מרכז מידע למטייל / ויזה לחו"ל

הסברים אודות ויזות (אשרות כניסה)
חלק מן המדינות דורשות מתיירים אשרות כניסה (ויזות), וחלקן מספקות ויזה בעת ההגעה. על מנת להקל עליכם, ריכזנו רשימה של יעדים פופולריים אשר דורשים הנפקת ויזה מבעוד מועד. אנא זכרו כי מעת לעת חלים שינויים בהסדרי האשרות, ועליכם לבדוק מראש אם יעדכם דורש הנפקת ויזה או לא.

רשימת מדינות הדורשות השגת אשרות כניסה מראש:
אוסטרליה, טאיוואן, סין, וויטנאם, קמבודיה, ארה"ב, קובה, מצרים.

ויזה (אשרת כניסה) לאוסטרליה:
כל התיירים המעוניינים לבקר באוסטרליה חייבים באשרת כניסה ובתשלום אגרה. אשרת הכניסה לאוסטרליה ניתנת לתיירים לתקופות של בין שלושה, לשישה חודשים שבמהלכם חל איסור על התייר לעבוד בשטח המדינה. לרוב ניתן להאריך את האשרה במהלך הטיול. אנו בחברת בשביל הזהב נשמח לטפל עבורכם בהליכי הוצאת הויזה בעלות של ₪680 לאדם עבור דרכון ישראלי (תקף למאי 2017).

להורדת טופס בקשה לאשרת כניסה לאוסטרליה עבור מחזיקי דרכון ישראלי לחצו כאן.
לטופס לדוגמה עם הסברים כיצד למלא את בקשת אשרת הכניסה לאוסטרליה לחצו כאן.

שימו לב – אין למלא את הסעיפים הבאים: 48, 49, 50, 53.
יש למלא את הטפסים בעט בצבע כחול או שחור בלבד, באותיות דפוס באנגלית! ודאו כי הדרכון שברשותכם חתום! וכי תוקפו תקף לפחות ל-6 חודשים מיום הגשת הבקשה, בהגשת צילום הדרכון ודאו כי הוא כולל את עמוד החתימה. שימו לב כי זמן הטיפול המשוער עומד על 35 ימי עבודה ולכן מומלץ להגיש את הבקשה מבעוד מועד.

עבור מטיילים שגילם 75 ומעלה יש לצרף לבקשת הויזה אישור על רכישת ביטוח המכסה את תקופת השהיה באוסטרליה. לאחר שתתקבל בקשתכם בשגרירות ייתכן מאוד שתקבלו הפניה לבדיקה רפואית אצל רופא מטעם השגרירות. אין לפנות או להגיע אל הרופא מבלי שהשגרירות הנחתה אתכם לעשות כך. עלות הביקור אצל הרופא תלויה בסוג הבדיקות שתידרשו לעבור ויכולה להיות בין 500 ש"ח ל-1,000 ש"ח לאדם (תקף ליולי 2017). הזימון לבדיקה נתון לשיקול קונסולרי.

ויזה (אשרת כניסה) לארצות הברית:
תהליך הנפקת אשרת כניסה לארה"ב כולל את השלבים הבאים: מילוי טופס, צילום תמונות פספורט וראיון אישי בשגרירות ארה"ב שבתל אביב. זמן הטיפול המשוער לקבלת האשרה לאחר קיום הריאיון עומד על כ-7 ימי עבודה. מתן האשרה או סירובה עומד לשיקולה הבלעדי של שגרירות ארצות הברית.

מה צריך?
1. שתי תמונות פספורט ייעודיות בגודל 5*5 ס"מ על רקע לבן (שימו לב כי זהו גודל ייחודי ואין אלו תמונות פספורט רגילות המוכרות לנו), על התצלום להיות עדכני וחזיתי, יש לוודא ששתי האוזניים נראות בתצלום, אין לענוד משקפי שמש וכיסוי ראש מותר אך רק אם הוא מותיר את כל הפנים חשופים.
2. יש לקבוע תור לראיון בשגרירות ולשלם את אגרת הבקשה, העומדת על ₪960 לאדם (תקף לדצמבר 2015) למחזיקי דרכון ישראלי.
3. יש לוודא כי דרכונכם בעל תוקף של שישה חודשים לפחות, בנוסף יש להביא דרכונים ישנים עם אשרות כניסה קודמות (לארה"ב), ודרכונים זרים אם יש. מי שאיבד את דרכונו בעבר או שזה נגנב, נדרש להביא אישור משטרתי על האירוע באם זה נמצא.
4. יש למלא את טופס DS-160 בעברית. את הטפסים יש למלא באנגלית באותיות גדולות ובכתב ברור, ולחתום עליהם.
5. לראיון בשגרירות רצוי להביא כל מסמך שיכול להוכיח או להראות כי בכוונתכם לחזור לארץ, ולצרף צילומי מסמכים רלוונטיים:
א) לשכירים: מכתב מהמעסיק המציין את ותק העסקתכם, אישור יציאה לחופשה, ותלושי משכורת.
ב) לעצמאים: דוח הכנסות שנתי מרו"ח, או כל מסמך אחר המעיד על ההכנסות של העסק, הזמנות עבודה עתידיות וכדומה.
ג) פנסיונרים: 3 תלושי פנסיה אחרונים או תדפיס הכנסות מהבנק.

*חשוב להדגיש כי ההופעה לראיון בשגרירות הינה חובה לכל מועמד בין הגילאים 14 עד 80. מגיל 80 ומעלה ניתן להנפיק את אשרת הכניסה אף ללא ראיון.

• אגרת הבקשה לבעלי דרכון זר עומדת על ₪270 לאדם. (תקף לדצמבר 2015) וניתן להגישה בעזרת טופס DS-160 בעברית.

להורדת טופס בקשה לאשרת כניסה לארצות הברית עבור מחזיקי דרכון ישראלי לחצו כאן.
לטופס לדוגמה עם הסברים כיצד למלא את בקשת אשרת הכניסה לארצות הברית לחצו כאן.

ויזה (אשרת כניסה) לסין:
את הויזה לסין ניתן להנפיק בתוך 4 ימי עבודה ובמקרים דחופים אף בתוך 2 ימי עבודה. אשרת הכניסה תקפה בדרך כלל לכניסות מרובות בטווח זמן של עד שלושה חודשים מיום ההנפקה.

מה צריך? דרכון בעל תוקף של חצי שנה לפחות מרגע היציאה מהארץ, מילוי טופס בקשה, תמונת פספורט אחת עדכנית מהחצי שנה האחרונה ותשלום אגרה בסך ₪270 לאדם (תקף לינואר 2018).

להורדת טופס בקשה לאשרת כניסה לסין לחצו כאן.

ויזה (אשרת כניסה) לוויטנאם:
את הויזה לוויטנאם ניתן להנפיק בתוך כ-7 ימי עבודה. אשרת הכניסה ניתנת בשתי צורות – ויזה בעלת כניסה אחת שתוקפה חודש ימים. ויזה בעלת כניסות מרובות התקפה לשלושה חודשים. עלות הגשת הבקשה עומדת על ₪460 (תקף לאוגוסט 2017). לשם הנפקת האשרה יש להביא דרכון בעל תוקף, ותמונת פספורט עדכנית.

להורדת טופס בקשה לאשרת כניסה לוויטנאם לחצו כאן.
לטופס לדוגמה עם הסברים כיצד למלא את בקשת אשרת הכניסה לוויטנאם לחצו כאן.

אנא מלאו את הטופס בעט שחור או כחול, ובכתב ברור וקריא. שימו לב כי חובה (!) לציין על גבי הטופס את התאריכים המבוקשים (למשל: מ-10/12/2015 עד 11/1/2016). בטיולים הכוללים שייט באוניית קרוז, אשר במהלכם עוגנת האונייה בווייטנאם, ניתן גם להנפיק את אשרת הכניסה, בתוספת תשלום, על סיפון האונייה (תקף לדצמבר 2015).

ויזה (אשרת כניסה) לאינדונזיה:

כל אזרח בעל דרכון ישראלי יכול לבקר באינדונזיה רק במסגרת טיול מאורגן בקבוצה, זאת למרות שאין יחסים דיפלומטיים בין ישראל ואינדונזיה.
מאחר ואין נציגות של ישראל באינדונזיה ולהיפך, אופן הוצאת אשרת הכניסה עלול להשתנות מדי פעם.
בעלי דרכון זר  – אמריקאי, קנדי או מטעם האיחוד האירופי,(למעט במקרים מיוחדים) זכאים לאשרת כניסה ללא הגשת בקשה בחיוב ע"ס 25$ לאדם.
חשוב לציין כי ניתן לבדוק באופן נקודתי לבעלי דרכון זר ממדינות אחרות.

לבעלי דרכון ישראלי, כל שלבי הטיפול בהוצאת הוויזה, משלב הפניה עד לרגע בו מתקבלת אשרת הכניסה (אשר יטופל ויונפק בסינגפור) עשויים לארוך כ-60 ימים.

מה נדרש ומהו המחיר?
טופס בקשה לוויזה ממולא כנדרש. להורדת הטופס לחצו כאן. להורדת טופס דוגמא עם הוראות למילוי לחצו כאן.
מילוי טופס קורות חיים (CV). להורדת הטופס לחצו כאן. להורדת טופס דוגמא עם הוראות למילוי לחצו כאן.
צירוף שתי תמונות פספורט עדכניות (מחצי שנה אחרונה). *חשוב שהתמונות יהיו מצולמות על רקע לבן.
תצלום של הדרכון ושתוקפו יהיה לפחות 6 חודשים מיום הכניסה לאינדונזיה
המחיר לאדם הינו 515 $ 

ויזה (אשרת כניסה) לקובה:
כמו ברוב המדינות, על המבקשים לקבל אשרת כניסה לקובה להציג דרכון בעל תוקף של 6 חודשים לפחות מיום הכניסה לקובה. את הבקשה להנפקת האשרה ניתן להגיש דרכינו (לרוב היא תהיה כלולה בעלות הטיול) ויש להגישה יחד עם צילום של דרכונכם. האשרה מונפקת על טופס נייר, עליו אתם נדרשים לרשום את פרטיכם, יש לצרף טופס זה לדרכון והוא יוחתם בעת הכניסה לקובה, יש לשאת את הטופס בצמוד לדרכון לכל אורך הטיול, בשעת היציאה יילקח מכם טופס האשרה.

ויזה (אשרת כניסה) למצרים:

הויזה מטופלת על ידינו לכל הקבוצה ומאפשרת כניסה אחת לתקופה של חודש והיא תקפה ל- 4 חודשים מיום הנפקתה. 

מה צריך?  דרכון בתוקף לפחות 6 חודשים מיום היציאה מהארץ, הכולל דף ריק להנפקת הויזה ; 4 תמונות פספורט עדכניות ; ואת הפרטים הבאים: כתובת מלאה, מספר טלפון, מקצוע, מצב משפחתי, שם האב.

עלות אשרת הכניסה לאדם כולל דמי טיפול היא 300 ש"ח.

ויזת תייר (אשרת כניסה) להודו: 

תוקף האשרה ניתן עפ"י החלטת הקונסוליה. לתשומת לבכם, תוקף הוויזה מתחיל מיום ההנפקה ומסתיים ביום הפקיעה המצוינים על גבי הוויזה. 

מה צריך ומה העלות?

1. צילום של דרכון בתוקף לשנה לפחות, עם 2 דפים ריקים לצורך הנפקת אשרה. 
– אדם שיש לו אזרחות נוספת מחויב לצרף גם צילום דרכון זר.
– אדם שלא נולד בארץ ואין לו אזרחות נוספת, מחויב לצרף מכתב הצהרה באנגלית לכבוד הקונסוליה ההודית חתום על ידיו שאין לו אזרחות נוספת.
2.  הגשת פרטים אישיים בטלפון או במייל למשרד (בהתאם למה שיידרש מכם) לצורך מילוי טופס מקוון.
3. תמונת פספורט אחת עדכנית (ניתן גם לשלוח אותה במייל למשרדנו).

דמי האגרה ודמי הטיפול הנם 65 $ לנוסע. 

נרשמים חינם למועדון ההטבות שלנו ונהנים מהנחות ומבצעים בלעדיים במיוחד!