קוסטה ריקה ושיט בקריביים

16 ימים • כולל 5 לילות שיט באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

16 ימים

14 לילות

קוד הטיול: KCRR

המדינה הטרופית השוכנת בלב אמריקה התיכונה היא גן עדן של יערות גשם, הרי געש וחופים מרהיבים, ואף שאין בה כל כוחות צבא, היא משמרת את עצמאותה. על נופה של הארץ חולשת שרשרת הרי הגעש של רכס הסיירה מדרה, אשר למרגלותיו נפרשים יערות גשם ויערות ענן ירוקים ומרהיבים. עד לא מכבר הייתה קוסטה ריקה יעד לתרמילאים בלבד. יופייה הבתולי היה בלתי נגיש והצריך יציאה אל השטח, כיום, עם הגעתה של תיירות מאורגנת יותר נבנו בה מלונות יוקרה, אתרי נופש ושלל חברות מציעות בה תיורי נוחות. אין ספק, שהתרבות המקומית מתאימה בקצבה לנוחות. מספרים כי בשנת 1821, עת שהסכימה ממשלת ספרד להעניק אוטונומיה למדינות מרכז אמריקה, לקח למעלה מחודש עד שהגיעה ההודעה הזו אל תושביה של קוסטה ריקה. אם קובה היא מדינה שבה הזמן עצר מלכת, אז קוסטה ריקה היא מדינה שבא הזמן פשוט נע בערוץ מקביל, העולם עובר שינויים אך קוסטה ריקה נחשפת אליהם בקצב שלה.

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - מדריד - סן חוסה

נצא בטיסה למדריד וממנה נמשיך בטיסה אל סן חוסה, עיר הבירה של קוסטה ריקה. עם ההגעה ניסע למלוננו למנוחה והתארגנות. לינה באזור סן חוסה.

יום 2 סן חוסה - מוזיאון הזהב - התיאטרון הלאומי - בית הכנסת

היום נערוך סיור בסן חוסה במהלכו נבקר בבית הנבחרים, בפארק הלאומי, במרכז התרבות הלאומי, במוזיאון הבנק המרכזי של קוסטה ריקה, בתיאטרון הלאומי, השדרה המרכזית, הקתדרלה העירונית וכמובן במבנה המרשים של בית הכנסת. לינה באזור סן חוסה.

יום 3 סן חוסה - הר הגעש פואז - לה פאז

ניסע להר הגעש פואז שם נחזה בלועו העצום של הר הגעש המשתרע על פני 1.5 ק”מ. נמשיך למפלי לה פז והגנים המרהיבים אשר בשטחם שוכן מצפה הפרפרים הגדול בעולם, שפע יונקי דבש, תצוגת נחשים, קופים, חתולי בר וגני אורכידאות. לינה באזור סן חוסה.

יום 4 סיור במטע קפה - הר הגעש ארנל

ניסע לסיור במטע הקפה “אספיריטו סנטו” המציג את תהליך הכנת הקפה הקוסטריקני המפורסם. נמשיך בנסיעה לכיוון אזור ארנל, אזור נוף שופע ירוק שגשמים טרופיים שומרים על רעננותו כל ימות השנה, נהרות גועשים, מעיינות חמים, לגונות, פארקים, צמחיה וחיות בר. לינה באזור ארנל.

יום 5 קאסונה פורטונה - פארק ארנל נטורה

נצא לסיור בלה קאסונה, מקום שופע היסטוריה, תרבות ומסורת. נלמד על תהליך ייצור הסוכר מלפני 100 שנה, בהמשך נלמד על הפסקת הקפה המסורתית הכוללת הכנת טורטיות, שמנת חמוצה, גבינה וקפה. נמשיך לסיור אשר ייקח אותנו למסע חוויתי במסורת הקוסטריקנית בה נראה גידולים שונים ונהנה מהייחוד של הכפר הצנוע. בהגיענו לבית הספר יקבלו את פנינו התלמידים שילוו אותנו למקום בו יופיעו לפנינו בריקוד מסורתי שהוכן במיוחד עבורנו. בהמשך נגיע לארנל נטורה – פעילויות טבע שונות בסביבה טרופית שוקקת חיים בבסיסו של הר הגעש ארנל. חוויה בלתי נשכחת והיכרות מקרוב עם צפרדעים, ציפורים, קרוקודילים, זוחלים ובתי הגידול שלהם. לינה באזור ארנל.

יום 6 סיור קרוקודילים - רכבל בין צמרות העצים

נצא לכיוון מנואל אנטוניו שהינו אחד הפארקים הלאומיים המפוארים בקוסטה ריקה על חופיו הלבנים המוקפים גבעות יער ירוקות. בדרכנו נערוך סיור לצפייה בתנינים במהלכו נצפה בנפלאות הטבע של קוסטה ריקה, בצמחייה עשירה ובבעלי חיים. מפגש מקרוב עם תנינים מסוגים שונים, ציפורים ושאר אוכלוסיית יער המנגרובים. בהמשך נערוך סיור ברכבל בין צמרות העצים, חוויה ייחודית למבט מעל ליער הגשם. לינה באזור מנואל אנטוניו.

יום 7 מנואל אנטוניו - סיור בפארק הלאומי

נערוך סיור בפארק הכולל חופים יפים, מנגרובים, שרשרת איים ויער טרופי. הפארק שהינו מהיפים בעולם והמפורסם ביותר בקוסטה ריקה מכיל מגוון רב של סוגי פרפרים, קופים, רקונים ושאר בעלי זנבות, נחשים וחיות מים, אורכידאות ועוד. לינה באזור מנואל אנטוניו.

יום 8 ראפא "הלוחש לקופים" - סיור הווניל

נצא לשייט מרתק בחוות הקופים באיי דאמדס. נצפה בהאכלת קופים בליווי מדריך יוצא דופן ה”מדבר” את שפת הקופים. נמשיך לסיור בגני התבלין של חוות ואינילה אשר הינה מעבדה חקלאית טרופית. במהלך הסיור נחשף לארומה ולמראות התבלינים – וניל, תבלינים טרופיים, קקאו, תמציות שמן, צמחי תבלין וכו’. לינה באזור מנואל אנטוניו.

יום 9 מנואל אנטוניו - סן חוסה - מיאמי

ניסע לסן חוסה ממנה נצא בטיסה אל מיאמי, העיר שמצליחה לחמם גם את החורף. בהגעה ניסע למלון להתארגנות ומנוחה. לינה באזור מיאמי.

יום 10 מיאמי - תחילת ההפלגה בקריביים

הטבע חנן את מיאמי בחופים טרופיים חלומיים ואזורי טבע פראיים ויפהפיים. רבים מגיעים לכאן כדי לראות במו עיניהם את העיצוב- מחדש של שכונותיה של מיאמי ביץ’, שהוא אחד המרהיבים ביותר בהיסטוריה של האדריכלות המודרנית. רובע הארט דקו ההיסטורי בו נמצא אוסף של בתים בצבעי ורוד, סגול וטורקיז בהירים, שנבנו בשנות העשרים של המאה העשרים, הוא אחד האזורים הגדולים ביותר הכלולים בתוכנית רישום המקומות ההיסטוריים בארה”ב. מיאמי ביץ’ היא בעלת תרבות יהודית חזקה, נראה את אנדרטת השואה שהוקמה ביוזמתם של ניצולי שואה תושבי מיאמי. זהו פסל מרשים, מפורט מאוד, ומרגש. לקראת צהריים ניסע לנמל העגינה ונעלה על אניית הפאר עמה נפליג בשיט תענוגות למערב הקאריביים. לינה באוניה.

יום 11 שיט לכיוון ג'אמייקה

את היום נבלה באוניית הפאר המציעה שפע של פעילויות, תוכניות בידור, קניות וקזינו בליווי ארוחות כיד המלך. לינה באוניה.

יום 12 עגינה באי הקריבי ג'אמייקה - אוצ'ו ריוס

נעגון באי ג’אמייקה, בו נהלך בין שיריו של ארי בלאפונטה. ג’אמייקה – מדינת הרגאיי, הראסטות והחופים הלבנים התגלתה לאדם הלבן על ידי כריסטופר קולומבוס ב-1494 והוא השתמש באי כאחוזתו האישית. נצא לביקור בעמק מדהים ובו האתר המפורסם ביותר בג’מייקה – מפלי נהר דן (Dunn’s River Falls) שם נבקר באוצ’ו ריוס שפרושו שמונה הנחלים. לינה באוניה.

יום 13 שיט לכיוון קי ווסט

יום כיף באוניית הפאר המציעה שפע של פעילויות. לינה באוניה.

יום 14 קי ווסט

האיים בשרשרת האיים שמדרום למיאמי היו בעבר שוניות אלמוגים תת מימיות וסביב להם עדיין מצויים אתרי צלילה נהדרים. האיים מקושרים למיאמי באמצעות כביש מהיר (216 ק”מ) המדלג מאי לאי, כשהאי האחרון בשרשרת הוא קי ווסט המרוחק 145 ק”מ בלבד מקובה. הגשרים המחברים בין האיים מושכים אליהם לא מעט תיירים שמתפעלים מהתעוזה הארכיטקטונית שהביאה לבנייתם והגשר הארוך ביותר בין האיים משתרע על יותר מ–11 ק”מ כשהוא תלוי מעל פני הים. נעגון ונטייל בקי ווסט (Key West). נטייל ברובע ההיסטורי אשר במרכזו רחוב דובל הציורי (DUVAL), נבקר בביתו של הסופר הגדול ארנסט המינגווי ונבלה על הטיילת של העיר בה מתקבצים מדי יום המוני תיירים לצפייה בשקיעה לקול מחיאות כפיים. לינה באוניה.

ימים 15+16 הגעה למיאמי - טיסה לתל אביב

בשעות הבוקר נעגון במיאמי. ניפרד מן האוניה, נותיר זמן לסידורים אחרונים ולקראת הצהריים ניסע לשדה התעופה במיאמי שם נעלה על טיסתנו לתל אביב דרך מדריד אליה נגיע למחרת.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מדריד 5:30 שעות
מדריד סן חוסה 11 שעות
מיאמי מדריד 8:25 שעות
מדריד תל אביב 4:40 שעות

קוסטה ריקה

ג'אמייקה

קי ווסט

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
KCRR דצמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא פנימי מקטגוריה IE, קומות 4-5.

 • תוספת עבור שדרוג לתא חיצוני עם חלון מרובע מקטגוריה OB בקומה 5: 220 $ לאדם בתא זוגי, 290 $ לאדם בתא ליחיד.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת מקטגוריה BC, קומה 9: 324 $ לאדם בתא זוגי. תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת ליחיד – 49

המחיר כולל

 • טיסה בחברת איבריה בנתיב תל אביב - מדריד - סן חוסה, מיאמי - מדריד - תל אביב.
 • טיסה בינלאומית בנתיב סן חוסה - מיאמי.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבתי המלון.
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "CruseTour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים (למעט באוניה בה יש לשלם 60 $ לאדם).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית.

 • המחיר אינו כולל מס יציאה בקוסטה ריקה בסך $29 (נתון לשינוי), אשר ישולם ע”י הנוסע.

 •  

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט באוניית הפאר Norwegian Pearl של חברת NCL.
 • בכל נמלי עגינת האונייה כללנו סיורים מאורגנים
 • הר הגעש פואז בסן חוזה
 • מצפה הפרפרים הגדול בעולם בסן חוסה
 • פארק ארנל נטורה בקוסטה ריקה
 • רכבל בין צמרות העצים במנואל אנטוניו
 • שייט מרתק בחוות הקופים באיי דאמדס
 • סיור בגני התבלין של חוות ואינילה בקוסטה ריקה
 • שמונת הנחלים (אוצ'ו ריוס) בג'אמייקה
 • הרובע ההיסטורי אשר במרכזו רחוב דובל הציורי (DUVAL) בקי ווסט
 • ביקור בבביתו של הסופר הגדול ארנסט המינגווי בקי ווסט

על האוניה

Norwegian Pearl

חברת Norwegian Cruise Line) NCL) מזמינה אתכם לחוות את פלאי ההפלגה על אוניית שיט התענוגות והנופש Norwegian Pearl. לאיזה יעד שלא תיקח אתכם האוניה תוכלו להיות בטוחים וסמוכים על כך שתזכו לנופש ולקרוז שאין כדוגמתם מבחינת הפעילויות שיש לאוניה להציע. במהלך השיט תוכלו ליהנות ממופעים מוזיקליים חיים, הצגות תיאטרון ומחזות זמר פופולאריים...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  סן חוסה ג’אמייקה מיאמי קי ווסט
ינואר 27° 25° 25° 24°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים