שייט בדנובה וסמינר מוזיקלי

סמינר שייט מוסיקלי על הדנובה

9 ימים • כולל הופעת סולני האופרטה של בודפשט הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

9 ימים

7 לילות

שיט

קוד טיול CHD

נהר הדנובה מילא מקום מרכזי בהיסטוריה של אירופה. הוא ייסד תרבויות, הצמיח ערים, זירז מלחמות אך גם נתן חיים וכיום הוא יעד מבוקש לטיולי שיט מלאי חוויות. הדנובה, שמקור שמו הוא אל הנהרות הרומי, הוא אחד מהנהרות הארוכים באירופה, במקום השני אחרי נהר הוולגה. הנהר מתחיל בגרמניה באזור היער השחור ונתיבו מסתיים ברומניה, ובדרכו הוא משאיר חותם על עשר מדינות וחולף על פני ארבע ערי בירה עתיקות. הדנובה הוא מקור פרנסה חשוב בשל התיירות שהתפתחה לאורכו ומשום שהוא נתיב ימי מרכזי להובלת סחורות בין מרכז לבין מזרח אירופה. נוסף על כך הוא משמש כמקור חיים למיליוני האנשים המתגוררים לידו ואשר מנצלים את מימיו לשתייה.

נסו לדמיין שאתם יושבים על סיפון ספינה ששטה במורד נהר, בידכם כוס יין וזו שעת בין ערביים נעימה. הרוח מבדרת את שיערכם, נופי אירופה המרהיבים חולפים בסמוך וקולות שיחה חרישית נשמעים מכל עבר לקראת הגשת ארוחת הערב. עוטפת אתכם לאות נעימה, אות לכך שמאחוריכם יום טיול מהנה נוסף. הדרך הנכונה לראות את העולם הוא שייט נהרות, שבו אפשר לראות את בירות אירופה כגון ברטיסלבה, בודפשט, וינה וערים מרשימות נוספות שניבטות במלוא הדרן כמו שרשרת יהלומים לאורך הדנובה. ההפלגה מתבצעת על ספינה אלגנטית שבה שירות מקצועי ואיכותי, ובתנאי פנסיון מלא. כל יום עוגנת הספינה במקום אחר וממנו יוצאים לטיולים מודרכים באתרים המרכזיים באזור. הדגש בטיול זה הוא על טיול מלא שלווה, שבו אין צורך להתרוצץ, לסחוב מזוודות או לעמוד בלוחות זמנים תובעניים.

לכל טיולי השייט על נהר הדנובה לחצו כאן

לראות את העולם, לשמוע את הצלילים

"Cruise Tour", מעניקה לכם הפעם הזדמנות מיוחדת להצטרף לשייט מוסיקלי על נהר הדנובה, אחד מטיולי השיט המרהיבים והמעניינים שיש. את הסמינר המוסיקלי, שממנו תהנו כמעט כל ערב, ינחה הפרופ' מלצר מיכאל, סגן נשיא האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. פרופ' מלצר יעניק לכם מפגשים מעניינים במיוחד במגוון של נושאים, ביניהם: "הומור במוסיקה", "מוצארט האלכימאי" ועוד. בנוסף, תוכלו ליהנות ממופע אופרטות ומקונצרט בביצוע סולני האופרטה של בודפשט.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":

 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה.
 • בארוחות הערב, יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת.
 • ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום.
 • מזנון חצות - חטיפי לילה.
 • מפגשים עם פרופ' מיכאל מלצר, סגן נשיא האקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב – מינכן – נירנברג – עליה לספינת הנהר

נמריא למינכן ומשם ניסע לעבר נירנברג, שם בשעות אחה"צ נתקבל בברכה על ידי צוות ספינת הנהר, שתהיה לנו ל"בית מלון צף" בימים הבאים. לינה בספינת הנהר.

יום 2 רגנסבורג – מפגש עם פרופ’ מלצר

הספינה תעגון ברגנסבורג, עיירה קסומה ויפה. נראה בה את קתדרלת סט. פיטרס, מבין הכנסיות הגותיות המרשימות בכל בוואריה, את מנזר סנט. אמרמס, את גשר האבן המקורי מתקופת ימי הביניים, את בית העירייה ועוד ככל שיאפשר לנו הזמן. היום יתקיים מפגש עם פרופ' מיכאל מלצר בסימן "עם הטבע או נגדו – במוסיקה", כולל הקרנת קטעי וידאו ונגינה חיה. לינה בספינת הנהר.

יום 3 פסאו – לינץ – בערב מפגש עם פרופ’ מלצר

ספינתנו תעגון בפסאו "עיר שלושת הנהרות", שבה חוברים הדנובה, האין והאילז. נסייר ברגל ונראה את הקתדרלה הידועה בזכות עוגב בעל 17,000 חלילים, הגדול באירופה. נוסף על כך נראה את ארמון הרנסנס של הבישוף, את פינת שלושת הנהרות ואת בית העירייה הממוקם על גדת הנהר ובו ציורי קיר מרשימים. לאחר מכן נמשיך בשייט לכיוון לינץ. זוהי העיר השלישית בגודלה מתוך ערי אוסטריה. נרד לטיול רגלי קצר בעיירה. נטייל בכיכר המרכזית שבימי הביניים שימשה ככיכר השוק וכיום מקיפים אותה בתים צבעוניים בסגנון רנסנס ושמשיות של בתי קפה, שבהם אפשר לאכול את עוגת האגוזים הידועה, "לינצרטורט". במרכז הכיכר נראה את עמוד הדבר המעניין. לאורך שפת הנהר נראה את אולם הקונצרטים על שם אנטון ברוקנר, המלחין האוסטרי, ואף את המוזיאון העירוני. בשעות הערב יתקיים מפגש נוסף עם פרופ' מלצר בסימן "מוצארט האלכימאי" – הרצאה המלווה בקטעי וידאו. לינה בספינת הנהר.

יום 4 עמק הוואכאו – בערב מפגש עם פרופ’ מלצר

נעגון בעיירה מלק השוכנת בעמק הווכאו ונצא לנסיעה דרך כפרים ציוריים עתיקים, שרידי מבצרים מרהיבים וכרמים. נגיע לביקור בדורנשטיין, עיירת ימי ביניים המוקפת בחלקה שרידי חומות ושערים. נאזין לסיפורו של ריצ'ארד לב הארי שהיה כלוא כאן, נטייל בעיירה ונהנה מהאווירה הייחודית שבה. לאחר מכן נמשיך למלק ונצא לביקור בעיירה השמורה היטב מזה 1,000 שנים. נתפעל מן הבניינים הרנסנסיים והבארוקיים וכן מהמנזר הענק הנישא מעליה. בערב נערוך מפגש עם פרופ' מיכאל מלצר בנושא "ההומור במוסיקה" – הרצאה משולבת בקטעי וידאו. לינה בספינת הנהר.

יום 5 וינה

נצא לסייר בבירת אוסטריה, וינה. העיר מלאת שמחת חיים ומוסיקה והיא מציעה מאכלים טעימים כגון זכארטורט ויין ההוריגר, הידועים לא פחות מהארמון הקיסרי ומקתדרלת סנט סטפן. ניסע לאורך שדרת הטבעת, ליד כיכר שוורצנברג ונעבור ליד כנסיית קארל ובית האופרה המרשים של וינה. נטייל במדרחוב העיר וגם בכיכר סנט. סטפן הידועה. הספינה תצא מוינה בשעות הערב ותפליג מזרחה לכיוון ברטסילבה במהלך הלילה. לינה בספינת הנהר.

יום 6 ברטיסלבה – מפגש עם פרופ' מלצר

היום תעגון הספינה ונטייל בבירת סלובקיה, ברטיסלבה. נראה את מצודת העיר הידועה הממוקמת בראש גבעה, וממנה נערוך תצפית על העיר הממוקמת על שתי גדות נהר הדנובה. נסייר במרכז העיר העתיקה, נראה את הקתדרלה הגותית סנט. מרטין, את התיאטרון הלאומי, את שער מיכאל, את בית העירייה העתיק ועוד. היום יתקיים מפגש נוסף עם פרופ' מלצר בנושא "התורכים באירופה – קפה, מוסיקה תורכית ואופרות" – הרצאה בליווי קטעי וידאו. לינה בספינת הנהר.

יום 7 בודפשט – הופעת סולני האופרטה של בודפשט – שיט לילי בבודפשט המוארת

את שעות הבוקר נבלה בקונצרט: הופעת סולני האופרטה של בודפשט בלקט קטעי אופרטה של קלמן, כמו גם שטראוס ועוד (מיטב שילוב האמנויות ממרכז אירופה). בהמשך נצא לסיור בבודפשט, בירתה של הונגריה. נטייל בשני חלקיה (בודה ופשט). פשט מהווה את המרכז המנהלי והמסחרי והיא מכילה שדרות רחבות ידיים ובניינים מודרניים מפוארים. בודה לעומתה היא העיר העתיקה המכילה רחובות מרוצפי אבן וארכיטקטורת ימי ביניים. בתום ארוחת הערב נהנה משייט לילי בבודפשט המוארת באור הזרקורים שממוקמים בשני צדי הנהר. במהלך שייט זה נראה את גשר השרשראות המפורסם ועוד בניינים מרשימים ומוארים. לינה בספינת הנהר.

יום 8 בודפשט – סנט אנדרה – אשטרגום - יעד ביניים– תל אביב

בתום ארוחת הבוקר נעזוב את הספינה ונצא לטייל בסנט. אנדרה, עיירת אומנים, שם נערוך ביקור במוזיאון הקרמיקה של מרגיט קובץ'. לאחר מכן, נמשיך לעבר "ברך הדנובה" ונבקר באשטרגום. בשעות הצהריים נצא לכיוון שדה התעופה בבודפשט, משם נמריא בחזרה ארצה.

יום 9 נחיתה בתל אביב

ננחת בנתב"ג אחרי חצות.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב מינכן 4:15 שעות
בודפשט יעד ביניים 0:50 שעות
יעד ביניים תל אביב 3:25 שעות

Luftner Cruises

וינה - אוסטריה

בודפשט

ברטיסלבה

מטיילים ממליצים

"פרופסור מלצר הרצה בנושאים המוסיקליים בצורה מהנה ומועררת עניין, ואני חושב שהשילוב של טיול באתרים ושל נושאים מוסיקליים הוא שילוב מנצח"
דוד בר-אופיר

"בזכותו של פרופסור מלצר התאהבנו במוסיקה הקאלסית"
רחל

"מסלול השייט ושילוב המוסיקה הפכו את הטיול לחוויה בלתי רגילה"
משה בכר

מחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CHD01 יולי 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר בקומת Strauss Deck.

 • ניתן לשדרג לחדר בקומת Mozart Deck בתוספת 220 € לאדם בחדר זוגי, 420 € לאדם בתא ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר מסוג סוויטה בקומת Mozart Deck בתוספת 440 € לאדם בחדר זוגי.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב: ת"א – מינכן , בודפשט – יעד ביניים – ת"א
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה. 
 • בארוחות הערב, יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת. 
 • ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד. 
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות. 
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה. 
 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה. 
 • קפה ומאפה למשכימי קום. 
 • מזנון חצות - חטיפי לילה.
 • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע הסיורים והעברות.
 • מסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות).
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט בספינה בה יש לשלם 7 € לאדם ללילה).
 • סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס).
 • מדריך ישראלי עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת 'קרוז תור' כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב'לוקים' (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי). בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה (למעט בטיולים המיועדים למטייל העצמאי).

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 59 ימים לפני היציאה: 20% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-59 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט יתבצע בספינה Amadeus Brilliant של חברת Luftner
 • מפגשים עם פרופ' מיכאל מלצר במהלך השייט
 • ביקור בקתדרלת סט. פיטרס, רגנסבורג
 • סיור באתרי העיר המרכזיים בווינה, כולל המדרחוב וכיכר סנט סטפן
 • התאטרון הלאומי, הקתדרלה הגותית סנט. מרטין ובית העירייה העתיק בברטיסלבה
 • שייט ליילי בבודפשט המוארת
 • קונצרט הופעת סולני האופרטה של בודפשט
 • בניין הפרלמנט ("עוגת הקצפת של בודפשט") וכיכר הגיבורים בבודפשט
 • סיור בעיירת האומנים סנט. אנדרה

על הספינה

Amadeus Brilliant

ספינת הנהר Amadeus Brilliant הצטרפה לצי הספינות של AMADEAUS באפריל 2011 וחודשה בשנת 2020. ספינה זו מספקת חווית הפלגה בלתי נשכחת ורגועה לאורך נתיבי המים המרהיבים של אירופה. במהלך השייט תוכלו ליהנות מהאווירה המיוחדת של ספינת נהר אלגנטית זו, בין אם ברצונכם להשתזף על פני סיפון השמש...

למידע מורחב על ספינת הנהר

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ברטיסלבה וינה בודפשט
יולי 27° 24° 26°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