שייט בנהר הסיין

8 ימים • מפריז לנורמנדי בספינת נהר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

ספינת נהר

8 ימים

7 לילות

קוד הטיול: KPS

השייט בנהר הסיין מאפשר לנו לחוות את פריז, אחת הערים המרשימות בעולם, בדרך מיוחדת ומהנה ולו רק בזכות המלון הצף שבו נתארח. ספינת הנהר היא אחת מהאפשרויות המפנקות, הרגועות, הנוחות והטובות לטייל ולהכיר את אזור נורמנדי שבו נסייר. נתחיל ונסיים את טיולינו בפריז, עיר האורות הרומנטית והקסומה. במהלך השייט לחבל נורמנדי נכיר את האמנים ששהו באזור ואהבו לצייר בו, כמו וינסנט ואן גוך והאימפרסיוניסטים בעיירה 'אובר', קלוד מונה ב'אטרטה' והבית שלו בג'יברני, ובודין בעיירת הנמל היפה הונפלר. נצא למסע מעניין בנבכי ההיסטוריה הקרובה והרחוקה ונלמד על ז'אן ד'ארק בעיר רואן ועל מבצע הנחיתה הידוע של בעלות הברית שהביא לסיום מלחמת העולם השנייה.

לכל טיולי השייט בנהר הסיין בצרפת לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה  
• כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה וכוס יין בארוחות הערב
• קפה/תה כלולים מוגשים בשעות אחר הצהריים (בהתאם לתכנית)
• מזנון חצות - חטיפי לילה
• ניצול זמן מלא של הסיורים בכל נמלי העגינה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - פריז - עליה לספינת הנהר

נטוס לפריז וננחת בה במהלך שעות הבוקר. עם הגיענו נצא לסיור פנורמי בעיר הנחשבת הרומנטית בעולם. נראה את מגדל אייפל, סמל העיר, ואת שדות מארס. בצהריים נהנה ברובע הלטיני הממוקם בגדה השמאלית של נהר הסיין. לקראת שעות אחר הצהריים נתקבל על ידי צוות ספינת הנהר שתשמש לנו מלון צף בימים הקרובים. לינה בספינת הנהר.

יום 2 לה רוש גויון - טירת אובר - הונפלר

ספינתנו תעגון בלה רוש גויון (La Roche-Guyon) משם נצא לטיול בכפר הרגוע והציורי אובר סיר וואז (Auvers sur Oise) אשר זכה לפרסום הודות לצייר הנודע וינסנט ואן גוך ואחיו תיאו שהתגוררו כאן לפני מותם, בדומה לציירים רבים נוספים מהמאות ה-18 וה-19. נצא לסיור בעקבות ואן גוך וגם למסע מולטימדיה בטירת אובר (Château d’Auvers) שיספק לנו הצצה אל חיי האמנים הגדולים שהשפיעו רבות על ההיסטוריה העולמית: סזאן, מונה, דוביני, פיסארו וואן גוך. בצהריים נמשיך לשוט לעבר הונפלר. לינה בספינת הנהר.

יום 3 הונפלר - חופי נורמנדי - פנורמה 360 - מוזיאון הנחיתה

עם בוקר נצא מהונפלר לסיור בעיירה ארומאנש (Aromanches). כאן פלשו כוחות הברית ליבשת אירופה בסוף מלחמת העולם השנייה וכאן נבקר בפנורמה 360. זהו אתר מיוחד בצרפת המאפשר לצופים להרגיש כאילו הם נמצאים בלב הקרב על נורמנדי, באמצעות קטעי ארכיון נדירים שלא התפרסמו ואשר מוקרנים על תשעה מסכי High Definition. נבקר במוזיאון הנחיתה המתאר את יום ה- D-Day ונמשיך לביקור בחופי הנחיתה הידועים, שם גם נראה את הביצורים הגרמניים. עוד נערוך ביקור בבית הקברות האמריקני שבחוף אומהה. לקראת ערב נשוב לספינה ונשוב להפליג במעלה הזרם חזרה לכיוון העיירה קדובק אן קו. לינה בספינת הנהר.

יום 4 קודובק אן קו – הונפלר – רואן

בשעת בוקר מוקדמת ספינתנו תעגון בעיירה קודובק אן קו, משם ניסע להונפלר (Honfleur), עיר נמל קסומה הממוקמת בצד הדרומי של שפך הסיין. ציירי האימפרסיוניזם קיבלו השראה מהמקום ועד היום הוא מהווה, בצדק, מוקד משיכה מבוקש. נטייל ברחובות היפים של הונפלר ונראה את מגדל הפעמונים ואת כנסיית העץ הייחודים למקום. נהנה ממגוון מעדנים מקומיים כמו קלבדוס, קרמל, סיידר ועוד ואף נתרשם מחפצי אמנות מיוחדים בגלריות המקומיות. נמשיך בהפלגה ונגיע לקראת שעות הצהריים אל בירת חבל נורמנדי העילי, ‘רואן’ (Rouen). זוהי עיר פורחת מתקופת ימי הביניים שיש לה עבר עשיר וגדוש וכינוייה “עיר מאה הצריחים”. נצא לטיול בעיר בעלת הצביון ההיסטורי ובה אחוזות מפוארות, בתים משוחזרים הבנויים עץ, כנסיות גותיות וגנים ציבוריים יפים. נראה את הקתדרלה המרהיבה שקלוד מונה שאב ממנה השראה, את שעון האורלוגין העתיק ואף את הכנסייה המודרנית שנבנתה לזכרה של ז’אן ד’ארק. הלילה נשוט לעבר לה אנדליס, לשם נגיע בשעת לילה מאוחרת. לינה בספינת הנהר.

יום 5 לס אנדליס - ג'יברני

נצא הבוקר לסיור קצר בלס אנדליס, עיירה ששוכנת על נהר הסן בצילה של טירה שנבנתה במאה ה-12 בידי ריצ’ארד לב-הארי. נגיע לביקור בכנסייה בסגנון גותי, נטפס ברגל אל הטירה הניצבת הרוסה כיום וחולשת על סביבותיה, וכן נתרשם מבתי העיירה מחושקי העץ שעומדים על תילם עוד מימי הביניים. בשעות הצהריים נפליג לעבר ורנון (Vernon), שם ניסע לסיור מודרך בבית של קלוד מונה ובגנים המרשימים של ג’יברני (Giverny). במהלך שעות אחה”צ נשוב לספינה בוורנון, נמשיך להפליג לכיוון פריז ובדרך נהנה מנהר הסיין על נופיו המרהיבים. לינה בספינת הנהר.

יום 6 קונפלנס – טירת שנטלי

ספינתנו תעגון בקונפלנס (Conflans). משם נצא לסייר בטירת שאנטיי (Chantilly) המרהיבה שנבנתה במאה השש-עשרה, נחרבה בזמן המהפיכה הצרפתית ונבנתה שנית במאה התשע-עשרה. שאנטיי מוקפת גנים קסומים אשר תוכננו בידי לה-נוטרה, אדריכל הגנים הידוע. נסייר בטירה ונוכל להתוודע אל כל אוצרותיה ופינות החמד שבה. בשעות הצהריים נחזור לספינה ונמשיך לשוט לעבר פריז. לינה בספינת הנהר.

יום 7 פריז - מונמארטרה - שיט בתעלות העיר

נגיע לפריז בשעות הבוקר ונצא לביקור באתרים המפורסמים של “עיר האורות” הרומנטית. נראה את מוזיאון ה”לובר” המפורסם, את שדרות השאנז אליזה הנאות, את כנסיית נוטרדאם המרהיבה ואת שער הניצחון הידוע, את בנין האופרה, המדלן ועוד ככל שהזמן יאפשר. בתום ארוחת הצהריים נצא לסייר ברובע האמנים המוכר מונמארטרה (Montmartre), שבו שוכנת הבזיליקה הלבנה שנקראת ‘הלב הקדוש’ (Sacré-Cœur), ממנה נתצפת על נופיה המקסימים של העיר. לאחר ארוחת הערב נצא להפלגה מיוחדת על נהר הסיין, נעבור תחת הגשרים המפורסמים ונראה את האתרים והמבנים ההיסטוריים על גדות הנהר. לינה בספינת הנהר.

יום 8 פריז - רובע מארה - תל אביב

נעזוב את הספינה בשעות הבוקר ונצא לביקור ברובע ה’מארה’ (Le Marais) האצילי והמרהיב שבשנים האחרונות שינה את פניו ונחשב כיום לאופנתי ועדכני מאוד. בשעות הצהריים נצא אל שדה התעופה בפריז, משם נטוס בחזרה ארצה.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב פריז 4:50 שעות
פריז תל אביב 4:15 שעות

פריז

גיברני

מטיילים ממליצים

"יצאתי עם החברה בעבר ועוד אמשיך לצאת כי הארגון למופת"
(ישראל בוסי)

"המדריכה נפלאה בכל המובנים, אשמח לטייל בחברתכם ואיתה בעתיד"
(אסתר נורי)

"טיול נפלא, אווירה נהדרת, כל הכבוד! יחס אישי ואוהב לאורך כל הטיול"
(ניבה קורן)

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
KPS02 יולי 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא בקומת Middle Deck .

 • ניתן לשדרג לתא בקומת Upper Deck בתוספת 311 € לאדם בחדר זוגי, 544 € לאדם בתא ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - פריז - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה וכוס יין בארוחות הערב
 • קפה/תה כלולים מוגשים בשעות אחר הצהריים (בהתאם לתכנית)
 • מזנון חצות - חטיפי לילה
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים (למעט בספינה בה יש לשלם €7 לאדם ללילה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה. בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות.

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה.

 • בטרם ההרשמה לטיול, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתכם לטיול וזאת בכדי להגן על כספכם גם במקרה בו נרשמתם לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכלו ליהנות מכיסוי לתשלום שלכם עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

 • ביום 3 ארוחת הצהריים תוגש כארוחה ארוזה.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • עד 90 ימים טרם היציאה לטיול, לא ייגבו דמי ביטול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 90 ימים לבין 60 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 35% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 60 ימים לבין 30 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 55% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 30 ימים לבין 15 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 70% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 15 ימים לבין 7 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 85% ממחיר הטיול.
 • ביטול בטווח של פחות מ 7 ימים לפני היציאה לטיול, כרוך בתשלום דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט יתבצע בספינת הנהר River Venture
 • מסע מולטימדיה בטירת אובר בכפר השלו והקסום אובר סיר וואז (Auvers sur Oise)
 • הקתדרלה והכנסייה המודרנית בעיר ההיסטורית רואן (Rouen), בירת חבל נורמנדי העילי
 • כנסיית העץ ומגדל הפעמונים בעיירת הנמל הונפלר
 • האתר הייחודי 'פנורמה '360', בית הקברות האמריקאי ומוזיאון הנחיתה בנורמנדי
 • הגנים המרהיבים של ג'יברני (Giverny)
 • כנסיית נוטרדם, מוזיאון הלובר הייחודי, שער הניצחון, שדרות השאנז אליזה ובנין האופרה בפריז
 • שייט לילי מהנה על נהר הסיין מתחת לגשרים המפורסמים

על הספינה

MS River Venture

ספינת הנהר MS River Venture, הושקה בשנת 2013. באורך של 110 מטרים וברוחב של 10.60 מטרים ספינה זו מציעה את כל הנוחות של אחיותיה לצי ומספקת חווית הפלגה בלתי נשכחת ורגועה לאורך נתיבי המים המרהיבים של אירופה. כך, תוכלו ליהנות מהאווירה המיוחדת של ספינת נהר אלגנטית זו,...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  פריז
יולי 25°
אוגוסט 25°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים