יפן בתקופת השלכת

19 ימים • טיול מקיף כולל שלושת האיים העיקריים של יפן, דרום קוריאה ו-14 לילות קרוז באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

19 ימים

16 לילות

אוניית קרוז

פרימיום קוד הטיול: CJT

השייט באניית הפאר Celebrity Millennium שעברה שיפוץ מקיף בשנת 2019

יפן, ״ארץ השמש העולה״, מעניקה למטיילים חוויה יוצאת דופן ומעניינת ביותר. זוהי ארץ המשלבת קידמה ועוצמה תעשייתית יחד עם תרבות מסורתית, אסתטיקה, ניקיון ודרך חשיבה כל כך אחרת מזו שאנו מורגלים בה. בטיול מיוחד זה נזכה להרגיש כל זאת, ובתנאים מפנקים: נהנה משיט באוניית פאר ונשהה גם בטוקיו המודרנית. נתוודע לכך שהשיט מהווה דרך מושלמת לראות לעומק מיופיה של ארץ מרתקת זו, מבלי לנסוע מרחקים ארוכים ומבלי להחליף בתי מלון רבים.  נטייל בטוקיו המשלבת גורדי שחקים מרשימים לצד מקדשים עתיקים ומלאי מסורת ותרבות, כמו גם בקיוטו - הבירה התרבותית של יפן - על מגוון טירותיה, שווקיה וגניה. בין הערים ההיסטוריות נבקר גם לאורך ההפלגה בעיירות קטנות ומרתקות ובכפרים ששעון הקידמה כמו עצר בהם מלכת.

מרביתה של מדינת איים זו היא הררית ומכוסה ביערות. בחודשי הסתיו, העלים משנים את צבעיהם ויפן מתכסה במעטה צבעי השלכת המרהיבים – החל בצהוב בוהק, דרך כתום חי ועד לאדום עז. קשת צבעונית זו מאפשרת למטייל להתרגש מאחת העונות היפות ביותר של הטבע היפני. הצבעוניות החגיגית הזו חודרת אל הערים, בהן גני המקדשים עוטים גם הם את המרבד המייחד אותם בעונה קסומה זו.

ככל תופעת טבע אנחנו חייבים לציין כי שיאה של השלכת משתנה מעט מאזור לאזור ומשנה לשנה, והיא תלויה בשינויים אקלימיים עולמיים. עם זאת הטיול המיוחד שלנו תוכנן על פי מועדי השלכת בשנים הקודמות. שיאה מתחילה בצפונה של יפן במחצית השנייה של ספטמבר ומסתיימת בדרומה של יפן בדצמבר.

לכל טיולי הקרוז ליפן לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• הטיול אינו מסתפק במרכז יפן, ציר טוקיו - קיוטו, אלא מאפשר התרשמות גם מהאיים הרחוקים וממרחבי הטבע
• הקרוז מאפשר ביקור בערי החוף ובכפרים של יפן בדגש על תרבות יפן
• טיול רגוע שמשלב קרוז מפנק ללא נסיעות ארוכות ומתישות באוטובוס 
• לינה בבית מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וארוחות נוספות ערב או צהריים במסעדות או במלון)
• דמי סבלות בבית המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

ימים 1+2 תל אביב - הונג קונג - טוקיו

נמריא דרך הונג קונג אל טוקיו, אליה נגיע למחרת בשעות הצהריים. טוקיו, בירתה של יפן ולבה התרבותי, היא עיר שאין לה רגע דל ומהווה את מרכז התרבות והכלכלה של יפן כולה. קצב החיים בה מסחרר וקו הרקיע שלה מתהדר בגורדי שחקים חדשניים. היא מציעה לתיירים שילוב נדיר של טכנולוגיה מפותחת, רחובות סואנים ומסחררים ותשתיות תחבורה ציבורית מהטובות בעולם מצד אחד ומצד שני גנים מרהיבים, שלווים ורגועים, בהם ניתן להתפעל מפריחת דובדבן עדינה בעונת האביב ומשלכת יפהפייה בסתיו. הוסיפו לכך את האוכל היפני המשובח ואת רמת האסתטיקה הגבוהה של היפנים ותקבלו את אחת הערים המרתקות שבעולם כולו. עד לשנת 1868 העיר עוד נקראה בשמה העתיק “אדו”, ואז שינתה את שמה לטוקיו כאשר הפכה לבירת הקיסרות. השם טוקיו מורכב משתי ההברות: ‘טו’ משמעו מזרח ו-‘קיו’ משמעו בירה, כלומר “בירת המזרח”. בטוקיו עצמה מתגוררים יותר מ-12 מיליון תושבים, כעשירית מאוכלוסיית המדינה כולה. זהו אזור מהצפופים שבעולם, עם כ-14,000 איש לקמ”ר. טוקיו רבתי מכילה כמעט 34 מיליון תושבים, מה שהופך אותה להיות המטרופולין המאוכלס ביותר בעולם. עם הגיענו ניסע אל מלוננו למנוחה והתארגנות. לינה בטוקיו.

יום 3 טוקיו - מוזיאון אדו (Edo) - מקדש קנון - רובע אסקוסה (Asakusa) - מקדש מייג'י - שיבויה

נערוך סיור מקיף ב”עיר ללא הפסקה” טוקיו. נגיע לביקור במוזיאון אדו המתאר את התפתחות העיר מהמאה ה-16, עת קבע בה השוגון את מקום מגוריו, ואשר מספר על תהליך האורבניזציה של העיר וחיי התושבים בה. נצא לביקור במקדש השינטו החשוב בעיר, מקדש מייג’י, אשר הוקם לכבוד הקיסר המיתולוגי של המדינה שהחליט באומץ להפוך אותה למדינה מערבית מודרנית, אחרי 300 שנה בהן היו גבולותיה של יפן סגורים ליציאה או כניסה אליה. נטייל ברובעי הקניות הידועים של טוקיו: ב”שאנז אליזה” של טוקיו –  שדרת אוֹמוֹטסנדוֹ, בשדרת המותגים הבינלאומיים, וברובע הארג’וקו האופנתי, שאהוב על הצעירים. ניסע אל רובע “שיבּוּיה” הידוע בצומת הסואן בו חוצים עשרות אלפי אנשים מדי יום נבקר גם באסאקוסה, רובע עתיק שבו נשמרת אווירת ימי אדו, נצפה במקדש הבודהיסטי הגדול ביותר בטוקיו – מקדש אלת הרחמים קנון ונסייר בסמטאות הרובע הגדושות עבודות יפניות ומזכרות. לינה בטוקיו.

יום 4 רובע שינג'וקו - רובע גינזה (Ginza) - יוקוהאמה (Yokohama) - עליה לאוניה ותחילת הפלגה

נראה הבוקר את הבניינים הגבוהים ובראשם המבנה המרהיב של עיריית טוקיו שנבנה בשנות ה90 של המאה שעברה, פנינה אדריכלית של האדריכל  המפורסם קנזו טנגה, שעלות הקמתו הייתה מעבר למיליארד דולר. נגיע לביקור בגינזה, הרובע היוקרתי ביותר ביפן שמדגים את כוחה הכלכלי של יפן המודרנית ובו נוכל להתרשם מהשילוב הייחודי של קדמה ומסורת. נצא לסיור ברובע התוסס שינג’וקו, בו אפשר לראות את השילוב בין הבארים, המוני התושבים המשוטטים ברחובות וגם אולמות משחק הפאצ’ינקו. לקראת צהרים ניסע אל יוקוהאמה ונעלה שם לאנייה של חברת Celebrity שבה נהנה במהלך הימים הקרובים. היום בערב נבלה בקזינו, בארוחה חגיגית ובהופעות בידור. לינה באוניה.

