טיול מאורגן להוואי

17 ימים • כולל 11 לילות קרוז באוניית פאר הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

17 ימים

14 לילות

שיט

קהל רחב פרימיום
קוד טיול CHO

חושבים על קרוז בהוואי? מצויין! איי הוואי מכילים הרבה ממה שנתפס כרחוק ואקזוטי: מפרצי חול עטורים בדקלי קוקוס, הרי געש ענקיים הפולטים לבה רותחת, מפלי מים הזורמים ביערות ירוקי עד, יפיפיות פולינזיות מקושטות בזרי פרחים וגולשי גלים שזופי גוף. את כל אלו ועוד הרבה נפגוש בטיול שיוקדש לארבעת האיים החשובים: אואהו, קאואיי, הוואי ומאווי. האיים שונים מאוד האחד מן השני, והם כולם חלק ממדינת הוואי, המדינה ה 50 של ארצות הברית, שאוכלוסייתה המגוונת כוללת את צאצאי המתיישבים הפולינזים הראשונים ועוד קהילות אתניות רבות. אל תוותרו על החוויה המדהימה של טיול מאורגן להוואי.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• קרוז בהוואי עם ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האונייה
• תכנית מלאה וממצה ללא סיורי אופציה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האונייה
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
• טיול מאורגן להוואי הכולל מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - סן פרנסיסקו - ונקובר - פארק סטנלי - גשר קפילנו

נמריא מנתב”ג דרך סן פרנסיסקו אל העיר השלישית בגודלה בקנדה, ונקובר. עיר זו נחשבת לפנינה של מערב קנדה, המוקפת סביב מים והרים מושלגים. עם הגיענו נצא בנסיעה אל בית המלון להתארגנות ומנוחה. אחה”צ נצא לסיור הכרות עם העיר וננצל את היום לעיר זו שנחשבת ליהלום שבכתר, היפה בערי קנדה השזורה גווני כחול וירוק ושוכנת בינות להרים ומפרצים. נסייר בפארק סטנלי ועמודי הטוטם הידועים שבו, נצעד על הגשר התלוי של קאפילנו, נראה את השוק של האי גרנוויל ואת הרובע העתיק גאסטאון. לינה בוונקובר.

יום 2 ונקובר - פארק המלכה אליזבט - גשר שער האריות - הרובע הסיני - תחילת הפלגה

במחציתו של יום זה נערוך ביקור בגן השקוע של פארק המלכה אליזבט, שם נראה את הגשר הגדול ששמו “גשר שער האריות”, נטייל במרכז התוסס של העיר המגוונת והנפלאה ונעבור גם ברובע הסיני. בשעות אחה”צ נצא בנסיעה אל נמל העיר ובו נעלה על סיפון האוניה Jewel של חברת NCL שבה נשהה במהלך טיולנו הקרוב. נהנה הערב ממופעי בידור, בילוי בקזינו וארוחה חגיגית. לינה באוניה.

ימים 3-7 שייט באוקינוס השקט לכיוון הוואי - מפגשים קבוצתיים והרצאות

מדי יום נחבור למפגש קבוצתי ונשמע הרצאות במגוון נושאים מפי מדריך הטיול. נעלה לסיפונים העליונים בחיפוש אחר לווייתנים, דולפינים, דגים מעופפים, עופות ים העטים על טרפם ונפגוש באניות רבות אחרות המפליגות באוקיינוס. נוכל לרחוץ בבריכות השחייה השונות, לבקר בחנויות ובבתי הקפה הפרושים באוניה ולהתאמן בחדר כושר מאובזר לעילא. לינה באוניה.

יום 8 הוואי האי הגדול, עגינה בקאילואה - אתר המקדשים הפולינזים הונאונאו - ביקור בחוות קפה

נגיע הבוקר אל חופי הוואי וספינתנו תעגון בצד המערבי של האי, באזור התיירותי המפורסם בבתי המלון, בחופים היפים ובשקיעות המרהיבות בהם. נסייר בצדו המערבי של האי, שבו יש גידולים חקלאיים סובטרופיים ומטעי קפה איכותי. נבקר בהונאונאו, אתר המקדשים הפולינזיים, בחוות קפה ואף נראה את חופי הים היפהפיים של אזור קונה. לינה באוניה.

יום 9 הוואי האי הגדול, עגינה בהילו - פארק הרי הגעש

ספינתנו תעגון היום בצד המזרחי של האי הוואי, זהו האי הגדול ביותר וגם הכי צעיר ופעיל בהיבט הגעשי, שכן הוא עדיין נמצא בעיצומו של תהליכי התהוות. ההרים הנמצאים במרכזו ידועים כהרי הגעש מהגבוהים בעולם. נטייל בוולקנו נשיונל פארק, זהו פארק הרי הגעש שנמצא באזור לוע קילאוואה, הר הגעש הפעיל בעולם. נסייר סביב הלוע, נראה את פארק עצי הלבה ונסייר גם בעיירה הוותיקה הילו. לינה באוניה.

יום 10 האי מאווי - כביש "הדרך להאנה" - העיירה להיינה

היום תעגון האוניה במאווי, אי מרשים ויפה המבוקש בקרב זוגות הנמצאים בירח הדבש שלהם. בפסגתו נישאים הרי געש והחופי שלו משובצים במפרצי חול ובדקלי קוקוס. נצא ליום טיול מלא, לאורכו של הכביש ששמו ‘הדרך להאנה’. זהו הכביש היפה בהוואי ובו אפשר ליהנות מיערות עד ירוקים, מפלי מים, חופי ים עוצרי נשימה. בסופו של היום נערוך ביקור בלהיינה, העיירה ההיסטורית ששימשה בעבר כבירת הוואי, והיא המרכז העולמי לציד לווייתנים. לינה באוניה.

יום 11 קאואיי - חוף פויפו - פארק לידגייט - ביקור בגן בוטני

קאואיי הוא האי הכי ותיק מבחינה גיאולוגית והירוק ביותר מבין האיים, וזכה בכינוי ‘אי הגנים’. מיליוני מבקרים מגיעים אליו מדי שנה ואף נערכות בו הפקות קולנוע הוליוודיות בשל ייחודו. נסייר במרכז האי ובצפונו, נבקר בחופי ים מרשימים ואף במספר פארקים. נגיע לחוף פויפו, לפארק לידגייט, לעיירות הצפוניות האנאליי ופרינסויל וגם נבקר באחד מהגנים הבוטניים במקום. לינה באוניה.

יום 12 קאואיי - שמורות הטבע קניון וואימאה ופארק קוקי

היום נערוך ביקור בשמורות הטבע המפורסמות של קאואיי – קניון וואימאה ופארק קוקי. קניון וואימאה מפורסם כגרנד קניון של הוואי, בשל היותו קניון עמוק, בעל קירות בזלת תלולים המשובצים במפלי מים ומרבדים ירוקים. נערוך בהם תצפיות ואף נהנה מכמה טיולי טבע קצרים. בשעות הצהרים תפליג האוניה לאי אואהו. לינה באוניה.

יום 13 הונולולו - האי אואהו - צפון האי - סנסט ביץ' - תצפית מוקפו - מרכז התרבות הפולינזית

ספינתנו תעגון הבוקר בבירת הוואי והגדולה שבעריה, הונולולו. נעזוב את הספינה בתום ארוחת הבוקר, ניסע אל עבר מרחבי האי ונגיע אל חופיו הצפוניים שמפורסמים בגלים העצומים שמושכים אליהם את גולשי הגלים הכי נועזים ובעיירות חוף קטנות ושקטות.  נגיע לביקור בעיירה סנסט ביץ’ ובתצפית מוקפו הידועה ונקנח בביקור במרכז התרבות הפולינזית שבו נחזה בריקודי הולה, שזירת פרחים ומופעי פולקלור. בתום הסיור ניסע אל בית המלון ששוכן בסביבות החוף המפורסם ווייקיקי להתארגנות ומנוחה. לינה בהונולולו.

יום 14 האי אואהו - דרום האי - מוזיאון בישופ - הר הגעש דיימנוד

נערוך ביקור באתר הזיכרון של פרל הרבור, שם התרחשה בשנת 1941 מתקפת הפתע היפנית שבעקבותיה הצטרפה ארה”ב למלחמה. נראה את המוזיאון שניצב מעל ספינת הקרב הטבועה “אריזונה” וגם את בית הקברות ששוכן בתוך לוע עצום. נמשיך לביקור במוזיאון הידוע בישופ, בו נוכל ללמוד על ההיסטוריה של האי ועל אורחות חיי הפולינזים. נראה את חופי האי הדרומיים, את מפרץ הנאומה ואת הר הגעש דיימונד הד. לינה בהונולולו.

יום 15 הונולולו - ארמון יולני - הרובע הסיני - טיסת לילה לניו יורק

נסייר הבוקר בעיר היפה הממוקמת באי אואהו. זהו האי המאוכלס בהוואי והוא מאופיין באוכלוסייה מגוונת במיוחד. נסייר במרכז העיר ונראה את ארמון יולני שבו שכנו המלכים הפולינזיים ששלטו על הוואי. נראה את הרובע הסיני ואת שאר האתרים במרכז העיר. במהלך שעות אחר הצהרים ניסע לכיוון שדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה לניו יורק, שאליה נגיע למחרת בבוקר.

יום 16 הגעה לניו יורק - אאוטלט - טיסה לתל אביב

ננחת הבוקר בניו יורק ונצא בנסיעה לכיוון ניו ג’רזי שם נבקר ב-‘ניו ג’רזי גרדנס’ (outlet נודע), שם נוכל ליהנות מזמן פנוי לקניות אחרונות ולארוחת בוקר. בשעות הצהריים ניסע לשדה התעופה ונתכונן להמריא חזרה ארצה. (*למי שמעוניין, אפשר להאריך את זמן השהייה בניו יורק. פרטים נוספים במשרד).

יום 17 הגעה לתל אביב

ננחת בנתב”ג בצהרי היום.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב סן פרנסיסקו 15:00 שעות
סן פרנסיסקו ונקובר 2:10 שעות
הונולולו ניו יורק 9:30 שעות
ניו יורק תל אביב 10:15 שעות

הוואי

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
CHO01 אוקטובר 2021 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים בהכנה הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IF בקומות 4,5.

 • ניתן לשדרג לחדר פנימי מקטגוריה IE בקומות 4,5 בתוספת 397$ לאדם בחדר זוגי או 644$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני עם חלון מקטגוריה OC בקומה 5 בתוספת 745$ לאדם בחדר זוגי או 1,340$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BC בקומה 9 בתוספת 1,128$ לאדם בחדר זוגי או 2,106$ לאדם בחדר ליחיד

המחיר כולל

 • טיסה בחברת United Airlines בנתיב: תל אביב - סן פרנסיסקו - ונקובר, הונולולו - ניו יורק - תל אביב.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם $160 לנוסע).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • שימו לב: לאחר ההרשמה לטיול, אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת) , המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. ניתן ואף מומלץ להזמין ביטוח זה מיד עם הרשמתכם לטיול ובכך להגן על כספכם, גם אם הרשמתכם נעשית חודשים רבים לפני צאת הטיול. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087. חשוב לציין לאיזה טיול נרשמת ובאיזה תאריך.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן

דמי ביטול

אנו ממליצים על הזמנת ביטוח ביטול טיול מכל סיבה שהיא (בריאותית או כל סיבה אחרת), המאפשר לכם לבטח את הוצאות הטיול המאורגן אליו נרשמתם (לכל מי שמזמין נסיעה מישראל לחו"ל) למקרה בו תיאלצו לבטלו כאמור מכל סיבה שהיא. לתשומת ליבכם: הביטוח הנ"ל ניתן לרכישה עד 7 ימים בלבד ממועד הרשמה לטיול. להזמנת ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא לחצו כאן.

 • ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-120 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט באוניה Norwegian Jewel של חברת Norwegian
 • פארק סטנלי, פארק המלכה אליזבט והרובע העתיק גאסטאון בונקובר
 • ביקור באתר המקדשים הפולינזים הונאונאו ובחוות קפה בקאילואה
 • פארק הרי הגעש וולקנו נשיונל פארק באי הוואי
 • ביקור באתר הזיכרון של פרל הרבור ובמוזיאון בישופ המפורסם באי אואהו
 • ביקור בתצפית מוקפו המפורסמת ובמרכז התרבות הפולינזית באי אואהו
 • טיול לאורך הכביש המכונה הדרך להאנה, הכביש היפה ביותר באי הוואי
 • סיור אל מרכז וצפון "אי הגנים" באי קאואיי
 • שמורות הטבע - קניון וואימאה ופארק קוקי באי קאואיי
 • ארמון יולני והרובע הסיני באי אואהו
 • ביקור בניו גרזי גרדנס בניו יורק

על האוניה

Norwegian Jewel

אוניית הקרוז Norwegian Jewel של חברת Norwegian Cruise Line) NCL) הושקה לראשונה בשנת 2005 וחודשה בשנת 2018. באוניה קיימות שש עשרה מסעדות וחמש עשרה טרקלינים וברים. במהלך השייט תוכלו להירגע בבריכה שניצבת על הסיפון. אם יתחשק לכם לקום מוקדם, הנכם מוזמנים לצאת להליכה על מסלול הג'וגינג של האוניה. האוניה מבטיחה לכם פעילויות...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ונקובר הונולולו ניו יורק
אוקטובר 13° 31° 18°
נובמבר 29° 12°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

לוגו של וואטסאפ