Hawaii

הוואי

17 ימים • כולל 7 לילות שיט באוניית תענוגות הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

17 ימים

15 לילות

קוד הטיול: CHO

איי הוואי מכילים הרבה ממה שנתפס כרחוק ואקזוטי: מפרצי חול עטורים בדקלי קוקוס, הרי געש ענקיים הפולטים לבה רותחת, מפלי מים הזורמים ביערות ירוקי עד, יפהפיות פולינזיות מקושטות בזרי פרחים וגולשי גלים שזופי גוף. את כל אלו ועוד הרבה נפגוש בטיול שיוקדש לארבעת האיים החשובים: אואהו, קאואיי, הוואי ומאווי. האיים שונים מאוד האחד מן השני, והם כולם חלק ממדינת הוואי, המדינה ה-50 של ארצות הברית, שאוכלוסייתה המגוונת כוללת את צאצאי המתיישבים הפולינזים הראשונים ועוד קהילות אתניות רבות.

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האונייה
• סיור מקיף בהונולולו ובדרום האי כולל את שכונת וואיקיקי, לוע דיאמונד הד, מוזאון בישופ ומפרץ הינמואה

• סיור באי הגדול הוואי – הכולל ביקור במפלי אקאקה, בגן הבוטני, במרכז גידול אגוזי המקדמיה, ובדרך שרשרת הלועות הוולקניים, שהיא המקום עם רוב זרמי הבזלת היפים בהוואי
• ביקור הכולל גם את החלק הצפוני של האי קאוואי (מפרץ הנאליי, שמורת הציפורים ליד מגדלור קילאוויה, פארק לידגייט, פארק החוף של פויפו ופארק קוקי)
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
• תכנית מלאה וממצה ללא סיורי אופציה!

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - סן פרנסיסקו

נצא בטיסה ישירה לסן פרנסיסקו. עם ההגעה נערוך סיור הכרות בעיר אשר החלה את דרכה כיישוב שהספרדים הקימו כאן במאה ה-18 וכיום נחשבת לעיר היפה ביותר במערב, המוקפת בהרים ובמי המפרץ הכחולים. לקראת שעות הצהריים ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה באזור סן פרנסיסקו.

יום 2 סן פרנסיסקו

נראה את כיכר יוניון, רח’ לומברד המפותל, נשקיף על העיר מגבעת התאומים, נבקר בצ’יינה טאון –  הרובע הסיני, רציף הדייגים ונבקר בגשר הזהב המפורסם ועוד ככל שיאפשר לנו הזמן. לינה באזור סן פרנסיסקו.

יום 3 מונטריי - דרך 17 מייל - כרמל

ניסע אל עיירת האומנים מונטריי, נבקר בדרך 17 המייל המפותלת ונגיע לעיירה הציורית כרמל. נדרים לעבר כביש מס’ 1 המפותל. לינה באזור סן פרנסיסקו.

יום 4 סן פרנסיסקו - טיסה להונולולו

בשעות הבוקר המוקדמות נעזוב את בית המלון ונצא בטיסה ישירה להונולולו, בירת הוואי והגדולה שבעריה. בהגעה נערוך סיור פנורמי ונמשיך לבית המלון אשר בסביבות חוף וואייקיקי המפורסם למנוחה והתארגנות. אחה”צ נצא לסיור רגלי בטיילת המרהיבה של וואייקיקי. לינה בהונולולו.

יום 5 האי אואהו - דרום האי - מוזיאון בישופ - הר הגעש דיימנוד

נבקר באתר הזיכרון של פרל הרבור, שבו התרחשה ב-1941 מתקפת הפתע היפנית שהובילה להצטרפותה של ארה”ב למלחמה. נראה את המוזיאון שמעל הספינה הטבועה אריזונה וגם את בית הקברות הנמצא בתוך לוע גדול. בהמשך נבקר במוזיאון בישופ המפורסם, שבו ניתן ללמוד על חיי הפולינזים וההיסטוריה של הוואי. נראה את חופיו הדרומיים של האי, וגם את הר הגעש דיימונד הד ואת מפרץ הנאומה. לינה בהונולולו.

יום 6 האי אואהו - צפון האי - סנסט ביץ' - תצפית מוקפו - מרכז התרבות הפולינזית

נצא בנסיעה אל מרחבי האי ונגיע אל החופים הצפוניים של האי, הידועים בעיירות חוף קטנות ושלוות ובגלים הענקיים שמושכים אליהם את גולשי הגלים הנועזים ביותר. נבקר בעיירה סנסט ביץ’, ובתצפית מוקפו המפורסמת ונסיים בביקור במרכז התרבות הפולינזית שם נראה מופעי פולקלור, שזירת פרחים וריקודי הולה. לינה בהונולולו.

יום 7 הונולולו - תחילת ההפלגה לכיוון האי מאווי

הבוקר נשלים את הביקור בעיר הנעימה הונולולו. לקראת שעות הצהריים נעלה על אוניית התענוגות, בה נבלה במהלך השבוע הקרוב. הערב נהנה מארוחה חגיגית ומהופעות בידור, ונתחיל בשייט לכיוון האי מאווי. לינה באוניה.

יום 8 האי מאווי - כביש "הדרך להאנה" - העיירה להיינה

נעגון באי מאווי- אי ירוק ויפיפה הפופולארי ביותר בקרב זוגות בירח דבש, אי שבפסגתו הרי געש גבוהים וחופיו עטורים בדקלי קוקוס ומפרצי חול. נצא ליום מלא של טיול לאורך הכביש המכונה הדרך להאנה, הכביש היפה ביותר בהוואי, שלאורכו מפלי מים, יערות עד וחופי ים אקזוטיים. בסוף היום נבקר בעיירה ההיסטורית להיינה, שהייתה בעבר בירת הוואי, והמרכז העולמי לציד לווייתנים. לינה באוניה.

יום 9 האי מאווי - פארק אייאו - הפארק הוולקני האליאקלה

יום נוסף באי המקסים מאווי יוביל אותנו אל שני פארקים מדהימים, פארק אייאו שבו הרי בזלת מכוסים בצמחייה עבותה והפארק הוולקני האליאקלה שנמצא במרומי האי, הידוע בפסגותיו הצבעוניות, עם הרבה גוונים של אדום וסגול. לינה באוניה.

יום 10 הוואי האי הגדול, עגינה בהילו - פארק הרי הגעש

נצא לטייל בהוואי, האי הגדול ביותר שהוא הצעיר והפעיל ביותר מבחינה געשית ולמעשה נמצא עדיין בתהליכי התהוות וההרים שבמרכזו נחשבים להרי הגעש הגבוהים בעולם. נצא לטייל בפארק הרי הגעש, וולקנו נשיונל פארק, הממוקם סביב ההר הפעיל ביותר בעולם, לוע קילאוואה. נטייל סביב הלוע, נבקר גם בפארק עצי הלבה ובעיירה ההיסטורית הילו. לינה באוניה.

יום 11 הוואי האי הגדול, עגינה בקונה - אתר המקדשים הפולינזים הונאונאו - ביקור בחוות קפה

היום הספינה עוגנת בצידו המערבי של האי הגדול, האזור התיירותי של האי, הידוע בבתי המלון הרבים שלחופיו ובשקיעות המדהימות שלו. נרד לסיור לאורך צידו המערבי של האי, המאופיין בגידולים חקלאיים סובטרופיים וגם במטעי קפה משובח. נבקר באתר המקדשים הפולינזים הונאונאו, בחוות קפה ונצפה בחופי הים היפים של אזור קונה. לינה באוניה.

יום 12 קאואיי - חוף פויפו - פארק לידגייט - ביקור בגן בוטני

קאואיי הינו האי הירוק ביותר והמבוגר ביותר מבחינת גיאולוגית ונקרא “אי הגנים”. יופיו מרתק אליו מיליוני מבקרים בכל שנה וגם לא מעט הפקות קולנוע הוליוודיות. נצא לסיור אל מרכז וצפון האי. נבקר במספר חופי ים יפים ובמספר פארקים מקומיים, כמו כן, בחוף פויפו, פארק לידגייט, העיירות הצפוניות פרינסויל והאנאליי וגם באחד מהגנים הבוטניים. לינה באוניה.

יום 13 קאואיי - שמורות הטבע קניון וואימאה ופארק קוקי

ביום זה נבקר בשמורות הטבע הידועות ביותר של קאואיי – קניון וואימאה ופארק קוקי. קניון וואימאה ידוע כ-“גרנד קניון של הוואי”, זה קניון עמוק, שקירות הבזלת שלו עטורים בירוק ובשלל מפלי מים. נערוך תצפיות ונטייל טיולי טבע קצרים. בצהריים תפליג האונייה אל האי אוההו. לינה באוניה.

יום 14 הונולולו - ארמון יולני - הרובע הסיני - טיסה לניו יורק

נשוב בשיט להונולולו ולאחר ארוחת הבוקר ניפרד מאונייה. נצא לסיור עם העיר האקזוטית, היושבת באי אואהו, המאוכלס ביותר בהוואי והמתאפיין באוכלוסייה מאוד מגוונת. נבקר במרכז העיר, נראה את ארמון יולני- שממנו מלכו המלכים הפולינזים של הוואי. נראה את הרובע הסיני, ואת שאר האטרקציות של מרכז העיר. לקראת שעות אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה ישירה לניו יורק, אליה נגיע בשעות הבוקר המוקדמות שלמחרת.

יום 15 ניו יורק

לפנינו יום של ביקורים וסיורים במנהטן – מרכז העסקים, הבידור והאומנות בעולם. נסייר בעיר התחתית, כיכר הטיימס, מרכז רוקפלר, סנטראל פארק, השדרה החמישית, הרובע הסיני וגריניץ’ ווילג’ ועוד ככל שיאפשר לנו הזמן. לינה בניו יורק.

יום 16 ניו יורק - ברוקלין - מנהטן - שוק צ'לסי – טיסה לתל אביב

היום נחצה את גשר מנהטן ונציץ לשכונה המתחדשת והטרנדית ברוקלין. שכונת וויליאמסבורג בברוקלין היתה בעבר מרכז הקהילה החסידית בניו יורק, שינתה פניה והפכה למוקד האמנות הצעיר. בנוסף נעצור ונשקיף על מנהטן מטיילת ברוקלין. נחזור להשלמת סיורים במנהטן, נעצור ליד היוניון סקוור ונמשיך לשכונת צלסי-רובע הגלריות ושוק צ’לסי המפורסם, נשאיר זמן לביקור באחד ממוקדי הצריכה המפורסמים ,כל בו מייסיס. לקראת שעות הערב ניסע לשדה התעופה של ניו יורק לקראת טיסתנו בחזרה לתל אביב.

יום 17 הגעה לתל אביב

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב סן פרנסיסקו 15:05 שעות
סן פרנסיסקו הונולולו 5:12 שעות
הונולולו ניו יורק 9:41 שעות
ניו יורק תל אביב 10:35 שעות

האי קאואיי

האי אואהו

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
CHO05 אוקטובר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CHO06 נובמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CHO03 ינואר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CHO04 מרץ 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא פנימי מקטגוריה IB, קומות 4,7,8,9,10,11.

 • תוספת עבור שדרוג לתא חיצוני מקטגוריה OA בקומות 4 ו-7: 737 $ לאדם בתא זוגי, 1185 $ לאדם בתא ליחיד.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת מקטגוריה BC בקומות 7-11: 1,350 $ לאדם בתא זוגי. תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת ליחיד – 2,150 $.

המחיר כולל

 • טיסה בחברת United Airlines בנתיב: תל אביב - סן פרנסיסקו, ניו יורק - תל אביב.
 • טיסות פנימיות על פי המסלול.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • במהלך השייט אירוח על בסיס פנסיון מלא (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם $91 לנוסע)
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • דרושה אשרת כניסה לארצות הברית (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהליך הוצאת הויזה, לפרטים נוספים ועלויות לחצו כאן

 •  

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השיט באוניה Pride Of America של חברת Norwegian
 • ביקור בגשר הזהב בסן פרנסיסקו
 • ביקור בעיירת האומנים מונטריי
 • ביקור באתר הזיכרון של פרל הרבור ובמוזיאון בישופ המפורסם באי אואהו
 • טיול לאורך הכביש המכונה הדרך להאנה, הכביש היפה ביותר בהוואי,
 • פארק הרי הגעש וולקנו נשיונל פארק באי הוואי
 • סיור אל מרכז וצפון" אי הגנים" קאואיי
 • שמורות הטבע - קניון וואימאה ופארק קוקי באי קאואיי
 • כיכר טיימס, מרכז רוקפלר והסנטראל פארק בניו יורק

על האוניה

Pride Of America

אוניית הקרוז NCL - Pride of America הינה הראשונה בצי הספינות של Norwegian Cruise Line הנושאת דגל אמריקאי, וכספינה העושה את דרכה בין איי הוואי השונים היא הדרך המושלמת לערוך את השיט שלכם. האן-סי אל פרייד אוף אמריקה, שהושקה בשנת 2005 ועברה שיפוץ נרחב בשנת 2013 היא במשקל של...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

סן פרנסיסקו הונולולו ניו יורק
נובמבר 17° 22° 13°
דצמבר 13° 20° 12°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים