טיול מאורגן להוואי

15 ימים • כולל 7 לילות שיט באוניית תענוגות הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

15 ימים

12 לילות

קוד הטיול: CHA

איי הוואי מאופיינים בכל האלמנטים שאנו תופסים כאקזוטיים ופראיים. הרי געש פעילים שלבה נשפכת מהם, מפרצוני חול ובהם דקלי קוקוס יפהפיים, מפלי מים סואנים בינות ליערות ירוקי עד, נשים פולינזיות יפות המקושטות בזרי פרחים אופייניים, לצד גולשי גלים חסונים ושזופים. טיול מאורגן להוואי בו נפגוש את הנופים הללו ועוד! הטיול מוקדש לארבעת האיים המרכזיים: אואהו, קאואיי, הוואי ומאווי. איים אלה שונים זה מזה וכלולים במדינת הוואי, שהיא המדינה ה-50 של ארה"ב. אוכלוסיית הוואי מעורבת ומורכבת מצאצאי המתיישבים הפולינזים לצד קהילות אתניות מגוונות נוספות.

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

מפגש קבוצה על קפה ועוגה שיתקיים לפני הטיול - הזדמנות נפלאה להכיר את המשתתפים ולקבל את כל המסמכים והמידע הדרוש, שיסייע לכם בהכנות.

שי מהודר ובלעדי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מקיפה המלווה בתמונות על יעדי הטיול + מפה, שתחולק במפגש הקבוצה.

יום 1 תל אביב - ניו יורק

נטוס בטיסה ישירה אל ניו יורק. עם הגיענו ניסע לבית המלון להתארגנות ומנוחה. לינה בניו יורק.

יום 2 מנהטן - ניו יורק

היום מצפה לנו יום של סיורים במנהטן, הלא היא מרכז העסקים, האמנות והבידור העולמית. נסייר בעיר התחתית, במרכז רוקפלר, בכיכר טיימס, בשדרה החמישית, בסנטרל פארק, ברובע הסיני, בגריניץ’ ווילג’ וכמובן נבקר גם במתחם הגראונד זירו. לינה בניו יורק.

יום 3 ניו יורק - הונולולו

נעזוב את בית המלון מוקדם בבוקר ונטוס ישירות להונלולו, בירת הוואי והעיר הגדולה מבין הערים בה. עם הגיענו נערוך בה סיור פנורמי, ונמשיך לבית המלון הממוקם בסביבות חוף ווייקיקי הידוע, לשם התארגנות ומנוחה. לינה בהונולולו.

יום 4 האי אואהו - דרום האי - מוזיאון בישופ - הר הגעש דיימנוד

היום נערוך ביקור באתר הזיכרון של פרל הרבור, שבו התרחשה בשנת 1941 מתקפת הפתע היפנית, שגרמה לארה”ב להצטרף למלחמת העולם השנייה. נראה מעל הספינה הטבועה ‘אריזונה’ את המוזיאון ואף את בית הקברות, הממוקם בתוך לוע רחב. נמשיך ונבקר במוזיאון בישופ הידוע שניתן ללמוד בו על חיי האוכלוסייה הפולינזית ועל ההיסטוריה של האי הוואי. נראה את החופים הדרומיים של האי, את הר הגעש דיימונד הד ואף את מפרץ הנאומה. לינה בהונולולו.

יום 5 האי אואהו - צפון האי - סנסט ביץ' - תצפית מוקפו - מרכז התרבות הפולינזית

היום ניסע אל מרחבי האי ונגיע אל חופיו הצפוניים, המפורסמים בזכות עיירות החוף הפסטורליות וגלי הענק האטרקטיביים לגולשי גלים אמיצים מרחבי העולם. נערוך ביקור בסנסט ביץ’, בתצפית מוקפו הידועה ונסיים את היום בביקור במרכז תרבות פולינזית שבו נצפה במופעי פולקלור, ריקודי הולה ושזירת פרחים. לינה בהונולולו.

יום 6 הונולולו - תחילת ההפלגה לכיוון האי מאווי

היום בבוקר נשלים את ביקורנו בעיר היפה הונולולו. לקראת שעות הצהרים נעלה לאוניית התענוגות שבה נהנה בשבוע הקרוב. בערב נשתתף בארוחת ערב חגיגית, מהופעות בידור ונתחיל בשייט לכיוונו של האי מאווי. לינה באוניה.

יום 7 האי מאווי - 'הדרך להאנה' - העיירה להיינה

היום תעגון האונייה במאווי, אי מרשים ויפה המבוקש בקרב זוגות הנמצאים בירח הדבש שלהם. בפסגתו נישאים הרי געש והחופי שלו משובצים במפרצי חול ובדקלי קוקוס. נצא ליום טיול מלא, לאורכו של הכביש ששמו ‘הדרך להאנה’. זהו הכביש היפה בהוואי ובו אפשר ליהנות מיערות עד ירוקים, מפלי מים, חופי ים עוצרי נשימה. בסופו של היום נערוך ביקור בלהיינה, העיירה ההיסטורית ששימשה בעבר כבירת הוואי, והיא המרכז העולמי לציד לווייתנים. לינה באוניה.

יום 8 האי מאווי - פארק אייאו - הפארק הוולקני האליאקלה

היום נשהה יום נוסף באי המרתק מאווי, ובו נבקר בשני פארקים יפהפיים, פארק אייאו שבו נישאים הרי בזלת המכוסים בצמחיה סבוכה, והפארק הוולקני האליאקלה, הממוקם ברום האי ואשר ידוע בפסגות הססגוניות בעלות גווני סגול ואדום. לינה באוניה.

יום 9 הוואי האי הגדול, עגינה בהילו - פארק הרי הגעש

היום נטייל בהוואי. זהו האי הגדול ביותר וגם הצעיר ופעיל בהיבט הגעשי, שכן הוא עדיין נמצא בעיצומו של תהליכי התהוות. ההרים הנמצאים במרכזו ידועים כהרי הגעש מהגבוהים בעולם. נטייל בוולקנו נשיונל פארק, זהו פארק הרי הגעש שנמצא באזור לוע קילאוואה, הר הגעש הפעיל בעולם. נסייר סביב הלוע, נראה את פארק עצי הלבה ונסייר גם בעיירה הוותיקה הילו. לינה באוניה.

יום 10 הוואי האי הגדול, עגינה בקונה - אתר המקדשים הפולינזים הונאונאו - ביקור בחוות קפה

הספינה תעגון היום בצד המערבי של האי הוואי, באזור התיירותי המפורסם בבתי המלון, בחופים היפים ובשקיעות המרהיבות בהם. נסייר בצדו המערבי של האי, שבו יש גידולים חקלאיים סובטרופיים ומטעי קפה איכותי. נבקר בהונאונאו, אתר המקדשים הפולינזיים, בחוות קפה ואף נראה את חופי הים היפהפיים של אזור קונה. לינה באוניה.

יום 11 קאואיי - חוף פויפו - פארק לידגייט - ביקור בגן בוטני

קאואיי הוא האי הוותיק מבחינה גיאולוגית והירוק ביותר מבין האיים, וזכה לשמו ‘אי הגנים’. מיליוני מבקרים מגיעים אליו מדי שנה ואף נערכות בו הפקות קולנוע הוליוודיות בשל ייחודו. נסייר במרכז האי ובצפונו, נבקר בחופי ים מרשימים ואף במספר פארקים. נגיע לחוף פויפו, לפארק לידגייט, לעיירות הצפוניות האנאליי ופרינסויל וגם נבקר באחד מהגנים הבוטניים במקום. לינה באוניה. 

יום 12 קאואיי - שמורות הטבע קניון וואימאה ופארק קוקי

היום נערוך ביקור בשמורות הטבע המפורסמות של קאואיי – קניון וואימאה ופארק קוקי. קניון וואימאה מפורסם כגרנד קניון של הוואי, בשל היותו קניון עמוק, בעל קירות בזלת תלולים המשובצים במפלי מים ומרבדים ירוקים. נערוך בהם תצפיות ואף נהנה מכמה טיולי טבע קצרים. בשעות הצהרים תפליג האוניה לאי אואהו. לינה באוניה.

יום 13 הונולולו - ארמון יולני - הרובע הסיני - טיסה לניו יורק

נחזור להונולולו בשיט וניפרד מהאוניה אחרי ארוחת הבוקר. נסייר בעיר היפה הממוקמת באי אואהו. זהו האי המאוכלס בהוואי והוא מאופיין באוכלוסייה הטרוגנית. נסייר במרכז העיר ונראה את ארמון יולני שבו שכנו המלכים הפולינזיים ששלטו על הוואי. נראה את הרובע הסיני ואת שאר האתרים במרכז העיר. במהלך שעות אחר הצהרים ניסע לכיוון שדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה לניו יורק, שאליה נגיע למחרת בשעות הצהרים.

ימים 14+15 ניו יורק - תל אביב

ננוח כמה שעות בבית מלון בשדה תעופה בניו יורק, ולקראת שעות הערב נטוס ישירות לתל אביב, ונגיע אליה למחרת במהלך שעות אחר הצהרים.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב ניו יורק 11:30 שעות
ניו יורק הונולולו 11:25 שעות
הונולולו ניו יורק 9:30 שעות
ניו יורק תל אביב 10:15 שעות

האי קוואי

הר הגעש Kilauea בהוואי - התפרץ ב-29.7 עם חיוך

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
CHA ספטמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לתא פנימי מקטגוריה IB בקומות: 4,7.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת מקטגוריה BD בקומה 9: $872 לאדם בתא זוגי.

 • תוספת עבור שדרוג לתא עם מרפסת ליחיד – $1,700

 • תוספת לחדר חיצוני עם חלון יתומחר על פי בקשה.

 • בקבוצה של פחות מ-22 נוסעים משלמים תוספת של $370 לנוסע למחיר הטיול.

המחיר כולל

 • טיסה בחברת United Airlines בנתיב: תל אביב - ניו יורק - תל אביב.
 • טיסות פנימיות על פי המסלול.
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • כלכלה על בסיס ארוחת בוקר אמריקאית בבתי המלון. פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "CruiseTour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה נדרש לשלם $91 לנוסע)
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

  • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
  • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

  דמי ביטול
  מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

  • עד 90 ימים טרם היציאה לטיול, לא ייגבו דמי ביטול.
  • עבור ביטול בטווח של בין 90 ימים לבין 59 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 20% ממחיר הטיול.
  • עבור ביטול בטווח של בין 59 ימים לבין 30 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 35% ממחיר הטיול.
  • עבור ביטול בטווח של בין 30 ימים לבין 15 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 55% ממחיר הטיול.
  • עבור ביטול בטווח של בין 15 ימים לבין 7 ימים לפני היציאה, יחולו דמי ביטול בגובה 85% ממחיר הטיול.
  • ביטול בטווח של פחות מ 7 ימים לפני היציאה לטיול, כרוך בתשלום דמי ביטול מלאים.
  לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

  מה מיוחד בטיול שלנו?

  • השיט באוניה Pride Of America של חברת Norwegian.
  • מנוחה של מספר שעות בבית מלון בשדה התעופה בניו יורק לפני טיסת ההמשך בחזרה לנתב"ג. ניתן להאריך את משך השהות בניו יורק בתום הטיול בתוספת תשלום.
  • יום סיור בניו יורק
  • אתר הזיכרון בפרל הרבור
  • הדרך להאנה באי מאווי
  • וולקנו נשיונל פארק באי הוואי
  • "אי הגנים" קאואיי
  • שמורות הטבע - קניון וואימאה ופארק קוקי
  • לוע הר הגעש קילאוואה בוולקנו נשיונל פארק

  על האוניה

  Pride Of America

  אוניית הקרוז NCL - Pride of America הינה הראשונה בצי הספינות של Norwegian Cruise Line הנושאת דגל אמריקאי, וכספינה העושה את דרכה בין איי הוואי השונים היא הדרך המושלמת לערוך את השיט שלכם. האן-סי אל פרייד אוף אמריקה, שהושקה בשנת 2005 ועברה שיפוץ נרחב בשנת 2013 היא במשקל של...

  למידע מורחב על האוניה

  מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  הונולולו ניו יורק
  נובמבר 22° 13°
  דצמבר 20° 12°

  אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים