‘קיץ אינדיאני’, שלכת בניו אינגלנד

13 ימים • כולל 7 לילות קרוז באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

13 ימים

11 לילות

קוד הטיול: KNE

הימים מתקצרים, הלילות הופכים קרים והצייר של הטבע כבר התמקם במקום מושבו בניו אינגלנד עם פלטת הצבעים שלו. בהינתן האות הוא טובל את מכחולו ובנגיעות מכסה את העלים הירוקים בשלל גוונים של אדום, כתום, חום וזהוב. גלים גלים משתנים הצבעים ומכסים את הקרקע במרבדים רכים וצבעוניים, שמהווים תפאורה מרהיבה על רקע האגמים הכחולים, ההרים הגבוהים והגשרים העתיקים. עם תום עונת הסתיו אורז הצייר את צבעיו ועוזב את מזרח ארצות הברית, עד לשנה הבאה. הצטרפו אלינו לטיול בן 12 ימים כולל 8 ימי שיט באניית פאר לאורך החופים של ניו אינגלנד ושמורות הטבע הגדולות, שבהן מופיעה השלכת הצבעונית במלוא תפארתה.

"לא מזמינים לפני שבודקים ומשווים"

שוקלים להזמין קרוז? בדקו היטב את ההצעות של החברות המתמחות בטיולי שיט. שימו לב למספר פרמטרים חשובים, כמו למשל מידת הוותק והניסיון של החברה. בדקו האם החברה מציעה למצטרפים לטיוליה טיסות סדירות או טיסות לואו קוסט, שבהן יש לשלם בנוסף גם עבור המזוודות והאוכל; שאלו אם החברה מספקת לכם הסעה בתום הטיול משדה התעופה ועד לביתכם; בררו האם הטיול כולל סיורי חוף בכל נקודות העגינה, והאם המחיר כולל כניסות לכל האתרים והאטרקציות. כמו כן כדאי שתבדקו מה התכנית שמוצעת באנייה בימי שייט מלאים והאם המדריכים מארגנים מפגשים חברתיים והרצאות במהלך ההפלגה. בקשו מהחברה ליידע אתכם מראש לגבי מיקומו וטיבו של החדר שלכם באנייה ושימו לב שישנן חברות רבות שמבקשות להסתיר את המידע הזה מלקוחותיהן, מסיבות ששמורות עימן.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר
• סיור ערב בניו יורק המוארת, כולל תצפית מרהיבה על קו הרקיע של מנהטן מברוקלין
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - טיסה ישירה למונטריאול

משדה התעופה נמריא לקנדה וננחת במונטריאול, העיר הכי אירופאית באמריקה. נגיע היישר למלון לצורך התארגנות ומנוחה. לינה במונטריאול.

יום 2 סיור במונטריאול - קוויבק סיטי - עלייה לאוניית הפאר

את שעות הבוקר נקדיש לטיול במונטריאול, העיר השנייה בגודלה בקנדה שצרפתית היא השפה הרשמית בה. נסייר ברובע העתיק שבו ממוקמים מבנים מן המאות ה-17 וה-19, ונחזה בהוד ובהדר של בזיליקת נוטרדאם על קשתותיה המרהיבות והויטארז’ים הססגוניים. נצפה בעיר ובסביבותיה מלמעלה – לאחר טיפוס על מגדל CN – ונראה אותה גם מלמטה –  בביקור בעיר התת קרקעית העמוסה במרכזי קניות, שמהווה מסתור מפני הקור העז בחודשי החורף הקרים. 

נפרד ממונטריאול היפה ונסע לעיר קוויבק, שמקור שמה בשפה האינדיאנית הוא “המקום שבו הנהר הולך ונהיה צר”, וזאת על שם המעבר של נהר סנט לורנץ שלחופו היא שוכנת. נגיע לנמל העירוני, שם תמתין לנו אניית הפאר שתהייה לנו מלון בימים הבאים שבהם נשוט לאורך חופי ניו אינגלנד. לינה באנייה.

יום 3 קוויבק סיטי - תחילת הפלגה

חלקו הראשון של היום יוקדש לטיול בקוויבק סיטי, עיר הבירה של פרובינציית קוויבק, המחוז הגדול ביותר בשטחו בקנדה. זוהי אחת הערים העתיקות בצפון אמריקה, והראשונה שמתיישביה בחרו להתגורר בה כדרך קבע ולא ראו בה תחנת מסחר וזאת בשל מיקומה האסטרטגי. ההיסטוריה של העיר העתיקה, שהוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו, אצורה בין חומותיה ובסמטאותיה והארכיטקטורה מרתקת. במרחק נסיעה קצר מהעיר נשפכים מפלי מונטמורנסי מגובה 80 מטרים. גשר תלוי עובר מעליהם ורכבל מוביל את המטיילים לראש המפל אל תצפית מרהיבה על האזור. עם חזרתנו לאנייה בשעות אחר הצהריים נתחיל בהפלגה. לינה באנייה.

יום 4 שייט לכיוון נובה סקוטיה - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום נינוח של שייט שבמהלכו נהנה משירותיה של האנייה, שמציעה בריכת שחייה, חדר כושר, קזינו, חנויות פטורות ממכס, הופעות ומסעדות. חברי הקבוצה מוזמנים במהלך היום למפגש שבמהלכו מדריך הטיול יעביר הרצאה. לינה באנייה.

יום 5 סידני, נובה סקוטיה

נעגון בשעות הבוקר בסידני אשר בפרובינציית נובה סקוטיה בקנדה. מהגרים בריטיים ייסדו את העיר עוד בשנת 1785 ובמאה ה-20 היא עברה גידול מואץ הודות למרבצי הפלדה מהגדולים באמריקה הצפונית שנמצאים בתחומה. מכאן ניסע לאחוזתו של אלכסנדר גרהם בל, ממציא הטלפון, ששוכנת בעיר באדק, שם הקימה המדינה אתר ומוזיאון הסוקר את פעילותיו. מכאן נצא בנסיעה חווייתית בנתיב קאבוט, שיש הנשבעים שהוא אחד מדרכי הנוף היפות ביותר בצפון אמריקה. מסלול הנסיעה מתפתל ומקיף את האי קייפ ברטון ובכל עיקול של הדרך מתגלה הפתעה אחרת: פעם זו עיירה ציורית, פעם מורדות ירוקי עד, פעם מצוקים תלולים, מפרצים מרהיבים ופעם מים כחולים הנמתחים אל האופק. לינה באנייה.

יום 6 הליפקס - המוזיאון הימי

נעגון היום בעיר הבירה של חבל נובה סקוטיה הליפקס, השוכנת לחופו של האוקיינוס האטלנטי. הנמל הימי של העיר היה נקודת המוצא העיקרית לספינות המפליגות לאירופה וממנה, ומרבית המהגרים לקנדה הגיעו למדינה דרכו. במוזיאון הימי הממוקם בעיר מוצגים שרידיה של הטיטאניק, שטבעה סמוך לעיר. בסיורנו בהלפיקס נחזה בארכיטקטורה מהתקופה הקולוניאלית, נצפה במצודה מהמאה ה-18 ונסע לאורך קו החוף שמאוכלס בעיירות היסטוריות שנראה כאילו הזמן עצר בהם מלכת. לינה באנייה.

יום 7 סנט ג'ון - מפרץ פאנדי

עיר הנמל סיינט ג’ון הממוקמת במפרץ פאנדי היא התחנה הבאה במסלול שלנו. כאן נצפה באחת מתופעות הטבע המרשימות: מחזור הגאות והשפל הגדולים ביותר בעולם. בשיא השפל נסוג הנהר מאות מטרים לאחור ובשיא הגאות עולה גובה המים בנהר עד לשישה מטרים. בהמשך היום נסייר במרכז העתיק של סיינט ג’ון הגדוש בסחורות צבעוניות ובמאכלי ים טריים. לינה באנייה.

יום 8 בר הרבור - שמורת אקדיה

עזבנו את קנדה והבוקר נגיע לארצות הברית, אל מדינת מיין השוכנת בצפון החוף המזרחי. נצא מהנמל בבר הרבור לטיול בפארק הלאומי אקדיה, שמורת טבע בעלת הנוף המגוון ששוכנת בחלקה הגדול על האי מאונט דזרט איילנד. בנסיעה בכביש הפארק המעגלי, כשצבעי השלכת מלווים אותו לאורך הדרך, נעצור בנקודות העניין המרכזיות: תצפית מהר קאדליק המתנוסס לגובה 500 מטרים, האגמים וחופי הים, כפרי הדייגים הקטנים ו”חור הרעם”, חור בסלע שממנו פורצים בשעת הגאות מי הים כמו מגייזר. עם שובנו משמורת הטבע נסייר ברחובותיה היפים של העיר בר הרבור. לינה באנייה.

יום 9 בוסטון - אוניברסיטת הרווארד - ניופורט

נפרד מאניית הפאר לאחר ארוחת הבוקר ונצא לבוסטון, בירתה של מסצ’וסטס ואחת הערים שעיצבו את דמותה של ארצות הברית. נלך לאורכו של נתיב החירות המספר את סיפור עצמאותה של ארה”ב על פני 16 נקודות עניין היסטוריות. נבקר גם בפארק בוסטון קומון שבשטחו נאמו הדמויות הגדולות בהיסטוריה, נחלוף על פני אנדרטת ניו אינגלנד לשואה ונעצור בשוק האוכל הגדול קווינס מרקט, שבו אפשר לטעום כמה מהמטעמים האופייניים לאזור. הסיור בעיר ימשיך אל העבר השני של נהר צ’ארלס שחוצה את העיר, שם שוכנת אוניברסיטת הרווארד המפורסמת. את ביקורנו בעיר נסיים בכיכר קופלי המצויה באחד האזורים האקסקלוסיביים בעיר. מבוסטון נסע לכיוון דרום, לעיר ניופורט שבמדינת רוד איילנד. לינה באזור ניופורט.

יום 10 ניופורט - אחוזת ברייקרס - בית הכנסת הראשון שנוסד בארה"ב - ניו הייבן - ניו יורק

בבוקר נצא לטיול בעיר הנמל היפה שהחלה לשגשג בתקופת תור הזהב באמצע המאה ה-19, כשהמשפחות העשירות של אמריקה בנו בה אחוזות פאר ששימשו כבתי קיט שלהם לאורך החוף הסלעי. אחת המפוארות בהן היא אחוזת ברייקרס שהייתה בבעלותה של משפחת ואנדרבליט, שעשתה את הונה מעסקי ספנות ורכבות והייתה מהעשירות והמכובדות במשפחות באותה תקופה. בעיר נמצא בית הכנסת “טורו” העתיק ביותר בצפון אמריקה שבנייתו החלה ב-1759 ביוזמת מנהיג הקהילה יצחק דה טורו, מצאצאי מגורשי ספרד.  

נפרד מניופורט ונצא בנסיעה לניו הייבן אשר בקונטיקט, העיר שבה שוכנת האוניברסיטה היוקרתית ייל. בשעות הערב נגיע לניו יורק. לאחר עצירה במלון נצא לטיול היכרות ראשון עם התפוח הגדול. לינה בניו יורק.

יום 11 סיור במנהטן – זמן לקניות ובערב סיור לילה

היום יוקדש לסיור בעיר וראשיתו במנהטן תחתית. נבקר בוול סטריט, הלב הפועם של אזור הסחר והעסקים ונראה את סמל השור הידוע ואת בניין הבורסה. נראה את אתר ההנצחה המפורסם גראונד זירו ונסייר באיטליה הקטנה וצ’יינה טאון. בהמשך נשים פעמינו אל הסנטרל פארק הנמצא בעיבורה של מנהטן, נצעד בשדרה החמישית היוקרתית ונראה בין היתר את מרכז רוקפלר ומגדל טראמפ. אחר הצהריים יינתן זמן חופשי לשופינג ובשעות הערב נצא לסיור בעיר המוארת ונערוך תצפית על האי מברוקלין. לינה בניו יורק.

יום 12 ניו יורק – טורונטו -תל אביב

נעזוב את המלון ונעשה את דרכנו אל שדה התעופה שממנו נטוס לנמל התעופה בן גוריון דרך טורונטו.

יום 13 הגעה לתל אביב

ננחת בנמל התעופה בן גוריון בשעות המוקדמות של הבוקר.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מונטריאול 11:45 שעות
ניו יורק טורונטו 1:40 שעות
טורונטו תל אביב 10:30 שעות

שלכת בניו אינגלנד

נתיב קאבוט

מטיילים ממליצים

"מדריך עשיר ידע, חכם, סבלני, מעודכן וקשוב"
אורית נצר

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
KNE01 אוקטובר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה ID בקומות 8,9.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OB בקומה 5 בתוספת 482$ לאדם בחדר זוגי או 964$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BA בקומה 9-11 בתוספת 932$ לאדם בחדר זוגי או 1,864$ לאדם בחדר ליחיד.

טיולים דומים לבחירתכם

המחיר כולל

 • טיסה בחברת אייר קנדה בנתיב: תל אביב - מונטריאול, ניו יורק - טורונטו - יעד באירופה - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה ו/או טובה על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 98$ לאדם).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהנפקת האשרה. לפרטים לחצו כאן 

 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

 • לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

 • ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-120 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • סיור במונטריאול, העיר הכי צרפתית בקנדה
 • טיול בסמטאות העיר העתיקה קוויבק סיטי אשר הוכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו
 • ביקור בביתו של אלכסנדר בל ובמוזיאון הסוקר את עבודתו בעיר באדק
 • נסיעה באחד הכבישים היפים ביבשת, נתיב קאבוט, המתפתל לאורך האוקיינוס וביקור בעיירות הציוריות לאורכו
 • סיור פנורמי בהליפקס, בירת חבל נובה סקוטיה בקנדה
 • נסיעה לאורך מפרץ פאנדי וצפייה בתופעת הגאות האדירה
 • טיול בפארק הלאומי אקדיה בבר הרבור שבמדינת מיין
 • יום טיול בעיר בוסטון הכולל את פארק בוסטון קומון, שביל החירות, קווינס מרקט ועוד
 • בית הכנסת העתיק ביותר בארה"ב בעיר ניופורט
 • סיור לילה במנהטן המוארת כולל תצפית מרהיבה מרובע ברוקלין

על האוניה

Norwegian Dawn

אוניית הקרוז Norwegian Dawn של חברת Norwegian Cruise Line) NCL) הושקה לראשונה בשנת 2002 ונחשבת כבר כ- 10 שנים לאחת האניות היוקרתיות והפופולאריות לשייט. שייט על האניה הופך חוויתי ויוקרתי בזכות מגוון רחב של אטרקציות. ראשית, על האוניה ממוקמים שני חדרי אוכל ראשיים: חדר אוכל המציע תפריט יומי דיאטטי, וחדר...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

ניו יורק בוסטון הליפקס
אוקטובר 18° 16° 13°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים