דו קוטביות, היבטים פסיכולוגיים בחיינו בראי המירוץ לקטבים / ד”ר שרית סגל ההרצאה תתקיים בתאריך 23.11 בשעה 18:30 באמצעות אפליקציית ZOOM 

מי היה הראשון שהגיע לקוטב? ומדוע זה בכלל מעניין? מעט אנשים בהיסטוריה ובמיוחד בהיסטוריה המודרנית, יכולים לטעון שהשיגו משהו שאיש לא השיג לפניהם. אבל עבור המעטים מבינינו שיש להם הזדמנות לעשות זאת- הראשוניות היא מניע רב עוצמה. נעקוב אחר סיפורם המרתק של קומץ אנשים, אשר יש שיגידו אמיצים, יש שיגידו תמימים ונגזור מסיפורם כמה מרכיבים פסיכולוגיים המאפיינים גם אותנו, אף כי מרביתנו לא מותחים אותם עד הקצה. ההרצאה תתייחס לנושאים כמו: תשוקה, סיפוק ואושר, קבלת החלטות, מוטיבציה, אופטימיות, תחרות, מנהיגות, מתי אנו נלך עד הקצה ומה ומקומו של מרכיב המזל?

ד”ר שרית סגל

ד”ר שרית סגל חובשת שני כובעים. באחד היא פסיכולוגית קלינית עצמאית המטפלת בתחומים רחבים של טיפול בחרדות וגורמי לחץ. במסגרת תפקידיה בעבר, עמדה בראש המרכז לחקר הפסיכולוגיה של מכללת לוינסקי והובילה מחקרים בינלאומיים בתחומי התמחותה. ד”ר שרית סגל מעבירה גם הרצאות בפורומים רבים בארץ ובחו”ל. ההרצאות ניתנות במסגרת כנסים מקצועיים ומשלבות ניתוחים פסיכולוגיים של סיפורים מרתקים בלשון המובנת גם לקהל שאינו מקצועי. בכובעה השני כמדריכת טיולים לחו”ל, עוסקת ד”ר שרית סגל בהדרכה למקומות אקזוטיים ובחקר תרבויות זרות. השילוב בין שתי ההתמחויות הוליד סדרת הרצאות אשר מעניקה לצופה נקודת תצפית מעניינת וייחודית המשלבת את שני התחומים. נמצא בהן ניתוח של גיבורי תרבות בינלאומיים המשקפים כמראה את חיינו אנו. ההרצאות המרעננות שופכות אור וחשיבה בזויות יחודיות הנשענות על התמחויותיה. 

צרו עימנו קשר

לוגו של וואטסאפ