טיול למוסקבה וסנט פטרסבורג בספינת נהר

11 ימים • כולל 7 לילות שייט בספינת נהר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

ספינת נהר

11 ימים

10 לילות

קוד הטיול: KQV

הדרך הנוחה והייחודית ביותר לבצע טיול מאורגן לרוסיה היא על ידי שייט בספינת נהר מסנט. פטרסבורג אל מוסקבה. ברוסיה שפע של נהרות וימות, אשר במשך תקופות ארוכות לאורך ההיסטוריה שימשו את הרוסים כנתיבי תחבורה. כאשר שטים במסלולי השייט אשר בנהרות אפשר לחזות באתרים מרהיבים. מסלול זה של טיול למוסקבה וסנט. פטרסבורג מאפשר לנו ליהנות מסיורי חוף מרתקים, מבלי להתפשר על איכות ונוחות. ספינת הנהר מהווה עבורנו "בית מלון צף" והיא שטה לאורכם של הנהרות האדירים וולגה (VOLGA) ונייבה (NEVA), ובנוסף היא שטה בתעלת מוסקבה הידועה, באגם לדוגה (LADOGA) ובאגם אונגה (ONEGA). כמו כן, במהלך השייט נעצור בעיירות היסטוריות ובכפרים שלרוב אינם נחשפים לתיירות זרה. ערי רוסיה, שנבנו לפני מאות בשנים על גדותיהם של אגמים ונהרות, מספקים לתיירים שילוב ייחודי של אטרקציות, חוויות ורגעים בלתי נשכחים.

אנו מציעים למטיילי "Cruise Tour" יתרונות משמעותיים ובלעדיים:
• תכנית מקיפה בלי סיורים אופציונליים
• פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול, בה יסופק כל המידע הנחוץ
• מיצוי זמן מלא של הסיורים בחוף בכל הנמלים בהם תעגון הספינה
• יציאת ערב למופע פולקלור ססגוני בסנט. פטרסבורג
• שייט מפנק בספינת הנהר MS. Rostropovich - טיול מאורגן לרוסיה
• מים בלי הגבלה לאורך כל השיט וכוס יין בכל ארוחות הערב
• מלונות בדרגת ארבעה כוכבים ע''ב חצי פנסיון
• כיסוי דמי הסבלות בבית המלון (לעומת טיולים אחרים, בהם מיטלטלים עם המזוודות)

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - סנט. פטרסבורג - סיור פנורמי

נמריא בטיסה ישירה בצהרי היום לסנט. פטרסבורג  (Saint Petersburg). לאחר הגעתנו נצא לסיור פנוראמי קצר ברחבי העיר ולאחר מכן, נגיע אל מלוננו לשם מנוחה והתארגנות. לינה בסנט. פטרסבורג.

יום 2 ארמון יקטרינה - חדר הענבר - ערב פולקלור

ניסע לביקור בארמון קתרינה המפואר ב’צארסקויה סלו’, או כפר הצארים המכונה גם פושקין, ששוכן  25 קילומטרים מסנט. פטרסבורג. הארמון, שנבנה בתחילת המאה ה- 18 ואשר חמישה צארים וצארינות תרמו לבנייתו וליופיו, נחרב ע”י הגרמנים במלה”ע השנייה. נראה את החזית המיוחדת הכוללת כיפות זהובות ועיטורים בכחול ובלבן, את עיצוב הפנים המבריק והגדוש במראות, בנברשות ובפסלוני מלאכים. נבקר גם בחדר הענבר הידוע (גולת הכותרת). סביב הארמון משתרע לו פארק מרהיב שתוכנן ע”י מיטב אדריכלי הגינון באותה תקופה, ביקור שהוא חוויה בפני עצמה. עם תום ארוחת הערב נצא ליהנות ממופע פולקלור יפה ומיוחד. לינה בסנט. פטרסבורג.

יום 3 ביקור בגנים שבארמון פטרהוף - שדרת נייבסקי - עליה לספינת הנהר

נבקר בגני ארמון הקיץ של פטר הגדול ויורשיו, ארמון פטרהוף, שההשראה לסגנונו היו ארמון וורסאי והגנים המטופחים שמסביבו. נראה את מפלי המים הנשפכים לים, את המרפסות ואת המזרקות היפות. נטייל גם בשדרת נייבסקי המרכזת את כל הרחובות סביבה, ושבה יש בתי תיאטרון, בתי קפה וחנויות. נוסף על כך נבקר ב-“קסטיני דבורני”, מרכז הקניות הגדול. אחה”צ נעלה לספינת הנהר, שם נתקבל בטכס המסורתי עם לחם, מלח וודקה. המעוניינים יוכלו לצאת בערב, בתשלום נפרד, לקונצרט או למופע בלט. לינה בסנט. פטרסבורג.

יום 4 מוזיאון ההרמיטאז' (Hermitage Museum) - בית הכנסת

הבוקר נמשיך לטייל בסנט. פטרסבורג ונערוך ביקור מרתק במוזיאון ההרמיטאז’. זהו המוזיאון הגדול ברוסיה ויש בו יצירות מופת ואוספים נדירים מתרבויות פרימיטיביות, מתרבויות עתיקות, מתרבויות המזרח והמערב, תערוכות על מדע והשכלה, ציורים של טיציאן, רפאל, רמברנדט, דה וינצ’י, מונה, רנואר, פוסן ועוד. נוסף על כך יש בו פסלים ידועים ומאות אלפי חפצי אמנות וממצאים ארכיאולוגיים. עם תום הביקור נסייר בבית הכנסת היחיד בכל רחבי אירופה שבנוי בסגנון מאורי. בשעות אחה”צ נחזור לספינה ונתחיל בשייט. לינה בספינת הנהר.

יום 5 מנדרוגי

את היום נתחיל בצפייה מסיפון הספינה על הסכרים שעל נהר הסוויר. פנינו מועדות אל ימת המים המתוקים הגדולה ביותר באירופה, ימת לדוגה. נערוך ביקור בכפר הנופש ‘מנדרוגי’, בו נתוודע לאורח החיים של כפר רוסי טיפוסי. כפר זה נחרב לגמרי במלה”ע השנייה ובשנת 1966 נבנה שוב. חיים בו אמנים שמייצרים דברי קרמיקה, מטריושקות, תכשיטים ועוד חפצי אמנות. כמובן שלא נוותר גם על ארוחת ברביקיו בסגנון רוסי. לינה בספינת הנהר.

יום 6 קיז'י - ביקור במוזיאון הפתוח

היום נעגון בקיז’י, אי קטן וציורי הנמצא באגם אונגה שבחבל קרליה. האי הוא מוזיאון פתוח לארכיטקטורה מאז 1951 ובעל מעמד של אתר מורשת עולמית. מתחם אדריכלי גדול זה מכיל כשמונים מבני עץ מרשימים, כגון מגדלי פעמונים, קפלות, כנסיות, טחנות רוח, בתי איכרים ועוד. נסייר באי ברגל ונשוב לספינה. לינה בספינת הנהר.

יום 7 האגם הלבן - גוריצי - מנזר קירילוב

פנינו מועדות אל העיירה הירוקה והרגועה גוריצי, שאליה נגיע דרך שיט באגם הלבן. עם ההגעה ניסע לבקר במבצר-מנזר קירילוב-בלוזרסקי שנבנה ב-1397, מקום המאופיין באווירת ימי ביניים והנותן למבקר בו תחושה של חזרה בזמן. המנזר היווה עיר מקלט לשליטים רבים כשהיו צריכים להימלט למקום בטוח. קירותיו העבים של המתחם עמדו בפני פולשים רבים, אבל לא עמדו בפני הבולשביקים שסגרו את שעריו כשעלו לשלטון. המנזר המקסים הוא כיום מוזיאון שנפתח מחדש (אחרי נפילת המשטר הקומוניסטי) למבקרים הרבים שפוקדים אותו. לינה בספינת הנהר.

יום 8 אוגליץ'

היום נגיע לאחת מערי “טבעת הזהב” העתיקות ברוסיה, אוגליץ’ – אשר נוסדה במאה ה-10 והייתה אחת מבין הערים החשובות של רוסיה בעבר. אוגליץ’ שוכנת על נהר הוולגה ואת נופיה המקסימים נראה כבר כשנתקרב אליה עם ספינת הנהר. העיר הייתה מקום מבצרם של שושלת המלוכה, אליה נמלטו בשעת צרה. היא נחרבה מספר פעמים ובכל פעם נבנתה מחדש. בשנת 1591 נרצח כאן יורש העצר דימיטרי בן העשר, בנו הצעיר של איוון האיום, מה שהוביל לחמישים שנות מאבקים על השלטון ברוסיה. נטייל בה ברגל ונגיע לארמון שהוא המתחם העתיק בעיר ואל הכנסייה שנבנתה במקום בו נרצח דימיטרי הצעיר ונקראת גם על שמו, שבה קיר איקונות מרהיב ובה נשמע קונצרט ווקאלי. נוסף על כך נשאיר זמן קצר לשיטוט בשוק הצבעוני במקום. לינה בספינת הנהר.

יום 9 הכיכר האדומה - הקרמלין - מוזיאון הנשקייה

היום נגיע לבירת רוסיה, מוסקבה. נצא לטיול בכיכר האדומה ונראה את כנסיית סנט. בזיליוס ואת המבנים הרבים בכיכר. נבקר בקרמלין, נערוך ביקור באחת הקתדרלת המפוארות שבמתחם הקתדרלות, נראה את קתדרלת העלייה לשמיים ונוסף על כך נערוך ביקור במוזיאון “הנשקייה”, השומר את האוצרות המדהימים של הצארים, ביניהם בגדים, תכשיטים, כלי נשק, כלי פורצלן ואף אוסף כרכרות. לינה בספינת הנהר.

יום 10 מוזיאון הניצחון - בית הקברות נובודביצ'יי

בתום ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון המציין את הניצחון על הגרמנים במלחמת העולם השנייה. המוזיאון נמצא בפארק הזכרון ‘פוקלונאיה גורה’. אחר כך נמשיך לביקור בבית הקברות נובודביצ’יי, שבו קבורים פוליטיקאים, סופרים, מלחינים, מוזיקאים ומפורסמים נוספים. לינה במוסקבה.

יום 11 בית הכנסת - סיור מטרו - טיסה לתל אביב

נבקר הבוקר בבית הכנסת הגדול, אשר את בנייתו החלו ב 1887 וסיימו רק ב 1905. לאחר מכן נסייר במטרו, שאותו תכננו הארכיטקטים הטובים ביותר בתקופת סטלין. נשלים ביקורים אחרונים וניסע לשדה התעופה של מוסקבה לקראת שעות אחר הצהריים, שם נעלה על טיסתנו לתל אביב ונגיע אליה בשעות הערב.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב סנט. פטרסבורג 4:35 שעות
מוסקבה תל אביב 4:00 שעות

סנט. פטרסבורג

מוסקבה

מטיילים ממליצים

"הטיול היה לשביעות רצוננו המלאה מכל הבחינות"
זילברמן שמואל

"הטיול היה מעניין והקבוצה היתה טובה"
תמר נידר

"מדריך עם המון ידע וניסיון, פשוט תענוג"
אסתי פורת

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
KQV01 מאי 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
KQV03 יוני 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
KQV04 יולי 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
KQV05 אוגוסט 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא מקטגוריה C בקומת Middle deck.

 • ניתן לשדרג לתא מקטגוריה B בקומה Boat Deck בתוספת 180 € לאדם בחדר זוגי, 380 € לאדם בתא ליחיד.

 • ניתן לשדרג לתא מקטגוריה A בקומת Sun deck בתוספת 270 € לאדם בתא זוגי, לא ניתן לקבל חדר ליחיד בקטגוריה זו. 

טיולים דומים לבחירתכם

המחיר כולל

 • טיסות בחברת אירופלוט בנתיב: תל אביב - סנט. פטרסבורג, מוסקבה - תל אביב.
 • לינה בבתי מלון ברמה של 4 כוכבים על בסיס חצי פנסיון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט בספינה בה נדרש לשלם €7 לאדם ללילה).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה. בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות.

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה.

 • בטרם ההרשמה לטיול, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתכם לטיול וזאת בכדי להגן על כספכם גם במקרה בו נרשמתם לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכלו ליהנות מכיסוי לתשלום שלכם עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

 • יש להדגיש כי בטיול לרוסיה ישנם קטעי הליכה ו/או עמידה ממושכת שהינם ארוכים יותר בהשוואה למרבית הטיולים האחרים המוצעים בחברתנו.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • עד 90 ימים טרם היציאה לטיול, לא ייגבו דמי ביטול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 90 ימים לבין 60 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 35% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 60 ימים לבין 30 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 55% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 30 ימים לבין 15 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 70% ממחיר הטיול.
 • עבור ביטול בטווח של בין 15 ימים לבין 7 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 85% ממחיר הטיול.
 • ביטול בטווח של פחות מ 7 ימים לפני היציאה לטיול, כרוך בתשלום דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • ביקור בארמון קתרינה הגדולה וגם בחדר הענבר המפורסם
 • ביקור בגני ארמון פטרהוף ובמוזיאון ההרמיטאז' בסנט. פטרסבורג
 • כפר הנופש מנדרוגי
 • האי הציורי קיז'י, המשמש כמוזיאון פתוח לארכיטקטורה ובעל מעמד של אתר מורשת עולמית
 • מנזר קירילוב-בלוזרסקי בעיירה הירוקה גוריצי
 • ארמון וכנסיית דימיטרי בעיר אוגליץ'
 • ביקור בקתדרלת המלאך מיכאל, בקתדרלת "העלייה לשמיים", במוזיאון ה"נשקייה" ובקרמלין
 • ביקור במוזיאון הניצחון ובבית הקברות נובודביצ'י במוסקבה
 • ביקור בבית הכנסת הגדול

על הספינה

M.Rostropovich

ספינת הנהר M.Rostropovich מעוצבת בסגנון אלגנטי וידועה ברמת השירות הגבוהה שלה. בספינה שתי מסעדות, ברים, אולם כנסים, קולנוע, חדר כושר וחנות מזכרות. בספינה מעלית למעבר נח בין הקומות.

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

 

  סנט. פטרסבורג אוגליץ’ מוסקבה
יולי 22° 23° 23°
אוגוסט 20° 21° 21°
ספטמבר 15° 15° 14°

 

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים