קונצ’רטו בנהר הדנובה

8 ימים • שייט נהרות בדגש מוסיקה קלאסית וקונצרטים הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

ספינת נהר

8 ימים

7 לילות

קוד הטיול: DM

השייט בספינת הנהר המפוארת Amadeus Silver של חברת Luftner Cruises

נהר הדנובה לא רק הצמיח ערים והיווה בסיס לתרבויות, אלא גם העניק חיים. מדובר בנהר רב-לאומי, אשר לו מקום של כבוד בהיסטוריית אירופה וכיום הוא יעד נחשק לטיולי שייט מרתקים ומהנים. הנהר קרוי על שמו של אל הנהרות הרומי והוא הנהר השני הארוך ביותר באירופה, אחרי הוולגה. הוא מתחיל באזור היער השחור בגרמניה ומסתיים ברומניה. בדרך הוא חוצה עשר מדינות ומתוכן ארבע ערי בירה. בשל התיירות הרבה שלאורכו ובשל היותו נתיב ימי ראשי להובלה של סחורות בין מרכז אירופה למזרח אירופה, הוא מהווה מקור פרנסה גדול מאוד. יתרה מכך, חשוב לזכור שנהר הדנובה מהווה מקור חיים, היות ומימיו משמשים למי שתייה למיליוני התושבים המתגוררים בסמוך אליו במדינות השונות.

נסו לדמיין שאתם יושבים על סיפון ספינה ששטה במורד נהר, בידכם כוס יין וזו שעת בין ערביים נעימה. הרוח מבדרת את שיערכם, נופי אירופה המרהיבים חולפים בסמוך וקולות שיחה חרישית נשמעים מכל עבר לקראת הגשת ארוחת הערב. עוטפת אתכם לאות נעימה, אות לכך שמאחוריכם יום טיול מהנה נוסף. הדרך הנכונה לראות את העולם הוא שייט נהרות, שבו אפשר לראות את בירות אירופה כגון ברטיסלבה, בודפשט, וינה וערים מרשימות נוספות שניבטות במלוא הדרן כמו שרשרת יהלומים לאורך הדנובה. ההפלגה מתבצעת על ספינה אלגנטית שבה שירות מקצועי ואיכותי, ובתנאי פנסיון מלא. כל יום עוגנת הספינה במקום אחר וממנו יוצאים לטיולים מודרכים באתרים המרכזיים באזור. הדגש בטיול זה הוא על טיול מלא שלווה, שבו אין צורך להתרוצץ, לסחוב מזוודות או לעמוד בלוחות זמנים תובעניים.

לראות את העולם, לשמוע את הצלילים

הצטרפו אלינו לשייט נהרות מוסיקלי על הדנובה -  בין טיולי השייט היפים והמהנים שיש. המסלול לאורך הדנובה, שמוקפת בכרמים ובטירות מימי הביניים, ובאלפים האוסטריים, שרוי בקסם רומנטי שמשך אל הדנובה מוסיקאים, אמנים ומשוררים. לאורך המסלול צפויים לכם ארמונות בארוק, ערים עתיקות, יינות עמק היין האוסטרי, וכמובן ערי הבירה וינה ובודפשט עם הפנינים ההיסטוריות והאדריכליות הנפלאות שלהן.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":

• שייט מפנק בספינת הנהר החדישה והמפוארת Amadeus Silver של חברת Luftner
• מופעים מוזיקליים בספינה ומחוצה לה
• כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השייט, כולל מים ללא הגבלה ויין חופשי בארוחות הערב, קפה/תה אחרי ארוחת צהריים וערב 
• קפה ומאפה למשכימי קום 
• מזנון חצות - חטיפי לילה
• שתייה חמה ומים חופשי – 24 שעות ביממה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - מינכן - פסאו - עליה לספינת הנהר - קונצרט קבלת פנים

נצא בטיסה למינכן, ומשם ניסע לפסאו המוכרת כעיר שלושת הנהרות שכן שם מתחברים להם נהרות האין, האילץ והדנובה. נבצע סיור קצר ברגל בו נתרשם מהקתדרלה הגדולה, אשר נודעת בזכות העוגב הגדול ביותר באירופה, מארמון הרנסנס של הבישוף, מקתדרלת סטפן ומבית העירייה שעל גדות הנהר עם ציורי הקיר היפים שלו. בשעות אחה”צ נתקבל על ידי צוות ספינת הנהר שתהיה עבורנו למלון צף בימים הבאים.

הערב נבלה בקונצרט בספינה – הדרך המושלמת להתחיל את השייט המיוחד. המוסיקה של היידן, שוברט ובטהובן תוצג בקונצרט קצר: ‘סולני זלצבורג’ ינגנו קונצ’רטו לכינור של היידן, שלישיית כלי-קשת של שוברט ורומנסה לכינור של בטהובן. לינה בספינת הנהר.

יום 2 לינץ - יום טיול לעיר זלצבורג כולל קונצרט ייחודי במקום הולדתו של מוצרט

ספינתנו תעגון הבוקר בלינץ, זוהי העיר השלישית בגודלה מתוך ערי אוסטריה. מכאן ניסע לעיר זלצבורג היפה, עירו של מוצרט. עיר שהרחובות הציוריים, הכיכרות הגדולות עם המזרקות המפוסלות והארכיטקטורה האצילית של בנייניה, ישאירו ככל הנראה בליבנו זיכרונות לשנים רבות.

נערוך סיור בעקבות צעדיו של המלחין האוסטרי הדגול, כולל ביקור במקום הולדתו (‘בית מוצארט’). אחר כך נהנה מקונצרט ייחודי של עיבודים ליצירות קלאסיות שלו: ‘סולני זלצבורג’ ינגנו את הפתיחה ל”נישואי-פיגרו”, קונצ’רטו מס’ 1 לכינור וחמישיית-מיתרים בסול מינור. עם סיום הקונצרט נשוב לספינה. (ביום זה תוגש ארוחת הצהריים ארוזה). לינה בספינת הנהר.

יום 3 מלק - קונצרט במנזר מלק - עמק הוואכאו - דורנשטיין

ספינתנו תעגון הבוקר בעיירה מלק, עיירה ששמורה היטב כבר אלף שנים. נתרשם מהמנזר הבנדיקטי ואף נהנה מקונצרט מיוחד באולם ע”ש הקדוש קולומן, ובו מוסיקה של מוצארט: חמישייה סלובקית תנגן דיברטימנטו בפה מג’ור ואת חמישיית-הקלרינט.

לאחר מכן השייט יימשך ואנו נגיע לעיירה דורנשטיין. עם הגיענו נערוך סיור רגלי בעיירת ימי ביניים שבחלקה מוקפת שרידי חומות ושערים. נאזין לסיפור של ריצ’ארד לב הארי שכאן היה כלוא, נסייר בעיירה ונהנה מהאווירה הייחודית שלה. לינה בספינת הנהר.

יום 4 וינה יערות וינה - עיירת הספא באדן

בצהרי היום נעגון ונצא לסייר בבירת אוסטריה, וינה. העיר מלאת שמחת חיים ומוסיקה והיא מציעה מאכלים טעימים כגון זאכרטורט ויין ההוריגר, הידועים לא פחות מהארמון הקיסרי ומקתדרלת סנט סטפן. נצא לסיור באזור יערות וינה – ‘וינר ואלד’ –  ניסע דרך פלגי מים וכפרים ציוריים ונערוך ביקור בעיירת המרפא והנופש הידועה, ‘באדן’. כמו כן, נערוך סיור בפארק העירוני המרשים, נתרשם מהקזינו הנודע ומהכיכר המרכזית. לינה בספינת הנהר.

יום 5 וינה - בערב קונצרט על הספינה

נצא הבוקר לסיור לאורך שדרת הטבעת, ליד כיכר שוורצנברג ונעבור ליד כנסיית קארל ובית האופרה המרשים של וינה. נערוך סיור בכיכר סנט. סטפן הידועה ובמדרחוב.

הערב נהנה מקונצרט פרטי על הספינה עצמה: רביעיית ‘קודלק הפילהרמונית’ תנגן את יצירותיו של מוצארט (דיברטימנטו ברה מג’ור) ושוברט (רביעייה מוקדמת). ספינתנו תצא מווינה בשעות הלילה ותמשיך בהפלגה לכיוון מזרח אל ברטיסלבה. לינה בספינת הנהר.

יום 6 ברטיסלבה - קונצרט בMoyzes Hall

היום נטייל בבירת סלובקיה, ברטיסלבה. נראה את מצודת העיר הידועה הממוקמת בראש גבעה, וממנה נערוך תצפית על העיר הממוקמת על שתי גדות נהר הדנובה. נסייר במרכז העיר העתיקה, נראה את הקתדרלה הגותית סנט. מרטין, את התיאטרון הלאומי, את בית העירייה העתיק ועוד.

בנוסף, נהנה היום מקונצרט: אולם ‘מויזס’ (ע”ש המלחין הסלובקי) הוא אולם נהדר להאזנה לרביעיות-מיתרים של בטהובן ודבוז’ק בביצוע רביעייה סלובקית. לקראת אחה”צ נמשיך בשייט לעבר בודפשט. לינה בספינת הנהר.

יום 7 בודפשט - קונצרט ב Duna Palace

היום תעגון ספינתנו בבודפשט, בירתה של הונגריה. נטייל בשני חלקיה (בודה ופשט). פשט מהווה את המרכז המנהלי והמסחרי והיא מכילה שדרות רחבות ידיים ובניינים מודרניים מפוארים. בודה לעומתה היא העיר העתיקה המכילה רחובות מרוצפי אבן וארכיטקטורת ימי ביניים. במהלך הסיור נראה את בניין הפרלמנט המפורסם: “עוגת הקצפת של בודפשט”, את כיכר הגיבורים. בנוסף, נעלה גם לתצפית מקסימה מעל לגבעת גלרט.

במסגרת היום נהנה גם מחגיגה מוסיקלית: קונצרט של הפסנתרן הבולגרי מרטין איבאנוב, שינגן יצירות של מוצארט (סונטה), ליסט (רפסודיה הונגרית) וברהמס (ריקוד הונגרי מס’ 5). לינה בספינת הנהר.

יום 8 בודפשט - תל אביב

ניפרד מספינת הנהר בתום ארוחת הבוקר ונבצע השלמת ביקורים בעיר. לקראת הצהריים ניסע לשדה התעופה של בודפשט וממנו נמריא בחזרה ארצה (דרך פרנקפורט). ננחת בנתב”ג בשעות הערב.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מינכן 4:15 שעות
בודפשט פרנקפורט 1:45 שעות
פרנקפורט תל אביב 4:05 שעות

Luftner Cruises

בודפשט

וינה

מטיילים ממליצים

"זו ההפלגה השניה שאנו עושים בחברתכם, גם הפעם אותה חוויה מושלמת – אותה ההכנה המדוקדקת ומושלמת עם אפס תקלות. תודה לכם עבור הטיול הנפלא ובעיקר שהצלחתם לענות לכל ציפיותינו"
חימוביץ שושנה וולריו

"ברצוננו להודות לכם על השייט המוצלח על הדנובה; על הספינה, המסלול, האוכל והשרות שקבלנו. אבל מעל הכל תודתנו נתונה למדריך המצוין"
נחמן גרנות

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
DM ספטמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר לאדם בחדר זוגי בקומת Strauss deck. 

 • ניתן לשדרג לחדר בקומת Mozart Deck בתוספת €220 לאדם בחדר זוגי, €420 לאדם בחדר ליחיד.

 • מחיר לסוויטה יינתן על פי זמינות.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת לופטהנזה בנתיב: תל אביב - מינכן, בודפשט - פרנקפורט - תל אביב.
 • סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס).
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השייט. כולל יין בארוחות הערב, קפה/תה אחרי ארוחת צהריים וערב.
 • שתייה חמה ומים חופשי – 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום
 • מזנון חצות - חטיפי לילה.
 • ארוחת צהריים במסעדה בעיר זלצבורג.
 • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע הסיורים והעברות.
 • טיפים לנותני השירותים (למעט בספינה בה יש לשלם €7 לאדם ללילה).
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות).
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה. בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות.

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה.

 • בטרם ההרשמה לטיול, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתכם לטיול וזאת בכדי להגן על כספכם גם במקרה בו נרשמתם לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכלו ליהנות מכיסוי לתשלום שלכם עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

  • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
  • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

  דמי ביטול
  מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

  • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
  • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
  לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

  מה מיוחד בטיול שלנו?

  • השייט יתבצע בספינת הנהר Amadeus Silver של חברת Luftner
  • מופעים מוזיקליים בספינה ומחוצה לה
  • הקתדרלה הגדולה והמפורסמת בפסאו
  • עיירת ימי הביניים, דורנשטיין
  • טיול ליערות וינה – וינר ואלד
  • ביקור בעיירת הנופש והמרפא המפורסמת באדן
  • סיור באתרי העיר המרכזיים בווינה, כולל המדרחוב וכיכר סנט סטפן
  • המנזר הבנדיקטי המפואר בעיירה מלק
  • העיר העתיקה בברטיסלבה
  • טיול בשני חלקי בודפשט

  על הספינה

  Amadeus Silver

  ספינת הדגל החדשה של צי ספינות שיט הנהרות החדשני של חברת AMADEUS, ה-Amadeus Silver (אם-אס אמאדאוס סילבר) הושקה בשנת 2013. הגדלת אורכן המסורתי של הספינות מ-110 מטרים ל-135 מטרים, יוצרת לא רק מרחב רב יותר בתאי הספינה, אלא מאפשרת להביא לידי מימוש מספר לא מבוטל של תכונות...

  למידע מורחב על ספינת הנהר

  מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

    בודפשט ברטיסלבה וינה
  ספטמבר 22° 22° 15°

  אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים