קרוז מאורגן לפיורדים הנורבגים

9 ימים • באונייה החדשה והמפוארת MS Koningsdam הדפס שלח שתף

מסלול הטיול

אוניית קרוז

9 ימים

7 לילות

קוד הטיול: CFF

השייט באונייה החדשה והמפוארת MS Koningsdam של חברת Holland America Line 

נורבגיה היא אחת המדינות היפות בעולם. ארץ הפיורדים עשירה במרחבים, בנופים עוצרי נשימה ובתצורות נוף מרשימות ומיוחדות: שייט לפיורדים הנורבגים התלולים, הרים מושלגים המחורצים בעמקים, קרחונים ומפלים סואנים מהגדולים באירופה. בקיץ הטבע בנורבגיה בשיא, מזג האוויר מושלם לטיול, פסגות ההרים עדיין מושלגות, עונת הפשרת השלגים החלה ומביאה את המפלים הסואנים לזרימת שיא, והיום הארוך בשנה מאפשר לראות כל זאת ללא הגבלה. הדרך המוצלחת ביותר ליהנות מנופים מרהיבים אלה היא דרך הים, כשהאנייה עוגנת בנמלים שבסביבתם יש אטרקציות מעניינות.

"בודקים ומשווים לפני שמזמינים"

רגע לפני שאתם מזמינים שייט מאורגן לפיורדים, אנו מציעים לכם לבחון בקפידה את ההצעה שלנו לעומת הצעות של חברות אחרות. מבדיקה תוכלו לראות שתוכנית הטיול שלנו היא העשירה והממצה ביותר. התוכנית שלנו מתבססת על ניסיון של שנים רבות ומכילה: טיסות בחברות תעופה סדירות (להבדיל מטיסות שכר ומטיסות Low Cost ), ניצול מקסימום זמני העגינה לסיורים מלאים וכניסות לאתרים בשווי של מאות דולרים (מה שלא מעט חברות אחרות חוסכות עליכם). כמו כן, תמצאו אצלנו מדריכים מן השורה הראשונה, שיעשירו אתכם בהרצאות מעניינות ובמפגשים חברתיים במהלך ההפלגה. ובנוסף, אנחנו היחידים שמספקים הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתיכם (בכל הארץ). חברתנו מחויבת לאיכות ושירות ללא פשרות! את זה ניתן לחוש כבר בעת הרשמתכם לטיול ובעת השתתפותכם במפגש הקבוצה שיתקיים לקראת היציאה. ומעל הכול, תמצאו אצלנו שקיפות ואמינות, שכן אנו לא מסתירים מכם שום מידע. אם בחברות אחרות מסתירים מכם מידע ביחס למיקום החדר באוניה ולטיבו (לדוגמא: חדר עם נוף מוסתר), אצלנו תעודכנו בכל המידע מבעוד מועד.

לכל טיולי הקרוז בפיורדים של נורבגיה לחצו כאן

יתרונות בולטים ובלעדיים למטיילי "Cruise Tour":
• מסלול מרתק הכולל שייט בפיורדים שונים במהלכו מתגלים נופיה המרהיבים של נורבגיה באופן שונה ומיוחד ביחס לטיולים היבשתיים
• בתכנון המסלולים נלקחו בחשבון תנאי השטח ותוכננו פתרונות המקלים על הנוסעים את הגישה אל האתרים השונים (גישה מכבישים פרטיים לתצפיות וכיוצ"ב) 
• נורבגיה הינה מדינה יקרה למטיילים, בטיול כללנו את הכניסות לאתרים השונים אליהם אנו מגיעים. אנחנו לא "משקיפים" אל האתרים הללו, אלא מבקרים בהם
• מסלולי השייט שבחרנו, חוסכים את הנסיעות הארוכות והמתישות בכבישי נורבגיה הצרים, שאינם מאפשרים נסיעות מהירות וכן את המעברים באינספור המנהרות בהם לא ניתן לראות נופים
• מאחר וטיול השייט מתקיים בעונת הקיץ בה הימים ארוכים, ניתן ליהנות מהנופים המרהיבים גם בשעות הערב, לאחר ארוחת הערב, שעות בהן בטיולים יבשתיים כמעט ואין פעילות
• מפגש קבוצה בבית מלון על קפה ועוגה לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש
• ניצול זמן מלא של סיורי החוף בכל נמלי עגינת האוניה
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• מסלול ייחודי הכולל ביקור בעיירת הפיורדים איידפיורד ממנה נעלה אל רמת הארדנגר ההררית והחשופה עם נופי הטונדרה, האגמים העונתיים והקרחון (תקף רק ליציאה ב-1.7 טיול CFF01) 

• ניצול זמן מלא של היום האחרון לסיור באמסטרדם
• שירות הכנת צ'ק אין לאנייה

הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ! (שירות מפנק שקיים רק אצלנו, לא צריך להטריח קרובים שיבואו לאסוף אתכם משדה התעופה)

יום 1 תל אביב - אמסטרדם - תחילת ההפלגה

נטוס אל אמסטרדם ועם הגעתנו נצא בנסיעה אל הנמל, ממנו נעלה לאניית הפאר Koningsdam של חברת  Holland America – האנייה שתארח אותנו בנעימים במהלך טיולנו הקרוב. הערב נבלה בארוחה חגיגית, במופעי בידור ובקזינו. לינה באוניה.

יום 2 שייט לכיוון הפיורדים - מפגש קבוצתי והרצאה

יהיה זה יום של הפלגה והנאה ממגוון השירותים המוצעים באוניה. כמו כן, במהלך היום נחבור יחד למפגש של קבוצתנו ונקשיב להרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 3 עגינה באיידפיורד (Eidfjord) - רמת הארדנגר - מפלי וורינגפוסן - שייט בפיורד הארדנגר

היום תעגון האנייה ב'איידפיורד', עיירת הפיורדים שממנה נעלה לכיוון רמת 'הארדנגר' ההררית בה נופי הטונדרה, הקרחון והאגמים העונתיים. נחזה במפל 'וורינגפוסן' העוצמתי, הנופל זקוף לעומק של 185מ'. נסייר גם באגם המלאכותי 'סיסנדם', שמספק כמויות גדולות של מים לתחנת הכח הידועה 'סימה' שבמעמקי האדמה. לסיום, נערוך ביקור באחד מהגשרים הגדולים ביותר שבאירופה, החוצה את הפיורד של איידפיורד ונחשב להישג אדריכלי מכובד ביותר. לאחר חזרתנו לאנייה, נשוט בפיורד 'הארדנגר' המקסים, שידוע בכינויו "מלכת הפיורדים", אודות לנופים המעוגלים שלאורכו. לינה באוניה.

יום 4 מולדה (Molde)

הסיור שלנו בבירת הג'אז של נורבגיה יחל במצפה 'וארדן', שממוקם כ-400 מ' מעל לעיירה עצמה. לאחר מכן, נמשיך ונבקר במוזיאון עמק 'הרומסדאלן', שם נמצאים כ-50 מבנים, שהובאו לשם מרחבי המחוז. אחר כך ניסע אל הדרך האטלנטית, הידועה בין היפות שבדרכי הנוף בעולם, דרך המאופיינת בעיקולים חדים ובגשרים המעוצבים בעיצוב הנדסי ייחודי. הדרך האטלנטית נושקת לחופיו של האוקיאנוס ולמעשה מחברת בין איי האזור. לינה באוניה.

יום 5 גיירנגר פיורד - דרך הנשרים - הר דלנסיבה

היום נעגון בפיורד 'גיירנגר', המכונה "מלך הפיורדים" ומופיע ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. נשוט עם האונייה בתוך הפיורד, אחד היפים בנורבגיה, ומסיפונה נחזה במצוקים התלולים שמהם שוצפים מפלים וגם נראה את הצבע הכחול-עמוק האופייני למי הפיורד הצלולים. זוהי תקופת הפשרת השלגים ובה הטבע הנורבגי מרשים ביותר, שכן פסגות ההרים עדיין מושלגות אך המפלים זורמים מהם בזרימה אדירה. נעגון ונצא לטיול בנופים מרשימים: תצפית על מפלי "שבע האחיות" ו"מפלי ההינומה", העפלה בפיתולי "דרך הנשרים" אל תצפית שממנה נוכל לראות את הפיורד מלמעלה, נסיעה בכביש 63 המעניין אל אזור אגמי הקרח ואם מזג האוויר יתאים לכך נעלה גם לפסגת הר 'דאלסניבה', שבו נערוך תצפית עוצרת נשימה נוספת על הפיורד ועל סביבותיו. לינה באונייה.

יום 6 ברגן - תצפית מהר פלויאן

ברגן היא בירת הפיורדים והיא שוכנת על שפת האוקיאנוס האטלנטי הצפוני. ברגן, המוקפת שבעה הרים, היא הבירה העתיקה של נורבגיה ועיר הנמל השנייה בגודלה במדינה. לאור קרבתה לים היא צומת מסחרי חשוב ובימי הביניים אף הייתה העיר הגדולה בסקנדינביה. נרד מהאונייה ונטייל בעיר הנמל היפה, שבתי העץ שלה פזורים בין הנמל לבין שבעת ההרים המקיפים אותה. בעבר התרחשו בעיר שריפות ובשנת 1702 אף השתוללה בה שריפה גדולה שלאחריה הוקם המזח מחדש, אם כי בבתים עצמם בוצעו שינויים קטנים. בברגן נטייל ברובע העתיק 'בריגן'(Bryggen) , נטייל בנמל הישן שהוכר כאתר מורשת עולמית, נסייר בשוק הדגים הצבעוני, באזור הנמל ועוד. אם תנאי מזג האוויר יאפשרו זאת גם נעלה לתצפית יפה להר 'פלויאן' וממנו נשקיף על העיר. לינה באונייה.

יום 7 שייט - מפגש קבוצתי והרצאה

עוד יום של שייט במהלכו נהנה ממגוון השירותים המוצעים באנייה. כמו כן, במהלך היום נחבור יחד למפגש של קבוצתנו ונקשיב להרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 8 אמסטרדם - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את אניית הפאר אליה כבר הספקנו להתרגל ונצא לסייר באמסטרדם, העיר בה הישן והחדש משתלבים בצורה יפה כל כך. מגגות הבניינים שנבנו במאה ה-17 תלויות יצירות אמנות רדיקלית של דייריהם הלא חוקיים והמכוניות החדשות נותנות זכות קדימה לרוכבי האופניים. אמסטרדם מהווה כור היתוך קוסמו-פוליטי שמושך אליו כבר עשרות בשנים מהגרים ומורדים במוסכמות למיניהם. זו עיר משגשגת בה האופי ההולנדי מורגש בכל מקום. המבנים הישנים, התעלות היפות, הגנים שבעיר והמוני האופניים – כל אלה תורמים יחדיו לאווירה הייחודית שלה. בערב נצא בנסיעה לשדה התעופה ונמריא חזרה ארצה.

יום 9 הגעה לתל אביב

ננחת בתל אביב בשעת בוקר מוקדמת.

דגשים מיוחדים

 • השייט באוניה החדישה MS Koningsdam של חברת Holland America Line
 • סיור באמסטרדם ביום האחרון לפני הטיסה חזרה לארץ

מפת המסלול

צפו במסלול הטיול על המפה

זמני טיסות

בדקו כמה שעות צפויה הטיסה לארוך

המראה נחיתה משך הטיסה
תל אביב אמסטרדם 5:10 שעות
אמסטרדם תל אביב 4:25 שעות

צרו עימנו קשר

מטיילנו בקרוז מאורגן לפיורדים הנורבגיים

גיירנגר פיורד

הפיורדים: הארדנגר ואיידפיורד

מטיילים ממליצים

"הטיול ענה על כל הצפיות ומעבר לזה"
מיכל נתנאל

"היה טיול נפלא, בזכות נופי נורבגיה היפהפיים ובזכות חברי הקבוצה האיכותיים. ממליצים לכל מי שרוצה ליהנות מטיול מדהים להצטרף"
חברי קבוצת השייט לפיורדים

תאריכים ומחירים
הנחה נוספת בסך $10 לאדם לנרשמים דרך האתר!

קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר הערות מפגש קבוצה דגשים מיוחדים הרשמה לטיול
CFF01 01/07/2018 09/07/2018 $3181 $1650

מקומות אחרונים

התקיים הסתר הרשמה
 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה I/J בקומות 1,4,5,6,7,8

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה C בקומה 1 בתוספת 476$ לאדם בחדר זוגי או 782$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה V בקומות 5,6,7,8 בתוספת 689$ לאדם בחדר זוגי או 1,200$ לאדם בחדר ליחיד.

CFF03 28/07/2018 06/08/2018 $3299 $1650

מקומות אחרונים

טרם נקבע הסתר הרשמה
 • שימו לב: בטיול CFF03 המסלול שונה מהמצוין לעיל. הטיול יארך 10 ימים וכולל לילה בבית מלון מדרגה ראשונה באזור אמסטרדם על בסיס ארוחת בוקר. במקום עגינה במולדה נעגון באלסונד ובנוסף נבקר בבריסל. כמו כן, הטיסות יבוצעו בחברת אייר בריסל בנתיב: תל אביב – בריסל – תל אביב. לפרטי המסלול המלאים לחצו כאן

 • המחיר תקף לחדר פנימי באוניה מקטגוריה I/J בקומות 1,4,5,6,7,8

 • ניתן לשדרג לחדר חיצוני מקטגוריה C בקומה 1 בתוספת 476$ לאדם בחדר זוגי או 782$ לאדם בחדר ליחיד.

 • ניתן לשדרג לחדר עם מרפסת מקטגוריה VS בקומות 5-8 בתוספת 689$ לאדם בחדר זוגי או 1,200$ לאדם בחדר ליחיד.

CFF04 אוגוסט 2019 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך הטיול בהכנה, לחץ לפרטים נוספים הרשמה מוקדמת

המחיר כולל

 • טיסות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - אמסטרדם - תל אביב.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).
 • סיורי חוף ותחבורה באוטובוס תיירים נח.
 • מדריך עתיר ניסיון מצוות "Cruise Tour".
 • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה בה יש לשלם 13.5$ לנוסע ליום)
 • מסי נמל בארץ ובחו"ל.
 • תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.
 • הסעה בתום הטיול משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ!

חשוב לדעת

 • לתשומת ליבך: במקביל להרשמתך לטיול, יש לשלוח לנו צילום דרכון (צילום הדף הראשון בדרכון עם תמונתך ופרטייך האישיים) עבור כל נוסע/ת. וזאת, לצורך השלמת הזמנתך במערכת. באפשרותך לשלוח את צילום הדרכון באחת מבין הדרכים הבאות: ב- WhatsApp למספר: 052-8824906 (במספר זה אין מענה טלפוני) או במייל לכתובת info@cruise.co.il או לשלוח לפקס שמספרו: 03-7954087.

 • חשוב לציין כי שיבוץ החדר באונייה, בהתייחס למיקום ולקומה, יבוצע באמצעות מח' קבוצות בחברת השייט. וזאת, בהתאם לקטגוריית החדר אותה הזמנת.

 • כמו כן, ייתכן שחברת השייט תחליט על דעת עצמה לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהזמנת לחדר מסוג משופר (לדוגמה: שדרוג מחדר פנימי לחדר עם חלון או מחדר עם חלון לחדר עם מרפסת) או לשדרג את חדרך (ללא תשלום) לחדר אחר מאותו סוג, אבל מקטגוריה הנחשבת לגבוהה יותר, מה שעשוי להתבטא בגודלו של החדר או במיקומו.

 • בטרם ביצוע הרשמה לטיול אנו ממליצים לך לעיין בדף 'התנאים הכלליים'.

 • ביטוח בריאות בתנאים ייחודיים: מומלץ להזמין ביטוח בריאות כבר בתום הרשמתך לטיול וזאת בכדי להגן על כספך גם במקרה בו נרשמת לטיול בטווח של עד 6 חודשים טרם היציאה לטיול. שכן אז, במידה ותיאלץ לבטל את נסיעתך בשל אירוע בלתי צפוי על רקע בריאותי, תוכל ליהנות מכיסוי לתשלום שלך עבור הטיול. "שכבת ההגנה" הזו מתחילה מיד לאחר הזמנת הביטוח ותקפה עד סוף הטיול. לפרטים נוספים, לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר מסוכן הביטוח שלנו לחץ כאן

  • תכניות הטיולים מותאמות לכל מי שביכולתו/ה לטייל רגלית למשך כעשרים דקות ברציפות לפחות. בנוסף, יש לציין כי ההליכה אינה בהכרח בדרכים סלולות ולפעמים גם נדרש לעלות/לרדת במדרגות (לכן לא ניתן להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים).
  • שימו לב: שיבוץ מדריך/ה לטיול הינו דבר הנתון לשינוי בכל עת. באפשרותכם לקבל מידע עדכני לגבי מדריכים המשובצים לטיולים בעמוד 'רשימת כל הטיולים'. לצפייה ברשימה לחצו כאן

  דמי ביטול
  מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

  • ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.
  • פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.
  • פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.
  לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן

  על האוניה

  MS Koningsdam

  האונייה MS Koningsdam של חברת Holland America Line היא אוניה חדשה, עכשווית וקלאסית שהושקה בשנת 2016. במשך השנים זכתה חברת Holland America Line לתארים רבים שהציבו אותה בפסגת חברות השייט בעולם. בין התארים אפשר למצוא את "חברת השייט הטובה ביותר בעולם", ו"חברת השייט המעניקה את השירות הטוב...

  למידע מורחב על האוניה

  מזג אוויר (טמפרטורה מקסימלית ממוצעת)

  ברגן אמסטרדם
  יולי 18° 21°

  אולי יעניינו אתכם גם הטיולים הבאים