מלק (Melk) המרשים, וינה, עם שמחת החיים שלה וברטיסלבה (Bratislava), בירת סלובקיה והעיר שבה הוכתרו מלכים בעבר. בסופו של דבר תגיעו למטרופולין הגדול, בודפשט, עיר הבירה המרשימה של הונגריה, היושבת על גדות הדנובה.

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 אמסטרדם

השייט האירופי הגדול שלכם מתחיל באופן רגוע, עם העלייה לסיפון בבירת הולנד, אמסטרדם, שם יקבל את פניכם הצוות של ה-AMADEUS. לאחר קוקטייל קבלת פנים, אשר יתקיים בערב בפנורמה בר, יזמין אתכם השף שלנו לארוחת קבלת פנים עם מנות שנבחרו בקפידה כדי להכניס אתכם למצב הרוח הנכון למסע בלתי נשכח. במהלך הלילה תעגון הספינה באמסטרדם.

יום 2 אמסטרדם - אוטרכט

הבוקר יוקדש כולו לאמסטרדם. הסיור בעיר, ושיט התעלות שאחריו, יאפשרו לכם להכיר את אתריה המפורסמים ביותר של “ונציה של הצפון”. לאחר מכן תוסעו באוטובוס תיירים נוח לאוטרכט שבהולנד, שם תמתין לכם הספינה. בצהרי היום נפליג במעלה הזרם לעיר הקתדרלות קלן, אליה נגיע למחרת בבוקר. מדוע שלא תעבירו את אחר הצהריים בנעימים בצפייה בנוף החולף, אולי מנקודת תצפית על הסיפון העליון?

יום 3 קלן

לאחר ארוחת הבוקר נגיע לעיר המטרופולין קלן, השוכנת על גדות הריין. מדי שנה מתפעמים מבקרים רבים מספור, המגיעים מכל רחבי העולם, מן ההיסטוריה בת 2,000 השנים של העיר. במהלך הסיור בעיר תבקרו בעיר העתיקה ההיסטורית, בה נמצאת הקתדרלה של קלן, המפורסמת בעולם כולו. אחר הצהריים אנו מציעים סיור לעיר Königswinter, השוכנת למרגלות גבעות Siebengebirge (“שבע גבעות”), במרחק של כ-40 ק”מ מקלן. חורבותיו המרשימות של מבצר Drachenfels מתנשאות מעל לעיר ומזכירות לנו את המשוררים הרומנטיים של חבל היין, אשר שאבו את השראתם מאתר זה. לאחר יום עמוס נשוב לספינה בשעות הערב המוקדמות ונפליג מקלן לאחר ארוחת הערב, בדרכנו דרומה.

יום 4 קובלנץ - רודסהיים

בקובלנץ, אליה נגיע בשעות הבוקר המוקדמות, אנו מציעים סיור מודרך במסגרתו תוכלו לראות את אתריה העיקריים של העיר. לאחר שנשאף מאווירת העיר ב”פינה הגרמנית”, נמשיך לביקור בצוקי לורליי האגדיים. האורחים אשר יישארו על הסיפון במהלך סיור הבוקר יוכלו ליהנות מן השיט הפנורמי במורד עמק הריין התיכון העליון ולצפות בטירות הרבות מן המים לפני היציאה לסיור ברודסהיים אחר הצהריים. עיר זו, הנמצאת במדינת הסה, היא אחת מן האטרקציות התיירותיות הגדולות של גרמניה: סמטת הדרוסלגאסה לבדה מושכת למעלה משלושה מיליון מבקרים מדי שנה, בעוד שמוזיאון תיבות הנגינה המכניות של זיגפריד מציג אוסף מיוחד ביותר! בשעות אחר הצהריים המאוחרות תפליג הספינה שוב, ותסטה מן הריין למיין.

