סרי לנקה, הודו והאיים המלדיביים

20 ימים • כולל 7 לילות קרוז באוניית תענוגות הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

20 ימים

17 לילות

קוד הטיול: CIMS

סרי לנקה (ציילון לשעבר), הפנינה שבאוקיינוס ההודי, היא מדינה של היסטוריה, תרבות וטבע מרהיב. מחד - עבר מפואר המספר סיפור מרתק על תרבות מיוחדת, ומאידך חיים שוקקים מלאי צבעים וטעמים חזקים. בטיול נבקר במקדשים עתיקים, ערים בעלות עבר עשיר ומפואר, נחזה באומנות עתיקה, נלמד על דתות רחוקות ואמונות שונות, ונטעם מהטעמים היחודיים של האי הקסום הזה. מקדש השן של קנדי על שווקיה הצבעונים, מטעי התה העצומים הנפרשים כשטיחים עצומים באיזור ההררי  ועדרי הפילים החיים חפשיים בטבע הירוק והשופע, הם מהאטרקציות היותר מיוחדות של המזרח. סרי לנקה היא גם מדינה של יופי טבעי עוצר נשימה - עולם חי מיוחד, יערות עד, צומח טרופי, חופים זהובים ומפלים מרשימים.

טיול מאורגן להודו והאיים המלדיביים...מעטות הארצות בעולם המציעות מגוון כה עשיר ורב של מראות וחוויות כמו תת היבשת ההודית. עוצמת המתח והניגודים עולים על כל ארץ אחרת ויוצרים חוויה מוחלטת שקשה למטייל לעכל ולשכוח. ארמונות פאר מרהיבים ומרשימים באוצרותיהם מחד ובצידם אלפי קבצנים ומבקשי נדבה, מקדשים עם ריח בשמים וקטורת ופסלי אלים ואלות רבי זרועות ולצידם ים אנשים המתפלש למרגלותיהם, שווקים צבעוניים עמוסי בדים ומשי, צלילי סיטאר וטאבולה. הביקור בהודו חווייתי במיוחד  עם  שלל תמונות, מראות, ריחות, צבעים וטעמים היוצרים "התקפה" על כל החושים. 

האיים המלדיביים, הממוקמים 500 ק"מ מדרום מערב להודו, כוללים 1,190 איי אלמוגים בשטח של 300 קמ"ר, 80% משטח היבשה של האיים גבוה במטר אחד בלבד מעל פני הים והנקודה הגבוהה ביותר היא כ – 2.3 מטרים לערך. האיים הפזורים באוקיינוס ההודי מתאימים בדיוק רב לכל מה שתיארנו בדמיוננו – דקלים נטויים,  לגונות בצבע טורקיז, חול צח ושוניות אלמוגים מהעשירות והיפות בעולם. יש כאן ים בשפע ומעט יבשה ומשום כך כל פיסת אדמה מנוצלת. לכל אי מטרה מוגדרת משלו: אי שהוא שדה התעופה, אי למאגר דלק, בית סוהר ובעיקר איים שכל אחד מהם הוא מלון מפנק וההבדל בין יופי האיים הבתולי לבין עיר הבירה הצפופה מאלה, חד ביותר. 

"לא מזמינים לפני שבודקים ומשווים"

חולמים על טיול מאורגן מרתק לסרי לנקה, הודו והאיים המלדיביים? אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את ההצעה שלנו בהשוואה להצעות של חברות אחרות. אם תבדקו, תגלו שתוכנית הטיול שלנו עשירה וממצה מצד אחד ומצד שני מאפשרת לכם לטייל בנוחות מקסימאלית. היא מבוססת על מומחיות וניסיון רב שנים וכוללת: טיסות סדירות, ניצול זמן מלא של סיורי החוף וכניסות לאתרים בשווי מאות דולרים (אם אתם כבר משקיעים לא מעט ויוצאים לטיול חלומי, אתם בטח לא רוצים שיחסכו מכם ביקורים באתרים שאסור להחמיץ). מסלול הטיול הוכן בקפידה וכולל ביקורים במקומות שבאמת מצדיקים את הביקור, זאת להבדיל מהטרטור המיותר הנובע מסיורים במקומות מסוימים רק בשביל "לסמן V". כמו כן, אצלנו תמצאו את המדריכים הטובים ביותר בארץ, שיעשירו אתכם בהרצאות מרתקות ובמפגשים חברתיים במהלך ההפלגה. בנוסף, אנחנו החברה היחידה שמספקת לכם הסעה בתום הטיול משדה התעופה עד לבתיכם (בכל רחבי הארץ). חברתנו מחויבת לאיכות ושירות ללא פשרות! תוכלו לחוש זאת כבר בעת הרשמתכם לטיול ובעת השתתפותכם במפגש הקבוצה שיתקיים לקראת היציאה לטיול ובו יינתן כל המידע הנדרש. מעל הכול, אנו חורטים על דגלנו את השקיפות והאמינות ולא מסתירים מכם שום פרט. בניגוד ללא מעט חברות שמסתירות מכם מידע, אצלנו תדעו הכל מראש. 

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• מסלול ייחודי ונוח המציע שילוב מנצח בין הטבע המופלא והאטרקציות המרכזיות בכל יעד לבין התרבות, המסורת ואורח החיים של המקומיים
• שייט תעלות בסירות קארלה המסורתיות (נכלל ע"י מגזין "נשיונל ג'יאוגרפיק" ברשימת "50 היעדים של פעם בחיים").

• יומיים באיים המלדיביים:
- יום מפנק ב'ריזורט' במאלה, בחוף פרטי ואקזוטי כולל ארוחת צהריים ושימוש חופשי בכיסאות נוח ובבריכה.  
- יום סיור מלא במאלה הכולל מנוחה והתארגנות בבית מלון לקראת הטיסה חזרה ארצה
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון
• דמי סבלות בבתי המלון כלולים במחיר (בטיולים אחרים את המזוודות סוחבים המטיילים)
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

ימים 1+2 תל אביב – יעד באירופה – קולומבו

ניפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה דרך יעד באירופה אל קולומבו בירת האי הטרופי סרי לנקה. ננחת ביום השני ונצא בנסיעה צפונה לעיירת החוף נגומבו בה נלון. לינה באזור נגומבו.

יום 3 נגומבו - בית היתומים לפילים – דמבולה

בבוקר נצא מנגומבו, עיר דייגים צבעונית ונעימה. נבקר בשוק בדגים המקומי (אם פתוח), נמשיך צפונה לכיוון פינאוולה בה נמצא “בית יתומים” לפילים. נעקוב אחר הפילים הצעירים שננטשו ומטופלים במסירות במרחב מוגן, עד הגעתם לבגרות וחזרתם לטבע. נחזה בעשרות פילים הרוחצים בנהר, נראה אותם סועדים ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים. לאחר מכן נבקר במקדשי המערות העתיקים של דמבולה, המלאים בפסלים ובציורי קיר מיוחדים אשר יפתחו בפנינו צוהר אל העולם המרתק של הבודהיזם הקדום. בהמשך נגיע אל מלוננו. לינה באזור דמבולה.

יום 4 פולונארואה - ספארי ג'יפים

הבוקר נצא לפולונארואה, הבירה העתיקה השנייה של סרי לנקה שהוכרזה “אתר שימור עולמי” על ידי אונסק”ו. כאן נלמד על ההיסטוריה המורכבת של מלכות סרי לנקה. נחזה במאגר המים העצום: ״הים של פרקרמבאהו״, נבקר בהריסות הארמון המלכותי, בבריכת הרחצה וביצירותיו של המלך פרקרמבאהו. נבקר בגאל ויהרה, שם נחצבו בסלע גרניט עצום פסלי בודהא בתנוחות שונות שנחשבים לשיא האומנות הסינהלזית. בהמשך נצא לספארי ג’יפים, בשמורת טבע מקומית, בתקווה לחזות בבעלי החיים הרבים אשר חיים שם. לינה באזור דמבולה.

יום 5 חוות התבלינים - מפעל באטיק - קנדי – טקס פולקלור

נצא דרומה בדרך הררית לכיוון העיר הציורית קנדי, בירתה האחרונה של ממלכת סרי לנקה. בדרכנו נבקר בחוות תבלינים ייחודית שם נראה איך גדלים התבלינים המוכרים לנו לפעמים רק מהמטבח.. ונבקר גם במפעל לייצור הבאטיק המקומי (בדים צבועים ומצוירים באופן מסורתי), בו נראה את תהליך ההדפסה ונוכל להתרשם מהמוצרים השונים. בערב, נצפה בטקסי הפולקלור המקומיים, שנערכים מדי ערב בקאנדי – בירת התרבות של סרי לנקה. לינה בקנדי.

יום 6 מקדש השן - הגנים הבוטניים - מטעי התה הציילוני

הבוקר נבקר במקדש החשוב בעיר, דאלאדה מאליגאווה, שבו, לפי המסורת שמורה השן של בודהא. המקדש חשוב ביותר לבודהיסטים בעולם כולו, ומהווה מוקד משיכה למאמינים מכל קצוות תבל. לאחר מכן נבקר בגנים הבוטנים המלכותיים העצומים והמרהיבים ביופים. לאחר מכן ניסע דרומה, תוך שאנו מטפסים עוד ועוד בגובה. האזור ההררי מפורסם במטעי התה העצומים המתפרסים לכל עבר וידועים באיכותם בעולם כולו. נבקר במפעל מקומי לייצור תה ונצפה בשיטות המיוחדות להפקתו. לינה בקנדי.

יום 7 קנדי - קולומבו – טיסה לדלהי בירת הודו

ניסע לשדה התעופה שליד קולומבו ונצא בטיסה ישירה לדלהי, בירת הודו. עיר המשלבת בין ישן וחדש – דלהי הישנה, הבירה מימי המוגולים במאה ה- 17, וניו-דלהי הבירה מימי הבריטים במאה ה- 20. בהתאם לשעת הנחיתה, נצא לסיור הכרות ראשוני בעיר במהלכו נראה את המבצר האדום שנבנה באבן חול אדומה, נראה גם את המקדש הבאהי הבנוי כפרח לוטוס ועוד ככל שיותיר הזמן. ניסע למלוננו להתארגנות ומנוחה. לינה בדלהי.

יום 8 דלהי

היום נצא לסיור בדלהי ואתריה – נבקר בדלהי העתיקה, בשווקים הצבעוניים של הבדים, התכשיטים ותבלינים המפורסמים, נבקר גם במונומנטים ידועים כקוטאב מינאר – מסגד מהמאה ה- 14 שצריחו מעוטר להפליא בפסוקים מן הקוראן. בהמשך נראה גם את ניו דלהי ובנייני הממשל הקולוניאליים היפים שהשאירו אחריהם הבריטים. לינה בדלהי.

יום 9 דלהי - אגרה - טאג' מאהל

הבוקר נצא בנסיעה אל העיר אגרה. אגרה הייתה בעבר בירתה של האימפריה המוגולית שחלשה בשיאה במאה ה-16 על רוב הודו פקיסטאן וחלקים ממרכז אסיה. נבקר באתר המפורסם הנחשב לאחד מפלאי עולם – הטאג’ מאהל. פאר האומנות ההודית מהמאה ה- 17. זהו מבנה קבר שבנה המלך המוגולי לזכר אשתו מומתאז’ שמתה בעת לידת ילדם ה- 14. המקום בנוי באופן סימטרי על פי מפת גן העדן המוסלמי ובנו אותו 20,000 פועלים במשך 22 שנים. בהמשך נראה גם אתרים נוספים. לינה באגרה.

יום 10 אגרה - פטיפור סיקרי - ג'אייפור

נצא אל העיר ג’אייפור ובדרכנו נבקר בפטיפור סיקרי – עיר מרשימה במדבר המהווה את פאר הארכיטקטורה המוסלמית בהודו, העיר נבנתה באבן חול אדומה וננטשה לאחר מספר שנים.נמשיך אל ג’אייפור אשר זכתה לכינוי “העיר הוורודה”. בהגיענו נבקר בבזאר הגדול של ג’אייפור ונעקוב אחר הפעילות הדתית במקדשים שבעיר בשעות השקיעה. לינה בג’אייפור.

יום 11 ג'אייפור - מצודת אמבר – מופע הרקדנים הרג'סטנים

היום נטייל בג’אייפור. הראג’ה, ששלט על העיר, הורה על תושביה לצבוע את  בתי העיר בצבע ורוד, המסמל הכנסת אורחים וזאת כהכנה לביקורו של הנסיך אלפרד מוויילס (אשר לימים הפך להיות אדוארד השביעי) בשנת 1875. מסורת זאת של צביעת בתי האזור העתיק של העיר שבתוך החומות נמשכת עד היום. מאז היציאה מתחום חומות העיר העתיקה התרחבה העיר וכיום היא עיר גדולה בה חיים כ-3.5 מיליון תושבים. היום יוקדש לארמונות ג’אייפור והעיר העתיקה האקזוטית שלה. נסייר במצודת אמבר, נבקר בארמון המהאראג’ה ובמצפה הכוכבים הייחודי הצמוד אליו ונלמד על מנהגיהם והנאותיהם של המלכים המקומיים. לאחר ארוחת הערב ממתינה לנו חוויה בה נצפה במופע הרקדנים הרג’סטנים. לינה בג’אייפור.

יום 12 ג'אייפור - טיסה למומבאי - עליה לאוניה ותחילת הקרוז

היום נחווה עוד מראות מהעיר ג׳ייפור, ולאחר מכן נצא בטיסה אל מומבאי, העיר הגדולה ביותר בהודו. בהגעה נערוך סיור הכרות בעיר במהלכו נראה את שער הודו המפורסם ומלון טאג’ המפואר ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. לקראת שעות הערב ניסע לנמל העגינה של העיר שם נעלה על אוניית התענוגות Costa neo Riviera בה נבלה בשבוע הקרוב. הערב נהנה מארוחה חגיגית והופעות בידור. לינה באוניה.

יום 13 מומבאי

היום נטייל בעיר מומבאי ובסביבותיה. נטייל בעיר מומבאי העצומה ושוקקת החיים, על הישן והחדש שבה. נראה מבנים קולוניאלים מרשימים מתקופת שלטונם של הבריטים, נבקר בבית הכנסת (במידה ויתאפשר) של הקהילה היהודית שהייתה בעיר, נגיע אל תחנת הרכבת העצומה, המהווה יצירה ארכיטקטונית מפוארת בפני עצמה, ונבקר גם בדהובי גהאט – המכבסה  הגדולה בעולם. לינה באוניה.

יום 14 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 15 עגינה וסיור במנגלור

היום נעגון בעיר הנמל מנגלור הממוקמת בין מדינת גואה למדינת קרלה. נטייל באחד מן המקדשים המרכזיים ונשוטט להנאתנו בשוק המקומי. לינה באוניה.

יום 16 עגינה וסיורים בעיר קוצ'ין – שייט תעלות

היום נעגון בעיר הנמל שבדרום הודו  קוצ’י או בשמה המוכר יותר קוצ’ין. כאן התיישבו לראשונה אירופאים בתת היבשת ההודית והחל מהמאה ה 15 שלטו בה שליטים מערביים, פורטוגזים הולנדים ובריטים. בעיר נמצאים שרידי קהילה יהודית בעלת היסטוריה ארוכה ועם הקמת מדינת ישראל עלו רוב יהודיה ארצה. נתחיל בחוויה של מדינת קרלה האקזוטית. מרצועת החוף הארוכה שלה משתרעות תעלות ולגונות קסומות הניזונות מ – 38 נהרות. בסירה מודרנית בסגנון סירות קארלה המסורתיות, נשוט בין תעלות ואגמים ולאורכם שדות אורז, דקלי קוקוס, מטעי תה וקקאו, ג’ינג’ר והל ולאורך השייט תשמש לנו פעילות הכפריים היום יומית על המים כתפאורת רקע מרתקת, עקב היותן של תעלות אלו בעלות מליחות נמוכה מאוד, התפתח עולם חי וצומח מגוון מאוד באזור זה. שייט זה הוכתר על ידי מגזין הנשיונל גיאוגרפיק כאחד היעדים ברשימת “50 היעדים של פעם בחיים”. לינה באוניה.

יום 17 יום שייט לכיוון האיים המלדיביים - מפגש קבוצתי והרצאה

לפנינו יום של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 18 עגינה במאלה בירת האיים המלדיביים

נעגון ונטייל באיים המלדיביים, זוהי למעשה רפובליקה מוסלמית המורכבת מ 26 אטולים היוצרים 1192 איים זעירים ומתוכם רק 192 מאוכלסים. כ 400 אלף איש חיים במדינה השטוחה בעולם, האיים בעלי היופי הבתולי והעשירים בחופים לבנים תוארו על ידי הנוסע המוסלמי אבן בטוטא במאה ה 14 כשרשרת פנינים מפוזרות בים. האיים המלדיביים התברכו בדגים צבעוניים, שפע כרישים, מנטות ושוניות אלמוגים מרהיבות וטבעתיות, כל אלה הפכו את האיים לשם נרדף לגן עדן.  נבקר באחד האיים הקסומים והשקטים הפזורים בים הטורקיז הצלול, ונבלה בחוף יפהפה בו נוכל להנות מהשפע, הרוגע והיופי המפורסם של שרשרת האיים, שאכן מזכירה מחרוזת פנינים צחורות הפזורות בלב ים. לינה באוניה.

יום 19 סיום השייט - סיור במאלה - מנוחה בבית מלון ובערב טיסה לתל אביב

ביום זה נסייר בעיר, על אתריה ההיסטוריים והמודרנים. נלמד על המבנה המיוחד של שרשרת האיים המלדיביים, ועל השפעתו על אופי הבנייה ודרך החיים באיים. נראה מסגד עתיק הבנוי כולו מלבני אלמוגים מגולפות, נעבור בסמוך לארמון הנשיא, ונלמד מעט על מבנה השלטון הקיים באיים. כמו כן נבקר בשוק הדגים השוקק של מאלה. הדיג הוא אחד מתחומי העיסוק והפרנסה העיקריים במלדיביים, יחד עם עולם התיירות המפותח. נבקר גם בשוק הפירות הססגוני, ונוכל לטעום מהמגוון הייחודי והצבעוני המאפיין את שרשרת האיים הקסומה הזו. בהמשך היום ננוח מספר שעות בבית מלון ולקראת שעות הערב ניסע לשדה התעופה שבאי הסמוך ונצא בטיסה בחזרה לתל אביב.

יום 20 הגעה לתל אביב

מלאי חוויות ננחת בשעות הבוקר בתל אביב.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב יעד באירופה 2:50 שעות
יעד באירופה קולומבו 10:35 שעות
מאלה יעד באירופה 7:40 שעות
יעד באירופה תל אביב 2:10 שעות

Costa Neo Riviera

סרי לנקה

טאג' מאהל

האיים המלדיביים

מטיילים ממליצים

"המדריך מקסים, מלא ידע, מעניין, חייכן ומקצוען. היה נפלא!"
סימה כפיר

"היה נהדר, הארגון היה למופת. נהנינו לבקר במגוון רחב של אתרים, ובעיקר נהנינו ממדריך הטיול עופר צבי. מדריך בעל ידע נרחב בהרבה תחומים שגרם לנו לטעום את הודו בכל מיני דרכים. אדם עם הרבה סבלנות שטיפל בנו בעדינות וברוגע אין סופיים"
משפחת פורטנוי

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
CIMS01 נובמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CIMS02 דצמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CIMS03 דצמבר 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CIMS04 ינואר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CIMS05 ינואר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CIMS06 פברואר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CIMS07 פברואר 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
CIMS08 מרץ 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IC בקומות 7-8. 

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה EP בקומות 8-10 בתוספת 661$ לאדם בחדר זוגי או 1172$ לאדם בחדר ליחיד.

 • סוויטה/מרפסת תתומחר על פי בקשה וזמינות.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב: תל אביב - יעד באירופה - קולומבו, מאלה - יעד באירופה - תל אביב.
 • טיסת פנים בנתיב ג'אייפור - מומבאי.
 • טיסת פנים בנתיב קולומבו - דלהי.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון.
 • תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים. (למעט באוניה, בה נדרש לשלם €10 לאדם ליום).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ.

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח’ קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • נדרשת אשרת כניסה להודו (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהנפקת האשרה בעלות של 340 ש”ח לנוסע. לפרטים לחצו כאן

 • נדרשת אשרת כניסה לסרי לנקה (אינה כלולה במחיר ויש להזמינה בארץ לפני הנסיעה). נשמח לטפל עבורכם בהנפקת האשרה בעלות 250 ש”ח לנוסע. לפרטים לחצו כאן

 • שימו לב: לקראת טיול זה ייתכן שתצטרכו לבצע חיסונים. חברת “Cruise Tour” הינה חברת תיירות ואין לה שום סמכות לתת הנחיות או המלצות בעניינים בריאותיים. לכן, מחובתכם האישית לפנות למרפאות המטיילים של משרד הבריאות על מנת להיוועץ בנושא זה.

 • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
 • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

דמי ביטול
מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באונייה Costa neo Riviera
 • ביקור בשוק הדגים המפורסם בנגומבו
 • ביקור ב"בית יתומים" לפילים בפינאוולה
 • ביקור בפולונארואה, הבירה העתיקה השנייה של סרי לנקה שהוכרזה "אתר שימור עולמי" על ידי אונסק"ו
 • ספארי ג'יפים בלב הסוואנה המקומית בפולונרואה
 • ביקור בחוות תבלינים ובמקדש החשוב דאלאדה מאליגאווה בעיר קנדי
 • ביקור בגנים הבוטניים ובמפעל מקומי לייצור תה בקנדי
 • מופע פולקלור מקומי בקנדי
 • שייט בסירה מודרנית בסגנון סירות קארלה המסורתיות (הוכתר ע"י "נשיונל גיאוגרפיק" כאחד מרשימת "50 היעדים של פעם בחיים")
 • שער הודו המפורסם ומלון טאג' המפואר במומבאי
 • המבצר האדום בדלהי
 • המונומנט הידוע קוטאב מינאר בדלהי
 • העיר המרשימה פטיפור סיקרי
 • ג'אייפור העיר הורודה
 • מצודת אמבר
 • מופע הרקדנים הרג'סטנים בג'אייפור
 • שיט בתעלות קוצ'ין
 • שיט סביב האיים המלדיביים
 • 'הטאג' מאהל' באגרה - אחד מפלאי עולם

על האוניה

Costa Neo Riviera

האוניה Costa Neo-Riviera מעניקה לכם את ההנאה מחוויית השייט בקצב שלכם. אם אתם אוהבי הפלגות, באמצעותה תגלו קונספט חדש: שהות ממושכת יותר בנמלי העגינה השונים, על מנת ליהנות מיעדים מיוחדים שאינם מצויים במסלולים הרגילים, מקומות אינטימיים יותר המרוחקים מן ההמון. בכל בוקר תוכלו להתעורר בחדרים או בסוויטות חיצוניות שהן...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

סרי לנקה דלהי אגרה מאלה
נובמבר 30° 27° 21° 29°
דצמבר 30° 21° 19° 29°
ינואר 31° 18° 19° 29°
פברואר 31° 23° 18° 31°
מרץ 32° 28° 19° 31°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים