סמינר שייט מוזיקלי בנהר הדנובה

שייט אל בירות הדנובה דרך הדלתא ושערי הברזל

11 ימים • רומניה, בולגריה, סרביה, הונגריה, סלובקיה, אוסטריה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

ספינת נהר

11 ימים

9 לילות

קוד הטיול: RBB

השייט בספינת הנהר החדשה והמפוארת ביותר באירופה Amadeus Star של חברת Luftner Cruises

לפנינו טיול שייט על הדנובה במסלול יוצא דופן, החל מבוקרשט שברומניה דרך דלתת הדנובה ושערי הברזל ועד לווינה בירת אוסטריה. במהלך השייט הזה נעבור בארבע ערי הבירה של הדנובה: ברטיסלבה, וינה, בודפשט ובלגרד. יעטפו אותנו לאורך השייט נופים של צוקים העולים משתי גדות הנהר, של אזורי חקלאות פוריים ושל שמורות טבע בהן מקננים ציפורים ועופות ייחודיים. נהנה מכל אלה ועוד בטיול שייט בלתי נשכח אל 6 מדינות.

נהר הדנובה מילא מקום מרכזי בהיסטוריה של אירופה. הוא ייסד תרבויות, הצמיח ערים, זירז מלחמות אך גם נתן חיים וכיום הוא יעד מבוקש לטיולי שיט מלאי חוויות. הדנובה, שמקור שמו הוא אל הנהרות הרומי, הוא אחד מהנהרות הארוכים באירופה, במקום השני אחרי נהר הוולגה. הנהר מתחיל בגרמניה באזור היער השחור ונתיבו מסתיים ברומניה, ובדרכו הוא משאיר חותם על עשר מדינות וחולף על פני ארבע ערי בירה עתיקות. הדנובה הוא מקור פרנסה חשוב בשל התיירות שהתפתחה לאורכו ומשום שהוא נתיב ימי מרכזי להובלת סחורות בין מרכז לבין מזרח אירופה. נוסף על כך הוא משמש כמקור חיים למיליוני האנשים המתגוררים לידו ואשר מנצלים את מימיו לשתייה.

לכל טיולי השייט על נהר הדנובה לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה.
• בארוחות הערב, יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת.
• ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
• קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
• מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
• עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה.
• קפה ומאפה למשכימי קום.
• מזנון חצות - חטיפי לילה.
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת הספינה

• תכנית מלאה ללא סיורי אופציה

לעוד טיולי שייט בנהר הדנובה

 

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב - בוקרשט - פטסטי (Fetesti) - עליה לספינת הנהר

נמריא אל בירת רומניה, בוקרשט. עם הגיענו נבצע סיור פנוראמי קצר. נראה את האתרים המרכזיים של בוקרשט, כמו בניין הפרלמנט, שהוא המבנה השני בגודלו בעולם וגם את אנדרטת החירות. לאחר מכן נמשיך בנסיעה אל העיר פטסטי, שם בשעות אחר הצהריים נעלה על ספינת הנהר שתהיה לנו למלון צף במהלך הטיול. לינה בספינת הנהר.

יום 2 הדלתא של הדנובה (רומניה)

היום נגיע לדלתא של הדנובה ששטחה כ-4,340 מ”ר, אזור הידוע בזכות אוכלוסיית חיות הבר המגוונת שבו. בדלתא חיים כ-5,140 זנים של צומח וחי, כולל 30 זני דגים, 300 זני ציפורים, 3,000 נחשי צפע ואף 20 זוגות של נשרים לבני זנב. נפליג לאורך ערוץ סנט. ג’ורג’ (St. Gheorge’s Channel) אל עבר קילומטר האפס של הדנובה, הנקודה שבה מתחבר הנהר לים השחור. עם הגיענו נוכל להתרשם משפע העופות והצמחייה בעודנו מפליגים בסירות קטנות בתעלות הדלתא. לינה בספינת הנהר.

יום 3 חרשובה (Hirosva) - קונסטנצה (Constanta)

נגיע בבוקר לנמל של חרשובה (Hirosva), ממנו ניסע לביקור ב’קונסטנצה’, עיר נמל לחוף הים השחור. מפה יצאו ספינות המעפילים במלה”ע השנייה (וביניהן הספינה הידועה ‘סטרומה’) לכיוון ישראל וחלקן טבעו. נצא לטיול בעיר העתיקה ההיסטורית ונצפה אל המסגד הגדול ואל המגדלור. נבקר במוזיאון הארכאולוגי וההיסטורי שבעיר. בתום הסיור, נצא חזרה בנסיעה לספינה להמשך השייט. לינה בספינת הנהר.

יום 4 רוסה (בולגריה)

הספינה תעגון ברוסה. בעיר נמצא הנמל החופשי הגדול לאורך הדנובה והיא העיר החמישית בגודלה בבולגריה. נצא לסייר בה ונראה את החזיתות המרשימות של המבנים, הכוללות מגוון סגנונות מתקופת הרנסנס, הבארוק ועוד. נעבור בסמוך לתחנת הרכבת, לאולם הקונצרטים, לכיכר המרכזית ונראה אף את הפנתיאון, אנדרטה המנציחה את הגיבורים הבולגריים וככל שיאפשר לנו הזמן. לאחר מכן, ניסע ונפגוש את הספינה ב’סבישטוב’. לינה בספינת הנהר.

יום 5 יום שייט דרך שערי הברזל

היום נשוט ברוגע ובנחת בזמן שנחזור דרך רצועת הנוף המרשימה של שערי הברזל. בשעות אחר הצהרים תעבור הספינה דרך הנופים הכפריים המרהיבים באזור שבו זורמת הדנובה דרך הרי הקרפטים ועד לרגלי הרי הבלקנים. לינה בספינת הנהר.

יום 6 בלגרד (סרביה)

בשעת בוקר תגיע הספינה אל בירתה של סרביה, הלוא היא בלגרד. העיר שוכנת בצומת של נהרות הסאווה (Save) והדנובה ולאורך ההיסטוריה בת ה-2,000 שנים שלה, היא נחרבה ונבנתה שוב פעמים רבות. נסייר בעיר ונבקר במצודת קלמגדאן (Kalemegdan) כולל ביקור במוזיאון הצבא. נחלוף בהמשך על פני בניין הפרלמנט, המוזיאון הלאומי, כיכר טרזייה (Terazije square) וארמון הנסיכה ליוביצ’ה. נסיים את הסיור ברובע הולכי הרגל המרכזי בעיר, שבו יש שפע של חנויות וגם גלריות אמנות. לינה בספינת הנהר.

יום 7 מוהץ - פוסטה - קלוצ'ה (הונגריה)

היום תעגון הספינה בעיר מוהץ. אחרי ארוחת צהריים נצא דרך חלק מהמישור הגדול של הונגריה, לביקור בפוסטה. נחזה בתצוגת פרשים הונגרית מרהיבה שתותיר בנו רושם עז. נמשיך בנסיעתנו ונעבור בסמוך לשדות הפלפל האדום הידועים של אזור זה ונסיים בביקור בקלוצ’ה, עיירה קטנה ויפה. לפני שנשוב לספינה נבקר במוזיאון הפפריקה היחיד בעולם ואף במוזיאון פולקלור שבו אפשר לקנות סריגים מסורתיים. לינה בספינת הנהר.

יום 8 בודפשט – שיט לילי

נעגון בבוקר בבירת הונגריה, הלוא הי כמובן בודפשט. נצא לטייל בשני החלקים הבנויים של העיר הממוקמים על שתי גדות הדנובה, בודה ופשט. בודה היא העיר העתיקה והיפה, ובה רחובות מרוצפי אבן וסגנון בנייה מתקופת ימי הביניים. פשט לעומתה היא המרכז המסחרי והאדמיניסטרטיבי ובה שדרות רחבות ובניינים מודרניים. נראה בדוהניי אוצה את בית הכנסת הנאולוגי היפה, את אנדרטת “עץ הערבה הבוכייה” המנציחה את קורבנות השואה, את בניין הפרלמנט המרהיב שכינויו “עוגת הקצפת של בודפשט”. נוסף על כך נראה את כיכר הגיבורים ואף נעלה לתצפית מרשימה מגבעת גלרט. בתום ארוחת הערב נבלה בשייט לילי בבודפשט, שיעבור ליד הבניינים המרהיבים שמוארים בזרקורים הניצבים משני צדיו של הנהר, ולא נפסח על גשר השרשראות הידוע. לינה בספינת הנהר.

יום 9 ברטיסלבה (סלובקיה)

במהלך שעות הצהרים תעגון הספינה בבירת סלובקיה, ברטיסלבה. נראה את מצודת העיר הידועה הממוקמת בראש גבעה, וממנה נערוך תצפית על העיר הממוקמת על שתי גדות נהר הדנובה. נסייר במרכז העיר העתיקה, נראה את הקתדרלה הגותית סנט. מרטין, את התיאטרון הלאומי, את בית העירייה העתיק ועוד. לינה בספינת הנהר.

ימים 10+11 וינה – תל אביב

נצא הבוקר לסייר בבירת אוסטריה, וינה. העיר מלאת שמחת חיים ומוסיקה והיא מציעה מאכלים טעימים כגון זאכרטורט ויין ההוריגר, הידועים לא פחות מהארמון הקיסרי ומקתדרלת סנט סטפן. ניסע לאורך שדרת הטבעת, ליד כיכר שוורצנברג ונעבור ליד כנסיית קארל ובית האופרה המרשים של וינה. נטייל במדרחוב העיר וגם בכיכר סנט. סטפן הידועה. בשעות אחה”צ נצא בנסיעה לשדה התעופה של וינה ומשם נעלה על טיסה חזרה ארצה. ננחת בנתב”ג לאחר חצות.

הטיול מעניין אתכם? הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

הטיול מעניין אתכם?
הטיול נמצא כרגע בהכנה. מלאו פרטיכם וכשייפתח הטיול להרשמה, נדאג לעדכן אתכם.

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב בוקרשט 2:45 שעות
וינה תל אביב 3:25 שעות

Luftner Cruises

וינה - אוסטריה

מטיילים ממליצים

"הטיול היה מעולה, אמליץ לעוד חברים"
תמר אדלר

"המדריכה ממש נחמדה, ידענית גדולה ועדינה, היה נעים לנסוע אתכם"
סימה מישורי

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך €10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך הרשמה לטיול
RBB01 אוגוסט 2020 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת

טיולים דומים לבחירתכם

המחיר כולל

 • טיסות ישירות בחברות אל על ואוסטריאן איירליינס בנתיב: תל אביב - בוקרשט, וינה - תל אביב.
 • סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס).
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה.
 • בארוחות הערב, יינות אדומים ולבנים איכותיים ממחוזות היין הנפלאים של אירופה ללא עלות נוספת.
 • ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד.
 • קוקטייל קבלת פנים, ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה.
 • קפה ומאפה למשכימי קום.
 • מזנון חצות - חטיפי לילה.
 • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע הסיורים והעברות.
 • טיפים לנותני השירותים (למעט בספינה בה יש לשלם €7 לאדם ללילה).
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour"
 • מסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות).
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לחברת ‘קרוז תור’ כמו גם לחברת השייט קיימת הזכות לביצוע שינויים במסלול הטיול וזאת במקרים כמו תקלה או שיבושים כלשהם בספינת הנהר, חסימה או תקלה כזו או אחרת ב’לוקים’ (תאי הציפה שבנהר), כמו גם תנאי מזג אוויר אשר לא מאפשרים את ביצוע תכנית הטיול כפי שפורסמה. במקרים אלו, ייתכן שיהיו שינויים במסלול הטיול ואף ייתכן שנאלץ ללון בבית מלון במקום בספינה. בנוסף, ייתכן שנאלץ להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים כמו מיניבוסים, אוטובוסים וכדומה, לרבות ספינה חלופית, וזאת לשם ביצוע הטיול בהתחשב בנסיבות.

 • בטיולים אשר בהם מסלול השייט מהווה חלק בתכנית הטיול כולה, ייתכנו מקרים בהם שינויים שחלו במסלול השייט ישפיעו גם על המשך ביצוע יתר התכנית של הטיול, לרבות בתי המלון, אמצעי התחבורה וכדומה.

 • בטרם ההרשמה לטיול, אנו ממליצים לכם לעיין בעמוד ‘התנאים הכלליים‘.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתכם לטיול וזאת בכדי להגן על כספכם גם במקרה בו נרשמתם לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלצו לבטל את נסיעתכם בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכלו ליהנות מכיסוי לתשלום שלכם עבור הטיול. “שכבת ההגנה” הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחצו כאן

  • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
  • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

  דמי ביטול
  מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

  • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
  • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
  לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

  מה מיוחד בטיול שלנו?

  • ביקור במצודת קלמגדאן בבלגרד
  • בניין הפרלמנט, המבנה השני בגודלו בעולם ואנדרטת החירות בבוקרשט
  • הדלתא של הדנובה
  • ביקור בקונסטנצה, עיר נמל על חוף הים השחור
  • אולם הקונצרטים והפנתיאון ברוסה
  • שייט לאורך רצועת הנוף של שערי הברזל
  • המישור הגדול של הונגריה
  • ביקור במוזיאון הפפריקה היחיד בעולם בעיירה קלוצ'ה
  • בניין הפרלמנט המרשים ("עוגת הקצפת של בודפשט")
  • טיול בשני חלקי בודפשט
  • מצודת ברטיסלבה
  • שדרת הטבעת, כנסיית קארל ובית האופרה בוינה

  על הספינה

  Amadeus Star

  ספינת הנהר MS Amadeus Star של חברת Luftner Cruises הושקה בשנת 2019. הספינה שטה בנהרות הריין, המיין והדנובה. כל החדרים בספינה הם חיצוניים וכוללים חלון פנורמי גדול הנפתח כלפי מטה. במהלך השייט תוכלו ליהנות ממסעדה ובר פנורמיים, ספריה, חדר כושר, חנות מתנות ובריכה.

  למידע מורחב על ספינת הנהר

  מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

    רוסה ברטיסלבה וינה
  אוגוסט 30° 26° 24°

  אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

  שייט אל בירות הדנובה דרך הדלתא ושערי הברזל   הטיול מעניין אתכם? > לטופס ההרשמה

  11 ימים • רומניה, בולגריה, סרביה, הונגריה, סלובקיה, אוסטריה