יום 5 מילטנברג - ורטהיים

חלק זה במסענו סובב כולו סביב הערים השוכנות לגדות המיין: בצהרי היום תעגון הספינה במילטנברג, שם תוכלו להשתתף בסיור מודרך בסמטאותיה הציוריות של העיר. על העיר ימי-הביניימית חולש מבצר מילדנבורג, אשר נבנה בסביבות שנת 1200 ומתנשא מעל סביבותיו. לאחר מכן נמשיך לוורטהיים השכנה, בה נערוך סיור רגלי קצר, אשר לאחריו תוכלו לבקר במוזיאון הזכוכית של ורטהיים, המפורסם בעולם כולו. בינתיים, הספינה תגיע לוורטהיים ותעביר אתכם הלאה במעלה המיין לווירצבורג, אליה נגיע בדיוק בזמן לארוחת הערב.

יום 6 וירצבורג

“Grüß Gott” וברוכים הבאים לעיר הבווארית וירצבורג! הנוף השלו מרמז על ההשפעה הרבה של תעשיית היין על האזור – כך שטעימת היינות במרתף היינות ההיסטורי של ארמון רזידנץ בוירצבורג הינה בגדר חובה. אולם ראשית סיור רגלי בעיר, אשר יאפשר לכם לגלות את אתריה העיקריים.

לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור בעיירה הימי-ביניימית רוטנבורג שעל הטאובר, אשר סיור במרכז העיר העתיקה שלה, שעבר שימור מושלם, הוא כמו כניסה לספר היסטוריה. בערב תפליג ה-AMADEUS לבמברג.

יום 7 במברג

את הבוקר נבלה על הסיפון, שם תוכלו להניח למחשבותיכם לנדוד עם הנופים היפים של נהר המיין. אחר הצהריים נגיע לעיר הקיסרית העתיקה באמברג, אשר הוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו; אל תחמיצו את הסיור הכולל את בניין ה”נויה רזידנץ”, בית העירייה הייחודי אשר נבנה על גבי גשר ואת הקתדרלה הקיסרית על ארבעת צריחיה! לאחר מכן נשוט דרך תעלת המיין-דנובה ובערב אתם מוזמנים בחום להרצאה אודות נתיב מים חשוב זה.

יום 8 נירנברג

מיד לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר ולאחריו לביקור בעיר העתיקה הרומנטית, במהלכם נגלה את פניני האדריכלות של העיר. לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור נוסף למרכז התיעוד שבמרכז הכנסים של המפלגה הנאצית, המהווה אנדרטה ובו מוצגת תערוכה קבועה אודות “הפאשיזם והטרור”, המעניקה מבט ברור על הסיבות, הרקע והתוצאות של המשטר הנציונל-סוציאליסטי. לאחר שנשוב לספינה נפליג במלוא הקיטור לפני שנחצה את קו פרשת המים האירופי, המפריד בין המיין לדנובה, זמן קצר לאחר מכן.

יום 9 קלהיים - רגנסבורג

בשעות הבוקר נגיע לקלהיים ונצא לסיור במנזר ולטנבורג. קיימת מחלוקת לגבי מועד ייסודו של מנזר בנדיקטיני זה – אשר לפי הסברה הרווחת הינו בסביבות שנת 620 – אולם אין ספק כי מבשלת הבירה שלו הינה המבשלה העתיקה הנמצאת במנזר כלשהו בעולם! צאו לסיור בין חלקיו המקודשים של המנזר, ולאחר מכן לגמו כוס מן הבירה הכהה המפורסמת של ולטנבורג. הבירה עדיין מיוצרת כאן כיום וזכתה ב”פרס הבירה העולמי” פעמים רבות. במהלך הסיור תמשיך הספינה לעבר רגנסבורג, שם נחבור אליה לארוחת צהריים. אחר הצהריים באפשרותכם לבקר וליהנות מסיור באחת מערי ימי הביניים המשומרות ביותר של גרמניה. האדריכלות של העיר, שרובה מן המאות ה-11 עד ה-13, כוללת את גשר האבנים המפורסם בעולם כולו, שהוא פשוט מהמם! ערב בווארי על הסיפון ישמור על נאמנות לאווירת האזור, תוך שהספינה ממשיכה בדרכה לפסאו.

יום 10 פסאו - לינץ

נקודת העגינה הבאה שלנו היא עיר שלושת הנהרות פסאו, השוכנת במפגש שבין הדנובה, האין והאילץ. במסגרת סיור הבוקר הרגלי תקום לתחייה ההיסטוריה הצבעונית של עיר זו. לחילופין, באפשרותכם לצאת לסיור של יום שלם בעירו של מוצרט, זלצבורג, הכולל ארוחת צהריים, בה תוכלו להתפעל מאחד מן המרכז ההיסטורי של העיר, שהינו אחד היפים והמשומרים ביותר מצפון לאלפים. בינתיים תמשיך ה-AMADEUS ללינץ שבאוסטריה עילית, שם יחברו אליה האורחים השבים מן הביקור בזלצבורג. אלה אשר יישארו על הסיפון יקבלו הזדמנות להצטרף לסיור רגלי מודרך בלינץ בשעות אחר הצהריים, לפני הפלגתה של הספינה לעבר אזור ווכאו הרומנטי בשעות הערב.

יום 11 מלק/אמרסדורף - דירנשטיין

בשעות הבוקר המוקדמות נעגון במלק/אמרסדורף, השוכנת בליבו של אזור ווכאו, אשר הוכרז כאתר מורשת עולמית תרבותי של אונסק”ו. זוהי נקודת המוצא לסיור למנזר מלק הבנדיקטיני המרהיב, בו יוכלו המבקרים ללמוד אודות ההיסטוריה של המקום באופן מודרנית ומעניינת במוזיאון של המנזר. לאחר הסיור נמשיך במסענו ונגיע ודירנשטיין בשעות אחר הצהריים. העיירה, הידועה כ”פנינה של ווכאו”, הינה ללא ספק עיירת גידול הגפנים המפורסמת ביותר באזור. כאן תוכלו לבקר בעיר העתיקה הרומנטית ולגלות את הקשר בין ריצ’רד לב הארי הגאה למקום קטן זה. לאחר סדנת טעימת יין נשוב לספינה, אשר תצא להפלגת לילה לוינה.

יום 12 וינה

היום יוקדש כולו לבירת אוסטריה. סיור הבוקר יציג בפניכם את האתרים המפורסמים ביותר והבניינים רבי-ההוד של מטרופולין זו, השוכנת על גדות הדנובה. אחר הצהריים באפשרותכם להצטרף לסיור בארמון שנברון המלכותי על גניו המרשימים, המהווים ללא ספק את אחת האטרקציות המשובחות של וינה. בערב יוכלו חובבי המוזיקה ליהנות מהופעת “צלילי וינה” ב-Kursalon, שם מנגנת תזמורת “Alt Wien” נעימות פופולריות מן התקופה הקלאסית של וינה. נפליג רק זמן רב לאחר חצות, כאשר ה-AMADEUS תחצה את הגבול לסלובקיה.

יום 13 ברטיסלבה

הספינה תגיע לברטיסלבה במהלך ארוחת הבוקר. יתרת הבוקר תוקדש לסיור בכמה מאתריה העיקריים של בירת סלובקיה במסגרת סיור בעיר, אשר ייקח אותנו לקתדרלת מרטין הקדוש, ארמונותיה של עיר הבארוק וטירת ברטיסלבה המפוארת. לאחר ארוחת צהריים על הסיפון מצפה לנו סיור לארמון שלוסהוף הקיסרי, הטירה הכפרית הגדולה ביותר באוסטריה, אשר שימשה מאוחר יותר כאחוזתה הכפרית של הקיסרית מריה תרזה. נסיים את היום בסטייל בסעודת הגאלה האקסקלוסיבית של הקברניט על הספינה, תוך שהיא עושה דרכה להונגריה.

יום 14 בודפשט

בירת הונגריה בודפשט תעניק למסע שלכם את הגרנד פינאלה ההולם, עם פניניה האדריכליות הרבות, שפשוט ממתינות שתגלו אותן במסגרת הסיור בעיר בשעות הבוקר. אחה”צ תוכלו לבחור בין שני טיולים אטרקטיביים. ביקור בטירת סיסי בגודולו, המשלב תרבות ובידור: לאחר סיור בטירה נמשיך לחווה הונגרית טיפוסית לצפייה במופע מרתק של רכיבה על סוסים. לחילופין מוצע טיול ל”ברך הדנובה” וכפר האומנים ב-Szentendre, על הגלריות והמוזיאונים הרבים שבו. בערב האחרון על הסיפון תוכלו ליהנות ממופע פולקלור הונגרי ושיט ערב רומנטי לאורכה של “פריס של המזרח”.

יום 15 בודפשט

עזיבת הספינה לאחר ארוחת הבוקר. כל אנשי הצוות של ה-AMADEUS מאחלים לכם נסיעה טובה הביתה ומקווים לראותכם שוב על הסיפון בקרוב!

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב אמסטרדם 5:00 שעות
בודפשט תל אביב 3:10 שעות

Luftner Cruises

וינה - אוסטריה

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
AE01 28/04/2016 12/05/2016 €2969 €445 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €3,949. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €4,449. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €5,319. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

AE02 08/05/2016 22/05/2016 €4139 €620

בתאריך זה השייט הוא בספינה Amadeus Silver II.

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,139. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,549. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €5,239. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €6,239. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

AE03 10/06/2016 24/06/2016 €4139 €620

בתאריך זה השייט הוא בספינה Amadeus Silver.

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,139.

 • תוספת ליחיד בחדר: 30%. המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,549. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €5,239. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €6,239. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

AE04 25/06/2016 09/07/2016 €3769 €565

מסלול הפוך: מבודפשט לאמסטרדם. לפרטים לחצו כאן.

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,319. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €4,749. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €5,649. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

AE05 08/07/2016 22/07/2016 €3769 €565

בתאריך זה השייט הוא בספינה Amadeus Silver.

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה. המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €3,769. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,549. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €5,049. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €6,039. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

AE06 18/08/2016 01/09/2016 €3769 €565 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,319. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €4,749. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €5,649. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

AE07 25/08/2016 08/09/2016 €3769 €565

בתאריך זה השייט הוא בספינה Amadeus Elegant.

טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-4 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,149. תוספת ליחיד בחדר: 30%.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,319. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €4,749. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €5,649. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

AE08 29/09/2016 13/10/2016 €3769 €565 טרם נקבע טרם שובץ הרשמה
 • המחיר תקף לחדר עם חלון (לא ניתן לפתיחה) מקטגוריה C-1 בקומה התחתונה.

 • המחיר לחדר עם חלון פנורמי (ניתן לפתיחה) מקטגוריה B-1 ב-Strauss Deck (הקומה האמצעית): €4,319. תוספת ליחיד בחדר: 50%.

 • המחיר לחדר עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) מקטגוריה A-1 ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €4,749. תוספת ליחיד בחדר: 60%.

 • המחיר לסוויטה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) ב-Mozart Deck (הקומה העליונה): €5,649. תוספת ליחיד בחדר: 100%.

 • €400 הנחה לאדם לנרשמים עכשיו!

המחיר כולל

 • שייט בספינת נהר של חברת Luftner.
 • פנסיון מלא במהלך השייט.
 • לינה בתאים חיצוניים.
 • יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת.
 • ארוחות מעולות אשר כולן כלולות במחיר - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב, חטיפים לארוחת לילה. כל הארוחות מוגשות במסעדת הפנורמה האלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • עמדת קפה הפתוחה 24 שעות ביממה.

חשוב לדעת

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה. בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות.

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה.

 • בטרם ההרשמה לטיול, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתכם לטיול וזאת בכדי להגן על כספכם גם במקרה בו נרשמתם לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכלו ליהנות מכיסוי לתשלום שלכם עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

 • שימו לב: זהו מסלול שייט למטייל העצמאי, שאינו כולל טיסות, העברות וסיורי חוף מודרכים. למסלול השייט ולעלויות סיורי החוף לחצו כאן.

 • מחיר הטיול אינו כולל טיפים לנותני השירותים בסך €7 לאדם ליום, אשר ישולמו ע”י הנוסע בתום השייט.

 • לחברת קרוז תור ולחברת השייט שמורה הזכות לערוך שינויים במסלול הטיול וזאת במקרה של תקלה בספינה, שיבושים, תקלה או חסימה בלוקרים (תאי הציפה) שלאורך הנהר לרבות תנאי מזג אויר שבעטיים לא ניתן לבצע את הטיול על פי המסלול המפורסם. במקרים כאלה, ייתכנו שינויים במסלול שפורסם ובנוסף לכך תיתכן לינה בבתי מלון במקום בספינת הנהר, כמו כן, ייתכן וייעשה שימוש באמצעי תחבורה אחרים כגון אוטובוסים, מיניבוסים וכיו”ב לצורך ביצוע הטיול לרבות שימוש בספינה חלופית.

 • בטיולים בהם מסלול השייט הינו חלק מתוך הטיול כולו, ייתכן ושינויים שיחולו בתוכנית השייט ישפיעו על ביצוע שאר תוכנית הטיול בהקשר למסלול והשינויים שייערכו בו כמו גם בתי המלון, אמצעי התחבורה וכיוצא בזה.

 • לפני ההרשמה לטיול אנו ממליצים לקרוא את התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות מיוחד: מומלץ להזמין ביטוח נסיעות לחו”ל בסמוך להרשמה לטיול וזאת בכדי שתוכלו להגן על הכספים ששילמתם, גם כאשר ההרשמה לטיול בוצעה 6 חודשים לפני תאריך היציאה לטיול.

 • במקרה שבו עקב אירוע בריאותי חריג ובלתי צפוי תבטלו את הנסיעה, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם לטיול. כיסוי זה מתחיל בשלב בו רכשתם את הביטוח ומגן עליכם עד חזרתכם ארצה. לייעוץ וקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 121 יום לפני היציאה €75.
 • פחות מ-121 יום לפני היציאה ועד 90 יום לפני היציאה 15% ממחיר השייט.
 • פחות מ-90 יום לפני היציאה ועד 60 יום לפני היציאה 35% ממחיר השייט.
 • פחות מ-60 יום לפני היציאה ועד 30 יום לפני היציאה 50% ממחיר השייט.
 • פחות מ-30 יום לפני היציאה ועד 15 יום לפני היציאה 80% ממחיר השייט.
 • פחות מ-15 יום לפני היציאה ועד יום לפני היציאה 85% ממחיר השייט.
 • ביטול ביום השייט 90% ממחיר השייט.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • סביבה ללא עישון (מותר לעשן רק בסיפון השמש).
 • הרצאת מומחים על ההיסטוריה של תעלת הריין-מיין-דנובה.
 • ערב בסגנון בווארי על הסיפון, הכולל מופע מוסיקה.
 • הרצאות על מסורת בתי הקפה של וינה – כולל מתכון של פאי תפוחים.
 • הפלגות ערב בבודפשט והופעות פולקלור הונגריות שייערכו על הסיפון.
 • אופניים לשימוש ללא תשלום.
 • מערכת האודיו האלחוטית של אמדאוס לכל הטיולים.

על הספינה

Amadeus Princess

חמושה בסטייל ואלגנטיות שלא היו מביישים נסיכה אמיתית. ספינת שיט הנהרות Amadeus Princess (האם-אס אמאדאוס פרינסס) כאילו דוחקת בנו לצאת למסע של תחכום ואלגנט. החל מאזור הקבלה המרשים, דרך החדרים האווריריים והמוארים, ועד לסוויטות היוקרתיות המציעות מראות מרהיבים של הנוף החולף, כל דבר בספינה מדיף ניחוח של...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

אמסטרדם וינה בודפשט
אפריל 12° 14° 15°
מאי 17° 20° 21°
יוני 19° 23° 24°
יולי 21° 24° 26°
אוגוסט 21° 24° 26°
ספטמבר 18° 19° 22°
אוקטובר 15° 14° 16°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים