קרוז מאורגן לפיורדים הנורבגים לשומרי כשרות

9 ימים • באונייה החדשה והמפוארת MS Koningsdam הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

9 ימים

7 לילות

שיט

קוד טיול CFIS

השייט באונייה החדשה והמפוארת MS Koningsdam של חברת הולנד אמריקה Holland America

נורבגיה היא אחת המדינות היפות בעולם. ארץ הפיורדים עשירה במרחבים, בנופים עוצרי נשימה ובתצורות נוף מרשימות ומיוחדות: פיורדים תלולים שנפליג בתוכם, הרים מושלגים המחורצים בעמקים, קרחונים ומפלים סואנים מהגדולים באירופה. בקיץ הטבע בנורבגיה בשיא, מזג האוויר מושלם לטיול, פסגות ההרים עדיין מושלגות, עונת הפשרת השלגים החלה ומביאה את המפלים הסואנים לזרימת שיא, והיום הארוך בשנה מאפשר לראות כל זאת ללא הגבלה. הדרך המוצלחת ביותר ליהנות מנופים מרהיבים אלה היא דרך הים, כשהאנייה עוגנת בנמלים שבסביבתם יש אטרקציות מעניינות.

"בודקים ומשווים לפני שמזמינים"

רגע לפני שאתם מזמינים קרוז מאורגן, אנו מציעים לכם לבחון בקפידה את ההצעה שלנו לעומת הצעות של חברות אחרות. מבדיקה תוכלו לראות שתוכנית הטיול שלנו היא העשירה והממצה ביותר. התוכנית שלנו מתבססת על ניסיון של שנים רבות ומכילה: טיסות בחברות תעופה סדירות (להבדיל מטיסות שכר ומטיסות Low Cost ), ניצול מקסימום זמני העגינה לסיורים מלאים וכניסות לאתרים בשווי של מאות דולרים (מה שלא מעט חברות אחרות חוסכות עליכם). כמו כן, תמצאו אצלנו מדריכים מן השורה הראשונה, שיעשירו אתכם בהרצאות מעניינות ובמפגשים חברתיים במהלך ההפלגה. ובנוסף, אנחנו היחידים שמספקים הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתיכם (בכל הארץ). חברתנו מחויבת לאיכות ושירות ללא פשרות! את זה ניתן לחוש כבר בעת הרשמתכם לטיול ובעת השתתפותכם במפגש הקבוצה שיתקיים לקראת היציאה. ומעל הכול, תמצאו אצלנו שקיפות ואמינות, שכן אנו לא מסתירים מכם שום מידע. אם בחברות אחרות מסתירים מכם מידע ביחס למיקום החדר באוניה ולטיבו (לדוגמא: חדר עם נוף מוסתר), אצלנו תעודכנו בכל המידע מבעוד מועד.

לכל טיולי השייט לפיורדים לחצו כאן

יתרונות מיוחדים לשומרי הכשרות:

מסלול שנבחר בקפידה תוך התחשבות בקהל שומרי הכשרות (ללא סיורים בשבת) קייטרינג כשר ואיכותי המוזמן במיוחד עבור נוסעינו ומשדרג את ארוחות הצהריים והערב הכשרות באונייה  איש צוות נוסף שמצטרף לקבוצה ואחראי על הכשרות והלוגיסטיקה  חדר תפילה ייחודי באוניה  חלות ויין כשרים בשבת בימי שישי החזרה מהסיורים לאוניה תהיה לפני כניסת שבת לפרוט נרחב יותר לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour": • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה • מסלול מרתק הכולל שייט בפיורדים שונים במהלכו מתגלים נופיה המרהיבים של נורבגיה באופן שונה ומיוחד ביחס לטיולים היבשתיים • בתכנון המסלולים נלקחו בחשבון תנאי השטח ותוכננו פתרונות המקלים על הנוסעים את הגישה אל האתרים השונים (גישה מכבישים פרטיים לתצפיות וכיוצ"ב)  • נורבגיה הינה מדינה יקרה למטיילים, בטיול כללנו את הכניסות לאתרים השונים אליהם אנו מגיעים. אנחנו לא "משקיפים" אל האתרים הללו, אלא מבקרים בהם • מסלולי השייט שבחרנו, חוסכים את הנסיעות הארוכות והמתישות בכבישי נורבגיה הצרים, שאינם מאפשרים נסיעות מהירות וכן את המעברים באינספור המנהרות בהם לא ניתן לראות נופים • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה • מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה • ניצול זמן מלא של היום האחרון לסיור באמסטרדם כולל מנוחה של מספר שעות בבית מלון לפני הטיסה חזרה ארצה • מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 יום ראשון: תל אביב - אמסטרדם - תחילת ההפלגה

נטוס אל אמסטרדם ועם הגעתנו נצא בנסיעה לכיוון הנמל. נעלה על אניית הפאר Koningsdam של חברת Holland America איתה נפליג ונבלה במהלך הטיול. לינה באוניה.

יום 2 יום שני: שייט לכיוון הפיורדים - מפגש קבוצתי והרצאה

יהיה זה יום של הפלגה והנאה ממגוון שירותי האנייה וביניהם מופעים בינלאומיים, בריכת שחיה, קזינו, חנויות דיוטי פרי וכיו"ב. בנוסף, נתכנס במהלך יום זה  למפגש קבוצתי ונשמע הרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 3 יום שלישי: עגינה באיידפיורד (Eidfjord) - רמת הארדנגר - מפלי וורינגפוסן - שייט בפיורד הארדנגר

היום תעגון האנייה ב'איידפיורד', עיירת הפיורדים שממנה נעלה לכיוון רמת 'הארדנגר' ההררית בה נופי הטונדרה, הקרחון והאגמים העונתיים. נחזה במפל 'וורינגפוסן' העוצמתי, הנופל זקוף לעומק של 185 מ'. נסייר גם באגם המלאכותי 'סיסנדם', שמספק כמויות גדולות של מים לתחנת הכח הידועה 'סימה' שבמעמקי האדמה. לסיום, נערוך ביקור באחד מהגשרים הגדולים ביותר שבאירופה, החוצה את הפיורד של איידפיורד ונחשב להישג אדריכלי מכובד ביותר. לאחר חזרתנו לאנייה, נשוט בפיורד 'הארדנגר' המקסים, שידוע בכינויו "מלכת הפיורדים", אודות לנופים המעוגלים שלאורכו. לינה באוניה.

יום 4 יום רביעי: אלסונד (Alesund) - דרך הטרולים ותצפית קניבן

בבוקר זה נעגון באלסונד (Alesund), עיר שנבנתה מחדש לאחר ששריפה גדולה כמעט וכילתה את רוב הבתים בה בתחילת המאה ה-20. נעלה להר אסקלה ולתצפית קניבן (Kniven), שם נצפה על העיר אלסונד, המורכבת משלושה איים שאותם מחברים גשרים. לאחר מכן נטייל בעיר היפה עצמה, בין הבתים הציוריים שבה שכל אחד מהם הוא בעל אופי ארכיטקטוני ייחודי. מאלסונד נצא לדרך הטרולים, שהוכרה כדרך תיירות לאומית והיא אחד הסמלים הבולטים בנורבגיה. בדרך 11 פיתולים צרים ותלולים ולאורכה ממוקמות מרפסות תצפית המרחפות מעל הדרך. נראה מהן את הנוף עוצר הנשימה של הכביש המפותל ושל העמק הרחב המונח לרגלינו. לינה באוניה.

יום 5 יום חמישי: גיירנגר פיורד - דרך הנשרים - הר דלנסיבה

היום נעגון בפיורד גיירנגר, המכונה "מלך הפיורדים" ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. נשוט עם האוניה בתוך הפיורד, אחד היפים בנורבגיה, ומסיפונה נחזה במצוקים התלולים שמהם שוצפים מפלים וגם נראה את הצבע הכחול-עמוק האופייני למי הפיורד הצלולים. זוהי תקופת הפשרת השלגים ובה הטבע הנורבגי מרשים ביותר, שכן פסגות ההרים עדיין מושלגות אך המפלים זורמים מהם בזרימה אדירה. נעגון ונצא לטיול בנופים מרשימים: תצפית על מפלי "שבע האחיות", מפלי "ההינומה" והעפלה בפיתולי "דרך הנשרים" אל תצפית שממנה נוכל לראות את הפיורד מלמעלה, נסיעה בכביש 63 המעניין אל אזור אגמי הקרח. אם מזג האוויר יתאים לכך נעלה גם לפסגת הר דאלסניבה, שבו נערוך תצפית עוצרת נשימה נוספת על הפיורד ועל סביבותיו. לינה באוניה.

יום 6 יום שישי: ברגן - תצפית מהר פלויאן

ברגן היא בירת הפיורדים והיא שוכנת על שפת האוקיינוס האטלנטי הצפוני. ברגן, המוקפת שבעה הרים, היא הבירה העתיקה של נורבגיה ועיר הנמל השנייה בגודלה במדינה. לאור קרבתה לים היא צומת מסחרי חשוב ובימי הביניים אף הייתה העיר הגדולה בסקנדינביה. נרד מהאונייה ונטייל בעיר הנמל היפה, שבתי העץ שלה פזורים בין הנמל לבין שבעת ההרים המקיפים אותה. בעבר התרחשו בעיר שריפות ובשנת 1702 אף השתוללה בה שריפה גדולה שלאחריה הוקם המזח מחדש, אם כי בבתים עצמם בוצעו שינויים קטנים. בברגן נטייל ברובע העתיק בריגן (Bryggen), נטייל בנמל הישן שהוכר כאתר מורשת עולמית, נסייר בשוק הדגים הצבעוני, באזור הנמל ועוד. אם תנאי מזג האוויר יאפשרו זאת גם נעלה לתצפית יפה להר פלויאן וממנו נשקיף על העיר. נחזור לאוניה לפני כניסת השבת. הערב נהנה מסעודת שבת חגיגית. לינה באוניה.

יום 7 יום שבת: שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יום זה יוקדש להמשך הפלגה ולהנאה משירותי האוניה, לתפילות שבת כסדרן וכמובן שגם לארוחת שבת. בנוסף, נתכנס במהלך יום זה למפגש קבוצתי ונשמע הרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

ימים 8+9 ימי ראשון ושני: אמסטרדם - מנוחה בבית מלון - טיסה לתל אביב

נעזוב את אניית הפאר בתום ארוחת הבוקר ונצא לסייר באמסטרדם, העיר בה הישן והחדש משתלבים בצורה יפה כל כך. מגגות הבניינים שנבנו במאה ה-17 תלויות יצירות אמנות רדיקלית של דייריהם הלא חוקיים והמכוניות החדשות נותנות זכות קדימה לרוכבי האופניים. אמסטרדם מהווה כור היתוך קוסמו-פוליטי שמושך אליו כבר עשרות בשנים מהגרים ומורדים במוסכמות למיניהם. זו עיר משגשגת בה האופי ההולנדי מורגש בכל מקום. המבנים הישנים, התעלות היפות, הגנים שבעיר והמוני האופניים – כל אלה תורמים יחדיו לאווירה הייחודית שלה. לאחר סיורנו, ננוח כמה שעות בבית מלון ולפנות ערב נמריא בחזרה אל תל אביב, בה ננחת בשעת בוקר מוקדמת.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב אמסטרדם 5:10 שעות
אמסטרדם תל אביב 4:25 שעות

מטיילנו בקרוז מאורגן לפיורדים הנורבגיים

גיירנגר פיורד

אלסונד

מטיילים ממליצים

"נהנינו מכל דקה של הטיול המקסים"
נירית ומיכל

"מאוד נהניתי, היה מצוין"
אסתר חרמוני

מחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CFIS01 יולי 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה I בקומות 1,4,5,6,7,8

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה C בקומה 1 בתוספת 506$ לאדם בחדר זוגי או 812$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה V בקומות 5-8 בתוספת 700$ לאדם בחדר זוגי או 1,200$ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בחברת אל על בנתיב: תל אביב – אמסטרדם - תל אביב.
 • קייטרינג כשר ואיכותי המוזמן במיוחד עבור נוסעינו ומשדרג את ארוחות הצהריים והערב הכשרות באונייה.
 • ארוחת בוקר בסגנון הבופה הרגיל באוניה, המציע פירות וירקות ומגוון מוצרים כשרים כגון קורנפלקס, לחמים ומוצרי חלב שונים.
 • חלות ויין כשרים בשבת.
 • מקום ייעוד לתפילות באוניה.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • איש צוות נוסף שמצטרף לקבוצה ואחראי על הכשרות והלוגיסטיקה.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באונייה בה נדרש לשלם 13.9$ לנוסע ללילה).
 • מנוחה של מספר שעות בבית מלון לפני הטיסה חזרה ארצה
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות).
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמת ובאיזה תאריך.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

  הפלגות לשומרי הכשרות הינן למעשה הפלגות רגילות בהן מסופק אוכל כשר. לא מדובר במטבח כשר מבשל אלא במטבח המחמם את הארוחות שהוזמנו מראש, האוכל הכשר המסופק ע"י חברת השייט מגיע כמנה ארוזה המוזמנת מבעוד מועד עבור לקוחותינו. המנות מגוונות ומשתנות ומוצעות בארוחת הצהריים והערב (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה, אך ישנה אופציה להכנת כריך בארוחת הבוקר). את הארוחות הכשרות שחברת השייט מספקת אנחנו מעשירים בקייטרינג כשר איכותי המוזמן במיוחד עבור לקוחותינו ומשדרג את המנות העיקריות הבשריות המוגשות. ארוחת הבוקר הינה בבופה הרגיל באוניה המציע פירות וירקות ומגוון מוצרים כשרים כגון קורנפלקס, לחמים ומוצרי חלב שונים. בארוחת הצהריים והערב הקבוצה תסעד באזור ייעודי עבור הקבוצה והארוחות יהיו בהגשה (לא בופה) , כמובן שכל המעוניין יוכל להוסיף ולשדרג את ארוחתו עם מוצרים נוספים המוגשים לכלל האורחים באוניה כגון: פירות , ירקות, לחמים וקינוחים כראות עיניו ומידת השגחתו. ישנה אפשרות לבקש כתוספת בארוחת הצהריים או הערב דג שיוכן עטוף בנייר כסף. ניתן לבקש את ההגשה בכלי פלסטיק או לחלופין בכלי ההגשה של חברת השייט שכן הכלים בכל האניות עוברים במכונות לשטיפת כלים ב-100 מעלות ולכן ניתן להשתמש בכלים של האנייה. בשבת חברת השייט תספק עבור קבוצתנו חלות ויין כשרים.

 • חשוב לציין כי אין מפתח שבת באוניה או מעלית שבת ולכן אנו נעשה מאמצים לשבץ את החדרים בסמיכות לשטחים הציבוריים באוניה. כמו כן אין אפשרות להדליק אש באוניה אלא יסופקו נרות אלקטרוניים לצורך קבלת השבת.

 • המסלולים נבחרים בקפידה תוך התחשבות בקהל, דהיינו בימי שבת האוניה תשוט בלב-ים כך שלא יבוצעו סיורים

 • יצטרף לקבוצה איש צוות נוסף האחראי על הכשרות והלוגיסטיקה

 • בתיאום עם חברת השייט יוקצה חדר תפילה ייחודי באוניה. 

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט באוניה החדשה והמפוארת MS Koningsdam של חברת Holland America (הושקה ב- 2016)
 • תצפית על המפל האדיר וורינגפוסן בעיירת הפיורדים איידפיורד
 • ביקור באגם המלאכותי ההררי סיסנדם באיידפיורד
 • ביקור באחד הגשרים הגדולים באירופה החוצה את הפיורד של אידפיורד ומהווה הישג אדריכלי מרשים
 • שייט בפיורד הארדנגר היפה המכונה מלכת הפיורדים
 • דרך הטרולים - אחד הסמלים המפורסמים של נורבגיה
 • תצפית קניבן (Kniven) ממנה נשקף נוף מדהים של העיר אלסונד
 • שיט בגיירנגר פיורד ("מלך הפיורדים") - אחד מאתרי המורשת העולמית של אונסק"ו
 • תצפית מרהיבה על העיר ברגן מהר פלויאן
 • סיור בעיר הנמל הציורית ברגן, כולל ברובע העתיק בריגן שהוכר כאתר מורשת עולמית
 • סיור באמסטרדם ביום האחרון לפני החזרה ארצה

על האוניה

MS Koningsdam

האונייה MS Koningsdam של חברת Holland America Line היא אוניה חדשה, עכשווית וקלאסית שהושקה בשנת 2016. במשך השנים זכתה חברת Holland America Line לתארים רבים שהציבו אותה בפסגת חברות השייט בעולם. בין התארים אפשר למצוא את "חברת השייט הטובה ביותר בעולם", ו"חברת השייט המעניקה את השירות הטוב...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

ספטממבר12°14°14°18°

  איידפיורד אלסונד ברגן אמסטרדם
אוגוסט 16° 17° 17° 21°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

קרוז מאורגן לפיורדים הנורבגים לשומרי כשרות   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

9 ימים • באונייה החדשה והמפוארת MS Koningsdam
לוגו של וואטסאפ