יום 5 שימיזו - האקונה

האוניה תעגון בשימיזו וניסע לטייל בהאקונה. זו עיירת מעיינות חמים הבנויה בלב גבעות ומהווה חלק מהפארק הלאומי המרהיב “פוג’י- האקונה- איזו”. באזור זה ממוקמים אתרים היסטוריים וטבעיים כאחד, והפארק משמש כאתר נופש החל מהמאה התשיעית, תודות לריבוי המעיינות החמים שבו והאפשרות להתבונן ממנו על הר פוג’י. נבקר במוזיאון הפתוח לאמנות הידוע כאחד המוזיאונים הטובים בעולם. במוזיאון נמצאות עבודות פיסול ידועות של אמנים יפניים דגולים ואמנים בינלאומיים מפורסמים כפיקסו והנרי מור. העבודות משובצות באופן טבעי ומרשים בינות לנוף הטבעי. לינה באוניה.

יום 6 עגינה בנמל קובה (יפן) - אוסקה - רובע נמבה

האוניה תעגון היום בקובה, העיר החמישית בגודלה ביפן. זו עיר נמל הנמצאת באי הונשו, שבחבל קנסאי, דרום מערבה לאוסקה. נערוך סיור בעיר ובמסגרתו גם ביקור במוזיאון לייצור סאקה (יין אורז) מסורתי. לאחר מכן, נמשיך אל העיר הגדולה אוסקה ונסייר ברובע ‘נמבה’ התוסס. כמו כן, נראה את העיר ממגדל התצפית. לינה באוניה.

יום 7 קובה - קיוטו - טירת ניג'ו - מקדש הזהב

יום זה יוקדש לקיוטו. קיוטו הוקמה במאה השמינית ושימשה כבירה התרבותית של יפן במשך כאלף שנים. במהלך היום נבקר בטירת ניג’ו, הטירה של השוגון אייאסו טוקוגאווה. נראה את עיצובה המרהיב של הטירה, את יצירות האמנות הנמצאות בה וגם נלמד על השיטות המיוחדות שננקטו כדי להגן על הטירה. בהמשך נבקר באתרים המיוחדים בעיר, כגון מקדש הזהב הממוקם בלב גן יפני שופע צמחיה צפופה, על גדת אגם קטן. נתוודע לרזי הזֵן הבודהיסטי היפני במהלך התבוננות מעמיקה בגני מקדש ריואן ג’י. בתום הסיור בקיוטו נשוב בחזרה אל קובה. לינה באוניה.

יום 8 קוצ'י - טירת קוצ'י

האוניה שלנו תעגון היום במפרץ אורדו שבעיר קוצ’י, השוכנת בחוף הדרומי של האי שיקוקו. נופו של האי הוא ירוק והררי וקו החוף הדרומי צופה אל נוף יפהפה לאורכו של האוקיינוס השקט, המאופיין בתצורות סלע מיוחדות. נראה את החוף המבוקש Katsurahama ולאחר מכן נמשיך אל מרכז העיר המתחדש ואל מדרחוב שנקרא Obiyamachi. משם נמשיך לביקור בטירת קוצ’י, שנבנתה בעשור הראשון של המאה השבע-עשרה, אחת מתוך עשרת טירות יפניות שהצליחו לשרוד את המלחמות והאסונות שהתרחשו ביפן. כיום מאכלסת הטירה חפצים היסטוריים ואוצרות מקומיים בנוסף להיותה נקודת תצפית מצוינת אל העיר קוצ’י. לינה באוניה.

יום 9 הירושימה - האי מיאג'ימה - ביקור במתחם השלום

בשעות הבוקר נגיע להירושימה ומשם נשוט במעבורת לאי מיאג’ימה המכונה “אי המקדשים”.  מיאג’ימה  הוכר ע”י אונסק”ו כאתר מורשת עולמית. נערוך ביקור במקדש “הצף” המרהיב שנקרא  ‘איצוקושימה’ – מקדש שחלקו בנוי בים ואז נשוב אל הירושימה לביקור באנדרטת השלום ובמתחם השלום. לינה באוניה.

יום 10 קאגושימה (האי קיושו) - צ'יראן - סאקוראג'ימה, הר הגעש הפעיל

האוניה תעגון באי קיושו ואנו נהנה מביקור בעיר אותה נהוג לכנות “נאפולי של המזרח” – הלוא היא ‘קאגושימה’ (Kagoshima), העיר הדרומית ביותר בקיושו ובירתו של מחוז קאגושימה. נאפולי האיטלקית הינה העיר התאומה של עיר זו והיא מושווית אליה לעיתים קרובות בשל אקלים ממוזג דומה, עצי הדקל שברחובותיה, תושבים שלהם מזג (יחסית) חם וסאקורג’ימה, ה”ווזוב” המקומי. נצא לסיור בעיר ונעפיל אל הר שירויאמה, ששימש בעבר כאתר ביצור טירה, שהעניקה לו את שמו, אשר פירושו פשוט “הר הטירה” ביפנית, וממנו נצפה על קאגושימה. חוויה מיוחדת במינה מחכה לנו באיבוסוקי (Ibusuki), אליה ניסע כדי להתנסות באמבטיות חול. נתכסה בחול הכהה שמחומם ע”י המים הגעשיים החמים שזורמים מתחת לאדמה. אמבטיות חול נתפסות כמצוינות לבריאות. ביומנו השני בעיר קאגושימה נרחיק ממנה מעט ונצא בנסיעה אל ‘ציראן’ (Chiran) – עיירה קטנה שתחזיר אותנו 250 שנים אחורה בהיסטוריה של יפן. צ’יראן הייתה מרכזם של הלוחמים הסמוראים ואנו נסייר בין בתיהם ובין הגנים, שנשתמרו היטב באחד מרובעי העיר. מיקומה המבודד של העיירה בקצה הדרומי של קיושו אפשר לרובע זה לשמור על מרבית צביונו ההיסטורי. לסיום, נבקר בגן סנגאנאן (Senganen) שהינו גן נוף יפני טיפוסי. נחזה בגן עם הנחלים, המקדשים, חורש הבמבוק והבריכות הקטנות. לינה באוניה.

יום 11 פוקואוקה (Fukuoka) - מקדש טנמנגו דאזאיפו - המוזיאון הלאומי של קיושו - מגדל התצפית

פוקואוקה הינה אחת מעשרת הערים הכי מאוכלסות ביפן והעיר הגדולה ביותר באי קיושו. משום קרבתה ליבשת אסיה (העיר יותר קרובה לסיאול מאשר לטוקיו), פוקואוקה הינה עיר נמל חשובה מזה מאות שנים ובה בחרו כוחות הפלישה המונגולית כנקודת נחיתתם במאה השלוש-עשרה. בימינו פוקואוקה ממזגת בין 2 ערים, כיוון שעיר הנמל של האקאטה (Hakata) ועיר הטירה לשעבר של פוקואוקה ((Fukuoka שולבו לעיר אחת. האקטה נותר שמו של אחד המחוזות העיקריים של פוקואוקה ושל תחנת הרכבת הראשית. נצא לדאזאיפו (Dazaifu) שנוסדה בסוף המאה השביעית ושימשה כמרכז האדימינסטרטיבי של האי כולו מעל ל-500 שנים. כיום דאזאיפו היא עיר קטנה ושלווה בשולי העיר הגדולה של פוקואוקה. בעיר ניתן למצוא מספר מקדשים, שהידוע בהם הוא מקדש טנמנגו דאזאיפו. נערוך ביקור במקדש המתפרש על שטח רחב ידיים של 3,000 דונמים. בגן השלו ניטעו 6,000 עצי שזיף. משם נמשיך אל המוזיאון הלאומי של קיושו, אשר משך מעל 15 מיליון מבקרים מיום פתיחתו בשנת 2005 וגרף שבחים רבים. המוזיאון ניצב בבניין מרהיב עם גג קובלט צף עוצר נשימה. מוזיאון זה הינו אחד מ4 המוזיאונים הלאומיים של יפן. במוזיאון מתוארת ההיסטוריה הנרחבת של יפן באספקטים של איקונוגרפיה דתית, אומנות ופורצלן מן התקופה הפרהיסטורית ועד לתקופת אדו. נקנח בתצפית מרשימה מהמגדל הכי גבוה ביפן שגובהו 234 מטרים ונמצא ליד הים. לינה באוניה.

יום 12 עגינה בבוסן (Busan) - דרום קוריאה - בבית הקברות המיוחד לחללי האו”ם - שוק הדגים - מגדל התצפית

היום תעגון הספינה בבוסן, עיר הנמל הגדולה בדרום קוריאה וכן העיר השנייה בגודלה בה. נחצה את בוסן על גבי “גשר היהלום” שמחבר בין הנמל הגדול ששוכן בעיר הישנה לבין העיר החדשה. הגשר הענק, שאורכו מעל לשבעה קילומטרים, בנוי משתי קומות שבכל אחת מהן חמישה מסלולים נוחים ורחבים. על התנועה מפקחים חיישנים מתוך מרכז בקרה הממוקם בתחילת הגשר. בין 1953-1950 התחוללה מלחמה קשה בין קוריאה הצפונית לבין קוריאה הדרומית. במהלך החודשים הראשונים של המלחמה, עוד לפני שכוחות האו”ם והצבא האמריקאי התערבו בנעשה, כבשו את רוב שטחה של קוריאה הדרומית כוחות הצפון. נערוך מחווה מרגשת ונבקר בבית הקברות של חללי האו”ם ממלחמת קוריאה, שאותו בנתה המדינה כאות הערכה ותודה לכוחות אלה שנלחצו לעזרתה. נבקר בשוק הדגים ופירות הים מהגדולים בעולם כולו, אשר אותו הקימו נשים קוריאניות והביקור בו הוא חוויה גסטרונומית וויזואלית ממדרגה ראשונה. מבחר הדגים, פירות הדם והשרצים המוצגים לראווה ולמכירה מרשים ביותר. נעלה לתצפית מהמגדל שנראה מכל עבר העיר העתיקה, כאשר הנוף העירוני הנשקף ממנו חושף את הסמטאות הציוריות והבתים של העיר הישנה ואת הנמל רחב הידיים. לינה באוניה.

יום 13 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

את היום הזה נבלה כולו באוניה. נהנה מהשירותים המוצעים בה הכוללים בריכת שחייה, קזינו, חנויות דיוטי פרי, הופעות בידור בינלאומיות ועוד, וגם נשמע מפי המדריך הרצאה במסגרת מפגש קבוצתי שנקיים במהלך היום. לינה באוניה.

יום 14 עגינה בהאקודאטה (Hakodate)

במשך כ-250 שנה סגרה עצמה יפן מרצון בפני העולם החיצון. המערב כפה עליה את פתיחת גבולותיה במחצית השנייה של המאה ה-19 ונמל האקודאטה הוא הנמל הראשון שנפתח לסחר מלא. זה היה כפר דייגים קטן שהפך לעיר הגדולה בהוקאידו ואחד מהנמלים החשובים ביפן כולה. בשנת 1934 פרצה במקום שריפה שהחריבה את העיר, אולם היא השתקמה מאז ונוכל להתרשם בה משוק הדגים המפורסם באיכות המוצרים המשמשים להכנת סושי יפני. נטייל ברובע מוטוטמאצ’י שבו התיישבו הסוחרים הזרים לאחר שהעיר נפתחה למסחר חיצוני, נבקר במבצר העיר שהוא המבצר הראשון ביפן שנבנה בסגנון מערבי, ונעלה לתצפית מרשימה על העיר באמצעות רכבל. לינה באוניה.

יום 15 עגינה באאומורי (Aomori) - מוזיאון המנשאים

אאומורי היא עיר מרשימה ויפה תודות למטעי עצי דובדבנים ותפוחים המקיפים אותה על פריחותיהם המרהיבות, והפסגות המושלגות של הרי Hakkoda הניבטים מרחוק. לאורך ההיסטוריה שלה ספגה העיר אסונות רצופים, אך תמיד הצליחה להשתקם ולהתאושש. בשנת 1910 היא נהרסה בשריפה ובשנות מלחמת העולם השנייה נחרבה לאחר הפצצה אווירית. אאומורי ידועה תודות לפסטיבל Nebuta הידוע, שהוא אירוע הנערך פעם בשנה ובו מנשאים מוארים גדולים עשויים מנייר המייצגים בעלי חיים, סמוראים ואף דמויות מצוירות אהובות. בין מועדי הפסטיבל שמורים מנשאים אלה במוזיאון ונבקר בו כדי להתרשם מיופיים. נצא מהעיר וניסע לטירת הירוסאקי שנבנתה בשנת 1611 (בשנת 2013 החלו להתקיים בה עבודות שיפוץ ואלה יימשכו כעשר שנים). בפארק המשתרע מסביב לטירה נוכל להתרשם משלכת צבעונית וקסומה. לינה באוניה.

יום 16 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

גם את היום הזה נבלה כולו באוניה. נהנה מהשירותים המוצעים בה הכוללים בריכת שחייה, קזינו, חנויות דיוטי פרי, הופעות בידור בינלאומיות ועוד, וגם נשמע מפי המדריך הרצאה במסגרת מפגש קבוצתי שנקיים במהלך היום. לינה באוניה.

יום 17 יוקוהאמה - טוקיו - המוזיאון הלאומי - פארק אואנו (Ueno Park) - רובע אודייבה

נצא עם בוקר מיוקוהאמה לטוקיו, בה נגיע לביקור במוזיאון הלאומי שבו אוסף אדיר של פריטי אומנות יפנית וארכיטקטורה. נערוך ביקור בפארק אואנו, פארק ציבורי רחב ידיים שבעונת הסתיו בוהק בצבעי השלכת. הפארק היה בעבר חלק מגני המקדשים העשירים והגדולים ביותר בעיר ובימינו ידוע בזכות מוזיאונים רבים השוכנים בשטחו. נמשיך וניסע לסיור ברובע אודייבה החדיש, בו נוכל להתרשם ממיקומו וייחודו וכן מהבניינים המודרניים שבו. לינה באוניה.

יום 18 יוקוהאמה - טוקיו - הונג קונג - תל אביב

נעזוב את האוניה בתום ארוחת הבוקר ונצא בנסיעה אל קמקורה, העיר בה ניתן להרגיש את “יפן של פעם”. זוהי עיר עשירה תודות לשמונים מקדשים וגנים. לפני קרוב לאלף שנה התפצלו משפחות האצולה בקיוטו ומשפחות הלוחמים בקמקורה ובעיר זו התפתחה תרבות של לוחמים. האתר הידוע ביותר בעיר הוא “דאיבוצו”, הבודהה הענק שנבנה במאה ה-13, העשוי כולו ברונזה ומהווה את פסל הבודהה השני בגודלו ביפן. נערוך סיור בעיר המרהיבה על שלל מקדשיה, נטעם גלידה ירוקה ונסיים במדרחוב הססגוני בו נערוך סיבוב קניות אחרון. לקראת צהריים נצא אל שדה התעופה הסמוך לטוקיו, ממנו נטוס דרך הונג קונג בחזרה ארצה.

יום 19 נחיתה בתל אביב

נגיע לנתב”ג בשעת בוקר מוקדמת.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב הונג קונג 12:05 שעות
הונג קונג טוקיו 4:20 שעות
טוקיו הונג קונג 4:55 שעות
הונג קונג תל אביב 11:55 שעות

קיוטו

טוקיו

מטיילים ממליצים

"ארגון הטיול על ידי החברה נעשה בצורה מדהימה, תוך הקפדה על פרטי הטיול הקטנים והגדולים כאחד"
רחל ודורון מעוז

"תודה על הטיול האיכותי והבלתי נשכח"
חוה ואלי באום

"גם הפעם כמו בטיולים בעבר במסגרת "Cruise Tour", הטיול ליפן גרם לי הנאה רבה"
חיה גוטמן

"הטיול היה חוויה מדהימה ומרתקת שננצור בזיכרוננו לשנים רבות"
אתי וזאב ענבר

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CJT01 נובמבר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא פנימי מקטגוריה 11, קומה 2.

 • ניתן לשדרג לתא עם חלון מקטגוריה 7, קומה 2 בתוספת 912 $ לאדם בחדר זוגי. ליחיד בחדר 1,674 $.

 • ניתן לשדרג לתא עם מרפסת מקטגוריה 2B, קומות 6,8,9 בתוספת 1,704 $ לאדם בחדר זוגי. ליחיד בחדר 3,258 $.

המחיר כולל

 • טיסות בחברת קתאי פסיפיק בנתיב: תל אביב - הונג קונג - טוקיו, טוקיו - הונג קונג - תל אביב.
 • לינה בבית מלון מדרגת תיירות ראשונה.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון בבית המלון (ארוחת בוקר וארוחות נוספות ערב או צהריים במסעדות או במלון).
 • דמי סבלות בבית המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם 203$ לנוסע).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.
 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • דרושה אשרת כניסה לסין. נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן

 • ברוב בתי המלון ביפן, בחדרים הזוגיים המיטות הנן מיטות נפרדות. 

 • לתשומת לבכם: מסלול הטיול שלנו מתאים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-30 דקות ברצף. במקדשים ובאתרים ההיסטוריים שאנחנו מבקרים בהם יש גנים גדולים. הכניסה והיציאה מאתרים אלו היא דרך הגנים, דבר המצריך הליכה ארוכה. כמו כן, השבילים בדרך כלל הינם שבילי עפר או חצץ, מה שמקשה על ההליכה.

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט באוניה Millennium של חברת Celebrity
 • סיור מקיף בטוקיו הכולל ביקור במוזיאון אדו, רובע אסקוסה ומקדש קנון
 • הבודהה הענק - "דאיבוצו" בקמקורה
 • סיור בהאקונה - עיירת מעיינות חמים
 • ביקור במוזיאון יצור הסאקה המסורתי בעיר הנמל קובה
 • רובע נמבה הססגוני והסואן באוסקה
 • ביקור במקדש הזהב וטירת ניג'ו בקיוטו
 • ביקור בצ'יראן (Chiran) - עיירה קטנה שהזמן עצר בה מלכת
 • ביקור במתחם השלום ואנדרטת השלום בהירושימה
 • ביקור במקדש טנמנגו דאזאיפו בדאזאיפו (Dazaifu)
 • תצפית ממגדל פוקואוקה, אחד ממגדלי התקשורת הגבוהים ביפן
 • ביקור מרגש בבית הקברות המיוחד של חללי האו"ם ממלחמת קוריאה בבוסן
 • ביקור במוזיאון המנשאים באאומורי
 • ביקור בפארק אואנו בטוקיו שבסתיו זוהר בצבעי השלכת

על האוניה

Celebrity Millennium

האונייה Celebrity Millennium משיבה את העושר וההדר אשר אפיינו בעבר את ההפלגות בים. הקווים המרשימים של גרם המדרגות באולם הכניסה הגדול, היופי העשיר של החדרים המעוטרים בפנלים של עץ, ומעליות זכוכית המעניקות לעולה בהן נופים פנורמיים של האוקיינוס. האונייה הושקה בשנת 2000 ועברה שיפוץ מקיף בשנת 2019. והיא...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  טוקיו קיוטו אוסקה
נובמבר 15° 17° 17°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

יפן בתקופת השלכת   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

19 ימים • טיול מקיף כולל שלושת האיים העיקריים של יפן, דרום קוריאה ו-14 לילות קרוז באוניית פאר
לוגו של וואטסאפ