קרוז מאורגן לדרום אפריקה, נמיביה ומפלי ויקטוריה

17 ימים • כולל ספארי בנופי הפרא בשמורת טאלה וביקור בשמורת צ'ובה בבוטסואנה הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

17 ימים

15 לילות

12 לילות שיט

קוד טיול SAV

מיועד למחוסנים בלבד, אשר קיבלו את מנת החיסון השניה לפחות שבועיים לפני היציאה

שנים רבות התנהלה דרום אפריקה תחת שלטון האפרטהייד הידוע לשמצה, אולם מאבקו הערכי וחסר הפשרות של נלסון מנדלה שינו את התמונה. משנות התשעים של המאה הקודמת, הארץ המדהימה הזו יצאה לדרך חדשה. לא תמיד סלולה וקלה, אך שוויונית יותר והוגנת. בדרום אפריקה שילוב יוצא מהכלל של נופי בראשית, מפרצים יפיפיים, שבטים צבעוניים ומלאי חיים ועולם חי וצומח מהעשירים בעולם. אם נוסיף לכך מכרות זהב אורניום פחם ויהלומים נבין את מקור עושרה ושגשוגה.

במשך עשרות שנים, היתה נמיביה תחת שלטון גרמני ואחר כך דרום אפריקאי, וחותמן ניכר בנמיביה היטב. נראה כבישים טובים, מכרות גדולים, בנייה יפה וחוקי שמירת סביבה קפדניים. ויש על מה לשמור. נמיביה עשירה בנופים מדבריים יפיפיים ובה שפע של בעלי חיים ומגוון ביולוגי יוצא מהכלל. על כל אלה ועוד, נשמע ונספר במהלך הביקור במדינה האפריקאית העשירה הזו.

לסיום נבקר במפלי ויקטוריה שהוכרו ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמי ואחד מפלאי הטבע המרשימים בעולם. המפלים שספיקת המים שלהם היא הגדולה בעולם, נמצאים על ערוצו של נהר הזמבזי השוצף בגבולן של מדינות זימבבואה וזמביה.

אנו מציעים למטיילי "Cruise Tour" יתרונות בלעדיים ומשמעותיים:

 • תכנית הטיול עשירה ומגוונת ומשלבת טבע, פולקלור, נופים ותרבות
 • הטיול כולל ביקור בשמורות טבע, תצפיות על בעלי חיים בדרום אפריקה והיכרות עם אורח חיי המתיישבים הלבנים בדרום אפריקה 
 • שייט סביב דרום אפריקה והעמקה בנתיבי השייט של הספנים הפורטוגזים בדרכם מפורטוגל להודו
 • ספארי בשמורת טאלה
 • בילוי במסעדת בומה (Boma) המפורסמת שתעניק לנו חוויה של טעמים, ריחות, קולות ומראות מהמיטב של אפריקה יחד עם מאכלים מקומיים מהמטבח של זימבבואה. הערב ילווה במופע רקדנים בלבוש מסורתי
 • ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
 • בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון
 • דמי סבלות בבתי המלון
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה
 • מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
 • שירות ייחודי הניתן על ידי חברתנו: צ'ק אין לאוניה וטיפול בכל נהלי הקורונה הנדרשים טרם יציאת השייט וארגון בדיקות הקורונה הנדרשים טרם החזרה לישראל

בגמר הטיול – הסעה מנתב''ג לבתי המטיילים בכל מקום בארץ! (אנו החברה היחידה שמציעה שירות מפנק זה, אין צורך להטריד קרובים שיגיעו לקחת אתכם מנתב''ג).

פגישת קבוצה באמצעות אפליקציית זום לפני היציאה לטיול - הזדמנות פז להכיר את שאר חברי הקבוצה ולקבל את כל המידע הנחוץ שיעזור לכם בהכנות. שי מהודר וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת + מפה שיחולקו בשדה התעופה.

שי הדור וייחודי למטיילי קרוז תור: חוברת מידע מורחבת הכוללת מפה, שתסופק בפגישת הקבוצה.

יום 1 תל אביב – אדיס אבבה – קייפטאון - סיור ערב ברציף הנמל

נטוס לאדיס אבבה ממנה נמשיך בטיסה לקייפטאון, הנחשבת לעיר היפה ביותר בדרום אפריקה. עם ההגעה ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. בערב נצא לבילוי ברציף הנמל על שם ויקטוריה ואלפרד שהוא אחד מאתרי הבילוי הגדולים ביותר בדרום אפריקה ומכיל מרינה ציורית, עשרות מסעדות, חנויות ומרכזי קניות מפוארים. לינה בקייפטאון.

יום 2 קייפטאון - כף התקווה הטובה - שמורת הפינגווינים - עליה לאוניה

הבוקר ניסע דרומה לאורך חצי האי לכוון כף התקווה הטובה. נעבור דרך שכונות היוקרה קליפטון, קמפס ביי והאוט ביי הממוקמות על חוף הים הציורי. נשוט לאי אריות הים ונצפה באלפי יונקים ועופות מים מקרוב, מכאן נמשיך בדרכנו ונעבור דרך פסגת צ’פמן – אחת הדרכים הנופיות היפות ביותר בדרום אפריקה. נסייר בשמורה, נלמד על הצומח הייחודי שלה ונעפיל ברכבל אל “נקודת הכף” ממנה נצפה אל הגלים הנשברים על צוקי הסלע הענקיים היורדים בתלילות לאוקיאנוס. בתום בקורנו ניסע לשמורת הפינגווינים אשר בחוף בולדרס, שם נוכל לצפות מקרוב על עופות מעניינים אלה. בשעות אחר הצהרים נשוב לקייפטאון וניסע לנמל העגינה של העיר שם נעלה על אוניית התענוגות של חברת Norwegian Cruise Line בה נבלה בימים הקרובים. הערב נהנה מארוחה חגיגית והופעות בידור. לינה באוניה.

יום 3 קייפטאון - הר השולחן - הגנים הבוטניים קירסטנבוש

היום נבקר בהר השולחן* (מותנה בתנאי מזג האוויר) שם נעלה ברכבל לפסגת ההר, סימלה של העיר, ונערוך תצפית פנורמית על העיר ממעוף הציפור. בהמשך נבקר בגני קירסטנבוש – הגנים הבוטניים המפורסמים ביותר בדרום אפריקה המאכלסים אלפי מינים של עצים וצמחים. לקראת שעות אחד הצהריים נשוב לאוניה ונחל בהפלגה. לינה באוניה.

יום 4 עגינה במוסל ביי - אודסהורן - ביקור בחוות יענים

האנייה עוגנת במפרץ גדול ויפה, בו מתקבצים לווייתנים, חודשים אחדים בשנה. אם יתמזל מזלנו נראה את היונק המסתורי הענק ואת סילוני המים הקולניים. נצא צפונה אל חבל הקארו הקטן, נחצה את רכס אוטיניקווה, נגיע אל העיירה השלווה אודסהורן ונכיר לעומק את אופי ההתיישבות הלבנה בדרום אפריקה. בעבר הלא רחוק, התקיימה כאן קהילה אמידה של יהודים, רובם יוצאי ליטא, שבחרו לעסוק בחקלאות ובגידול יענים. נבקר בחוות יענים בה מגדלים להקות גדולות של העוף המיוחד הזה, והמעוניינים אף יוכלו לרכב על גבן. נשוב למוסל ביי ונבקר במוזיאון התגליות של הנוסע החשוב ברתולומאו דיאש. נראה את עץ הדואר בו הטמינו ספנים מכתבים לאהובותיהם ונכיר את ספינתו של דיאש שיצאה למסעות ההירואים, לפני יותר מחמש מאות שנה. בערב נשוט אל פורט אליזבת מהערים החשובות בדרום אפריקה. לינה באוניה.

יום 5 עגינה בפורט אליזבת - שמורת הטבע לפילים אדו

הבוקר נעגון בפורט אליזבת בה עדיין ניתן לפגוש את המורשת הבריטית של ימי המאה 19. נצא צפונה בנופים מוריקים אל שמורת אדו, המהווה מקלט לאוכלוסיית פילים גדולה. הפילים מצויים בסכנת הכחדה עולמית, וכאן נערך מעקב ולימוד של אורחות חייו של בע”ח מרתק זה. נכיר את נופי הסוואנה והיער המוכרים של אפריקה ונספר על הממשק העדין בין צרכי החקלאים והטבע. בגמר הביקור בשמורה, נשוב אל פורט אליזבת ונטייל בעיר שנטלה חלק חשוב במאבקי העצמאות של השחורים במשך תקופה ארוכה. לינה באוניה.

יום 6 עגינה בדרבן (Durban) – סיור בדרבן

לקראת שעות אחר הצהריים נעגון בדרבן, העיר השנייה בגודלה בדרום אפריקה (אחרי יוהנסבורג) והיא מתגאה בנמל המכולות הגדול באפריקה. אנחנו זוכרים אותה בהקשר הלא מחמיא של ועידת דרבן מ 2001, ובני שבט הזולו החיים כאן, מקנים לאזור אופי מיוחד. נצא לסיור קצר ברחבי העיר, נכיר גם את פניה המודרניות של דרבן ונבקר בקניון גייטווי, הנחשב לגדול ביותר בחצי הכדור הדרומי וכיום הוא פתוח בפני לבנים שחורים וצבעונים. בתום הסיור נחזור לאוניה. לינה באוניה.

יום 7 דרבן – ספארי בשמורת טאלה

היום נחקור את הצמחייה המגוונת של דרום אפריקה, חיות הבר וחיי הציפורים במהלך ביקור בלתי נשכח בשמורת טאלה. נצא בנסיעה לשמורת טאלה, השוכנת בגבעות קוואזולו-נטאל, שמורת חיות הבר הזו משתרעת על פני כמעט 7,410 דונם, בעלת שטחי עשב פתוחים ואדמות ביצות המספקות סביבה יוצאת דופן שבה ניתן לצפות בחיי ציפורים. השמורה כוללת יותר מ-300 מיני ציפורים וחיות גדולות הכוללות את התאו, הקרנף, הקודו, היפופוטם, הג'ירפה, ואנטילופת הצמר הנדירה. עם ההגעה, נפגוש את הריינג'רים והגששים, ונעלה על רכבי ספארי לנסיעה מודרכת ברחבי השמורה. בתום הסיור נשוב לאוניה. לינה באוניה.

יום 8 דרבן – עמק אלף הגבעות - שבט זולו - פארק הזוחלים

הבוקר נצא לעמק 1000 הגבעות, ביתו של כפר התרבות PheZulu ופארק הזוחלים. נבקר בבית זולו מסורתי ונחווה כיצד היו חיי הזולו המסורתיים לפני העידן המודרני. נלמד על אורחות החיים של שבט הזולו ונחזה במופע ריקודי הזולו המקומי המשעשע המלווה בשירי זולו מסורתיים יפים וריקודים. המבצעים לובשים את לבוש הזולו המסורתי שלהם, מציגים את כישורי הריקוד והשירה שלהם בזריזות קצבית וגאווה. בהמשך נבקר בפארק הזוחלים בו נראה חיות בר מגוונות הכוללות תנינים, נחשים, צבים, עכבישים ואיגואנות. לקראת שעות הצהריים נחזור לאוניה ונמשיך בהפלגה לכיוון נמיביה. לינה באוניה.

ימים 9+10 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יומיים של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 11 עגינה בלודריץ (Lüderitz) - שפרגביט (האזור האסור) - נמיביה

האנייה עוגנת היום בעיר לודריץ שבדרום מערב נמיביה. המדינה המדברית הזו, נשלטה ע"י גרמניה ודרום אפריקה, וטביעות רגליהם ניכרות בכל פינה. נטייל בלודריץ הלכודה בין מדבריות ענק והים האטלנטי ונראה את מבני האר נובו, שהיו פופולרים באירופה בתחילת המאה 20. מרכז העיר מזכיר לעיתים עיירה בווארית שלווה עם בתי קפה, מאפייה וכנסיה קתולית ציורית. נצא מחוץ לעיר אל ה"אזור האסור", שם שניתן עקב מכרות יהלומים ומחצבים אחרים שהיו סגורים בעבר הלא רחוק בפני התושבים. לפנות ערב, נחזור לאנייה ונשוט צפונה אל עבר וולפיס ביי. לינה באוניה.

יום 12 עגינה בוולביס ביי (Walvis Bay) - סוואקופמונד (Swakopmund) - נמיביה

הבוקר נעגון במפרץ ענק בעיירה וולפיס ביי גם כן בנמיביה, ונצא לשייט חוויתי במימי המפרץ. להקות גדולות של שקנאים, קורמורנים, פלמינגו, אנפות ודגים ממינים שונים ילוו אותנו בשייט ולעיתים מזדמנים דולפינים וכלבי ים לחגיגה הגדולה. נמשיך לביקור בעיירה סוואקופמונד ונתרשם מהאופי המיוחד של ערי המתיישבים האירופאים, לצד התושבים הילידיים. נשוב לאנייה ונשוט דרומה אל קייפטאון שבדרום אפריקה. לינה באוניה.

יום 13 יום שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

יום של שייט והנאה משירותי האוניה. במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי או הרצאה מפי מדריך הטיול. לינה באוניה

יום 14 קייפטאון - טיסה למפלי ויקטוריה - שייט על הזמבזי - ארוחת ערב במסעדת בומה

מלאי חוויות, לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהאוניה ונצא בטיסה דרך יעד ביניים למפלי ויקטוריה, “אתר שימור עולמי” של אונסק”ו ואחד מפלאי הטבע המרשימים בעולם. המפלים שספיקת המים שלהם היא הגדולה בעולם, נמצאים על ערוצו של נהר הזמבזי השוצף בגבולן של מדינות זימבבואה וזמביה. בהגעה ניסע לבית המלון למנוחה קצרה. לאחר מכן נצא לשייט מהנה על נהר הזמבזי, אחד הנהרות הגדולים באפריקה ונהנה מכיבוד קל על הספינה על רקע נופי השקיעה הציוריים לאורך גדת הנהר. ניסע למלוננו ובערב נצא לבילוי במסעדת בומה (Boma) המפורסמת שתעניק לנו חוויה של טעמים, ריחות, קולות ומראות מהמיטב של אפריקה יחד עם מאכלים מקומיים מהמטבח של זימבבואה. הערב ילווה במופע רקדנים בלבוש מסורתי לצלילי מוסיקה מקומית מסורתית. בתום יום עמוס חוויות נשוב למלוננו. לינה באזור מפלי ויקטוריה.

יום 15 שמורת צ'ובה בבוטסואנה - ספארי ברכב ובשייט

יום מיוחד ומרגש נוסף בטיולנו. הבוקר נחצה את הגבול מזימבבואה לבוטסואנה ליום מלא של ספארי מרתק ברכב ובשייט בשמורת צ’ובה הנחשבת בין היפות והעשירות שבשמורות בוטסואנה וידועה בעיקר בזכות המספר העצום של פילים החיים בה, לא פחות מ- 25000 פרטים! ננוע ברכבי ספארי המאפשרים צפייה וצילום ונהנה ממפגש עם מגוון עשיר של בעלי חיים ובהם טורפים, אוכלי עשב ובעלי כנף. בהמשך היום נערוך גם שייט על נהר הצ’ובה הזורם בשמורה ונוכל לעקוב מקרוב אחר בעלי החיים הימיים וחיות הבאות לרוות את צמאונן במי הנהר. בתום יום מיוחד, נחצה את הגבול בחזרה לזימבבואה ונשוב בחזרה למלוננו. לינה באזור מפלי ויקטוריה.

ימים 16+17 מפלי ויקטוריה - טיסה לתל אביב דרך אדיס אבבה

לאחר ארוחת הבקר נצא בנסיעה קצרה לשמורת מפלי ויקטוריה. נערוך סיור רגלי בשמורה ונעצור בנקודות תצפית רבות על המפלים השופעים ביותר בעולם! בתקופות שיא, “נופלים” במפלים כ- 10000 מ”ק מים בשנייה!!!. עוצמת המים הצונחים כאן לעומק 100 מטר בערוצו של נהר הזמבזי יוצרת רעש אדיר ונתז טיפות המתרומם לגובה מאות מטרים הנשמעים ונראים למרחוק.  לא בכדי נקראים המפלים על ידי בני המקום מוסי או טוניה – “העשן הרועם”. נתרשם ונתפעם מיופיו ועוצמתו של הטבע ובשעות הצהרים ניסע לשדה התעופה שליד מפלי ויקטוריה לטיסתנו חזרה לתל –אביב דרך אדיס אבבה, אליה נגיע בשעות הבוקר שלמחרת.

צרו עימנו קשר

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב אדיס אבבה 5:20 שעות
אדיס אבבה קייפטאון 6:30 שעות
מפלי ויקטוריה אדיס אבבה 6:25 שעות
אדיס אבבה תל אביב 3:05 שעות

קייפטאון

הר השולחן

נמיביה

מפלי ויקטוריה

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה מדריך סטטוס הרשמה לטיול
SAV01 01/01/2022 17/01/2022 $5630 $2150 $160 הנחה לנרשמים עד 02/12/2021 טרם נקבע מיקי קליינמן בהרשמה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IF בקומות 4-5

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OB בקומה 5 בתוספת 370$ לאדם בחדר זוגי או 620$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BF בקומות 8-10 בתוספת 485$ לאדם בחדר זוגי או 860$ לאדם בחדר ליחיד.

SAV03 13/01/2022 29/01/2022 $5670 $2250 $190 הנחה לנרשמים עד 02/12/2021 טרם נקבע משה אזר בהרשמה הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה IF בקומות 4-5

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה OB בקומה 5 בתוספת 280$ לאדם בחדר זוגי או 430$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה BF בקומות 8-10 בתוספת 600$ לאדם בחדר זוגי או 1100$ לאדם בחדר ליחיד.

המחיר כולל

 • טיסות סדירות בנתיב: תל אביב – אדיס אבבה – קייפטאון, מפלי ויקטוריה - אדיס אבבה - תל אביב.
 • בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במשך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה יש לשלם 180$ לאדם).
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-2313666 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.
 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.
 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

 • מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ-20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.
 • שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. ניתן להתעדכן בשם המדריך העדכני המשובץ לטיול בעמוד ‘רשימת כל הטיולים’. למעבר לרשימה לחצו כאן.

 • לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה הנדרשות ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות הנדרשות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על מטיילנו בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.
 • יש צורך בארבעה דפי דרכון ריקים לפחות ותוקף של חצי שנה לכל הפחות.

 • דרושות אשרות כניסה למפלי ויקטוריה ובוטסואנה המבוצעות ומשולמות במקום.

 • שלטונות דרום אפריקה לא מאפשרים כניסה לכל מי שנעשה לו שינוי ידני בדרכון (הארכת תוקף, שינוי שם וכדומה).

 • בימים 7 ו-11 יתכן והטיולים יעשו במשותף עם נוסעים נוספים מהאוניה.

דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

 • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
 • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.

מה מיוחד בטיול שלנו?

 • השייט באוניה Norwegian Jade
 • בילוי ברציף הנמל על שם ויקטוריה ואלפרד שהוא אחד מאתרי הבילוי הגדולים ביותר בדרום אפריקה
 • שייט לאי אריות הים ותצפית על אלפי יונקים ועופות מים מקרוב
 • פסגת צ’פמן – אחת הדרכים הנופיות היפות ביותר בדרום אפריקה
 • ביקור בשמורת הפינגווינים אשר בחוף בולדרס
 • ביקור בגני קירסטנבוש – הגנים הבוטניים המפורסמים ביותר בדרום אפריקה
 • עלייה ברכבל לפסגת הר השולחן המפורסם בקייפטאון לתצפית על העיר ממעוף הציפור
 • ביקור בעיירה השלווה אודסהורן והכרות עם אופי ההתיישבות הלבנה בדרום אפריקה
 • ביקור בשמורת אדו, המהווה מקלט לאוכלוסיית פילים גדולה
 • ביקור בשמורת טאלה
 • ביקור בכפר של שבט זולו
 • ביקור בקניון גייטווי, הנחשב לגדול ביותר בחצי הכדור הדרומי
 • ביקור בעייר לודריץ שבדרום מערב נמיביה
 • שייט חוויתי במימי המפרץ הענק בעיירה וולביס ביי (Walvis Bay)
 • ביקור בעיירה סוואקופמונד (Swakopmund)
 • ביקור במפלי ויקטוריה שהוכרו ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמי ואחד מפלאי הטבע המרשימים בעולם
 • שייט על נהר הזמבזי בזימבבואה
 • ספארי שייט וספארי רכוב בשמורת צו'בה בבוטסואנה
 • ארוחת ערב במסעדת בומה המפורסמת שתעניק לנו חוויה של טעמים, ריחות, קולות ומראות מהמיטב של אפריקה

על האוניה

Norwegian Jade

האוניה Norwegian Jade, אחת מאוניות ה- Jewel Class של חברת השייט Norwegian Cruise Line הושקה בשנת 2006 ושופצה בשנת 2017. האונייה נחשבת לאחת מאוניות הפאר המרשימות באירופה, והיא יוצאת לשייט תענוגות בים התיכון במשך כל השנה. במעבר מעיר נמל אחת לאחרת יתגלו לעיניכם ערי חוף וחופים קסומים,...

למידע מורחב על האוניה

מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  קייפטאון נמיביה
דצמבר 21° 31°
ינואר 23° 31°

אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים

קרוז מאורגן לדרום אפריקה, נמיביה ומפלי ויקטוריה   מעוניינים להירשם לטיול? > לטופס ההרשמה

17 ימים • כולל ספארי בנופי הפרא בשמורת טאלה וביקור בשמורת צ'ובה בבוטסואנה
לוגו של וואטסאפ